Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6315. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6314. - Eszmi35)
2009. jan. 20. 12:44
Szia! Mikor műtöttek? Vettek belőle mintát tenyésztésre, igen! Miért állva kötözöd a hasad? Én fekve szoktam és a haskötőt is fekve ajánlatos feltenni.
6314. eszmi35
2009. jan. 20. 12:20
Sziasztok!Végre én is meg vagyok műtve:)!Viki35-nek üzenem nekem is jön a savó:(.Én is kiváncsi lennék meddig? Neked vettek belőle kenetet? Még azt szeretném kérdezni a már műtöttektől,ha nincs haskötő rajtam (kötözésnél)és állok, olyan mint ha le akarna esni a hasam. Ezt meddig éreztétek?
6313. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6309. - Szmandi73)
2009. jan. 20. 11:42
Szia Szmandi! Gratula neked is és a dokidnak is! Gyönyörű lett a hasad, fantasztikus jól nézel ki!!! Tegnap reggel én is levettem a tükör elött a haskötőt és megnéztem az eredményt, szép lett, én látok azért hibákat rajta de lehet, hogy az majd még korrigálódik! Mindenesetre sokkal szebb mint volt! És ez a lényeg. Nagyon sok savóm termelődik, járok leszívatni de itthon is sokszor át kell kötnöm mert nagyon átázik. Nem tudom kinek volt ilyen de sokáig tart ez az állapot?
6312. ildiko1977 (válaszként erre: 6305. - Macsekcica)
2009. jan. 20. 10:39

Szia!


Nagy gratula a műtéthez, ügyes voltál,ezután is biztosan minden rendben lesz, és a végeredmény egy nagyon szép hasika:-)


A zuhanyzástól pedig ne félj, igaz hogy az első alkalom kicsit kellemetlen ( készíts be magadnak egy széket,és ott vetközz le, és maradj ülve egy darabig, akkor szerintem nem lesz gond!) de utána jó érzés túl lenni rajta! Majd számolj be!


Ildikó

2009. jan. 20. 10:08

sziasztok!

Hóvirág! gratula az új időponthoz! itt lesz hamar, meglásd.

Hencsy, köszi a dicséretet...jólesik. a köldök azért még így is szebb, mint volt!

Macsekcica! örülök hogy túlvagy rajta, és újra köztünk lehetsz. óvatosan a zuhival, és mindenképp "felügyelet" mellett!

tegnap ismét fürödtem, kezdek belejönni. annyira furcsa, hogy nem lóg bele a vízbe a poci...és nem nehéz! de nagyon jólesik már fürödni és zuhanyozni is. az első próbák tényleg kicsit kellemetlenek voltak, de hát tisztálkodni muszáj :-))

na puszi mindenkinek, és vigyázzatok magatokra!

6310. hencsy (válaszként erre: 6309. - Szmandi73)
2009. jan. 20. 08:50
Nagyon frankó a pocid!
6309. Szmandi73
2009. jan. 19. 22:42
Tettem fel egy 3 hónapos képet :D.
6308. Szmandi73 (válaszként erre: 6305. - Macsekcica)
2009. jan. 19. 22:35
Szia! Jó, hogy újra itt vagy köztünk!!! Jobb, ha mihamarabb túlesel a zuhanyozáson, először gáz csak, aztán élvezni fogod! Kimondottan jól esik a víz alatt állni! Holnap már biztos bátrabb leszel, minden nappal jobb, amit otthon töltesz. Pihenj sokat! Puszi!
6307. hencsy (válaszként erre: 6305. - Macsekcica)
2009. jan. 19. 22:34
Majd várjuk a képeket:-)
6306. hencsy (válaszként erre: 6305. - Macsekcica)
2009. jan. 19. 22:32

Szia,



Gratula:-) Csak tanácsként, ne menj egyedül zuhanyozni, szükséged lesz segítségre. Nekem legalább is volt. De nagyon jól esett. Mielőbbi gyógyulást és sok örömet az új pocihoz:-)



Üdv: Heni

2009. jan. 19. 22:20

Sziasztok!


Ma jöttem haza a kórházból!

Köszönöm a kedves soraitokat, hogy szorítottatok nekem, gondoltatok rám. Nagyon jól esett!


Leddykém, én csak levest kaptam ebédre:(

Nem baj, kibírtam, bár majd éhen haltam. A műtét után pár órával viszont mát tényleg azt hittem, hogy éhen pusztulok!


Drága Klau!

Tényleg egész jól vettem az akadályokat. Eldöntöttem, hogy erős leszek, hogy talán ha pozitívan állok hozzá, akkor kevésbé fog fájni. Ez rengeteget segített.

Ráadásul remek szobatársam volt. Őt is 14-én műtötték, csak Őt Regőczi doktor, aki egy végtelenül kedves, szimpatikus, segítőkész ember. Nagyon szépen dolgozik, akárcsak Kelemen doki(szobatársam lefotóztatta vele a hasát, nagyon szép lett).

Kelemen dokival együtt mindenkinek szívből ajánlom Regőcit is:)))

A nővérek is nagyon kedvesek voltak .


Nekem két dolog volt igazán rossz élmény. Az egyik a remek hashajtó, amit a kórházban adtak, mert nem csinált velem semmit, csak hordóméretűvé varázsolt, illetve én úgy éreztem. Vigyetek magatokkal glicerines kúpot, az csodát művel:)))))

A másik a tubus által okozott köhögés. Tegnap este meg ma azt hittem, kiszakad a frissen varrt hasizmom. Nagyon fáj a torkom, örökké krákogok, csak köhögés ne jönne többet.

A hátfájás valóban rossz volt, de nekem igazán csak az első éjszaka után fájt. Később végig az oldalamon aludtam, máshogy képtelen vagyok.

Összességében elmondhatom, hogy eddig egyáltalán nem bántam meg, és nem is volt olyan rémes.

Ha a hegem szépen fog gyógyulni, akkor meg aztán hihetetlenül boldog leszek:))


Nem mertem még zuhanyozni:( Pedig mától lehetett vola. Rettegek attól, amit meséltetek, hogy olyan, mintha ki akarna esni az egész belső rész.

Még arra is alig mertem rávenni magam, hogy a Férjem betadinnal bekenje a sebet. De már szerencsésen túlvagyunk rajta!!

Azért is volt rá szükség, mert azt hittem megőrülök, olyan pokolian fájt a csípőcsontom. A kórházban nem szenvedtem ettől, de ma, amikor kihúzta a doki azt a guszta csövet, kicsit följebb került a fűzőm, és nagyon tört. Most az eredeti helyén van, több gézt tettünk alá, így már jobban érzem magam!


Holnap már kéne zuhanyozni, na ettől félek:(

Még fekve is fura haskötő nélkül:(((((

6304. hencsy (válaszként erre: 6303. - Hóvirág25)
2009. jan. 19. 22:19

Szia,



Akkor majd gondolok rád:-) Akkor van a fiam szülinapja...

2009. jan. 19. 19:47

Sziasztok!

Új időpontot kaptam Kelemen dr.-től. FEBRUÁR 10.-e. Még most is érzem az influenza utó hatását elég ragaszkodó. Reggel ébredés után rögtön macsekcica jutott az eszembe, ma már biztos hazaengedik. Remélem, jól van és napról napra jobban.

6302. hencsy (válaszként erre: 6301. - Pink panther)
2009. jan. 19. 16:16

Szia,



Megnéztem a képeket. Szép!!! Nekem is voltak aggodalmaim a köldökömmel, de hogy a szavaiddal éljek összébb ment:-) Volt egy striák ami pont oda esett, és ott is volt varrat. Na az jól begyült....

2009. jan. 19. 15:28

Sziasztok Lányok, üdv Neked is, Brigi!


hát, ma lettem kereken 1 hónapos pockós, tettem fel képet. szépen gyógyulgat, vigyázok rá. a köldököm egy kicsit nagynak találom....vajon összébb fog menni majd? /jó,jó, nem vagyok ám elégedetlen, a régi rondább volt/

szóval minden okés eddig. gyógyulgassatok, az újaknak meg kitartást! puszi mindenkinek!

6300. hencsy (válaszként erre: 6299. - Brigi003)
2009. jan. 19. 15:23
Volt már aki azt mondta, hogy neki a császár rosszabb volt...
6299. Brigi003 (válaszként erre: 6298. - Hencsy)
2009. jan. 19. 15:16

Sziasztok!Köszönöm az üdvözlést!

Remélem sok hasznos tanácsot kapok tőletek és itt kiönthetem a lelkem nektek,hiszen egy cipőben járunk.Majd jövök ha van valami fejlemény vagy beszéltem a dokival.Addig meg fosok tovább.Bár két császár után sejtem mi vár rám.Üdv.mindenkinek,további szép napot ,és a lábadozóknak gyors felépülést.

6298. hencsy (válaszként erre: 6296. - Brigi003)
2009. jan. 19. 14:46

Szia Brigi!



Üdv a fórumon!

Nem kell félni a hasplasztikától. Persze vannak kívétele, ahol kisebb nagyobb komplikáció szóba jöhet. ( a fórumon is vannak lányok, akiknek volt némi gond, de kitartottak és 1-2 hét, hónap után semmi problémájuk nem adódott).A lényeg az elhatározás, ha az komoly, akkor minden oksi lesz. És szerintem a pocidból nagyon szépet tudnak majd csinálni.És az is biztos, hogy ez tornával nem helyrehozható. Én is ahogy fogytam csak csavarodott el a hasam. Meg is mondták, hogy ezt csak sebészi úton lehet rendbehozni! ( bár nekem egészen más volt a problémám - legalábbis egy része)


Szép a kis család:-)



Üdv: Heni

6297. hencsy (válaszként erre: 6295. - Leddy27)
2009. jan. 19. 14:40

Szia Leddy,



Nem valószínű, hogy híztál:-)!!! Valószínű, inkább, hogy a tornázás által nő az izomtömeg és azért mutat a mérleg többletet. Ilyenkor javasolják is , hogy ne a súlyt mérje az ember, hanem centizzen.

6296. Brigi003
2009. jan. 19. 13:28

Sziasztok!

Én egy 29 éves 2 gyermekes családanya vagyok Kiskunfélegyházáról.Valószínűleg február vége felé lesz a hasplasztikám.Még egyeztetnem kell a dokival.Mind a két gyerekem császáros volt.Az egyiket vízszintesen a másikat függőlegesen vágták.Az első fiú lett vele 40 kg-ot híztam,a második 6 évre rá kislány.Vele már nem is számoltam a kilókat.A végeredmény 123kg(gyerek nélkül!)Tavaly márciusban egy súlyos életveszélyes betegségen estem át.Hasnyálmirigy gyulladást kaptam.1 hónap kórház és fél év diéta után 93 kg-ra fogytam vissza.Már jól vagyok és semmilyen ételtől nincs bajom,persze vigyázok.Ahogy az egészségem úgy a kilók is vissza tértek.Most 7 kg plusz.Ördögi kör mivel nem ennem sem szabad mert nem tartják kizártnak hogy a folytonos fogyókúrázás miatt kaphattam.

Szóval rászántam magam a plasztikára mert nincs az a torna és diéta ami ezt helyre hozná.Nagyon félek,de ahogy a képeiteket elnéztem,legalább annyira megéri szenvedni a végeredményért.Rakok fel pár képet hogy most hogy nézek ki,és majd az utáni állapotomról is.

6295. leddy27 (válaszként erre: 6283. - Hencsy)
2009. jan. 19. 13:09

Sziasztok!

Most már csak néha jön rám a köhögés, de akkor nehéz abbahagyni, olyan jó recsegős, szép hangja van... :)

Hencsy, izomlázas hasfájdalomhoz hasonlítanám, nem annyira fáj, de kellemetlen.

A fejfájásom nekem már kezd állandósulni, kértem beutalót az sztk-ba, de még nem mertem őket felhívni időpontért, mert gőzöm nincs mikor érnék rá és tudnék elmenni...


Nagy bánatomra híztam vagy fél kg-t, amit nem tudok mire vélni, mert már 3x tornázom egy héten és alig eszem... ez nem tett jót a napomnak kedvileg...

6294. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6292. - Timkó79)
2009. jan. 19. 13:05
Az is elképzelhető, hogy egy belső fonal fog ott kibújni. Sok olyat láttam mert olyan helyen dolgoztam. Menj vissza a dokidhoz egy kontrollra és kérdezz rá mi az! Ne ijedj meg nem lesz vészes! Az is lehet, hogy az lesz amit a Hencsy írt!
6293. hencsy (válaszként erre: 6292. - Timkó79)
2009. jan. 18. 21:50

Szia Timkó,


Nekem a köldökömbe volt, de csak varratszedés után. Egy striák "begyült". Én is kinyomtam, majd kezeltem két napig betadinnal és utánna csak a first és az aloe zöld krémet használtam. Azóta sincs semmi baj:-)

6292. Timkó79
2009. jan. 18. 21:35

Sziasztok!


Segítség kellene nekem. Október 28-án műtöttek és a vágásom közepén, ahol ugye kiszedték a műtét után a varratokat, egy pattanáshoz hasonló pukli keletkezett, ami láthatóan vérrel volt tele. Olyasmi, mint amikor mondjuk becsípitek az ujjatokat és vérpukli lesz. Kicsit olyan volt, mint amikor begyulladt volna, sikerült kinyomni belőle a vért és el is múlt. Volt valakinek hasonló?

Köszi

6291. faad21f202 (válaszként erre: 6280. - Heni77)
2009. jan. 18. 21:30
Sziasztok! Most kapcsolódtam be, és látom, hogy kérdéses a TB finanszírozás. Nekem febr. 9-én lesz a műtétem, TB-re, mert köldöksérvem van, plusz rectus diastasis, azaz a hasizmaim szétmentek... :( Kb 4 centi van köztük. Először nekem sem akarták megcsinálni TB-re, elég erőszakosnak kellett lennem, de bejött. :) Hasfali rekontrukciót támogat a Tb, persze nem adják könnyen, végül is jó sokba kerülne, ha fizetni kellene érte... De megéri egy kicsit győzködni a dokit. Engem Fehérváron fognak műteni, és már kezdek berezelni, pedig nekem csak amolyan "kis plasztikám" lesz, mivel bőrt nem vesz ki, mert nincs fölöslegben, csak rendbeteszi a hasizmokaz, meg a sérvet, aztán ennyi. Kb. 15-20 centis lesz csak a vágás. Amúgy nagyon fáj utána? Én eléggé fakír típus vagyok, meg túléltem már 2 császárt, amiből az első rettenet volt. Ki hogy élte meg?
6290. bigboy
2009. jan. 18. 19:59

Sziasztok Lányok,Hencsy drága!


Nem mentem messzire csak néhány napot Milánóban, és Velencében töltöttem.Mit ne mondjak fantasztikus élmény volt.Sajnos tegnap egy pizza rabja lettem, de holnap a futógépen ledolgozom a kalóriát.Még 11 kilót kell fogynom ahoz,hogy kocka pocakom legyen.Koplalok és edzek mint a gép.

Örülök,hogy mindnki javúlgat.

Itt vagyok és figyelek folyamatosan

:)))


Puszi mindenkinek

Bigboy

2009. jan. 18. 19:34

sziasztok pár hónapja írtam párszor,hogy terv a műtét.

sikerült még 14kg-ot fogyni úgyhogy kérek kelementől megint időpontot és rá fogok kérdezni én is a tb-re.

szépek vagytok lapos pocisok:)aki meg előtte van annak hajrá-magamnak is:)

6288. b1c727be4e (válaszként erre: 6284. - Gumibogyó)
2009. jan. 18. 18:43

Örülök, hogy elégedett vagy! Látszik a képen is, hogy nagyon szép lett.

Hát ami azt illeti a has az tényleg rosszabb, de ki lehet bírni azt is. Nem nagyon lehet egyébként összehasonlítani, mert teljesen más, de talán attól rosszabb, hogy a mellműtét után a járkálás nem okozott problémát, de a hasplasztika után bizony azt is szokni kell. Azt nem mondanám, hogy nekem jobban fájt a hasam, de teljesen más. Téged nagyon megviselt a mellplasztika? Nekem talán azért volt jobb, mert előbb volt a has, utána a mell, és legalább annyi kellemetlenségre számítottam, mint a hasplasztika után, így kellemes csalódás ért. Csak az altatás volt rosszabb, attól nagyon rosszul voltam, míg a hasplasztika után meg sem kottyant.

6287. b1c727be4e (válaszként erre: 6285. - Heni77)
2009. jan. 18. 18:35
Heni! Írtam Neked priviben! Lehet, hogy tudok segíteni, ha mást nem is, tanácsot kérni egy nagyon rendes orvostól!
6286. pink panther (válaszként erre: 6285. - Heni77)
2009. jan. 18. 18:16

szia, és köszi! remélem meggyógyul és nem kapom el tőle a náthát. mikor friss műtött voltam, egyszer-kétszer köhögnöm kellett, és úgy megtanultam imádkozni, hogy ne kelljen...elég érdekesre sikeredett a köhögés az első 2 hétben. iszonyat fájt...ma már hapciztam is, de nagyon nem "zaklatott fel" a dolog hála Istennek.

Heni, jól teszed, kérdezd csak meg konkrétan azt a dokit, akit kinéztél! ő mégiscsak jobban tudja, hogy a TB fizeti-e. /szurkolok Neked hogy állja a TB, nem mindegy a költség/

hát mindenkinek kitartást, és gyógyulást! majd benézek még néha-néha! puszillak Benneteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook