Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
425. aca3f9e234 (válaszként erre: 424. - Darem)
2009. máj. 29. 20:29
Ki mondta, hogy nem szabad?
424. Darem
2009. máj. 29. 19:51
14 éves lány vagyok.Eszméletlenül szerelmes vagyok 17 éves fiúba.Félek egy kicsit az első csóktól,de azt mondta,h majd megtanít rá.Az a gond,h tudom,h nem lenne helyénvaló...de a csókon kívül mást is szeretnék tőle...viszont ha bármit is szeretne ezzel kapcsolatosan,rögtön figyelmeztetem magam,h nem szabad...mit tegyek?
2009. máj. 25. 20:08

megtörtént az első csóK :)

hát mitmonjak nagyon jó volt.. belejöttem mint kiskutya az ugatásban :D egy buliban volt most vasárnap :P és eszméletlenjóvolt..

és tényleg jön magától.. irányít a pasi :)

úhyg ne parázzatok.. sztem tőlem jobban nem parázhatott senki mégis könnyen ment :)

puszi nekektek és jó smárolgatást ^^

422. Masni:)
2009. máj. 19. 17:08
16 éves koromban,egy évfolyamtársammal,májusban:)Padon ülve,fogkoccantva:P,szerelmesen,és emlékszem ,szúrt a bajsza,de bizsergetve.Azóta is,ha arra járok,mindig mosolygok egyet...Arra is emlékszem,h. valaki sétált mögöttünk magassarkúban,de csak hallottam,mert féltem,ha kinyitom a szemem,elmúlik a varázs:P..másnap a suliban egymásra mosolyogtunk,de utána már többé nem csókolóztam..legalábbis vele nem:)
2009. máj. 18. 19:08
Volt egy csók a barátommal és azt mondta hogy ez nem volt vmi jó, de nem tudja hogy nekem ez volt az első és nem is szeretném elmondani neki. Mit csináljak hogy legközelebb sikerüljön és ne tudja meg hogy még nincs tapasztalatom?
420. szimikee (válaszként erre: 419. - Picike1)
2009. máj. 14. 20:46
hát ez megnyugtatott ^^ köszönöm :)
419. Picike1
2009. máj. 13. 22:15
13 éves vagyok nekem az első csók nem rég volt :P :D bő egy hete! bevoltam parázva h nem fog sikerülni de nagyon jól sikerült! én se hittem el senkinek h majd akkor magától jön pedig higgyétek el ott tényleg jön magától :D b nőmmel elmentünk a szomszéd faluba mivel a fiú ott lakik :) amint említettem én 13 éves vagyok ő pedig 18 lesz :) szóval jóval tapasztaltabb ami nagy előny :P érkezéskor szájrapuszi :) ez volt vele at első talim :P mi b nőmmel bicajjal voltunk ők pedig lóval mivel lovagolnak :) és már majdnem itthon voltunk már elkönyveltem h nem lezs se csók se semmi de ekkor leszállt a lóról és hrtelen már nme láttam semmi csak az arcát :D eszméletlenül jó volt :) ne parázzatok a csókolózáskor tényleg semmit nem kell csinálni szinte! ha pedig a másik tapasztaltabb akor ő irányít :)! hozzáteszem a pasi nem tudja h nekem vele volt az első, de az volt a haverjának az első mondata h mennyire jól smárolok :) szal nem kell ehez nagy gyakorlat :) de az nagyonfontos h olyannal csináld akit nagyon szeretsz mivel erre örökké amlékezni fogsz ! azóta járunk a fiúval és több tali is volt és több csók is :D szóval ne féljetek sikerülni fog :D
418. szimikee (válaszként erre: 416. - Fb270f896a)
2009. máj. 13. 17:19

köszönöm ^^ :)

hát megpróbálom majd ha "eljön az én időm" :D

2009. máj. 12. 21:54

Embereeeeek....!!!!!

Én sem vagyok "öreg"(15)... de könyörgöm...miért gáz az ha valaki nem csókolózott még ilyen fiatalon...!? nem értem; nekem meg volt már...lassan egy éve,jó volt ;bevallom; nem készültem rá, különösebben nem is izgultam,de nem is gondoltam olyanokat még előtte, h engem azért lenéznének mert még nem csókolóztam stb...igaz, valamiféle önbizalmat adhat az embernek mikor azt mondják neki jól csókolsz...de ez nem minden...és igen, sokan írták h az sem mind1 h kivel...és h mit érzel iránta...én még mindig VELE vagyok...akivel először csókolóztam...!!!Bár sokan kételkednek, és szerintem "palira" veszik az érzéseimet h miért várok komoly dolgokat, hosszan tartó kapcsolatot TŐLÜNK, KETTŐNKTŐL, mondván h ez csak tutira tiniszerelem(********!!!!!)...hát, ez egyszerű számomra...1. szeretem,és Ő viszont szeret 2. ő volt az első aki "betört" 3. a TÜRELEM...nem számít a kor...persze ezzel nem azt akarom mondani h egy 12 éves nyugodtan jöjjön össze egy nála durván 8-10 évvel idősebb egyénnel(stb), csupán egy 15 éves lehet (pl én) sokkal-de sokkal komolyabb a talán elvártnál...csináltam hülyeséget, persze, hisz akkor nem is ember lennék ha nem csináltam volna...


sajnos nincs időm befejezni ezt az "elméletemet"...:@ pfff



-kuszán leírt gondolatimat köszönd a boldogságnak és az "értetlenségnek"...:):/:...hih...



...ZS...

416. fb270f896a (válaszként erre: 415. - Szimikee)
2009. máj. 11. 18:19
Jajj, ez a téma 12 évesen engem is érdekelt:) hogy is kell :) annyit tudok mondani: ezt nem lehet tanulni, érezni kell!
2009. máj. 10. 13:52

én 14 éves vagyok és nem tudok csókolózni.. szégyellem magam mert a körülöttem lévő emberek mind tudnak :S

épp tegnap voltam egy buliban és hát azzal a pasval buliztam akivel régebben jártam .. sajnos nem csókolóztunk és msot buliban próbált nem egyszer megcsókolni,de én midnig elhúzódtam töle. félek mert mivan ha elbaltázom.. izgulós típus vagyok.. adjatok tanácsot!! ha lekap akkor utánozzam amit ő csinál vagy ne csókoljak neki vissza egyátalán???

2009. máj. 10. 09:50
Én 12 éves voltam:) fogszabályzós...nem a legemlékezetesebb csókom:)
2009. máj. 9. 23:20
Életem első csókja után megsértődött a fiú (nem is volt már annyira fiú). Fejemhez vágta, hogy becsaptam azzal, hogy azt mondtam, ő volt az első akit megcsókoltam. Végül elhitte, de azt mondta, hogy profikat megszégyenítően csókoltam. Úgyhogy lányok, fiúk! Tényleg megy magától, csak legyenek érzelmek az iránt, akit megcsókoltok.
2009. máj. 9. 22:33

Üdv Mindenkinek!

Én 16 évesen csókolóztam először és nagyon jó volt, pedig marhára izgultam. És akkor láttam először és utoljára a srácot, pedig én többet szerettem volna. De jó, hogy így alakult. Viszont azt a bizsergető, ájulós csókot a férjemtől kaptam először és remélhetőleg utojára is. :) Végigolvastam ezt a fórumot és a 10-16 éves lányoknak és fiúknak írnám, hogy nem kell betojni, minden megy magától és azt is, hogy még ráértek. Az a fontos, hogy olyannal tegyétek, akit szerettek vagy nagyon bejön és ne azért mert még senkivel sem történt meg. Aki pedig 20 évesen el van keseredve amiatt, hogy még nem csókolózott, fel a fejjel. Ismerek pár olyan egyént, aki csak 20-on felül ismerte meg a csókolózás rejtelmeit. :) Semmiről sem vagytok lemaradva. Én pl.: a szüzességemet a férjemmel veszítettem el 20 évesen és büszke vagyok rá, hogy nekem ő az első és egyetlen. :)

411. Kati94
2009. máj. 9. 20:24
Sziasztok. Nekem 13 évesen volt az 1. csókom, pont egy szilveszteri bulim. Előtte "jártam" egy fiúval, már ha lehet azt egyáltalán járásnak nevezni, de ő se csókolózott előtte és én sem. Na így szakítás lett belőle mert soha nem volt semmi izgi, mind a ketten féltünk. Én is minden ilyen topic-ot megnéztem amit csak lehetett xD De rájöttem, hogy senki nem tud újat mondani, csak annyit, hogy majd jön magától. Nagyon paráztam meg minden. És hát visszatérve a szilveszteri estére, kihívott az akkori kiszemeltem, hogy ő járni akar velem, mondom oké. És aztán elmentünk sétálni, és hát egyszer csak lekapott... azt sem tudtam hirtelen mit csinálok, és hát azt mondta, hogy jó volt nagyon :) és én is nagyon élveztem (: én sem tudok jobbat tanácsolni, sikerülni fog az :) csak éljétek bele magatokat! nah puszi mindenkinek:)
410. nMucus (válaszként erre: 409. - Fiatal nő)
2009. máj. 9. 18:42
Biztos azért, mert nem olyan választ kapott Tőled, mint amilyet várt! :D
409. Fiatal nő (válaszként erre: 408. - Baboka nyuszi)
2009. máj. 3. 17:25
Ezt most minek kellett még egyszer bemásolni?
2009. máj. 3. 09:52
ciasztok van egy fiúm és nyári szünetbe talizni fogok vele mit csináljak hogy ne legyek szégyenlős amikor csókolózok vele meg amikor talizok is vele?köccike előre is
2009. máj. 2. 18:01

Mi lett ebből a topicból, tizenéveseknek tanácsadás?! X-D


Baboka, csinálj mindent úgy, ahogy máskor.


:-)

2009. máj. 2. 13:02
ciasztok van egy fiúm és nyári szünetbe talizni fogok vele mit csináljal hogy ne legyek szégyelős amikor csókolózok vele meg amikor talizok is vele?köccike előre is
2009. ápr. 30. 18:51
Nah hát remélem:)és köszike a segítséget:)..vasárnap találkozunk,ha nem jön semmi közben...szorítsatok nekem:D
404. 236fe2f68e (válaszként erre: 403. - Tücsikeee)
2009. ápr. 30. 15:54
szerintem nem lenne ciki egyáltalán, valószínü a fiu nagy hódítónak fogja magát tartani, hogy őve volt az elő csok tőled :D ezen igazán ne izgulj :D
2009. ápr. 30. 12:15
De nem merem elmondani neki,hogy még soha nem csókolóztam:(..az ciki lenne..nem?
402. aithra
2009. ápr. 30. 07:38

Nem kell betojni tőle. Csak sodródj az eseményekkel, és mivel ő tapasztaltabb, majd tanítgat. Mindenesetre mondd el neki, hogy te még nem csókolóztál, nehogy azt higgye, hogy neki is tapasztalt lánnyal van dolga...

Hidd el, amint túlesel rajta, már nem is fogod érteni, minek izgultál miatta annyira. :)

2009. ápr. 29. 17:51
Sziasztok.Megvolt az első csók de én nagyon hamar abba hagytam de a fiú még folytatni akarta és azóta nem volt semmi lehet, hogy azért mert rossz volt?
400. Fiatal nő (válaszként erre: 399. - Tücsikeee)
2009. ápr. 28. 06:14

Dehogy nincs.

Egyszerűen nem kell a témával foglalkozni és ezen izgulni teljesen feleslegesen, mert IGEN, akkor lesz nagyon sz*r.

Tessék nem foglalkozni a témával.

2009. ápr. 27. 21:16

Sziasztok.

Segítségre lenne szükségem...14 éves vagyok és van egy fiú,akit nagyon szeretek már több hónapot jártunk is és utána megszakadt a kapcsolat kb egy hónapra és ismét nagyon sokat beszélgetünk és mindig nagyon szeretem:(..és ő is!..még nem csattant el az a bizonyos "első csók" köztünk...de már érzem,hogy meglesz az első csók..a fiú már "tapasztaltabb"..Ezért nagyon félek,hogy milyen lesz hisz ő a tapasztaltabb és nagyon félek,hogy ezért lesz a baj:( Mindneki azt írja itt,hogy "Az jön magától"...áá de olyan nincs,amúgy is nagyon izgulós vagyok és érzem,hogy elfogom rontani:((...Eszméletlenül szeretem!!!

Valaki segítsen!:(

2009. ápr. 20. 17:56
Lehet, hogy igazad van. És köszi.
397. Fiatal nő (válaszként erre: 396. - Mia baba)
2009. ápr. 20. 17:43

Ha szeret, akkor nem fog szakítani azért, mert nem csókolhat meg (egyelőre). Te meg ne add be könnyen a derekad.

Ne stresszelj ezen, ne gondolj rá.

Egyszer majd spontán megtörténik, és kész.

Miért kell ezen ennyit stresszelni meg "készülni rá"..? Ez majd jön magától!!!

:-)

2009. ápr. 20. 17:38
Köszi, hogy válaszoltál.Tegnap megpróbált megcsókolni de először nem hagytam aztán mondtam neki, hogy próbálja meg újra de azt mondta, hogy majd ha felkészültem rá. Ma pedig nagyon furán viselkedett velem és azt hiszem szakítani akar. Ha megcsókolom akkor nem akar majd szakítani?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook