Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első csók fórum

Első csók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2008. okt. 24. 21:31

Sziasztok!

Az én első csókom 13 vagy 14 évesen volt, fiatalabb volt a srác, nem volt egy nagy élmény. Évek óta nem is láttam a fiút.

274. ano4
2008. okt. 24. 21:18

Hello!

Anna vagyok!

Az a helyzet hogy halálosan belezúgtam egy srácba!

Úgy érzem ő is viszonozza valamennyire,de ő sem és én sem merek lépni!

Mit tegyek?

273. Juccii
2008. okt. 14. 16:45
Nos nekeme is nem rég volt benne részem =).. 2008. augusztus 19. 14évesen (és 8 hónaposan:D) x).. Nos úgy jöttünk össze , hogy tudtuk , hogy osztársak leszünk.. Neki nem én voltam az első.. de nagyon jó volt... leültünk egy padra .. beszélgettünk ..megfogta a kezemet..rádőltem néha puszit nyomott az arcomra ott már tudtam h ne most mindjárt ... és akkor egyszer megörtént.. de nagyon nagyon jó volt! És nem is izgultam annyira:) Sajnos azóta szakítottunk 1hónap és 1hét után.. Kicsit fura h osztályársak vagyunk de jóban vagyunk bár nem vagyunk együtt nagyon szünetekben de két órán egymásmellett ülünk és jól megvagyunk.. mostanában néha egymás szemébe nézünk és elmosolyodunk meg mindig összefirkál x)... Nehezen tudom elfelejteni..talán mert ő volt az első és mert mindennap látom .. de már keresem a következőt :D.. Csak még nincs kiszemeltem xD
272. Fiatal nő (válaszként erre: 271. - Kamillavirág)
2008. okt. 13. 21:39
Én erre úgy jöttem rá, hogy tényleg stabil lettem mellette, úgy értem, hiába vannak mások körülöttem, nem tudnak érdekelni úgy... "Csak rá bírok koncentrálni". Még akkor is, ha adott esetben a másik fél mondjuk sokkal jóképűbb... :-)
271. kamillavirág (válaszként erre: 270. - Fiatal nő)
2008. okt. 13. 12:35
És honnan tudod azt, hogy csak vonzódsz valakihez vagy tényleg szerelmes vagy? Hol a határ a vonzalom és a szerelem között?
270. Fiatal nő (válaszként erre: 269. - Mentamanó)
2008. okt. 9. 17:21
Ez egy nagyon jó kérdés. Én onnan jöttem rá, hogy hiányzott az illető, jó volt vele, amikor vele voltam, hogy jó volt, ha átölelt, ha kimondta a neved, ha adott puszit, ha csak hozzád ért... Ilyen sok kis apró dologból jön le a nagy szerelem. :-)
2008. okt. 9. 16:20
Honnan tudja valaki ha szerelmes?
2008. okt. 4. 23:20
Az én első csókom egy szilveszteri bulin csattant el, egy négyemeletes ház lépcsőházában, félhomályban... Hát elég bénák voltunk először, de aztán gyorsan belejöttünk. Igazából nem is voltam szerelmes a srácba, inkább csak a kiváncsiság hajtott. De nem bántam meg. Ja, és 16 éves voltam.
267. Fiatal nő (válaszként erre: 266. - Patrick)
2008. okt. 3. 22:12

Azért nem javaslom, hogy kíváncsiságból elkapjon az ember valakit az utcán, csak hogy kipróbálhassa. Majd ha jön valaki, aki kölcsönösen akarja, akkor oké.

Számomra ez a "megengedősdi" olyan gyerekes és buta... :)

266. Patrick
2008. okt. 3. 21:25
nekem 12 évesen volt az 1. csókom...egy 14 éves lánnyal.oltári volt.az 1. azért nem annyira de a 2. fantasztikus volt.DE nem a lány akarta hanem én és megengedte.ne féljen senki kipróbálni!!!Nem fogja megbánni...:)...:P!!!!!!!!
2008. szept. 28. 21:44
az első csók olyan 10évesen lehetett de az amolyan szájrapuszi volt inkább..az igazi első csókom 13évesen volt..egy 3évvel idősebb sráccal.nagyonjóvolt:)szerelmes voltam/(vagyok) azóta is..most vagyok 14.:) és azóta imádok smárolni:]
2008. szept. 28. 11:20

Köszönöm!!!:)

Öhhmm...barátommal meg haverokkal voltam szóval...vigyázunk egymásra!=D

Sőt ott voltak anyámék is XD:S...de nem foglalkoztam velük:)ők is buliztak egyet.Amúgy nem vagyok egy nagy bulizós...a "zenei ízlésem miatt"(metál)...nem nagyon tudok táncolni...de a bálokat szeressem!!!!nah mind1...

És igen, csók nélkül élni nem lehet...!;)

263. Fiatal nő (válaszként erre: 262. - Mujmujka)
2008. szept. 27. 16:17

Boldog szülinapot. :)

A buliban meg érezd jól magad, de tudd, hogy hol a határ. :-D Én ennyi idősen (sőt, fiatalabb koromban sem) nem jártam buliba. Semmilyenbe. De most sem. Nem szeretem a tömeget, meg olyanokkal lenni, akiket nem ismerek. Sosem éreztem magam biztonságban vadidegenek között. Kivéve, ha van velem legalább egy személy, akit ismerek és az foglalkozik velem és nem hagy ott egyedül. :-) De akkor is csak a kulturált társaságot bírom elviselni magam körül. Amúgy szeretek megismerni új embereket, de bulikban nem ismerkednék sohasem. :-)

Érdekes a felvetés. A puszi az puszi, tudjuk mi az. A csók meg... Hmm... Evidens, hogy nyelves. De! "Nyáladzás" nélkül is működik. :-D Nagyon minimális általában mindig van, de azt észre sem lehet venni jó esetben. Szerintem. =^.^=

A csók meg persze hogy jó, ha nem volna jó, nem is csinálná senki. X-D

2008. szept. 27. 14:44

ma van a születés napom!!!!!!:)és szüreteltünk:(....na mind1...de este go Bulii!!!=D...

csak úgy mellesleg...

Amúgy gondolkodtam és szerintem "nyál nélküli" csókot,rendeset nem lehet adni!!!...vagy az nem csók lenne...van mikor tényleg kellemetlen kicsit de szerintem akkor is jóóh ;)

nektek mi a véleményetek????O.o

261. Fiatal nő (válaszként erre: 260. - Whitehill)
2008. szept. 27. 10:22
Akkor talán még nem voltál igazán szerelmes. :-)
2008. szept. 27. 08:51
Én nem emlékszem mikor volt, de kicsi voltam. (Mai fejjel kicsinek tartom magam ha vissza gondolok rá :D ) De nem volt különös, és azóta se volt az. Nyálas... Nem vagyok oda érte, mert még azt se bírom ha az arcom vizes, hát még a nyálat :S
2008. szept. 27. 08:36

20 éves korom előtt 2 hónappal...

Nem értem, sokan miért stresszelnek ezen, főleg 12, meg 13 évesen... :-S

Később sem kell ezen vívódni. Majd jön, amikor jön. Én például azt hittem magamról, hogy sosem lesz senkim, aztán egyedül leszek, és tessék, amikor az ember nem is várja, jelentkezik az Igazi... Szóval nem kell itt ezen keseregni. Rossz olvasni is... :-D

2008. szept. 26. 21:26
én sem csókolóztam még. 16.5 éves vagyok. nem vagyok leszbikus.nem vagyok csúnya.és mégsem.egy különleges fiúra várok. de ilyen nincs:(
2008. szept. 26. 18:38

Sziasztok!

Én 13 éves vagyok, és még nem csókolóztam!

Nektek mikor volt az első?

256. Mujmujka (válaszként erre: 253. - 91de8054df)
2008. szept. 25. 18:12

Igen...jóóh...!!!:D...

amúgy ne keseredj el!!!!!lehet h nem fog nyugtatni de egyik barátnőm 16 lesz, nem csókolózott...és együtt volt 2 évet a mostani pasijával, szakítottak, most együtt vannak 3 hónapja...és SEMMI...de én tudom h nem benne kell-e keresni a hibát...szerintem annyi az egész h nem szeretik egymást...eléggé...v nem úgy...mintha tesók lennének

szóval nálatok most nem tom h mi lehet a probléma...de ezt neked érezned kell ha ilyen lenne a gond...

ha akarod ezt részletezheted...de nem muszáj...és remélem nem keltettem bennedd kételyeket:S;)

és h tudtam segíteni...

ha kivi vagy még valamire...fordulhatsz hozzám...de itt mindenki segít ha tud =D:Dugyee?...(nah mind1)

255. Málnaaa (válaszként erre: 253. - 91de8054df)
2008. szept. 24. 16:42
ez hidd el, hogy egyáltalán nem ciki. nem kell szégyelnned magad miatta, nincs benned semmi hiba:) 2,5 éve együtt vagytok?:D ez igen, gratulálok:) azt nem írtad h a barátod hány éves. ha veled egyidős akkor nincs mit csodálkozni, még egyszerűen nem tudja h mit tegyen, de nyugi, hamarosan meglesz az az első csók;) és szerintem hagyd h a fiú kezdeményezzen! Sok sikert: Málnaaa
254. 91de8054df (válaszként erre: 246. - Mujmujka)
2008. szept. 24. 15:52
Tök jó neked hogy megtörtént:)...
2008. szept. 24. 15:51
Sziasztok!Olyan cikinek érzem hogy januárba leszek 15 éves és még nem csókolóztam:(Én nagyon szeretném már de nem tomhogy a pasim szeretné-e!Meg az az igazság hogy már 2 és fél éve vagyunk együtt!És még mindig csak az arcomra adpuszit!Most nekem kellene kezdeményeznem?Tudom hogy szeret!És a barátai is mondták hogy miért nem smárol le:(Ez nekem annyira rossz!Vagy bennem van a hiba?Légysziiiiiii segítsetek:)ELŐRE IS KÖSY:BOGI-CAA
2008. szept. 19. 21:53
naon jó nap volt. csók nem volt. egész nap ölelgetett. tangámban nyúlkált. (csak hátul) és a vállára dőltem. na,ne máááár...ez komolyan csak barátság?
251. 98a882c496 (válaszként erre: 250. - Málnaaa)
2008. szept. 18. 11:54
tök édi a történeted, sok sikert nektek :) nekem az elsõ csók 14 évesen volt, de nem volt nagy élmény...se romantika, se semmi...aztán a kapcsi tartott 3 hétig...2 évig semmi pasi, de ez így volt jó, hisz rájöttem, csak éretten van lényege annak, hogy párban sétáljunk és csodáljuk egymást :)
2008. szept. 18. 10:32
16 éves vagyok, és még nem volt első csók. 10 éves koromban kaptam egy szájra puszit, de a srác nem tetszett, és borzalmas volt. :S osztályomban 4-en vagyunk akiknek nem volt barátjuk, pedig én nem vagyok csúnya, legalábbis ezt mondják. holnap találkozom egy sráccal. új osztálytársam.megyünk vásárolni. neki van barátnője, de mindig veszekednek. a srác azt mondja úgyis tetszem neki, nem baj ha szakít a bnőjével. nem tudom h mi lesz holnap. nem merem neki elmondani h nekem még nem volt barátom, pedig múltkor is ilyenekről beszéltünk,de én csak hallgattam. a srácot kb 2 hete ismerem még csak, de azóta csak velem beszélget az osztályból. először azt hittem h csak barátok leszünk, de amikor a melleimet bámulta egész nap, meg ölelgetett akkor sejtettem h ez nem barátság lesz:S a holnapi napot randinak nevezi, bár szerintem ez nem az... félek elmenni.nem tudom mi lesz.és félek h a barátnője akivel mindig veszekszik teljesen ki fog akadni, ha megtudja h a pasijával mentem el vásárolni/randira..:(
249. Fiatal nő (válaszként erre: 248. - Noirefille)
2008. szept. 16. 07:22
Koromsötét utcán egy erkély alatt. X-D
2008. szept. 15. 21:39

Sziasztok, hát nekem nyár elején volt az első "igazi" csókom, és nagyon jó élmény volt előszőr, ugyanis szerelmes voltam/vagyok abba a fiúba(én 16 ő 22 éves). a legjobb az hogy igazi érzelmek is voltak a csókban. :)

nektek hol történt az első csók?

2008. szept. 6. 13:45
amúgy eléggé nyálas volt...de hát nem volt rossz=D
2008. szept. 6. 13:14

húúúh...megtörtént...tegnap...

nagyon különös érzés volt!!!!!!de mámorító is...egy meglepetés keretében történt...de én már számítottam rá...h előbb v utóbb, de még az nap este meg fog történni...egyszerűen nevethetnékem van...:)és nem tudom leírni, megfogalmazni mit is érzek..., mondjuk ahhoz képest h vártam...nagyon meglepett...

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook