Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
8744. Mancs75
2019. szept. 18. 17:40
Sziasztok, dr. Szentirmay Apolkával kapcsolatban van valamelyikőtöknek információja? Holnap megyek hozzá konzultációra, mióma eltávolítás ügyében. Ő is a SOTE-n dolgozik. Köszönöm ha tudtok segíteni.
8743. Amika0405
2019. szept. 18. 16:45

Shiasztok

Hétfön voltam Pocsinál és a cyszta ugyan ott van de szerinte inaktiv,elkezdhetjük de szol a profnak,hogy ö ezt igy elinditja.

Levert a viz mikor hallotam,mert tudtam,hogy a prof ba...kodni fog és nem engedi majd.

Vissza rendelt péntekre hogy azért még ránéz uhval még egyszer és akkor kiirja a recepteket.Namost Anna meg mondta,hogy a doktornö nem lesz már a héten ,mikor szoltam a doktornönek akkor meg nyugtatott hogy de lesz, de csak ultrahangozni fog .

Vissza mentem Annához és beirattam magam a naptárába biztos ami bizgos .,hát kiváncsi vagyok bent lesz-e.


Én azt nem értem miért kell mindenre a prof álldása ,ettöl kivagyok.

Ugy vagyunk vele ,hogy a fagyibabákat nem hadjuk ott,ha sikertelen lesz a fet akkor már van egy kiszemelt jó orvosunk .

8742. mobea (válaszként erre: 8736. - Poll)
2019. szept. 18. 16:26
Nagyon drukkolok, hogy most jól sikerüljön nektek!
8741. mobea (válaszként erre: 8740. - Tundev)
2019. szept. 18. 16:25
Nekem most tavasszal nem kértek, tavaly még igen. Fura, hogy vajon mi alapján döntik el.
8740. tundev (válaszként erre: 8738. - Serendipity1980)
2019. szept. 18. 13:12

Szia!


Nekem kellett csináltatni. Mellkasröntgen vagy tüdőszűrő. Bármelyiket elfogadják, csak nem lehet egy évnél régebbi.

8739. poll (válaszként erre: 8738. - Serendipity1980)
2019. szept. 18. 13:02
Nekem sem kellett májusban, de mivel pont volt a munkahelyi egeszségügyihez, hozzácsaptam, de alapból nem kérték.
2019. szept. 18. 12:49
Sziasztok! Az altatóorvosi vizsgálathoz nem kell mellkasröntgen? A dokinő nekem mondta, de az asszisztensnő arra nem adott beutalót, rákérdeztem, és mondta, azokat végeztessem el, amire adott beutalót.
8737. Barbara 7
2019. szept. 18. 08:43

Sziasztok!

Új vagyok itt és azért írok mert hátha van valaki akivel hasonló cipőben járunk.

Semmelweis Egyetem I.sz. Női és Szülészeti Klinikára járok azon belül a reprodukciós osztályra dr. Pócsi Dórához.

1 év 9 hónapja várjuk a csodát.

10 éves koromig egészséges voltam és amikor serdülnöm kellett volna akkor maradtam le a növésben végül hosszas vizsgálatok után megállapították h.hipopituitarizmus betegséget. Az agyalapi mirigyem leállt és nem termel hormonokat. 3.kezelés után vagyunk és hiába a fáradozás eredménytelen mert nem emelkedik az ösztrogénom. Kérlek titeket ha van valaki ebben a helyzetben vagy bármilyen jó tanácsot tudna adni azt megköszönném h.hova menjek tovább vagy maradjak e itt. Köszönöm előre mindenkinek.

8736. poll (válaszként erre: 8735. - Mobea)
2019. szept. 17. 23:11

Igen, minden szervezet másképp reagál, bár en sem vagyok már a régi. Mikor 14 éve inszemhez stimuláltak minimális Puregontól lett 4 tüsző, meg sem akarták csinálni az inszemet, mert nem akartak többes ikret, úgy könyörögtem ki. A mostani inszemeknél mind az 5x 1db tüsző volt Gonal-F mellett, ami azért erdekes, mert 1db szerencsére magától is megérik havonta.

A vérvételekről ne is beszéljünk :D Ma voltam haematológián pluszban, én is tüpárna vagyok.

Egyébként a haematológián annyit mondtak, attól, hogy lombikozok, nem indokolt a vérhigító. És egy csomó féle alvadásos vizsgálatot meg sem csináltak, mert ilyenkor a sok hormontól amúgyis mások az értékek. Itt tettem volna fel a kérdést, hogy talán nem-e pont emiatt lenne erdemes.. de csak tudják.

8735. mobea (válaszként erre: 8734. - Poll)
2019. szept. 17. 22:57

Hát, tudod milyen a prof, nem sokat mond.... de nekem a stimus papír nem volt elég hosszú, mert nem nőttek a tüszők, napi 2*4 ampulla Menopurt adtam végig, mindenkinek megvolt a leszivás, akivel együtt kezdtem, én meg jártam kitartóan tovább mindig új arcokkal. Már a vérvételes néni is kivolt a karom miatt, hogy legyen vége. Aztán nem tudom a pontos arányokat, mert azt nem mondtak meg, de a leszivas utáni nap nem volt embrió, de Murber hívott és azt mondta, volt éretlen petesejt és azt aznap termekenyitik meg. A végén a papíron 3 embrió lett a 6 petesejtből, amit leszivtak, tehát min 3 éretlen volt.

A második alkalommal lepasszolt Pócsinak, ő kotyogta el egy hét stimu után, hogy lehet, leállítják, de mindent a prof instruált neki, és nem engedte. Tök ugyanaz lett, pont ugyanannyi napig szúrtam a napi 8 ampullát, majd egy embrió lett.


Tudom, hogy a mi esetünk, mint mindenki, egyedi, és valószínű nem jársz így, csak ha úgy alakul, inkább harcolj, hogy próbáljanak ki mást is!

8734. poll (válaszként erre: 8733. - Mobea)
2019. szept. 17. 22:34

Hogy érted, hogy túl sok volt a gona? Visszafogta a stimut?

Nekem holnap csinál uh-ot először mióta szúrom a Fostimont, remélem már lesz mit látni napi 2x3 mellett. Néha szúrkálnak a petefészkeim, de simán lehet hogy csak beképzelem :D

8733. mobea (válaszként erre: 8731. - Poll)
2019. szept. 17. 22:20

Nekem nem volt gond belőle, hogy így felezte le és igazából jó volt a ritmus mindkétszer, mert pont az uh napokon adtam, és így minden reggel egy szuri volt.


Az más kérdés, hogy nekem így is túl sok volt a gona, és nem törődtek vele, azért is jöttünk el, mert a másodiknál majdnem le is állították a stimut, de aztán mégse, eredményhirdetéskor meg simán benyögték, hogy jó ez nekem, harmadszor is ugyanez lesz, csak jöjjek 3 hónap múlva...

Persze sokaknak bejön, de ha neked se, akkor ne hagyd, hogy erőltessék, mi már azt is megbántuk, hogy másodszorra is belementünk azután, hogy elsőre a stimu 16. napján is éretlen petesejteket szívtak le főként. Mert nekünk értékes időnk megy, amíg ő ezzel jól elvan, hogy végülis lett mit beültetni... 😬

8732. SUKI (válaszként erre: 8726. - Poll)
2019. szept. 17. 20:30
Köszönöm😘 és drukkolok!!
8731. poll (válaszként erre: 8727. - Tundev)
2019. szept. 17. 17:42
A profhoz járok. Nekem is fura volt, mert mástól a napi felet olvastam mindig. 2 hetig kellett naponta, azóta 2 naponta.
8730. tundev (válaszként erre: 8729. - Mobea)
2019. szept. 17. 17:35
wooow! mindig tanul valami újat az ember :)
8729. mobea (válaszként erre: 8728. - Tundev)
2019. szept. 17. 17:29
Nekem is az első 10-es adag után mindig kétnapi lett, igy is úgy leállított mindent, hogy sokkal tovább stimulált, mint bárkit körülöttem...
8728. tundev (válaszként erre: 8726. - Poll)
2019. szept. 17. 17:24
Most látom, hogy a profhoz jársz....érdekesnek tartom, hogy két naponta kell szúrnod a gonapeptylt, mert én eddig 3 hosszú protokolt és egy FET-et csináltam végig a proffal és a gonapeptylt végig kellett szúrnom (friss lombiknál és FET-nél is). Az utolsót a tüszőrepesztő beadása napján kellett beadnom. Ezért is lepődtem meg, hogy azt írod, hogy csak két naponta....
8727. tundev (válaszként erre: 8726. - Poll)
2019. szept. 17. 17:21

Szia Poll!


Bocsánat, de megütötte a szememet, hogy csak két naponta kell szúrnod. Ki az orvosod?

8726. poll (válaszként erre: 8725. - SUKI)
2019. szept. 17. 16:51
Én is annyit váltottam ki, kész vagyon.. szintén hosszú protokol. Tegnaptól csak 2 naponta kell szúrnom, a fele elfogyott már. Sok sikert neked is :)
8725. SUKI
2019. szept. 17. 11:47
Sziasztok 😊 tegnap este kezdtük a Gonapeptylt hosszu protokollal 😊 ez az injekció elkisér a beültetésig? Csak azért mert 28db.ot kellett kiváltanom.
8724. Serendipity1980 (válaszként erre: 8720. - Solinca)
2019. szept. 17. 09:49
Én így viselkednék az ügyfelekkel a munkahelyemen, páros lábbal rúgnának ki azt hiszem. Elég sokat engednek meg maguknak. Azt hittem, ez a fiatal dokinő normálisabb, mint az Árokszállási (vele is volt pár konfliktusom a pökhendi stílusa miatt)...Bár hozzá kell tennem, szemtől szembe nagyon kedves, amit kérdezek, arra mindig érthetően válaszol. Csak ez a rohanásuk, kapkodásuk...
8723. Serendipity1980 (válaszként erre: 8718. - Mobea)
2019. szept. 17. 09:42

Szia! Tegnap voltam bent a dokinőnél, aki úgy viselkedett, mintha semmi se történt volna. Megköszöntem neki a kedvességét, hogy odarendelt péntekre, ő meg sehol, de erre azt kérdezte, hogy a Murber doktorúr nem csinált UH-t nekem? Hogy csinált volna, ha nem volt bent egyetlen orvos sem, amivel ő teljesen tisztában is kellett hogy legyen.

Ezek után csinált egy uh-t, bár mondtam, hogy szerintem túl vagyok az ovuláláson, szóval szerintem ez a hónap kuka, de ő váltig állította, hogy nem, van érett tüsző, szerdán lehet inszem. Az igazság az, hogy már nem tudok bízni abban, amit mond. Mindegy ezt most megcsináljuk, utána ha ez nem sikerül (mitől is sikerülne), lombikot kezdhetünk a profnál.

8722. Mancs75 (válaszként erre: 8721. - Tarkabarka10)
2019. szept. 17. 08:59
Szia, nekem közvetlenül a leszívás után mondta Murber, hogy akkor mostantól mehet az Utrogestan, napi 3x2. Gondolom, ez a megtapadás elősegítésére van, csak én a beültetésig már nem jutottam el.
2019. szept. 17. 03:23

Sziasztok. Szerdán szurom az ovitrellt, de elfelejtettem megkerdezni mikortól mehet az utrogestan??? 🤔🤪😱


Tud valaki segíteni?

Köszönöm! 🌻

8720. Solinca (válaszként erre: 8714. - Serendipity1980)
2019. szept. 16. 10:31
Szia, a dokinővel én is jártam már igy, mondjuk hála Istennek nem ő kezelt, de ahogy elnézem, magánban nagyon kedves és jó fej, itt államiban pedig pont leszarja, egyik nap mond valamit, utána meg ott sincs vagy közli, hogy nem ér rá. És erre a nővérke még anno nekem is esett, hogy ne mondjam már, hogy a dokinő azt mondta, hogy itt lesz és tud fogadni szükség esetén. Nem mondom, én vagyok a hülye, ő meg a mindenható. Hát szégyellje magát, elég fiatalon eltanulta ezt a jó kis hozzáállást. :x
8719. Solinca (válaszként erre: 8703. - Tivike1)
2019. szept. 16. 10:20
Szia, nem nézettem, mert először szeretnénk beszélni az immunológussal. Két vetélés után ugyanis a G1-es komplett csomagot kell majd valószinűleg csináltatni, igy megvárjuk, mit mond. De igen, ezt immunológus értékeli ki, eleve olyanhoz megyünk, aki evvel foglalkozik.
8718. mobea (válaszként erre: 8715. - Serendipity1980)
2019. szept. 15. 10:32

Szia!

Voltál végül a profnál, vagy ki kell várjátok a hétfőt? Nagyon drukkolok, ne legyen túl késő, és szerdán meglehessen az inszem.

Annyira felháborító az ilyesmi!

8717. tarkabarka10 (válaszként erre: 8704. - Serendipity1980)
2019. szept. 13. 19:19
Szia. Nem semmi... Amúgy én is azt tapasztalom h.leszarjak az embert. Vizsgálat alkalmával se mondanak semmit. Nekem 2 hónap esett ki mert konferencia volt,stb...csak ezt elfelejtették előre közölni. Minden hónapban csak bizakodom. ... Az idő meg megy....
8716. Tivike1 (válaszként erre: 8711. - Serendipity1980)
2019. szept. 13. 17:13

Mindenképp keresd fel a betegjogi,ne hagyd magad,felháborító.

Profot esetleg mobilon keresnéd?

8715. Serendipity1980 (válaszként erre: 8713. - SUKI)
2019. szept. 13. 15:36
Nagyon szépen köszönöm. Persze, majd megírom.
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook