Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


5324. KittiKata
2018. jan. 19. 16:49
Én reggel 7:15 től voltam ben 11-ig ez nem az én napom volt. Kedden leszívás. Nem emlékszem hogy ennyire rossz konfortérzetem volt már ilyenkor. Kényelmetlen ülni olyan mintha puffadtam volna. Ráadásul mikor lesz beteg a lányom ha nem ma.
5323. KittiKata (válaszként erre: 5321. - Tundev)
2018. jan. 19. 16:43
Én emlékszem rád! 😉😊
5322. KittiKata (válaszként erre: 5317. - Asilka)
2018. jan. 19. 16:41
Bízzál még! Ne adjad fel.
5321. tundev (válaszként erre: 5320. - Kawabanya)
2018. jan. 19. 15:40

Hihi! Ez tényleg gyors volt. :)

Lehet, hogy pont találkoztunk amugy...rajzam egy fehér-kék csikós blézer volt.


Ha megfogadsz egy tanácsot tőlem a szurizással kapcsolatban: gyorsand szúrd bele a tűt a hasadba..aztán a folyadékot nyomhatod lassan. Jaés a gonypetylnél én kivettem picit a hűtőből beadás elött. Így nem volt hideg, és nem fájt. Nekem is úgy mondta az egyik lány. Addig meg majd csillagokat láttam :)

5320. Kawabanya (válaszként erre: 5318. - Tundev)
2018. jan. 19. 15:08

Tundev!

Huu..köszi az infót..kicsit betojtam. 😁 Nagyon szorítok!!! Akkor nem is láthattalak..mi 10-re mentünk..de 9.57-kor már kint voltunk a rendelőből 😂..ilyen sem volt még.

5319. rony83
2018. jan. 19. 15:01
Még egy kérdés eszembe jutott....mi van akkor ha leszívás/beültetés pont 4 napos hosszú hétvégére esik?köszi:-)
5318. tundev
2018. jan. 19. 14:55

Szia Asilka!


Túl vagyok rajta, két kis babával gazdagodtam, egy pedig fagyibaba lett. Minden szuper volt, nem fájt semennyire. :)


Azért az érdekes, hogy neü kell pihenni, söt! Prof azt mondta, hogy akkor feküdjek, amikor lefekszem aludni :) ergo nem kell ágyban lenni. Szóval én ma feltettem levest főzni és most picit pihenek, mert korán keltem.


Nem lehet egyébként mit csinálni, csak remélni, hogy sikerül beágyazódniuk.


Tudjátok mi a furcsa? Hogy ma reggelre már nagyon fájnak a melleim...pedig mlg a kanyarban sem voltak a lurkók :) szoval ez biztos nem lesz tünet. :)


Asilka, én azért még remélem, hogy nincs még nálad vége.


Kawabanya,

Igen, ma ott voltunk. 10re mentünk. A gonapetylt végig kell szurnod a stimu injekciok mellett is, ezért 4 doboz. Nekem 1 db gonPetyl marad.

Sok sikert Neked! Izgalmas időszak jön.


És persze mindenkinek, aki belekerült ebbe a lombik malomba.

5317. asilka (válaszként erre: 5314. - Mobea)
2018. jan. 19. 14:33
Sajnos semmi jó, most már mensi tünetek :-(
5316. Kawabanya
2018. jan. 19. 14:11
Csajok! Nálunk indul a buli mától. Felírták a szurit ami leállítja a petefészkeket. Feb 1-jén vissza kell menni. De nekem 4 dobozzal írtak fel. Az 2x annyi mint ez az idő addig. Hülyeséget csináltam , hogy kiváltottam?
5315. Kawabanya
2018. jan. 19. 14:08

Sziasztok!

Tundev! Te ma ott voltál a Sote-n?

5314. mobea (válaszként erre: 5313. - Asilka)
2018. jan. 19. 11:53
Asilka, te hogy vagy?
5313. asilka (válaszként erre: 5299. - Tundev)
2018. jan. 19. 11:17

Szia Tundev, szorítok ma! Ha tudsz írj,

Mesélj , hogy mi volt !

5312. rony83 (válaszként erre: 5308. - Mobea)
2018. jan. 19. 08:22
HSG-először egy hüvelyi UH lesz magánba, és utána a HSG kórházban (csak a ciklus 6-10-ik napján lehet). Nekem pont ma jött meg,és esélytelen h nekem jövő pénteken ezt megcsinálják bárhol is. Így a következő ciklusban (20.-ik nap koznzi) kezdődhet a szurizásom ha minden oké.
5311. mobea (válaszként erre: 5310. - Sz.Klaudia)
2018. jan. 18. 22:35
Ja-ja, ez szerencsés :) annyi idő tud elmenni még majd, nagyon jó, hogy igy tudtok kezdeni!
2018. jan. 18. 22:16

Nem turbosítva indulunk, minden így jött ki... eddig szerencsésen alakult :-)

Valószínűleg akkor megcsináltatjuk magánban a vizsgálatot, májusig, júniusig nem igazán szeretnék várni.

5309. mobea (válaszként erre: 5303. - Sz.Klaudia)
2018. jan. 18. 22:00
Klaudia, én felhívtam a Sotét az első vizsgálat miatt, két hete már MÁJUSRA osztották az időpontot. Ha már ilyen turbósítva indultok, akkor inkább próbáljatok privátba menni azzal.
5308. mobea (válaszként erre: 5306. - Rony83)
2018. jan. 18. 21:58

Ez a spermavizsgálat akkor ott se gyors. Még jó, hogy mondták, hogy de az. Akkor kérek holnap, hátha feb közepéig meglesz, de ez már így elég rossz, ha nem hangsúlyozzák, hogy "gyors", akkor én is kértem volna azonnal. Kicsit olyan, mintha direkt lassítanának.


Te felhívtad a dokit a HSG miatt, és ilyen sokára lehet az is?


Bakker, akárhogy számolom, így feb közepén mehet a párom a vizsgálatra, utána a HSG miatt pont már csak az azutáni ciklusban, ami már március, visszamegyünk, kövi ciklusban lehet először valami, az már május.


Klaudia, azt kell mondjam, hogy te csinálod a legjobban, mindent előre kérni kellett volna!


Asilka, nagyon sajnálom, de hátha...Mindenki azt mondja, hogy ugyanazok a tünetek voltak, mintha megjönne. Annyira drukkoltam, végigolvastam már az egész fórumot, és láttam, hogy már egy éve is voltatok, csak akkor még nem ezt javasolták. Ennyi idő után annyira megérdemelnéd, hogy összejöjjön!!!

5307. Kawabanya
2018. jan. 18. 21:30

Sajnálom Aslika!


Rony! Hidd el, úgy telik ám az idő! Észre sem veszed már mentek a következő időpontra!

5306. rony83 (válaszként erre: 5302. - Mobea)
2018. jan. 18. 20:53

Ottani sperma vizsgálatra egy hónapra kaptuk az idopontot. Úgy kell számolni h onnan egy hét mire van eredmény.

Hát igen, en se értem ezt a röntgenes Hsg t, de nincs valasztasom. Így sajnos egy hónap buko a ciklusom miatt, mert ezt csak a 6-10ik napon lehet csinálni,ami pont a jövő hét, de addig nem jutok be 😕

5305. asilka (válaszként erre: 5304. - Kawabanya)
2018. jan. 18. 20:44
Sajnos mensi előtti tünet :-( már nem remenykedem :-(
5304. Kawabanya
2018. jan. 18. 19:34

Szia Klaudia! Hát ez gyorsan indul..szerencsére 😁

Hajrá!!!


Hogy vagytok Csajok?

Aslika? Hasad?

2018. jan. 18. 19:15

Sziasztok,


egy ideje olvasgatlak már titeket, próbálok informálódni.

Én január 2-án kértem időpontot konzultációra, 16-ra kaptunk. Az első vérvételem holnap lesz (szerencsére pont most jött meg a menstruációm).

Ma kértem időpontot a Férjemnek a 2 vizsgálatra, amire február 13-at mondtak, az elsőt addigra el kell intéznünk... Volt olyan közületek, aki az első vizsgálatot a Soten csináltatta?

5302. mobea (válaszként erre: 5300. - Rony83)
2018. jan. 18. 16:22

Rony, mennyi időre kaptátok az időpontot? Meg az ottani spermavizsgálatra? Nem tudom, mennyire előre kérjük.

Nem nagyon értem ezt az átjárhatóságit, ha úgyis kell, miért nem küldenek már az első alkalommal? Csak megy az idő igy...

Én jövő héten kezdem a vérvételeket, meg akkor kerek a páromnak is 2. vizsg. időpontot....

5301. Kawabanya
2018. jan. 18. 14:23
Rony! Írtam privit!
5300. rony83
2018. jan. 18. 11:56
Ma voltam második konzultácion és el kell mennem röntgenes HSGre, bár az endo műtét alatt megállapították h átjárhato vagyok, szóval nem is értem... A prof a testvére számát adta meg. Ha máshol csinaltatom meg azt elfogadja? Mert nem utaznék ezért is Bp.re. előre is köszönöm!
5299. tundev (válaszként erre: 5298. - Asilka)
2018. jan. 17. 16:35

Tudom mit érzel, én is reális vagyok. Aztán inkább érjen meglepetés :) tudod azt mondják, hogy a remény hal meg utoljára. Mig nem jön meg, van remény. Én egyébként B tervvel is készülök. Elmegyünk nyaralni, ha nem jön össze. :) ugyhogy akkor öröm az ürömben.

Egyébként olyan könnyű ezt igy mondani, a telenon mögül, a billentyűzeten át..de majd ha ott leszek, majd ha benne leszek...nem tudok mást mondani csak azt, hogy kivánom, hogy meglepetés érjen!

5298. asilka (válaszként erre: 5295. - Tundev)
2018. jan. 17. 16:26
Igen , nekem a prof többször is mondta, hogy ne maradjak otthon. Első nap jól esett a pihi, aztán meg mintha mi sem történt volna. Nem adom fel, csak reális vagyok, minden jel arra utal, hogy meg fog jönni. Neked sok sikert, a három tökéletes! Érdekes, hogy nekem a hasam nem fajt sem a petefeszkem, csak a fránya altatás viselt meg :-(
5297. tundev (válaszként erre: 5296. - Kawabanya)
2018. jan. 17. 15:52
Szia Kawabanya! Nem tudom mit kellettt volna tenni. És azt semn tudom, hogy látják-e elöre. Lehet késöbb indultak fejlödésnek. Nem tudom. De nem szabad szomorkodnom. Mert bizom benne, hogy majd a két beültetett sikerrel jár. De legalább az egyik :)
5296. Kawabanya
2018. jan. 17. 15:48
Tundev! Kitartás, szorítok! Az, hogy fejletlen azt jelenti, hogy még várni kellett volna? Vagy ezt nem lehet előre látni?
5295. tundev (válaszként erre: 5294. - Asilka)
2018. jan. 17. 15:21

Nekem tegnap volt a leszívás. 10-et szívtak le, de sajnos 6 még túl fejletlen volt :( (ez egyébként szíven ütött). 4-et megtermékenyítettek és 3 szépen fejlődik, 1 abnormálisan, úgyhogy azt sajnos elvesztettük.


Nekem egyébként nagyon fájt leszívás napján mind a két petefészkem, alig bírtam járni. De más bajom nem volt. Mára már sokkal jobban vagyok, bár még érzékenyek.


Én szerintem 2-3 napot pihenni fogok. És utána a természetre vagyunk bízva. Én nem hiszem, hogy azon múlik, hogy valaki végig ágyban van vagy sem...azért nem biztos, hogy az rossz, ha olyan görcsölést érzel. Azt mondják, hogy nem lehet megkülönböztetni a terhességi korai jeleit a menstruációs görcsöktől. Szóval még abszolút nincs veszve semmi. Ne add fel!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook