Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
5273. zsu1984 (válaszként erre: 5271. - Kata75)
2010. szept. 29. 10:29
Ez a Jon és Kate nem film hanem olyan mint pl a Győzike itthon:)
5272. zsu1984
2010. szept. 29. 10:28

Nem tudom, tudnátok-e segíteni.

A viasaton megy ez a Négy esküvő, sajna nem láttam, vasárnap az ismétlést se fogom látni, nem találom sehol, nem néznétk utána hátha ti ügyesebbek/figyelmesebbek vagytokmint én:)

5271. Kata75 (válaszként erre: 5267. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 29. 10:28

Nem, még csak nem is hallottam erről a sorozatról, de ikrekről lévén szó jöhet!:) Majd ki is keresem amint eljön az én 5 napos időm:DDDD


Abban pedig teljesen igazat adok amit az erőszakról/tévéről írtál!

Több "álomvilágos" (a megfogalmazás kissé túlzás, de remélem értitek mire gondolok) sorozat is elférne a sok brutalitás mellett...........mégha van benne kis dráma is, de az legalább valamennyire mégis a "földön" tartja az eseményeket/reálisabbá teszik a cselekményt. Sajnos. DE! mégsem ez a szál viszi a sorozat/film történetét, ami mindenképp jó!

2010. szept. 29. 10:27
Míg a halál el nem választba most néztem bele..Biztos jó lehet..:)
5269. Kata75 (válaszként erre: 5267. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 29. 10:22
Még nem láttam, de azt mindenképp megvárom, hogy magyar felirat is legyen hozzá!:) és amint van akár részenként is jöhet:) Ahhoz túlságosan izgatott vagyok/szeretem, hogy kibírjam a végéig és maratont tarthassak belőle......pedig úgy tény és való sokkal jobb lenne:)
5268. zsu1984 (válaszként erre: 5267. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 29. 10:20

Szia!


Én nagyon szeretem a Jon és Kate-t, amikor tehetem csak nézem:)Pont azokat a részeket nem láttam amikor külön mentek...


Ezeket a szitcomokat pl a comedy central sokat ad, de nekem sajna nincsen:(((

Nem tudom az Így jártam anyátokkal vagy a Míg halál el nem választ-ot ismered-e?!Mindkettő, qva jó!

5267. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5265. - Kata75)
2010. szept. 29. 10:16

Sziasztok!

Láttál valamit Dexiből,vagy megvárod,míg leadják Amerikában..?

Én megvárom,és majd csak úgy iratom meg..

Ezért fogom,kicsit később látni..:(

Amit szívesen újranéznék az a Mindenki utálja Christ,és a Papás mamás sorozatot..

Mindkettő szuper minivígjáték..

Nem is tudom,miért nem adnak ilyen tipusúakat a tévében..

Sajna sokkal több a dráma és thriller nna meg az orovosos sorozat(amik egy ideig jók)de túl sok van belőlük ebben az eleve beteg világban..

Jó lenne,ha ilyen arányban lennének a vígjátékok is..(persz mondom én,aki eleve szintén egy beteg sorozatot majmolok)de ettől függetlenül írtam.

Vagy pl,milyen a tévé..?

mikor súlyos árvízek voltak az országban..akkor mit adtak a tévében?Katasztófa filmeket../árviz 1.2.meg valami viharos két részes filmet/és hogy szenvedjen a magyar,hát majd minden hétvégén..

Legalább valami kevésbé nyomasztó filmekkel súlytanák a népet..!

Nnna de megint elkalandoztam..

Mi újság,hogy vagytok?

MÁS:Láttad már a Jon és Kate és a 8 gyerek c.életrajzi sorozatot?Biztos tetszene..keress rá,ha lesz pici időd..

ikrek és még 6-os ikrek egy családban..Imádtam őket nézni..de sajna ott is adódott pici dráma..:(

5266. zsu1984
2010. szept. 29. 10:15

Sziasztok!


Szép napsütéses hűvös nap van:)


Manul:köszönjük a meghívást, mindjárt meg is keresem:)


Kata:sajna nem tudok semmit, de majd átnézem a rendezvényes könyvet, mert olyan jó lenne, ha lenne:)))

Igen úgy ismer mint a tenyerét, minden arcmozgásomra tudja, hogy mi van:)


És igazad van Kata az 5347. hsz-ba!!!!!:)

5265. Kata75
2010. szept. 29. 09:52

Délután/este még mindig Oz volt, de sajna kifogytam belőle......elég rövid időn belül lepörgettem 3 évadot, bár 1 csak 8 részből áll:)


Elméletileg még 3 van, de azok MÉG nincsenek meg:D

5264. Kata75 (válaszként erre: 5258. - Manul)
2010. szept. 29. 09:51
Megyek!:) Aztán ki tudja mennyire leszek aktív, de mindenképp csatlakozom!:)
5263. Kata75 (válaszként erre: 5262. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 29. 09:50

Sziasztok!


Ne légy butus, a lányokkal (rövid ideig volt egy fiúnk is:), simán kitárgyalunk mindent ami épp fogalalkoztatja a másikat!


Szerintem nem csak azért vagyunk még mindig így együtt, mert szeretjük a filmeket/sorozatokat........ugye csajok?:)

Persze az a fő ami közös bennünk, de mellette annyi minden más van, és ha nem is egyezzünk, vagy másképp csinálunk dolgokat, de jó róluk beszélgetni!:)

2010. szept. 28. 17:44

Manul!Én is csatlakozom..

Sajna akaratlanul is felhoztam ide olyan témát,aminek nem sok köze van a sorozatokhoz...

Egy lomos jó ötlet..bár amennyi időm van írkálni..

Ha így is oké,akkor megyek..:)

5261. Sylvia81
2010. szept. 28. 17:38

Manul!


Én is csatlakozom, bár lehet, hogy nem leszek túl gyakori résztvevő. Ha így is jó, akkor igazolj vissza, ha nem, akkor sincs sértődés! :)

5260. Sylvia81
2010. szept. 28. 17:35

Sziasztok!

Nem olvasok vissza mindent, mert még múltkor óta sem sikerült pótolni...

Anyósommal jól ki lehet jönni, mert anno megfogadta, mikor "megismerte" az övét, hogy sosem lesz olyan. Egyébként ő amolyan "élni és élni hagyni"-fajta. Egyetlen hibája, hogy mindig mindent jobban tud! De ezt meg nem csak velem szemben... :D


Kreatívkodás:

ha rám jön, miért is ne? Csak ne kelljen megrajzolni... Bár, mióta Kiara megvan, sokat fejlődtem. :D Múltkor pl. azzal szórakozott, hogy kukoricát kellett rajzolnom. Meg autót, meg mittomén. Olyan dolgokat rajzoltam, hogy még magam is csak néztem, hogy képes vagyok rá! :DDD

5259. Dudika14
2010. szept. 28. 15:28

köszi a meghívást:)


Nem ígérek semmit, mostanában elég nega vagyok, nem megyek bomlasztani:S


De benéztem:)

5258. manul
2010. szept. 28. 14:57

Csináltam egy klubot abból a célból,hogy a különböző fórumokon megismert és nagyon megkedvelt Hoxa tagok egymást is megismerhessék ha van kedvük.


A címe: Lomtár - minden, ami máshonnan kimarad...


Helye: [link]


Mindenkit szeretettel várok!Csatlakozzatok ha van kedvetek!

5257. manul
2010. szept. 28. 14:57

Én nem utálom az anyósomat csak nem mindíg szeretem.Általában rendes és kedves ha jó napja van és valami "képzelt" dolog nem böki a csőrét.Ha bal lábbal kel fel akkor viszont a jóóóóó Isten mentsen meg tőle!:DDD

Dehát a férjem "hozománya" így hivatalból el kell lennünk egymással.Ha nem az anyósom lenne még jóbarátok is lehetnénk.Igaz távoli...de jóbarátok!:DDDD

5256. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5254. - Dudika14)
2010. szept. 28. 13:48

Az utolsó bekezdésedet szomorúan olvasom..:(

Nekem már az is kincs,ha a mamámmal álmodok..

2010. szept. 28. 13:45

Sziasztok!Micsoda gyöngyszemet találtam...:DDDDDD

[link]

5254. Dudika14
2010. szept. 28. 11:50

Kata: kérdésedre válaszolva, nem, itthon melózok, csak hétfőn éppen be kellett mennem, meg a héten valószínűleg csütörtök és péntek...nem kifejezetten kívánom:)


csevab: gyere is, ne hanyagolj nagyon minket:) A 4400-at én is néztem régebben, de túl fantasztikus nekem, így abbamaradt...


manul: nekem jelenleg nincs anyósom, de az első férjem annyával sosem jöttem ki:(( Bár én a saját anyámat is utálom. Bocs lányok! De így van! ezen nincs mit szépíteni.

5253. Kata75 (válaszként erre: 5252. - 1fb0dcbfc6)
2010. szept. 28. 11:22

Közelemben lennél menten kupán vágnálak!:DDD Bármikor szívesen látunk, gyere nyugodtan!:)


4400: nem ismerem, de mindjárt utána olvasok!

2010. szept. 28. 11:10

Sziasztok,azt hiszem,lassan nem merek írni,pedig nézek filmeket:))


Most a 4400-t és már lassan végzek a 3. évaddal!!

5251. Kata75
2010. szept. 28. 10:09

Sziasztok!


Dudika: olvastam a naplódban, hogy most megint bejársz dolgozni, akkor ezek szerint ugrott az otthoni meló?

Egyébként nekünk is hiányzol - mint itt szintén mindenki - ezért is kérdeztelek:)

A filmek és sorozatok iránti szenvedélyem Nekem is határtalan, mégha vannak lazább időszakok is, de mindig le tud kötni 1-1 kellemes darab:)


Manul: hála egész szerencsés vagyok az "enyémmel", de fél óra múlva simán kikészít, és legalább 1 nap mire kipihenem:DDDD Szóval, simán megértelek:)


Noranna: okés:) bár én közel nem rendelkezem olyan kézügyességgel, és ezáltal annyi szépséges művel, mint Te:) ebben inkább elméleti síkon működök:)


Zsu: ééédes:) legalább jól ismer:)

Gyakran eszembe jut, aztán azzal a lendülettel ki is megy a fejemből, hogy megkérdezzem mi van a Barátok közt bulival? Bár gondolom elmaradt.


Délután és este Oz-t néztem, és lassan végeztem is a meglévő részekkel........tetszik:)

5250. Dudika14 (válaszként erre: 5249. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 27. 23:35

Egyik nagy hobbim a filmsorozat és filmnézés.

Tudod, ami érdekel, az marad a fejben, ami nem, megy a süllyesztőbe...

2010. szept. 27. 22:27

Sziasztok!

Én sem sűrűn fogok írni..Van pár dolog,amit megszeretnék csinákolni..:)

Elkapott az ihlet..Átnéztem,hogy mit szeretnék alkotni..és csak a hozzávavalók összekombinálása elvett vagy két órát..éjszaka pedig már nem olyan jó kreatívkodni..

Manul!Vagyunk így egy páran..:)

Azért,ha eljutsz odáig,hát jó mozizást!

Dudi!Ennyi film,hogy tudod nyomon követni?:)

Zsu!:)Micsoda hasonlat..de kedves a párod..:)

Tényleg..álom manó,hogy van?:)

Csók Szilvi,ha itt vagy!:)

Kata!Láttam ám a dobozkát,és a naplód!Bekedvenceltelek!:)

Na akkor én tolom magam az éjszakába!

CiaoMarina!

5248. manul (válaszként erre: 5247. - Dudika14)
2010. szept. 27. 20:28
Nem dehogy!Csak nagyon jó érzékkel mindíg akkor jön vagy telefonál amikor nem kellene!:DDDD
5247. Dudika14
2010. szept. 27. 20:01

Hello csajszikák:)

Hiányoztatok:(

Képzeld Kata dolgozni voltam ma.

Most meg egész du. Moly-oltam:DD


Éjjel megnéztem 2 rész 90210 (III. évad)

és 2 rész A főnök (VI. évad).


Ma is Főnök(asszonyt) nézek:))


Képzeljétek Adam Lambert-et hallgatok:)

No lépek, még van egy kis időm filmet nézni. Holnap itthonról fogok melózni, majd jobban ráérek bekukkantani.


manul: ennyire szereted az anyósod? :DD

5246. zsu1984 (válaszként erre: 5244. - Manul)
2010. szept. 27. 19:55
Ezért lehet én is szomorú lennék:)))
5245. manul
2010. szept. 27. 19:38
Upsz...ezt elcsesztem!
5244. manul
2010. szept. 27. 19:37
Na ugrott a mozizás!Lehet,hogy jön az anyósom!:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook