Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


2007. febr. 1. 10:36
Én is szívesen vásárolnék máshol, de sajna vasárnap délután nem kapok friss húst a kisboltban.
41. f772199837 (válaszként erre: 38. - Emagdi)
2007. febr. 1. 10:33
A makói Lidl-ben nagyon normálisak a pénztárosok, én szeretek ott vásárolni.
40. szimre
2007. febr. 1. 10:32

Sziasztok,

csak most kapcsolódom a témához.

Soha nem vásárolok egyetlen multináci bevásárló-központban sem, mert

1. védeni kívánom a magyar termelőket, kereskedőket;

2. rossz nézni, hogy a kisebb üzletek napról napra megadják magukat;

3. ezekben a kisebb boltokban a kereskedők kedvesek, szolgálatkészek, éppen csak ki nem nyalják a s..g-edet;

4. a szaküzletekre, is igaz mindez (még akkor is, ha éppen egy multi mintaboltjáról van szó).

39. 0b099f6590 (válaszként erre: 38. - Emagdi)
2007. febr. 1. 10:01

Persze értem én, hogy mi a problémájuk, de én sem szórhatom a pénzt, és amikor a termékeket ugy dobálja, hogy törik minden, hát akkor kiakadok.

Ne rajtam álljon bosszut, mert kevés a fizuja.

38. emagdi (válaszként erre: 36. - 0b099f6590)
2007. febr. 1. 09:59

lidl-ben még sosem voltam, de el tudom képzelni, hogy ott is mi lehet a helyzet!


szegény pénztárosokat sajnálom, mert ha belegondolunk nem az ő hibájuk, hogy totál alulfizetettek, motíválatlanok, és hajtják őket ezerrel. mégis őket osztja ki minden vásárló.


azért néha kedves pénztárosok is szoktak lenni, bár nem az a jellemző.

37. 2d0335089b (válaszként erre: 32. - Gota)
2007. febr. 1. 09:52
Tegnap letöltöttem a netről a könyvet egész este azt olvastam döbbenetes volt.
36. 0b099f6590 (válaszként erre: 35. - Emagdi)
2007. febr. 1. 09:48

Tökéletesen igazad van! Én a Lidl-be is szoktam járni, ott sem különb a helyzet!

Mikor rászólok /mert rászólok ám!/, hogy lassabban, mert nem törött árut akarok hazavinni, még neki áll feljebb.

Na ilyenkor jön a lilafej és kiosztom, de kegyetlenül.

35. emagdi (válaszként erre: 34. - PALINGRID)
2007. febr. 1. 09:44

teljesen igazad van, pont ezt utálom én is!

az auchan-ban jobb a helyzet, mert ott a pénztáros mindjárt a nejlonzacsiba pakol (nem is értem, hogy ezt a többi helyen miért nem így csinálják).

tescoban én direkt kártyával szoktam fizetni, hogy amíg azzal bénázik a pénztáros, addig is legyen időm pakolni.

2007. febr. 1. 09:41

Én a T.Hipermarkecbe (direkt írom így) csak egy dolgot rühellek (persze van más is). Odatolod a megpakolt szekeredet a pénztárhoz. Elkezdesz pakolni, a mariska már huzogatja le a kódokat. Még mindig pakolsz. A lehúzott cuccokat dobálja kegyetlenül. Te még mindig csak kifelé pakolsz a szekérből. Mire eljutnál oda, hogy befelé pakolj, a kú---va nejlonzacsival harcolsz, mert az istenért sem tudod kinyitni, vagy könyörögni kell, hogy adjon újabbat, mert csak kb. 3 darabot ad oda nagy kegyesen. A fizika törvények jelenlegi állása szerint az egynegyed köbméter áru nem fér bele a 2*3 literes zacsiba. De a mariska már löki a számla végét. Ideglelés közben kotrod elő a pénztárcát. Fizetsz. Ha kessel, akkor nincs nagy gáz, ha kártyával, netán étkezési jeggyel (ezzel isten ments, mert meglincselnek!), akkor vörös posztó vagy. Fizetés kész, pakolnád a halomnyi árut a még mindig nem szétnyílni nem akaró nejlon szütyőbe, és mariska máris húzza lefelé a következő vásárló áruját, az általad még el nem pakolt cuccokra dobálva. Ilyenkor pattan el nálam a húr. És akkor véleményt adok az érzéseimnek. Mariska közli, hogy sajnos muszáj ezt neki így csinálni, mert a gyorsaságukat figyelik és ellenőrzik. Azt hiszem, hogy én ezt pont leszar---om.


...Hang bennakad, szó fennakad, lehelet megszegik...


Már nem járok a T. Hipermarkecbe.

33. emagdi (válaszként erre: 32. - Gota)
2007. febr. 1. 09:21

nem akarok senkit sem elkedvetleníteni, de pontosan ugyanígy működik minden más hipermarket is.

szerintem alapszabály, hogy hipermarketben tilos olyan árut venni, ami romlandó, vagy ott helyben állítják elő (ezzel jó sok dolgot ki is zártunk, dehát ez van)

32. gota (válaszként erre: 31. - Venes)
2007. febr. 1. 09:10

Egy régebbi dolgozójuk írt egy könyvet, aki a Fogarasin dolgozott. Leírt mindent: hogyan lopnak az ott dolgozók, hogy nem fizetik ki a túlórájukat, hogy működik a romlott cuccok eladása, hogy volt egy macska a pékségen az egerek ellen, az meg belepisilt a lisztbe.

Érdekes olvasmány volt, bár én a nagyobb részét tudtam, mivel napi kapcsolatban vagyok az áruházakkal. Sajnálom azokat, akik ott dolgoznak.

A srác írta, hogy első lett egy országos eladási listán, és annyit sem mondtak neki, hogy kösz. Jutalmat meg természetesen nem kapott...

Érdemes megvenni, asszem 1500 Ft körül van az ára.

31. Venes
2007. febr. 1. 08:44
Milyen könyvről van szó, mi van?
30. Rika1
2007. febr. 1. 01:58
Én egy rádiósmagnót vásároltam,mit mondjak jó ha 3 hónapig működött:(
2007. jan. 31. 22:52

Egy ott dolgozó mondta, hogy SEMMIT ne vegyünk ott, élelmiszert ne, műszakit megint ne, és az étkészletek vagy töröttek vagy hiányosak.

Speciel mi vettünk egy terméket, amit még helyben kipróbáltunk, 2-ből 2 nem működött, ekkor szó nélkül visszakaptuk a pénzünket - ez az egy volt jó benne, de látom nem mindenkinek volt ilyen tapasztalata.

Egyébként én is láttam a beszállítói oldalt.

Nem fizet, visszáruz sokat...

Jól döntött a Coca Cola! :-)

2007. jan. 31. 22:13

Csúnya a saját termék csomagolása, ez engem már elrettent a vásárlástól. Eddig sem mentem be csak 1 évben 1x, ezután is így teszek.

A Váci útiban helyezkedett el egy nő,akit látásból ismerek.Elhűltem,amikor azévi látogatásomat tettem : ott láttam dolgozni a felvágottas pultnál. hogy miért? Mind a tíz körme tiszta gomba!!!!Szabályosan le van rohadva az újjairól.

Megérne egy KÖJÁL-misét.

2007. jan. 31. 19:39
Hus-tej reszeknel budos van. Zold husok. Rohadt gyumolcsok. Remek lejarato riportok, nameg a Teszko titok. :) Auchanba nem jarok. Lidl -szemely szerint- jo.
26. ViBo
2007. jan. 31. 17:47

Sztem miden hipermarket egyforma, a Tescoba egy dolog jó hogy éjjel-nappali(:

Én időnként vásárolok ott, de főleg akciós cuccokat(már amikor van a meghirdetett akciós termék)

2007. jan. 31. 17:36

Mostanában már mi is kerüljük a tescót. Inkább egy kicsivel drágább de megbizhatóbb (?) áruházba megyünk.

És hát a tisztaságban sem az első helyen állnak.

2007. jan. 31. 17:36

Nálunk elég jó a Tescó,semmi bajom nincs vele.A hiperbe ritkán megyünk,mert melletünk van egy kisebb is,itt mindent megkapok ami kell a mindennapokhoz és az eladók is kedvesek:)

Szóval nekem semmi problémám sem volt még.Nem úgy mint a Spar-ban ahól eladót még véletlenül sem lehet találni ha valami műszaki cikk kellett.

2007. jan. 31. 17:10

Kizárt, hogy ott vásároljak!!!


A lent említetteken felül...


Rettentő mód utálom a bunkó-tapló embereket, és ott csak ilyesmivel lehet találkozni.

Illetve a választék sem nagy szám, minden sorban ua a termék, így soha nincs az, ami nekem kellene.

2007. jan. 31. 15:46
én speciel utálom a Tescót, nem tudható, honnan jön a hús, a gyümölcs, a zöldésg, szóval ha megyek is, ezeket biztosan nem veszek, és tejtermékeket sem, szóval élelmiszert általában nem.
21. Ancika
2007. jan. 31. 15:42
Én a lábamat be nem teszem a Tescoba!
20. 0b099f6590 (válaszként erre: 4. - Hanihani)
2007. jan. 31. 15:38
ha gondolod, e-mailban el tudom küldeni neked.
19. gota
2007. jan. 31. 15:07
Jó, persze, nincs színvonal. Na de miért nics? Mert azok az emberek, akik ott dolgoznak, cseszenk elvégezni a munkájukat, mert nincsenek megfizetve. Ja, és a túlórájukat sem fizetik ki. Kifizetik a 8 órát, és passz. Akkor is, ha 12-14 órákat dolgoznak naponta. Hát akkor inkább én is b*sznék megcsinálni. És még ráadásul minden nap le is alázzák őket.
18. zena01
2007. jan. 31. 09:37
Semmi bajom nincs a Tescoval, szerintem a Lidl a színvonaltalan. Igaz, nem éri el a Londoni Tesco színvonalát, mert ott a szám is tátva maradt a csodálkozástól. De ilyen fizetésekhez mint az átlag, azt gondolják ez is jó.
17. dee
2007. jan. 31. 08:45
Olvastam a könyvet a Tescorol.Előtte se jártam oda.
16. Venes
2007. jan. 31. 08:25

Néha bemegyek a Tescoba és ránézek a zöldságes/gyümölcsös részlegre, s menekülnék ki a nagyvilágba!

Egyébként nem olyan gázos, szerintem semmi baj sincs vele, hasonló, mint az Auchan, mega többi kaptafa.

Bár mi mindig a ,,madarasba" járunk.

15. gota (válaszként erre: 14. - Nike)
2007. jan. 31. 08:23
Ugye? Eég szomorú, hogy egy ekkora cég mennyire terrorban tartja azokat, akikből végülis él...
14. Nike
2007. jan. 31. 08:20
Mint vásárló, semmi bajom a Tescoval, de én is álltam már a beszállítói oldalon......
2007. jan. 31. 08:20
Szerintem csak azért, mert sajnos egyre többször hallunk rosszakat a hírekben ezekről a nagy bevásárló központokról.Megdől az ember bizalma.Persze nem csak kimondottan a tesco-ról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook