Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


162. f72d419d5f (válaszként erre: 161. - F72d419d5f)
2007. febr. 22. 21:11
rosszul írtam ,ő echte fehér
161. f72d419d5f (válaszként erre: 155. - Rencsilany)
2007. febr. 22. 21:05
Nekem volt etgy ismerősöm,bevallása szerint rendszeresen evett-ivott az áruházakban.nem napbarnított ő ebből hobbit űzött
160. 0148b688d6 (válaszként erre: 155. - Rencsilany)
2007. febr. 22. 21:01
Ilyet! Felháborító! Mindenki fizessen,aztán zabbantson! Utálom,h a meleg pogit is tömik magukba...Bocs, tdom nem erről szól ez a topik.
159. d9d8721118 (válaszként erre: 153. - DODICA)
2007. febr. 22. 19:55
Végülis! Nem tudom mit szólnának a vásárlók és eladók ha egy jó szituált ember vagy család nekiülne a vásárlókocsi tartalmának a Tesco közepén... Minket tuti lecsuknának :)
158. 6e423ffabc (válaszként erre: 154. - 5464505f6a)
2007. febr. 22. 19:49
...milyen igaz..jó régóta van Szolnokon Tesco...csak egyszer mentem be és fordultam ki onnan...valahogy szutykos,rendetlen, rossz a világítás, és a káosz rossz érzetét kelti a bentlét...az áru és a tárolása pedig...soha többé...valamikor, amikor a Tesco Magyarországon is beindult, a debreceni áruhézba jártunk rendszeresen ..jó volt, szerettük..ha már a tescot sudjuk...járt vakai a törökbálinti Auchanban?...az sem semmi:(((
2007. febr. 22. 19:22

Azért nemszeretem,mert sok gagyi dolog van.

Az én igényem más?!

156. 97dd601c1a (válaszként erre: 146. - Kinga82)
2007. febr. 22. 16:40

Igazad van.

Nekem nem mondta senki, hogy munkanélkülinek tartasz. Tudod már fenntartással irok mert sokan útálnak, de nem számit.

Örülök, hogy szeretsz játszani, és kivánom, hogy sikerüljön nyerned, és ne egyszer.

Nem baj, hogy nem vagy kiváncsi a naplómra, nem különösebben nagy szám. Lehet, hogy velem értettél egyet, elnézésedet kérem, ha megbántottalak, valószinüleg félreértettem. Lehet, hogy bennem a keserű embert látod, de elhiheted, nem vagyok keserűbb ember mint más, de csak akkor, ha éppen megbántanak, az sem tart soká.

Nem akartalak bántani eszemben sincs, sőt senkit nincs kedvem és nem is akarok senti bántani.

Az, hogy engem ki vagy mi bánt, az pedig nem érdekel senkit, de ezért mégsem vagyok keserű, mert vannak olyan emberek, mint ma is a Tescoban, akikkel együtt tudok nevetni, és még csak nem is ismerem őket. Fantasztikus dolognak tartom.

155. rencsilany (válaszként erre: 148. - D9d8721118)
2007. febr. 22. 16:11
Na ilyen azért az Auchanba is van.A múltkor mikor vásároltunk,akkor láttuk:sorba állnak nem nap barnitotta emberek a felvágottaspultnál.Mikor mekapták amit kértek odasétáltak a pizzás asztalokhoz és megették néhány kifli kiséretében a felvágottat.Aztán ment tovább a vásárlás.De senki nem mert szólni nekik.
2007. febr. 22. 14:45
148. Lina206 hsz-ánák első 3sorával egyetértek+igen,a fogarasi tesco tényleg nagyon gáz,de kb. uez a helyzet pl a szolnokival is.
153. DODICA (válaszként erre: 148. - D9d8721118)
2007. febr. 22. 14:09
Hát nincs igazuk? :)))))))))
152. emagdi (válaszként erre: 150. - Kinga82)
2007. febr. 22. 14:08
külföldön vettem:)) ott sem volt olcsó, de töredéke volt a douglas-os árnak, és volt választék is.
151. emagdi (válaszként erre: 148. - D9d8721118)
2007. febr. 22. 14:06
Erről jut eszembe, hogy Tesco és Tesco között is nagy különbség lehet. Hozzám pl a Fogarasi úti van legközelebb, na, hát az nagyon gázos mindenféle szempontból (tisztaság, áruellátás, vásárlóközönség), de vidéken ahol a szüleim laknak teljesen rendben van az áruház, feltöltik a polcokat ha kiürül, nincs szemét a sorok között, és néha még segítőkész eladót is ki lehet fogni:))
150. Kinga82 (válaszként erre: 149. - Emagdi)
2007. febr. 22. 14:06
Én szilveszterkor úszógumit nem találtam sehol a kisfiamnak. Tudom, hogy nem egy tipikus téli sportszer, de azért sportboltban lehetett volna. Termálba mentünk, azért kellett volna. Mondjuk, kibírtuk nélküle. És te mit tettél naptej nélkül?
149. emagdi (válaszként erre: 147. - Kinga82)
2007. febr. 22. 14:04
általában én is valami ilyesmi helyen vásárolok, vagy a normál illatszerboltban, de novemberben egyszerűen sehol sem volt naptej, csak a douglasban, heroin áron.
2007. febr. 22. 14:00
Mert gáz!!! Az ásványvíz mellé kiírták a múltkor hogy nem tudom milyen kisautó. Sokszor van ilyen hogy nem az van kirakva ami kiírva. Elég gáz. Nálunk azért sem jó bemenni mert tele van kisebbséggel és állandóan kibontják a csokikat, üdítőket meg kajákat és ott eszik meg a sorok között. Ráadásul némelyik eladó tök bunkó.
147. Kinga82 (válaszként erre: 144. - Emagdi)
2007. febr. 22. 13:54
:) Én is kihagytam volna :) Én a gyógyszertárban veszek a kisfiamnak napozót, magamnak meg az Avontól a karotinosat.Vagy semmit, ami egy rossz szokás...
146. Kinga82 (válaszként erre: 141. - 97dd601c1a)
2007. febr. 22. 13:52

Neked meg ki mondta, hogy én munkanélkülinek tartalak? De aki az, arról sem gondolom, hogy naplopó. VAn, aki két diplomával kerül utcára, és nem a bénasága vagy lustasága miatt, hanem mert megszűnik a cége. Ja, és jobb, ha figyelembe veszed, hogy nagyon sok ember van minimálra bejelentve, még ha amúgy többet is kap, de örül, hogy ez van neki.

Azt sem rosszindulatból mondtam, hogy én nem nyerek semmit. Én is szoktam játszani, és szeretek is (pl az Avon kuponjaival, mert a húgom is Avonos), de sajnos, nem vagyok szerencsés típus. Ennek ellenére szoktam játszani, és ha egyszer nyerek majd, akkor örülök neki.

Örülök, hogy neked ilyen jól megy, de a naplódra nem vagyok kíváncsi, ugyanis én normálisan szóltam hozzád,sőt, Veled értettem egyet, Te pedig olyan stílusban válaszoltál, ami számomra nem elfogadható. Tudod, hogy én mit látok? Egy keserű embert, aki ott is ellenséget keres, ahol az ellenkezője van. Sok sikert a munkádhoz, és minden egyébhez.

145. rencsilany (válaszként erre: 143. - Jay néni)
2007. febr. 22. 13:38

Ez azért van,mert "összevesztek" a coca-colával.A beszállitás miatt.

De ez a lényegen nem változtat.Gáznak gáz!!

De olvass vissza,mert ott lejjebb mások említettek érdekes dolgokat ezzel kapcsolatban:)

144. emagdi (válaszként erre: 140. - Kinga82)
2007. febr. 22. 12:31
igen, abban igazad van, hogy a douglas-ban a nemparfüm termékek (testápolás, kozmetikum) általában drágább,mint a hasonló boltokban, vagyis inkább a drágább, "márkás" termékeket lehet ott kapni. én is lehidaltam, amikor novemberben naptejet akartam venni, sehol sem volt, csak a douglasban 8ezer forintért 150ml-es... hát, inkább kihagytam..
2007. febr. 22. 12:15
Utálom, hogy nem lehet coca-cola termékeket venni náluk. Ez elég nagy gáz szerintem.
2007. febr. 22. 11:40
A 2+1 akciók sosem jönnek be nekem. Odaviszem a pénztárhoz, és mikor távozok, és megnézem a blokkot, hát persze, hogy 3 árán vettem, nem 2-n. És ha gyümölcsöt veszek, mindig kiszakad a zacskó alja. Nem néha. MINDIG. Hiába választom ki a nem ütődött almát, mire kiviszem a boltból, tutira az lesz.
141. 97dd601c1a (válaszként erre: 138. - Kinga82)
2007. febr. 22. 08:14

Én nem tudom és nem is érdekel, hogy off leszek vagy sem.

Nos én szeretek játszani és szeretek nyerni. Hogy tudd, ha ezzel arra céloztál, hogy munkanélküli vagyok, tévedés. Nem vagyok az. Rokkant nyugdijas vagyok, és 41 évesen több pénzt kapok rokkantnyugdijat, mint pl. a sógornőm apja, aki már öreg, és tudod miért? Azt is elmesélem. Azért mert ő világ életében alapfizetésre volt bejelentve, mivel maszek volt. Persze nem akart annyi mindent fizetni, több pénz kellett neki. Igy járt.

Tehát akik nálamnál v. ilyen "fiatal" nőknél kevesebb nyugdijat v. rokkantnyugdijat kapnak, azok mind mind alapra voltak anno bejelentve, akárha cégnél v. maszeknál dolgoztak.

Szóvla nálam munkanélküliség kizárva. Sőt ha olvasod a naplómat, vagy olvasnád, akkor tudnod kéne, hogy Avonozok és amit mindenki utál már benne vagyok egy cégben is. Szóval ha nem is sok, de van zsé.

Annak aki akkor segitett amikor egyáltalán nem volt, mert még nem kaptam meg a nyugdijamat, annak szivből köszönöm a segitségét, soha nem felejtem el.

140. Kinga82 (válaszként erre: 139. - Emagdi)
2007. febr. 21. 16:01

A parfümök nem drágábbak a Douglasban. Csak úgy általában írtam, hogy a Douglas egy magasabb kategória. Mert az tény, hogy magasabb árfekvésű termékeket is lehet ott kapni. Én parfümöt csak ott veszek, vagy leginkább Ausztriában, sőt, a szempillaspirálomat is csak ők forgalmazzák. De pl tusfürdőt sokkal olcsóbbat használok, mint pl a Cliven. Néha megveszem azt is, de igazából nem jellemző. Testápolót meg csak Ausztriában veszek, a BodyShop-ban, mert nagyon érzékeny a bőröm.

De, míg a dm-nek van olcsóbb, saját márkás terméke, a Douglas saját márkás terméke ugyanolyan, vagy még drágább.

139. emagdi (válaszként erre: 134. - Kinga82)
2007. febr. 21. 10:56
szerintem nem drágábbak a parfümök a douglas-ban, mint mondjuk a dm-ben. viszont a kiszolgálás színvonalasabb. (szerintem a dm-ben nem is vesz senki parfümöt, mert még kipróbálni sem lehet, vagy ha igen, akkor előtte úgy kell kuncsorogni az eladónak, hogy mutassa már meg. szerintem ez megalázó)
138. Kinga82 (válaszként erre: 135. - 97dd601c1a)
2007. febr. 20. 21:43
Én pl sosem nyerek semmit. :(( Miért gondolják ezt? Különben is tökmindegy, mit gondolnak mások. Mindenkinek megvan a maga múltja, jelene, jövője, és mindben van jó is, rossz is. Csak hogy ne legyek nagyon off: még a tescos pénztárosnak is jobb, mint aki munka nélkül van.
137. grety24
2007. febr. 20. 19:51
Gondoltam a nyáron elmegyek dolgozni a kiskunhalasi Tescóba.Lehet,hogy meggondolom az olvasottak után! Orosházára járok vásárolni de az nagyon kis aranyos Tescó!
136. rencsilany (válaszként erre: 131. - 0148b688d6)
2007. febr. 20. 19:10
Mi is igy jártunk.Pelenkát szeretem volna venni a gyerkőcnek.Nincs kitéve a polcon az a mérte.Nagy nehezen találtam egy eladót.Ja, ő nem is erre a részlegre van beosztava,de várjak,mindjárt jön a kolléga.Na előkerüla kolléga,megnézi a raktáron várjak.Aztán soha többet nem került elő.Még ma is ott állhatnék...És ez a Corába volt.
135. 97dd601c1a (válaszként erre: 134. - Kinga82)
2007. febr. 20. 07:38

Na igen ez igy van. Én sajna nem tudom megfizetni a luxus kiszolgálást, és igazából azt hiszem nem is akarom.

Próbálok úgy okoskodni, hogy jobb is legyen, de ne túl drága.

Sok mindent nyertem már játékokkal, ami pl. számomra megfizethetetlen.

Pl. nekem egy mozi is megfizethetetlen.

Persze sokan nem hiszik el, itt sem, és a szomszédomék közül is azt gondoljok és erről meg annak győződve, hogy mi milliomosok vagyunk.

Hát legyenek.

134. Kinga82 (válaszként erre: 133. - 97dd601c1a)
2007. febr. 19. 18:55

Azt sajnos én nem tudom, hogy mi alapján, vagy hogyan veszik fel a pénztárosokat. Illetve azt tudom, hogy a munkaügy előválogat, aztán az osztályvezetők döntik el, kit felvételiztetnek. De hogy mi alapján, azt nem tudom.

Igen, a Douglas elég húzós, cserébe viszont, ha kétszáz parfümöt akarsz kipróbálni, akkor a kezedbe nyomnak 200 tesztcsíkot. Ezt viszont csak extraprofitért teszik meg. Végülis, ez a világ minden fogysztói társadalmában így van. Csak az a baj, hogy itthon igazán nem várunk el alapszolgáltatásként sem semmit a pénzünkért, hanem megelégszünk azzal, amit adnak. Aztán, akinek pénze, meg igénye van rá, az kifizeti a drágább luxuskiszolgálást.

133. 97dd601c1a (válaszként erre: 132. - Kinga82)
2007. febr. 19. 15:50

Ebben teljesen egyetértek veled Kinga82. Egy baj van. Nem tudom hogyan vesznek fel mindenkit, de én pl. jelentkeztem karácsony előtt pénztárosnak 6 órás munkára, mert csak annyit vállalhatok a leszázalékolásom miatt.

Évek óta kereskedelemben dolgoztam. Nem hivtak fel, nem vettek fel, majd február elején jött egy levél, hogy minden ok. a papirjaim között, de nem vesznek fel, viszont megőrzik a kérelmemet fél évig. Kösz.

A Douglas tényleg nagyon drága, én nyertem egy játékkal, és be kellett menni az üzletbe a nyereményt átvenni, hát.....

Még egy sima gyerekeknek való kádba úszó műanyagkacsa sem két fillér.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook