Spinning (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Spinning

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
484. stivy67
2021. febr. 9. 10:54
Spinning kerékpár egy-két oldalon lehet 50-60 ezerért venni,azok is használhatók otthon vagy csak ami 100 ezrekért kapható?
2014. okt. 10. 10:57
Sziasztok,most kezdeném,nincs kedvetek csatlakozni ? :)
2014. máj. 12. 09:10
tehát formál és fogyaszt? :)
481. 388b941089 (válaszként erre: 480. - 7db74a3578)
2014. máj. 11. 14:12
Igen :)
2014. máj. 11. 13:56

sziasztok! bele bele olvastam a fórumba, de olyan sokmindent irtok, inkább rákérdezek megin:). a combomon, a cs0pőmön és a hasamon van felesleg, nem olyan sok, de onnan szeretném ha lemenne néhány centi.

Sajnos ugy alakult, hogy vettem egy fitess bérletet amin órák vannak, és amikor ráérek akkor spinning van, igy jelenleg csak erre tudom használni. Viszont nem szeretném ha a combom ilyen vastag maradna akkro sem ha izommá alakulna. Szerintetek, tudnék onnan is fogyni ezzel a mozgásformával?:)

479. nikkky
2014. márc. 10. 14:43

Ma voltam életem első spinning óráján.

Halálos volt, de alig várom a következőt!!!


Ti hogy bírtátok a legelső alkalmat? Én elég sokat tekertem ülve, de amikor csak tudtam, igyekeztem csinálni a kiállásokat is, több kevesebb sikerrel.

478. beanadt (válaszként erre: 477. - 34eb33ad86)
2013. ápr. 28. 19:07
Komolyan??? Én oda jártam száz éven át :)) Most a Camponába a Sport8-ba meg a Groff-be... Hol tartok??? Nem tudom, mert nem olyan konkrét az Én célom, csak jól akarom magam érezni, minden szempontból... vannak számbeli célok is, de azok csak mellékesen :)) Jól haladok, egyre jobban :)))
477. 34eb33ad86 (válaszként erre: 476. - Beanadt)
2013. ápr. 28. 00:28

ÉS holtartsz a célod elérésében?

PEsterzsébet, fitnesz 2000:)

476. beanadt (válaszként erre: 475. - 34eb33ad86)
2013. ápr. 25. 14:37

fogyni, jobb állóképességet és formálódni :)

Én április elején kezdtem újra, de imádom. Heti 4-5 alkalommal megyek :)) Te hova jársz?

475. 34eb33ad86 (válaszként erre: 474. - Beanadt)
2013. ápr. 25. 14:35

Egészen biztosan!:)


Te formálódni szeretnél vagy fogyni? :) vagy mindkettő?

474. beanadt (válaszként erre: 473. - 34eb33ad86)
2013. ápr. 25. 14:34
Ő, de jó - akkor van kivel itt tapasztalatot cserélni :)
2013. ápr. 25. 14:20
Megvettem a Június-Július-Augusztusi bérletet^^ Nyár végére formában leszek ;)
472. beanadt
2013. ápr. 22. 08:58
Jó lenne ha ez a fórum újra éledne :)
471. edzesnet (válaszként erre: 470. - _anatha_)
2012. máj. 29. 14:31
Ilyenkor főleg klassz, hogy be lehet menni spinningre. Nyáron, a kánikulában pedig azért praktikus, mert a legtöbb terem klimatizált. :)
470. _anatha_ (válaszként erre: 469. - Cséká11)
2012. ápr. 5. 10:07
Mostanság én is inkább bringával tekerek... csak ne lenne ilyen szeszélyes az idő!
469. cséká11 (válaszként erre: 466. - Bobacsekbob)
2012. márc. 25. 16:46

Szia!


Bocsi, hogy csak most írok! Végül nem mentem sehova, helyette beruháztam egy biciklire ( tudom,hogy nem ugyanaz, de egyébként is szerettem volna, mindennapos közlekedésre ). Még vár rá némi kipofozás utána kíváncsi leszek hogy bírom:) Rájöttem, hogy így jobb, kb 1-2 kiló súlyfelesleghez fölösleges befizetnem spinningre, a narancsbőrt meg úgy tudom néhány krém és a bicikli is eltüntet!:)) Azért köszi a biztatást utólag!;)

468. _anatha_ (válaszként erre: 467. - Kvicky)
2012. márc. 6. 14:27

Szia! Azért azt nem mondanám, hogy a spinning kíméli az izületeket... de mondjuk egy térdvédővel, vagy nálad plusz bokavédővel (sima gumisra gondolok) nem lehet gond szerintem.

Nekem is a térdeim kicsit vacakok, a bokám meg gyerekkorom óta állandóan kiment, úgyhogy rajtam van mindig ilyen. Sima gyógyszertárban vettem anno.

467. kvicky
2012. márc. 3. 17:46

Helló!

Én már nagyon régóta ki akarom próbálni a spinninget, mert azt tartják róla, hogy kíméli az ízületeket, nekem meg elég ramaty állapotban van a térdem és a bokám...Remélem tényleg így van, mert már nagyon be vagyok sózva... :D

466. Bobacsekbob (válaszként erre: 465. - Cséká11)
2012. febr. 29. 19:03

Szia!


Ne haragudj, de nem akartalak negatív dolgokkal bombázni! :)

Én már egy jó ideje megvettem a bérletemet és most például mindig vanvalami amiért nem tudok elmenni.. :(

Pedig már nagyon hiányzik!!

Az elsö alkalommal én is így voltam, de ne foglalkozz senkivel! Max az edzővel! :D

Mondd meg neki, hogy te most vagy elöszőr ilyen edzésen és igyekszel végig csinálni az órát, de lehetetlent nem tudsz csinálni elsőre! Kiállva tekerni sokat...

Aztán ha rákapsz akkor meg aztán nem lehet majd leállítani! :)

Én elsö alkalommal a hátsó sorban voltam, aztán idövel jöttem előre! Mostanában már joformán csak én vagyok az első sorban! De jó is az, mert akkor a látom magam a tülörben és tudom koordinálni a mozgásokat, figylemmel tudom kisérni, ami szerintem számit. Mert itt mintha szimulálnám az utcai bringázást.. :):)

Nem vagyok annyira fanatik bringás. :D

Folyadékot vigyél magaddal az fix! Mert szükséges lesz!!!

Hova jársz, ha megkérdezhetem?

465. cséká11 (válaszként erre: 464. - Bobacsekbob)
2012. febr. 28. 21:56

Na ne már:(


Egyrészt heti 3 nekem az ideális mozgás. Általában megdolgoztatom magam annyira, hogy másnap alig tudjak járni és kell a pihenés az izmaimnak.Másrészt tudom, tudom lejárt lemez, de egyszerűen nincs annyi pénzem. Még ha heti egyszer mennék, akkor is össze kéne húzni a nadrágszíjat. :( Most eléggé elbizonytalanodtam... Az első órától így is a hideg kiráz, annyira kellemetlen bemenni valahova kezdő puhányként, nem tudom, lehet csak én vagyok ilyen hülye, nem szeretem az ilyen első alkalmas dolgokat. Mint írtam vékony vagyok, de nem túl formás, gondoltam jó lenne a spinning erre meg persze arra a hülye narancsbőrre.

464. Bobacsekbob (válaszként erre: 463. - Cséká11)
2012. febr. 27. 18:02

Szia cséká11!


Ez az én tapasztalatom, hogy a heti egy edzés sajnos kevés. :(

Attól függetlenül, hogy otthon te is tornázol!

Én mikor jártam heti 5-6 akalommal, már két hét után látványos volt a változás..

Persze nem vagyunk egyformák.

De ne mindenképp jó az amit csinálsz! Mert sportolni kell a testi lelki egészségért!!!!!


Bob

2012. febr. 25. 18:45

Sziasztok!


Szereték spinningre járni heti 1szer, mellete heti 2szer itthon tornázni ( a pénztárcám csak így engedi meg ). A célom az, hogy erősebb combom legyen és feszes, jó tartású fenekem, narancsbőr nélkül! Alapvetően nincs sok fogynivalóm( najó talán 1-2 kiló maximum ) de a combom és a fenekem is nagyon 'lötyis' egyáltalán nem feszes és a legjobb barátjuk a narancsbőr, méghozzá nagyon durván. Kb 1 éve megvan a napi 2liter vízivás, az étkezésemre is odafigyelek más problémák miatt is, próbáltam mindenféle krémeket, fóliázás stb, semmi nem szedte le még, szerintetek segíteni fog?Köszi!

2012. jan. 24. 15:02
Sziasztok. Nem tudtok valamit véletlenül a budaörsi ABS centerben a Spinning orákrol? Milyen edzést tart Ildiko? Az az igazság, hogy 1,5 év kihagyás után szeretném ujra elkezdeni. Amugy én is sima rövidgatya, polo + SPD cipöben edzek (edzettem), és senki nem szolt miatta, hogy gond lenne. A cipöbe érdemes befektetni, mert tényleg jobb benne, mint sima sportcipöben.
2012. jan. 8. 17:28

Én már 4. éve tekerek nagyon szeretem, nálunk is szinte mindenki melegítő ill. poló és edzőcipő.

Ami számomra "fontos" a kesztyű. hetente 3x járok ebből pénteken másfél órás. Az ősszel fennt voltam Pesten a 6 órás tekerésen nagyon jó volt fantasztikus volt a hangulat 320 bringa . További jó tekerést mindenkinek és kitartást.

460. bendeguz62 (válaszként erre: 459. - _anatha_)
2011. nov. 23. 15:25
Már megvettem a bérletet:)Meg egyébként se átmeneti fellángolás.
459. _anatha_ (válaszként erre: 458. - Bendeguz62)
2011. nov. 23. 12:20

Nálunk alig van, aki bringás cuccban nyomja, a töbség pólóban/trikóban, rendes rövidebb tréninggatyában, sportcipőben teker.

Ki miben érzi jól magát, ez a lényeg, nem?


Gratulálok a kitartásodhoz! Sokan az első alkalom után feladják! :))) Hajrá, csak így tovább!

458. bendeguz62 (válaszként erre: 454. - Kismocsok1)
2011. nov. 22. 11:29

Hali!

Kezdő vagyok a spinning-ben. Most voltam harmadszor. Nekem nagyon tettszik , szerintem tavaszig biztosan megyek. Előre nem akartam beruházni, úgyhogy sima gatyóban nyomom, rendes edzőcipővel, és pamut polót veszek hozzá.Azt látom , hogy a profik jobb ruházatban vannak, de csak akkor akarok majd én is ha kitaróan megyek. Egyébként nagyon bejön. Nagyon megdolgoztat. Végére egy merő víz vagyok, izomlázam csak első alkalommal volt, de az se vészesen. 2-szer megyek egy héten :)

457. _anatha_ (válaszként erre: 454. - Kismocsok1)
2011. nov. 8. 11:13
Hogy sikerült az óra?
456. Bobacsekbob (válaszként erre: 455. - _anatha_)
2011. nov. 7. 18:31

Sziasztok!

Én is betétes nadrágot használok igaz az első két hétben nem is nagyon álltam ki de aztán 1,5hónap után már csak pihenni ültem le és aztán nyomtam tovább, de vannak olyan fanatikusok is akik kiveszik az ülést, hogy még véletlenül se tudjanak leülni! na az már beteges! :)

Nem érdemes spórolni a ruhán ha komolyan nyomod a sportot...

Ez egy privát vélemény!

455. _anatha_ (válaszként erre: 454. - Kismocsok1)
2011. nov. 6. 18:01

Első egy-két alkalommal még érezheted óra után a fenekedet, de utána már nem fogod érezni. Én betétes nadrágban vagyok, ha sokat jársz, érdemes beruházni, Decathlonban vettem még, nem volt annyira drága.

Amit még érdemes lehet vinni, az a bringás kesztyű. Vagy ráteszel egy törülközőt a kormányra, az is jó.

Meg innivalót.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook