Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
1232. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1228. - Spinneli)
2009. júl. 12. 20:21
Csak utálom a lehetetlen beszólásokat,meg azt nem értem,hogy ilyenek mint ti mi a jó francot keresnek itt egyáltalán!Ha nem kedvelted,avagy közömbös volt neked akkor egyáltalán minek néztél be ide???Észt osztani????Tartsd meg magadnak...több szükséged van rá!!!!
1231. dzsigg (válaszként erre: 1227. - Leviatan)
2009. júl. 12. 20:21

Nem én vagyok az a naiv aki azt hiszi hogy àrtatlan volt.

De én vagyok az aki tiszteli hogy annyit jotékonykodott .(zenei pàlyàn kivülröl beszélek)

1230. spinneli (válaszként erre: 1229. - Dzsigg)
2009. júl. 12. 20:20

nem rád, írtam a vitakulturálatlanságot.

hanem általánosan.

:)

1229. dzsigg (válaszként erre: 1224. - Spinneli)
2009. júl. 12. 20:19
Ki mondta hogy én magyar ember vagyok:)?
1228. spinneli (válaszként erre: 1226. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 12. 20:18

szerintem n idegeskedj ennyire, megállapítottam valamit egy nyílvános fórumon, akkor?

Ezért nem kell rögtön hisztizni.

:)

1227. leviatan (válaszként erre: 1221. - Dzsigg)
2009. júl. 12. 20:16

Nem vedem az igazam, csak fura, hogy a mondatot senki nem olvassa vegig, megakad az elso par szonal, es arra reagal litaniaval... :P


Pusztan az a cel, hogy lassuk mar be, hogy nincs olyan hogy artatlan, vagy bunos. Nincs olyan, hogy "milyen nagy lelke volt" - honnan nezve? Senki kozulunk nem ismerte szemelyesen, hogy ezt feketen-feheren ki lehetne jelenteni...


En ellenvelemenyt hoztam, amit nem tudtak ezidaig megcafolni szamomra. De ez is csak egy dolog, az is csak egy dolog, hogy vannak, akik azt hiszik el "naivan", hogy artatlan volt. Erted, hogy mire akarok kilukadni?

De felnyitottak itt a szemem, en vagyok a naiv, mert en meg ezt hiszem el. bar nem allitottam, hogy bunos egy szoval sem, bar azt sem, hogy artatlan :D.


Csak Emlekezem ra, bar nincs szukseg ilyesmire, eleg az MSNBC-t neznem 10 percig, abban biztosan 4 perc MJ lesz... ha eppen nem elo adast nyomnak valamelyik allambol rola...

1226. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1224. - Spinneli)
2009. júl. 12. 20:15
NA,MEG TE A MÁSIK! NEM EMLÉKSZEM,HOGY SZÓLTAM HOZZÁD!!!KIVEL BESZÉLGETSZ AKKOR!?
1225. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1218. - Leviatan)
2009. júl. 12. 20:13
UGGGGYAN NE JÁRASD MÁR LE MAGAD!!!HAGYJUK A VITÁT,JÓ??!!!
1224. spinneli (válaszként erre: 1222. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 12. 20:11
hát, te egyáltalán nem érted, hogy ő mit mondott.
1223. spinneli (válaszként erre: 1219. - Dzsigg)
2009. júl. 12. 20:10

Pedig a vita hasznos, más kérdés, hogy a magyar embereknek ehhez nincs meg a megfelelő érzelmi és intelligencia szintje.


Azt, hogy mire és hogyan reagálok, én döntöm el, a tévedésekre, butaságokra többnyire cinikusan.

:)

2009. júl. 12. 20:09

Amint én elárultam,hogy dolgoztam a médiában,rögtön te is ott voltál 10 évet...vannak ám véletlenek!Gyerekes vagy!Én is értek hozzá...lehet többet is,mint te...csak nem szeretem annyira fitogtatni az agyamat...amig ugye nem muszáj...

De én tényleg dolgoztam a médiában,nem utánzásképp mondom,ahogyan te...de mindegy is,hagyjuk!

Nem véletlen azokat a riportokat láttad"Living with M.J" elég hosszú,avagy részekből áll!Ha azt nézted,akkor te nagyon vak vagy!


UTÓIRAT N E K E D:


"Nem vitatkozom idiótákkal!

Nem süllyedek az ő szintjükre,

hogy legyőzzenek a rutinjukkal!"



ÉS....ha te fikázni jársz ide,akár M.J-t,akár itt bárki mást,akkor ne jelenj meg itt többet!Azt hiszem a többiek sem kiváncsiak a buta naivságodra!

Tudod,van aki okos és hülyéskedik...és van aki hülye és okoskodik!.....na te ez utóbbiak közé tartozol!



BOCSI AZ ŐSZINTESÉGÉRT!!!!!!!!!!!!


ÉS...előbb magadat nézd meg,utána fikázz le olyant aki veled ellentétben tett is az asztalra!



Ja,és azok a gyerekek,akiken segitett,akinek az operációját kifizette...na anyám,erre varjál gombot!!!Hogy is van az????

És soha neadj Isten,hogy egyszer a családidban valakinek kelljen ilyenre szükség...hagytad volna inkább meghalni a gyerekedet vagy inkább hagytad volna hogy segitsen???Hm?Asszem kezet is csókoltál volna neki...


NA, AKKOR MIRŐL BESZÉLÜNK????????

1221. dzsigg
2009. júl. 12. 20:09

Leviatan neked meg annyit hogy ugyan màr,mindenki azt képzel maga elé amit akar,feleslegesen koptatod a billentyüt az igazadat védve.

Te mondhatod hogy a ho fekete ha a többiek ugy gondoljàk fehér.

Te vitaforumot akarsz itt elérni?

1220. dzsigg (válaszként erre: 1219. - Dzsigg)
2009. júl. 12. 20:07
De ha valoban félreértettem,akkor ne haragudj,csak ugy jön le az egész hogy félrelehet érteni.
1219. dzsigg (válaszként erre: 1216. - Spinneli)
2009. júl. 12. 20:05

Én nem vitatkozok,nem akarok vitatkozni,nem szeretek vitatkozni.

De nem is bégetek ahogy azt irtad.

Nem vagyok egy fanatikus rajongo,de szeretem az idömet itt tölteni,és csinàltam egy naplot,azoknak akiket érdekel a videoklipp,cikkek,stb.Nem kötelezö olvasni.

Ahogy nem kötelezö a hozzàszolàsomra se reagàlni.

Ha reagàlsz,akkor tisztességes hangnemben.

A nevedröl annyit,hogy németek ezt a jelzöt akkor hasznàljàk,ha valaki örültségeket beszél,vagy lehetetlen dolgokat akar véghezvinni.

Nem rossz értelemben.

Ez kb annyi hogy hobortos vagy.

Felölem azt irsz a forumba amit akarsz,mondd el a véleményedet,de kimélj az olyan megjegyzésektöl engem hogy béget stb...

1218. leviatan (válaszként erre: 1208. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 12. 19:56

"Az én emlékezetemben mindig egy olyan ember marad Michael,akire bizony sokan felnézhetnének!"


Ismerted szemelyesen, hogy legyen miert felnezni ra? Vagy pusztan zeneileg tartod nagyra, mert ez ket kulon dolog. :)) Gondolom (mivel ertelmes vagy...) erted, mire gondolok...


Paprikaznod meg nem kell, en eddig sem kiabaltam, ahogy Te teszed, es eddig sem sertegettem sem ot, sem masokat :). En elfogadom a velemenyed... ahogy kered, de akkor ugy illene Te is fogadd masoket, megha az nem is tetszik.


Sot, ahogy irtam, nem allitom hogy ja molesztalta a gyerekeket!!!! Ezt azert olvasd at meg egyszer :).

1217. leviatan (válaszként erre: 1210. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 12. 19:51

Mivel a mediaban dolgoztam vagy 10 evet, igy egy "eloadomuveszt" sem igazan tartok emberileg nagyra, nem is emberileg kell ertekelni oket. Hisz a tinedzser korbol kinottunk mar regen, akkor meg erdekelt, hogy milyen ember lehet, de ugyis egy kitalalt egyeniseget dobnak a rajongoknak... Tehat nem ertem mit imadnak az emberek egy-egy sztaron. Honnan tudja barki is, aki nem ismeri szemelyesen, hogy milyen ember? Milyen erzekeny? Milyen szeretetre melto? Vagy akarmi mast. Egyszeruen csak egy elkepzelt kepbe kapaszkodik mindenki Jackson eseteben is. "Nagy lelke volt", "nagy szive volt" stb. stb. stb. Egy buborek az egesz, egy megalkotott image. Lehet valamennyi igaz is ebbol, nem mondom, hogy nem, de mivel szemelyesen soha nem ismertem, igy nem tudom nyugodtan azt mondani, hogy ilyen vagy olyan volt eleteben.


Mondtam pl. kit tartok zeneileg nagyra, de ez nem egyenlo avval, hogy emberileg mire tartom. Ez teljesen ket kulon dolog.


Mindent elhiszek? Nehezen hiszem, hogy egy olyan riporter megengedhetne maganak "szemfenyvesztest", aki keszitette a riportokat Jacksonnal... De mindegy is, nem lattad azokat a riportokat, nekem van nemi fogalmam hogy zajlik egy ilyen riport. De ez nem szamit ki milyen teruleten szerzett tapasztalatot. Nem hinnek el ilyenek, amit leirtam, ha egy bemondo felolvasna a fel 8-as hirekben...


Ezt kerdezhetnem en is, hogy mindent elhiszel, amit latsz, hallasz? Ezen lehetne vitazni... hisz ezt pont kerdezhetned magadtol is, elhiszed azt, amit allitasz? Nem tortent semmi Jackson korul, csak felfujtak, hisz ilyet is lehetett olvasni, hallani itt-ott. Tehat a kerdest neked is fel lehet tenni :). Elhiszed??? nem vagy egy kicsit naiv??? :PP


Nem akarlak meggyozni, es mivel a repedt fazeknak is jobb hangja van, mint nekem, igy eleve nem probalkozom ilyesmivel... :). Azt hogy mivel toltom az idomet... :) volt 2 ora szabad idom akkor... katasztrofa tortent, mert leultem verni a gepet... :DDD...

De pl. aki fent nyomul egesz nap, gyerek mellett arrol nincs gondolom ilyen velemenyed :)))


Rendben, tartsd sokra, nyugodjon bekeben es ilyesmi. Csak nem olyan mezes mazos a tortenet, ahogy itt paran leirjak, csak ezert mereszeltem hozzaszolni a temahoz, es ahogy irtam, gondoltam, hogy az ellenvelemeny (ahogy jo magyar szokas megkivanja) hatalmas sertodest fog kivaltani, es iszonyatos erzelmeket reszetekrol. De nem volt celom, hogy felbosszantsalak se teged, de masokat.

Nem is a meggyozes a cel, csak kicsit nyitottabb szemmel hallgatni, figyelni a hireket, es ahogy irtad, "naivan" elhinni, ami nekunk tetszik... hisz ezt allitottad, en naivan elhiszek valamit ami az egyik szakmam reszekent pontosan latom, hogy nem filmtrukk vagy megvagott dolog, es Te meg elhiszed, hogy hamisan vadoljak. Hisz egyikonknek sincs igaza, es mindkettonknek igaza van, mivel egyikonk sem volt ott, egyikonk sem tudja mi zajlott valojaban, es egyikonk sem tudja min ment keresztul es hogy viselte, hisz nem ismerjuk. :)

Tehat Te se akarj engem meggyozni :))). Mert az ellenvelemenyt is csak itt hallom, hogy artatlan volt mindig is, ezert mentettek fel. Az itteni hirek nem errol szolnak, sot O maga is maskeppen nyilagkozott...

1216. spinneli (válaszként erre: 1214. - Dzsigg)
2009. júl. 12. 19:50

egyébként annyi, hogy hülyeséget írtál.

vitatkozni csak ellenkező véleményűvel lehet.

Ami értelmes felek esetén valóban vita és nem veszekedés lesz, sőt még egymástól új szempontok átvételére is van lehetőség.

1215. spinneli (válaszként erre: 1214. - Dzsigg)
2009. júl. 12. 19:49

eddig még senki nem jött rá, hogy honnan van a nevem, elárulod?

:)

1214. dzsigg (válaszként erre: 1213. - Spinneli)
2009. júl. 12. 19:05

Neked meg mi a bajod???????????

A neved is elàrulja.

1213. spinneli (válaszként erre: 1211. - Dzsigg)
2009. júl. 12. 18:39
így van, jobb együtt bégetni.
1212. spinneli (válaszként erre: 1207. - Dzsigg)
2009. júl. 12. 18:38

én is ebbe tartozom.

:)

1211. dzsigg (válaszként erre: 1209. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 12. 17:49

Szia!

Köszi:)

Akiknek meg ellenkezö véleményük van,azokkal nem is érdemes vitàba szàllni.

1210. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1203. - Leviatan)
2009. júl. 12. 16:14

Hűűűűha,neharagudj,hogy már megint szólok,de mondd már,akkor te kit tartasz nagyra?Remélem nem az önimádó emberek közé tartozol,mert meg kell mondjam,akaratod ellnére is ezt váltod ki magadból!

Irván azt,hogy te se ezt,se azt nem tartod nagyra,se zeneileg se semmi...nemtudom!Én se vagyok és nem is voltam soha az a sikoltozós,rajongós tipus!Szeretem,felnézek rá,de nyugtot hagyok neki és rajongok érte az én kis világomban!

Nemtudom,furcsállom,hogy azért,mert te közömbösnekk tartottad,ezért mindent elhiszel róla,jajajjj nagy szemfényvesztés az,amit a tévében leadnak és ahogy leadják...a média azért pénzt kap..minél anygobb botrányt csainál annál nagyobb pénzt!

Neharagudj,én okosnak nem tartom magam,de te azért nem vagy egy kicsit naiv????Te mindent elhiszel amit a tévé mutat,bagy amit az ujságban olvasol???Nemáááá


Azért ha olyan hangod lenne mint neki,most nem a számitógép előtt ülnél és nyomnád a hülyeséget,hogy ezzel minket meggyőzz!

Csak ennyit akatram még hozzáfűzni a"nem tartom sokra"szavajárásodra!


ÉN VISZONT IGEN SOKRA TARTOM ÉS EZT NEM KELL MINDENKINEK ELFOGADNI...NEKED SEM..DE NE AKARJ MEGGYŐZNI,MERT UGYSEM SIKERÜL!


MINDEN JÓT

1209. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1207. - Dzsigg)
2009. júl. 12. 14:47
szia!bejelöltem a naplódat!olyan jók benne a cikkek!köszi
1208. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1205. - Leviatan)
2009. júl. 12. 14:46

ÉRTEM,ÉS NEM HARAGSZOM,AMIÉRT ELMONDOD A SAJÁT VÉLEMÉNYED,AZ MINDENKINEK LEHET!DE ÉN NEM ERŐLTETEM MÁSRA A SAJÁT GONDOLATAIMAT,VÉLEMÉNYEIMET,HOGY AZT MÁS IS FOGADJA EL!



"De ha vegigolvasod, amit irtam, pont azt mondom, hogy nem a riporterek hireit neztem meg, ok mit silabizaltak ki ilyen olyan elkapott szofoszlanyokbol, hanem vagatlan MJ interjukat neztem vegig ejjelente, amit leadtak a hircsatornak. Tehat nem a rosszakaro embereket hallgattam meg, hanem magat MJ-t hallgattam, a kerdesek aradataban. Elkeserito volt a szellemi hanyatlasat latni, fuggetlen attol, hogy o mennyire ismert."


Tehát,figyelembe kell venni azt is az elejétől fogva,hogy honnan indult az egész...ő kiszálhatott volna ebből a világból...de mondd,te megtetted volna?Az ilyen sztárok tudják,hogy mivel jár az olyan élet,némelyik jobban el is birja,viszont ezt már nemlehet kibirni szerintem,amit vele csináltak!

Rátérve a videókra és riportokra...azokat ugy vágják össze ahogy nekik tetszik,de többnyire nem ugy,ahogy az valójába van!Mégis,mond már el nekem,hogy ki..vajon ki győzte volna meg arról,hogy hagyjon fel a sztár élettel,amikor ez az életforma lett belé nevelve...monnd kitől kapott volna segitséget akár lelkileg is,hiszen(hidd el sokat tudok a sztárvilágról) rengeteg ember van körülöttük,mégis szörnyen magányosak!Egy koncertkörúton egy ekora sztár miközben kint rajongók hada őrjöng érte,egyedül,magányosan tölti idejét egy szállodában,nem mehet el a testörök nélkül 2 lépést sem,mindenütt fotósok meg minden..és "némelyek" közülünk azthiszik"jujj neki milyen jó,mert mennyire imádják"!!!Mert mi gondja lehet,hát van pénze,meglehet bármije amire csak vágyik...közben arra nem gondolunk,hogy bizony ettől sokkal fontosabb is létezik!Se magánélet,se barátok(ha vannak is,sokan csak érdekből),nem mehet el a gyerekeivel nyugodtan sehová anélkül,hogy ne fotósok hada venné körül!Tehát,nem könnyű neki!

Én is voltam nagyon magányos és engem is kezeltek idegösszeomlással mag depresszióval fél évet a pszihiátrián!Nem szégyenlem,meggyógyultam már..de az nekem csak egyetlen probléma volt az annyi sok közül ami neki volt!Nekem csak a magány!Ha egyszer ráérsz,olvasd el a naplómat AZ ELEJÉTŐL..igaz,semmi köze Michaelhez,babatervezésről irok banne,de a lényeg bennevan,hogy hová jutottam és mi végett!És ha nem lett volna valaki,csak egyetlen valaki aki odafigyel akkor rám,akkor azthiszed én gyógyittattam volna magam?NEM!Az idegileg kikészült emberek nem veszik észre,hogy betegek,hidd csak el nekem!Őt pedig nem vezérelte senki,mindenki a pénzéért kapart!ÉS MI ITT CSODÁLKOZUNK HOGY IDÁIG JUTOTT???

Én csak magamból tudok kiindulni,

pedig én aztán életemben nem voltam cimlapokon..viszont dolgoztam médiában,tudom mire képesek!

Meg azt is tudom mivel jár a magány,az egyedüllét a depresszió és az idegösszeomlás!

A sok ember közül szinte senkije sem volt,pedig nagyon szerette volna ha valaki tényleg sajátmagáért szereti!A gyerekek őszinték,őszintén tudnak szeretni és nam hajtanak a pénzre sem..én a gyerekek iránti szeretetét ezzel IS magyrázom

Gyerekkora sem volt soha,lehet át akarta élni mellettük azt is!

Viszont,a fiú aki családja megvádolta,látod,az sem volt igaz!Bevallotta a fiú!

Na,mindegy!VÉLEMÉNYT LEHET MONDANI ÉS NEM AKAROK MOST EZEN VESZEKEDNI VAGY BÁRMI!

DE ÚGYVAGYOK VELE,"HALOTTRÓL VAGY JÓT,VAGY SEMMIT"

Nem elég az...amint te is irtad...hogy még most sam hagyja békén a média!Legalább itt ne alázzuk már porig!

Az én emlékezetemben mindig egy olyan ember marad Michael,akire bizony sokan felnézhetnének!ÉS AZ ELLENKEZŐJÉRŐL SENKI NEM TUD MEGGYŐZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1207. dzsigg (válaszként erre: 1203. - Leviatan)
2009. júl. 12. 14:29
Szerintem te vagy a kevés csoportba tartozoz személy,aki mICHAELL jACKSON-T KÖZÖMBÖSNEK TARTOTTA..
1206. leviatan (válaszként erre: 1205. - Leviatan)
2009. júl. 12. 13:14

eh... ui


nem gond, csak eszmefuttatas...

1205. leviatan (válaszként erre: 1204. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 12. 13:14

Ertem en mire akarsz kilukadni, de nem eszem magam azon, ami nem igaz...

csak azon, amelyik 'alhir' a legkozelebb jar az igazsaghoz.


Amugy idegileg tonkrement, ugy, ahogy M.Monroe is, egyikolyuk sem birta a streszt. De kiszakadhatott volna belole fiatalabb koraban, de akkor ugy gondolta, eros hozza, de rament idegileg. Ezert itram, hogy az egy laikus szamara is tisztan leveheto, hogy M.Jacksonnak komoly pszihiatriai kezelesre lett volna szuksege, nem pedig fajdalomcsillapitokra. Bar ezt sem ertem, itt receptre adjak csak a morfiumosokat foleg, hogyhogy egyik orvos sem makacsolta meg magat es gyogyszer felirasa helyett kokemenyen szakorvoshoz utalta volna... na de ez mar titok marad gondolom...


Mindezek kovetkezmenye pl. hogy felnottkent teljesen "termeszetes"-nek tartja azt, hogy egy fiuval egyutt aludjon, igaz alitasa szerint nem szexualis ertelembe, hanem betakargatni, meleg tejet vinni neki, meset olvasni... stb. De ez nem termeszetes. Ezt egy ertelmes, egeszseges ferfinak tudnia kell, nem pedig gyozkodni a riportert, hogy de ez termeszetes...


De ha vegigolvasod, amit irtam, pont azt mondom, hogy nem a riporterek hireit neztem meg, ok mit silabizaltak ki ilyen olyan elkapott szofoszlanyokbol, hanem vagatlan MJ interjukat neztem vegig ejjelente, amit leadtak a hircsatornak. Tehat nem a rosszakaro embereket hallgattam meg, hanem magat MJ-t hallgattam, a kerdesek aradataban. Elkeserito volt a szellemi hanyatlasat latni, fuggetlen attol, hogy o mennyire ismert.


Amivel vadoltak az valojaban igaz volt, egyutt aludt fiukkal. Hogy a molesztalas milyen formaja volt jelen, vagy jelen volt-e egyaltalan, azt nem egy gyerek fogja igazolni szerintem. De ha felnott esszel belegondolsz, te engedned a gyerekedet, hogy egy idegen ferfivel aludjon egyutt? Normalis esszel belegondolva, en nem engednem, ha lenne gyerekem. Tolem lehet akarki az az idegen, hiresseg, avagy a szomszed, ez egyaltalan nem egeszseges.

Valoszinunek tartom, hogy soha nem molesztalt gyerekeket, sot azt mondom, hogy a maga modjan putyulgatta oket, megsimogatta, megfesulte, felolvasott... stb.

De Amerikaban a vallasossag hazajaban, ez teljesen abnormalis, ahogy szerintem sem igazan egeszseges. Magyarorszagon mashogy vannak az emberek, es a torveny evvel a kerdessel.


Amerikaban pl. egy olyan esetert, hogy az unokahuganak megfogta a mellett ittas allapotban a ferfi, a csaj szulei feljelentettek, 5 ev felfuggesztett buntetest kapott (heti haromszor meg kell jelenni tisztnel, kulonbozo nevelo tanfolyamokon resztvenni, tovabba ezen idoszak alatt tilos mindenfajta szexualis erintkezes bejelentes nelkul, valamit alkohol, drog). Mivel a masodik evben elkaptak, hogy ivott otthon (mert kijarnak ellenorizgetni az embert a kotelezo megjeleneseken kivul) megtriplaztak a felfuggesztettet... Milyen elet az? Egy ilyen pitianer dologert, hogy megfogta egy no mellett.


Akkor gondold el az mekkora bun, hogy simogat egy kisfiut... molesztalasrol meg nem is beszeltunk... Hatmeg, ha mellette alszik ejjel.

Amerikaban nott fel, tudnia kellett volna a torvenyeket, ismerni nagyvonalakban legalabb. En ertem, hogy gyerek akart volna maradni ezert kereste a gyerekek tarsasagat, de ezt csak magyar fejjel ertem, egy amerikai ezt nem igy fogja venni, es a torveny sem.


En nem az, hogy nem ertem meg a helyzetet, de fajdalomcsillapitok helyett lehetett volna kezelesekre jarni, de ez a konnyebbik ut. De ha neked faj a terded, nem a konyokodet fogod borogatni. De itt viszont a fajdalomcsillapito szedese, vagy antidepresszansok szedese nem fogja a valodi okot megszuntetni.


Hat nem tudom arott-e valakinek, de remelem azt a riportot, amikor az egyik cumizos gyerekevel van (amit irtam) remelem leadjak nalatok is vagatlanul egyben. Talan akkor majd a sajat szemeddel latva elhiszed, hogy a sajat gyerekevel hogy bant. Nem akarom bantani, de ugy viselkedett, mintha 6-7 eves lenne, tudta, hogy ennie kellene a gyereknek, de nem akarta, hogy lassa a kamera a gyerek arcat, ezert volt a lepedo rajta, majd mikor a gyerek kapkodott a levegoert, akkor ketsegbeesett, hogy ott fullad meg a gyerek a kamerak elott...

nem tudom ezt hogy lehet nevezni... nevezd, ahogy akarod... mindenesetre remelem vegig tudod nezni, ha egyszer lemegy a magyar Tv valamelyik csatornajan. Csak azert mondom ezt, mert nekem ugy tunik, hogy csak a pozitivumot akarja mindenki hallani, ha negativ valami, akkor az nincs, es szegenyt megint bantjak.

Nem all szandekomban bantani, de kicsit sok ez a dolog szamomra. Meghalt, es meg vagy 15 allamban eltemetik, vegighurcoljak a testet... ez normalis? Szerintem aki erre engedelyt adott, az sem volt teljesen komplett. Szoval az itteni hirekben nem kevesebbszer, mint 15szor minimum le fog menni, hogy eppen melyik allamban uvoltottek halalra magukat a rajongok... Ez rettenetesen sok, ennyi semmilyen nagy szarnak nem kell szerintem. En megertem a rajongokat, de belegondolva, en nem akarnam a hirekben latni a szeretett szemelyt halala utan hetekig minden nap, plusz majd meg a megemlekezesek... ugye erted mi a gondom...

1204. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1201. - Leviatan)
2009. júl. 12. 12:44

Azért azon is el kellene gondolkodnunk,hogy miért is vált ilyenné?Mi is tette tönkre?Hát azt hiszem erre mind tudjuk a választ!Nem jutott volna idáig,ha nem bántották volna és vádolták volna hülyeségekkel!

Tudod,mindenki magából indul ki...én erre annyit tudok mondani,hogy...magamból kiindulva...egy átlagos ember életét élem,mégis,mindig vannak rosszakaró irigy emberek,akik a saját kis kitalációjukkal és dumájukkal tönkreteszik a napomat...ez borzasztó,szörnyű elviselni,főleg akkor,ha tudom,egy szó sem igaz az egészből!Néha napokig agyalok az ilyesmin...

Én nem vagyok cimlapokon,és nem ismer az egész világ...mégis nagyon zavar az ilyen dolog!

Akkor gondolj csak bele,neki milyen érzés lehet!Nem kis dolgokkal vádolták..elég nagy hülyeségeket és szörnyen fájó dolgokkal vádolták meg!Még jó,hogy ennyire is el tudta viselni!

Hidd el,én megértem a helyzetét!

És előbb azt kellene meggondolni,hogy miért ment tönkre akár idegileg is!

ÉN NEM HISZEM EL,HOGY Ő BÁRKINEK IS ÁRTOTT VOLNA!!!!!!!!!!!!!

1203. leviatan (válaszként erre: 1202. - Sznebk2)
2009. júl. 12. 12:43

Nem tudom mi jut el Magyarorszagra ebbol a mizeriabol, ami most itt megy korulotte, gondolom csak morzsak, talan ezeket az interjukat ott le sem fogjak adni vagatlanul...

Konkretan a targyalasairol meg nem lattam tenyfeltaro riportot, de majd gondolom idovel, itt nem nyugszanak meg olyan gyorsan, mint Europaban... szoval meg honapok mulva is ez fog a csapbol is folyni.


O.J. S. is, abbol is toredek informaciofoszlanyok ertek el Magyaroroszagra. De ebbe nem akarok belemenni, mert vele kapcsolatban kicsit sem vagyok kepben (de amit hallottam eddig, abbol szamomra nem derul ki, hogy artatlan lenne barmiben is...)


Jackson eneklesi kepessegei nem nekem valoak. A fiatal kori szamait ki nem allhatom, bocs, de nem az en zenem. Kesobbi szamai sem voltak azok az atuto dolgok, amikre ma is emlekszem pl. De ha mar hasonlitani kell, akkor Queen: We Will Rock You... Ugye erre mindenki emlekszik, de Jackson-tol egyetlen egy szamcimet nem tudnek felidezni. Nem akarok senkit megbantani, de nekem nem nyujtott fantaziat semmilyen teren zeneileg.


De ettol fuggetlenul a zene mogott nem erdekel ki all, ki hany eves... stb. Tehat az egyeniseg koruli hajcio egyik ismert eloadomuvesznel sem izgat tulzottan, es furcsallom is a visitozast pl. egy-egy koncerten.

Tehat az, hogy egy ember meghalt szivrohamban, ok, senki nem tudna rola, ha nem Michael Jacksonnak hivnak.


Ha Amerika szerte nem ez csopogne mindenbol, elo egyenes adasban nyomja majdnem az osszes hircsatorna a temetest... majdnem az osszes... Nehogy mar egy CNN vagy egy MSNBC-nek ez legyen az, amit eloben kell kozvetiteni... Vagy en varok el sokat ket ilyen neves hircsatornatol (bar van tobb neves is, de ok a ket legnagyobb)? Tehat nekem mar ez sok. Nem kedveltem, nem utaltam, kozombos volt... egy hete nezek ismet TV-t (meg szerencse, hogy nem hamarabb intezodott el a kabeltarsasaggal a dolog...), de nekem ez maris tul sok.

Megertem azokat is, akik ki nem alhattak... ha nekem sok, akinek kozombos volt...


Elvisbe ne menjunk bele :). Bushoz hasonlitanam szinvonalban es eme utobbi uriembert is negativan ertekelem. De Elvisnek szuper barsonyos hangja volt, de dalt irni pl. sosem tudott. Elhallgatom, de magat az embert ki nem alhattam sosem. De a ketto ket kulon dolog.


Lenont lepuffantottak. na rola tudok meselni, egy Beatles rajongoval elek. Lenonnak voltak dolgai, Yoko... egyeb nok, tobb eves pizsamazas otthon drogokkal. stb. De o is azon zeneszek koze tartozik, akit zeneileg nagyra ertekelek. De magat az embert szinten nem tartom sokra...


De MJ-t nem tudom egyikhez sem hasonlitani zeneileg, es sajnos nem pozitiv ertelemben, de nem akarok senkit sem megbantani.


"De őket nem azért éltetjük, hanem a dalai miatt, amiket ma is szívesen hallgatunk és mutatjuk meg gyermekeinknek."


Ezt mondom en is... eddig ezt probaltam megfogalmazni. De akkor itt az ellentmondtas.

"szegeny MJ most a media szetszedi", "miert nem hagyjak bekeben nyugodni"...


ha a zenejet szerettek, akkor most miert megy a zugolodas azon, hogy mit csinal a media? meghalt, fel nem fogja tamasztani senki se pozitiv hirrel, se negativ hirrel.

es bizony mivel ismert ember volt meg jo sokaig o fog a tv-bol fojni...

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook