Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
1382. pampers
2009. júl. 23. 12:54
Szerbiában az ALO nevü ujság
1381. Kolibri01 (válaszként erre: 1380. - Pampers)
2009. júl. 23. 12:52
Szió! Én még erről nem hallottam. Melyik újság az? Megpróbálok rákeresni a neten.
1380. pampers
2009. júl. 23. 12:48
Nálunk ma jelent meg az egyik ujságban egy cikk fotoval,hogy volt neki még egy fia,egy egyéjszakás kalandbol született 84-ben,a neve Omar Bati. A megemlékezesen ott ült az elsö sorban. Van egy kép amikor a gyerek 12 éves volt,együtt Michaellal,nagyon nagy a hasonloság.A gyerek,most DNS vizsgálatot akar csináltatni,hogy kiderüljön az igazság.Tudtok erröl valamit?
1379. Kolibri01
2009. júl. 23. 11:47

Amit még tudni lehet, hogy Uri Geller a barátja volt egy időben és sokat tudhat róla. Ő azt nyilatkozta, hogy Michael erős nyugtatókon és fájdalomcsillapítókon élt. Sokszor nagyon erőszakosan, örjöngve követelte a napi gyógyszer adagját. Erre jött a koncertsorozat, amit először nem is akart vállalni és ez a stressz, hogy meg tudjon felelni, plusz a gyógyszerfüggőség, hát ez bizony okozhatta a halálát.

De nem tudok állást foglalni ebben sem, ez sem biztos, hogy igaz, mert ezeket nem láthattuk a tv-ben, ezeket csak olvastuk. Tehát marad a találgatás.


[link]


Folyt.:


[link]


[link]


[link]


És a legtartalmasabb cikk:


[link]


És egy uccsó:


[link]

1378. Kolibri01 (válaszként erre: 1377. - Jolie25)
2009. júl. 23. 10:47

Amikor a haja leégett, az már nagyon régen volt, ha jól tudom, még a 80-as években. És szerintem utána az ki is nőtt neki, mert nem voltak olyan komolyak az égési sérülései. Legalábbis olyan szép haja volt, nem hiszem, hogy paróka lett volna rajta azokon az ominózus, 90-es évek beli koncertjein. Hmmmm...

Mondták azt is, hogy bőrrákja volt, amiből kigyógyult ugyan, de a kezelésektől kihullhatott a haja. Persze még ha így is volt, egy idő után az is növésnek indul. Bár már a bőrrákot is cáfolta a család.

Hogy a bőre csúnya volt? Hát ez is furi, soha nem jelent meg róla olyan fotó, ahol ez megbizonyosodhatott volna. Pedig sokszor váratlanul fotózták le. Meg a smink akármilyen erős is, a koncerteken a lámpák úgy nyomták a meleget, hogy izzadt gondolom rendesen, nem igaz, hogy nem láttuk volna egyszer sem. Szóval ez kacsa lehet.

A gyógyszerfüggőségről meg már nem tudom, hogy mit gondoljak. Amin keresztül ment a perek miatt, rászokhatott a nyugtatókra. De olvastam tőle olyanokat is, amikor azt mondja magáról, hogy erős, kibírja, mert hisz az igazságszolgáltatásban. Azt is mondták, hogy fel akarták őt turbózni a koncertekre, ezért kapott sok gyógyszert. Aztán meg a bátyja tegnap azt mondta, hogy nem tud róla, hogy szedett volna gyógyszereket és abnormálisan viselkedett volna. Persze attól, hogy ő nem tudja...

És állítólag egy egész orvossereg volt körülötte. Akkkor miért nem tudtak rá vigyázni????

Rejtély, rejtély, rejtély.

Az igazság meg nem jön.

1377. Jolie25 (válaszként erre: 1376. - Kolibri01)
2009. júl. 23. 10:16
Hát azt én se tudom pontosan, csak hogy ezek közül csak részben igazak dolgok, mások pedig teljesen hamisak! Pl. az hogy kopasz volt a feje tetején mert leégett a haja! De szerinted teljesen kopasz volt? Nem nagyon akarom elhinni! Az igaz hogy csak gyógyszerek voltak a gyomrába, meg hogy a sok heg az arcán az nem a sok plasztikai műtét hanem hogy neki állítólag nagyon pattanásos, és aknés bőre volt ezért volt a smink is! Pedig annyira gyönyörűnek nézett ki a bőre, nem tudom hogy ez is hihető e! De tényelg össze vissza írkálnak, már olyat is olvastam hogy 2002-ben üszkösödött a lába, hihető annyira látszik azon a képen hogy nem is az ő lába van rajt! És annyi idiótaságot írkálnak hogy már szinte semmi sem hihető! Azt írták hogy 50 kg volt meg 178 cm, meg 165 cm, na a kettő közül nem tudom melyik az igaz, hogy hány cm volt?! Egyesek azt mondják hogy kirobbanó formában volt a próbákon is lepipálta a huszonéves táncosokat, és öröm volt nézni, mások meg hogy nagyon rossz állapotba volt már ott is! Mindenesetre nekem nem az jön le a videokból hogy rossz állapotba lett volna, de azért csak 50 éves volt és a korához képest szerintem tök jó volt!
1376. Kolibri01 (válaszként erre: 1375. - Jolie25)
2009. júl. 23. 09:49
Hát igen, csak attól félek, hogy megint hallunk valamit, hogy mi derült ki a boncolásnál, aztán rá egy héttel valaki megcáfolja. Ez volt az elsőnél is. Tényleg. Volt egy második is. Ott mit is állapítottak meg? Az elsőnél volt az, hogy kopasz volt, sovány és csak gyógyszerek voltak a gyomrában. De mit mondtak másodjára?
1375. Jolie25 (válaszként erre: 1374. - Kolibri01)
2009. júl. 23. 09:46

Én nem láttam sajna, csak a neten!

Tényleg csönd van körülötte, fogalmam sincs hogy eltemették e! Már 1 hónapja hogy meghalt! Nem tudom mi az igazság, de sztem be fognak a boncolásról számolni! Szerintem a temetésről nem, azt a család jól megőrizte magának, azt sztem nem fogjuk megtudni hova temették vagy temetik el!! Elég nagy még a retjély körülötte! De sztem nemsokára meg lesz a boncolás eredménye is!

1374. Kolibri01 (válaszként erre: 1373. - Jolie25)
2009. júl. 23. 09:43

Ez tegnap a Fokuszban volt, én is láttam, szerencsére pont odakapcsoltam. Nagyon szépen beszélt a testvére.

De amúgy olyan csönd van most körülötte, nem? Szinte semmit sem hallani. Eltemették már vajon? És mi van a vizsgálatok eredményeivel, amit az agyán végeztek? És mi van a 3. boncolás eredményével? Megtudjuk valaha az igazságot?

1373. Jolie25
2009. júl. 23. 09:31

[link]

ez az a video az előbb nem jól linkeltem be!!!

1372. Jolie25
2009. júl. 23. 09:30

[link]


Ezen a videon Michael bátyja beszél, rajta Michaelről magyarul!!

1371. Jolie25 (válaszként erre: 1369. - Kolibri01)
2009. júl. 23. 09:02
hát igen tényleg más, de szerintem a haj miatt, tuti nem az igazi haja volt a Londoni képeken sztem eléggé látszik! Alapjáraton neki nem ilyen volt a haja, ilyen egyenes sztem nem lehet szóval tuti paróka! Így gondolom a próbákon is az volt! MOndjuk a lOndoni kép óta eltelt 3 hónap szóval nőhetett is a haja meg mondom az orrát tuti megint megcsinálták, a többit nem tudom! De tudod hogy a sztárok mindig változnak, mindig más külső, ruha! Mondjuk Michael stílusa megmaradt az öltözködésbe inkább a haj, arc volt ami változott! De mondom lehet hogy azért mert a Londoni képen tökre belelóg az arcába a haja, ketté van választva meg napszemcsibe van, a próbákon meg már hátrafelé van és fel van kötve plusz napszemcsi sincs rajta!
1370. Kolibri01
2009. júl. 23. 08:57

Ezt az oldalt csak azért küldöm e, mert olyan jó fotók vannak rajta:


[link]

1369. Kolibri01
2009. júl. 23. 08:51

[link]


Ez egy nem túl régi kép róla, 2005-ös, ha jól tudom. Ez pedig a londoni (bár Culkint nem értem a kép másik oldalán...):


[link]


Hát a próbákon nem ez az arc néz ránk. Meg hát ha ezt a hosszúságú hajat (nem volt neki túl hosszú) így begöndörítik, akkor kb. csak az álláig érne. Neki meg a válla alá ér:


[link]


Na, de most már abba is hagyom ezt a témát, bármennyire is foglalkoztat az igazság.

Bocs, hogy ennyire belemélyedtem.

1368. Kolibri01 (válaszként erre: 1367. - Jolie25)
2009. júl. 23. 08:15

Igen, mélyebb a hangja, az nekem is feltűnt. Meg olvastam valahol -lehet, hogy pont itt a fórumon -hogy a keze sem hasonlít. És tényleg, szerintem rödidebbek az ujjai. Michaelnek szép, hosszú ujjai voltak. Itt meg rövidebbnek látszanak. De aztán az is lehet, hogy csak a képzeletünk játszik velünk és tényleg ő jelent meg Londonban és tényleg ő volt ott a próbákon is, ill. azok a képek/felvételek tényleg két nappal a halála előtt készültek. Ez a rohadt bizonytalanság, ez nagyon dühítő.

Bár még az is érdekes, hogy a próbára miért csinálják meg a haját? Miért nem elég csak simán összefogni, hogy ne zavarja. Lehet, hogy mégis régebbi felvételek kerültek elő? Áááááá! Na jó. ennek semmi értelme. Az ember csak felidegesíti magát, hogy miért nem tudhatjuk meg soha az igazat vele kapcsolatban...

1367. Jolie25 (válaszként erre: 1364. - Kolibri01)
2009. júl. 22. 19:57
Nekem mintha az elsőn Londonba nem is ő lenne!:) Nekem a hangja is más, meg a szája amit már említette ma is! Hát nem tudom lehet hogy csak a haj teszi, nem hiszem hogy meg lett volna megint műtve az egész arca!! Az orra amit említettek hogy rendbehozták a koncertek előtt meg göndör lett a haja!
1366. Kolibri01 (válaszként erre: 1365. - Jolie25)
2009. júl. 22. 19:55

Köszi szépen Jolie! Valami ilyesmiket én is kihallottam, csak nem voltam benne biztos. De az látszott, hogy a riporter nem hisze neki. :-( Mindig visszakérdezett, hogy valóban? Mondjuk az nekem sem hihető, hogy csak az orrához nyúltak hozzá, az arca többi részéhez meg nem.

Jól jönnének ezek a videok magyarul is...

1365. Jolie25 (válaszként erre: 1363. - Kolibri01)
2009. júl. 22. 19:50
Amit én ki tudtam belőle szedni az az hogy csak kétszer volt plasztikai műtéte az orrán! És ahogy nőtt úgy változott az arca, meg hogy változnak az emberek! Meg hogy Blanket egy fekete nőtől született és hogy az volt neki fontos a kiválasztásnál hogy intelligens legyen és jó legyen a látása! Sajnos csak tisztán ezeket tudtam lefordítani, és pont ugyanezeket a kérdéseket találtam is meg magyarul!! De még megnézem egy párszor hátha értek belőle valamit!
1364. Kolibri01
2009. júl. 22. 19:50

Hasonlít, vagy sem a két arc?


[link]


[link]


Érdemes megállítani a videot, amikor mosolyog és összevetni a képpel. Szerintetek?

1363. Kolibri01
2009. júl. 22. 18:55

Ezt a vidit láttátok már?


[link]


Sajnos nem vagyok jó angolos, de annyit értettem, hogy a plasztikai műtéteiről faggatják, meg hogy miért aludt egy ágyban gyerekekkel. Csak sajnos a fontos részleteket nem értem. Az is látszik, hogy nagyon rosszul és feszélyezve érzi magát a kérdések miatt. Nem tudná valaki lefordítani, hogy miről is volt szó?

Tényleg, nincsenek meg ezek valahol magyar felirattal is???

1362. Kolibri01 (válaszként erre: 1356. - Jolie25)
2009. júl. 22. 18:51

Hát, volt egy ilyen sanda gyanúm, de gondoltam hátha mégsem olvasta valaki. :-)

A magassága nagyon csalóka, mert nem mindegy, milyen magas ember áll mellette. De szerintem is magas volt.

1361. Kolibri01 (válaszként erre: 1351. - Yoya)
2009. júl. 22. 18:49

Na hát én is végignéztem az összes videot. Eszméletlen. Ha én lehettem volna egyszer így a karjaiban. Nem lett volna az a bizt. őr, aki kiszedett volna a karjai közül. :-) Azt a csókos jelenetet többször is végignéztem, de szerintem nem közvetlenül a száján csókolta meg, csak nagyon közel hozzá. Nézzétek csak meg. Michael szája végig látszik, tehát nem lehetett szájrapuszi. De bárcsak az lett volna. Jaj, iszonyú jó pasi volt!!!!!

Ezt már láttátok?


[link]

2009. júl. 22. 18:02

Egy kis olvasnivaló


[link]

1359. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1358. - Bneije)
2009. júl. 22. 17:59
EZ IGY VAN TELJES MÉRTÉKBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1358. Bneije
2009. júl. 22. 17:55
Michael Jackson-nál senki nem tud jobbat mondani és kész.Eszméletlen a pasi.
2009. júl. 22. 17:54
Fu de jó videókat linkeltetek be ide!!!Én is végignéztem mindet!!!!ESZMÉLETLENÜL JÓ PASI!!!!!!!!!!!!!!!!!MICHAEL JACKSON THE KING OF POP YOU'LL ALWAYS IN MY HEART 4EVER!!!!
1356. Jolie25
2009. júl. 22. 16:58

Még mielőtt itt elolvadnánk..

Szerintetek valójába hány cm volt? Mert olvastam olyat hogy 178 cm, meg azt is hogy 165 cm! A kipeken elég magasnak néz ki, viszont így más emberek mellett a képeken meg nem tűnik túl magasnak!

Kolibri az interjúkat már elolvastam végig!:)) De azért köszi!

1355. Jolie25 (válaszként erre: 1351. - Yoya)
2009. júl. 22. 16:55

Jézusom, ezen a videon tényleg lekapta!! Legalábbis én is ezt láttam!! MIcsoda szerencse!!!! Bárcsak én lehettem volna a helyébe! :) Lettem volna Debbi helyébe ő még gyereket is szült neki!:) Bár nem tudom hogy Debbit szerette e, de Lisát biztos megcsókolta egy videon!:)

Egyébként meg nem akarom elhinni ezt a rejtettherűséget, hogy soha nem volt szexuális kapcsolata, nem úgy nézett ki!! Mármint nagyon érzéki pasi volt!:) Meg pontosan nem tudom mivel jár ez a betegség, hogy egyáltalán nem érez semmilyen nemi vágyat?

1354. Kolibri01 (válaszként erre: 1348. - Jolie25)
2009. júl. 22. 16:25

Most nézem csak, hogy erre nem válaszoltam még. Bocsika. Hát szóval nem is tudom. Igen, szerintem a próbákon fiatalabbnak tűnik, meg az arca is más ahhoz képest, mint amilyen a home videókon volt. De persze helyre is pofozhatták a koncertekre, a plasztikai sebészek csodákra képesek. Szóval nem lehet tudni. És ez olyan rossz, hogy semmit nem tudunk biztosan. Minden egy nagy rejtély körülötte.

Igen, ezeken a home videókon bár nagyon szét van szabdalva az arca, de mivel extra hatalmas pozitív kisugárzása van (ahogy írtad is) az ember már nem látja az arcot, hanem csak azt, ami mögötte van. És ez olyan erő, hogy igen, én is kimondom: nekem is tetszik azokon a videókon. És lehet, hogy ha még megnézem párszor, mégjobban fog. Tényleg, nincsenek meg azok valahol magyar felirattal? Annyira kíváncsi lennék, mikről beszélnek.

1353. Kolibri01 (válaszként erre: 1352. - Yoya)
2009. júl. 22. 16:11

Ez így van. És hihetetlen dolog ez is, nekem ugyanis nem tetszenek a nagyon vékony testalkatú és lányos arcú férfiak, de Michael... Fú... Na szóval mindig be tudott indítani, amikor láttam. És abszolút nem láttam nőiesnek. Egy igazi pasi volt a szexi és izgató mosolyával és arcával.

Már nagyon megnézném ezt a csókocskát, de még mindig bent ülök a munkahelyemen. De otthon megnézem. Kár, hogy nem mutatják sokáig. :-(( Más, hosszabb csókos videó nincs esetleg valaki tarsolyában? :-)

❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook