Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éve szeretnénk kisbabát, és nem jön! fórum

1 éve szeretnénk kisbabát, és nem jön! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 11. 17:02
nekünk 4 és fél évig nem jött.aztán amikor felkészültem lelkileg,akkor megérkezett.:DD
2009. júl. 10. 18:04
ÉN 1 ÉVEN KERESZTÜL NEM IS FOGLALKOZTAM VELE CSAK NEM VÉDEKEZTÜNK, SOHA NEM TESZTELTEM MEG ILYESMI, DE SEMMI CSAK 2 HÓNAPJA KEZDEK IZGULNI EGY KICSIT, MOST VIZSGÁLGATNAK, MEG TÖMNEK GYÓGYSZEREKKEL.
2009. júl. 10. 18:01
AZ A BAJ,HOGY NAGYON AKARJÁTOK.eZÉRT NEM JÖN ÖSSZE (HA NINCS SENKINÉL PROBLÉMA,DE EZT KI LEHET DERÍTENI)Nem kell oda figyelni és görcsösen nézni a tesztet.Az csak rosszabb.Akkor jön a baba ha nem számítassz rá.
34. Gofrika (válaszként erre: 33. - Jsanett)
2009. júl. 10. 17:10
a legtöbb az állam jobb oldalán,és az arcon a fül felé+ a homlokom közepén. Néha a nyakamon is vannak ilyen "göbök",már nagyon szabadulnék tőlük!
33. jsanett (válaszként erre: 28. - Gofrika)
2009. júl. 9. 12:07

Szia Gofrika,


Nekem is ez a gondom, a hormonjaim szorakoznak es mostansag eleg sok ragya is van rajtam, es foleg csak a 2 arcom oldalan... Neked hol jonnek elo?

32. B Erika (válaszként erre: 4. - Ce32b49557)
2009. júl. 9. 08:13

Szia. Nagyon nehéz nem rágörcsölni, mi a párommal már próbálkozunk igaz nem olyan régóta mégis mindíg elkeseredek amikor megjön. Nekem már volt két vetélésem, elég nagyok voltak már a babáim.

Most egy kicsit nehéz, mert a barátnőim babát várnak és az egyik pár még nem is szerette volna, nekik mégis sikerült. Akkor nekünk akik annyira szeretnénk miért nem?........

2009. júl. 9. 08:01
állj a sarkadra és mond a párodnak, hogy mi van ha valami egyszerü kis gondotok van és ti meg töritek magatokat. igérd meg ha kivizsgáltatjátok magatokat és nincs bajotok akkor türelmes leszel.
2009. júl. 9. 07:58
esetleg gyógynövények, de arra, hogy magától elmúlik ne nagyon várj. Van torna is csak nem tudom a nevét, barátnőmék 2 év után tornával lett terhes
2009. júl. 8. 22:49
voltál...
2009. júl. 8. 22:30
de jó hogy itt vagy:) voltam magándokinál márciusban,mondta,hogy csináljunk hormonsort,először bejelentkeztem a vérvételekre,de aztán lemondtam,mert a férjem abban hisz hogy jön a baba ha akar. Én is ezt hiszem,de azért jó lenne megnyugodni. Mindenesetre uh-n nézett szervi bajt nem látott. Biztos vagyok benne hogy hormongond van,mert a ragyák még nem múltak el. Abban bízom,hogy helyrejön magától,de nem szeretnék hormonokat szedni/kapni,örülnék ha végre helyreállnék. Van esetleg vmi természetes dolog amivel ezt elősegíthetném???
2009. júl. 8. 22:25

szia gofrika

a helyetekbe kezdenék fészkelődni, mármint a helyedbe elmennék nőgyógyra, de ne szakrendelésre mert ott nem fognak neked semmit se csinálni. keress egy jó magándokit. Nekem azt mondta, hogy amíg a férjemet nem vizsgálják meg addig engem sem, holnap lesz meg a férjem sperma eredménye.

hajrá.

2009. júl. 8. 22:22

szia milla02

a férjem már 38 éves lehet, hogy nem olyan egészségesek a kis katonái.

ti is 1 éve? miért nem sikerül nektek?

2009. júl. 8. 22:18
Mi is egy éve próbálkozunk, nem szeretnénk még elhinni,hogy természetes úton,spontán nem jön,úgyhogy türelmesek vagyunk! Ezek tipikusan a férjem gondolatai,én tartom magam,de sokszor ábrándozom! Szerintem ez nem baj,ez jelzi nekem,hogy megértem az anyaságra. Régen egyáltalán nem érdekeltek a gyerekek. Mostmeg tökmindegy hány évesek,elcsöppenek tőlük!
24. c95c921ae7 (válaszként erre: 23. - E799f80651)
2009. júl. 8. 00:33
Nem, menjetek. Olyan hosszú a procedúra...Én nem várnék. Mi az, ami miatt egy fiatal, életerős pár 14 hónapig sikertelenül próbálkozik. Szerintem nem a balszerencse, hanem oka van.
2009. júl. 7. 23:33
helló lányok mi 14 hónapja próbálkozunk és nem tudom, hogy nem e korai még meddőségi klinikára menni?
22. jsanett (válaszként erre: 20. - Szili84)
2009. jún. 25. 15:27

Sziasztok lanyok,

mi mar 2 eve probalkozunk. :( Most volt egy mehszajseb eltavolitasom (egetessel) mert azt mondta a doki, hogy az ugye termeli az elennanyagot a bacik ellen, hogy ne jussanak be a mehszajon at a tovabbi helyekre es akar az az ellenanyag meg a spermiumokat is megolheti. Szoval akinek van mehszajsebe, jarjon utana ennek, mert lehet hogy ez a bibi.


Amugy en is most varok egy laparoszkopias mutetre varok, remelem jol korulneznek es ha nalam is talalnak vmit azt meg tudjak oldani.

2009. jún. 25. 10:49
Amugy javasolnám minden babára vágyónak, aki még nem volt orvosnál, menjen el minél hamarabb, és füllentse hogy ő már bizony több mint egy éve szeretne gyereket, mert e nélkül elküldenek. Ebben a mai világban, legalábbis az én ismerettségi körömben egytől egyik volt valami gubanc, de tényleg.
2009. jún. 25. 10:47
Sziasztok. Nekem a fiam 2 év után jött össze, mert volt némi probléma velem, de a műtét után fél évre össze is jött. Most már 2 éves és már több mint egy éve szeretnénk kistestvért, voltam vissza dokihoz, minden rendben, hormonok is jók, aztán márciusban terhes lettem, de sajna 7 hetesen missed ab-om volt. azóta újra próbálkozunk.
19. Heni86
2009. jún. 25. 10:25
Utólag gratulálok minden kismamának és anyukának! Sok boldogságot kívánok nektek!
18. Heni86 (válaszként erre: 17. - Cepheus)
2009. jún. 25. 10:24
Van ennél szebb ajándék? :)
17. Cepheus (válaszként erre: 16. - Heni86)
2009. jún. 24. 22:34
Nekem is a párom szülinapján lett pozitív a tesztem! :-)
16. Heni86
2009. jún. 24. 19:07

Szia!


Nálunk 2 év után jött a kisfiam. Az első év után (ilyen kúra-olyan kúra)teljesen kétségbeestem és az orvos is már a lombikot emlegette. Azt mondta szóljak 2 évvel azelőtt, hogy szülni akarok és akkor továbbküld. Na ott jött a fordulat. Szóba se került a gyerek mert vettünk egy nagyon-nagyon felújítandó házat és beleöltük minden pénzünket és energiánkat. Csak az járt a fejünkben. Szerintem akkor én lelkileg megnyugodtam, hogy van szobája a leendő kisbabánknak ha esetleg jönne és akkor jött is! :) A legnagyobb csavar az egész ben az volt, hogy a párom szülinapja előtt mikor kérdeztem, hogy mit szeretne akkor rögtön egy pár kiscipőt kért és "belevalót". :) Na akkor már 4 hetes terhes voltam csak nem tudtam róla és pontban a születésnapján lett + a tesztem! :)

Szóval ő igazi ajándék volt!

4 hós kisfiú anyukája

15. mongi
2009. jún. 24. 17:22

Az fiam 6 hónap után fogat meg,persze rá voltam görcsölve a dologra de sikerült,mégpedig pont utána,hogy elmentem a nőgyógyászomhoz panaszkodni,hogy mi a helyzet,azt mondta csak 1 éves próbálkozás után foglalkoznak ilyesmivel-a köv. hónapban terhes lettem.

Most 36 hetes kismama vagyok,erre a babára 2 évet vártunk,sokmindent kipróbáltunk,mert nem értettük,hogy miért nem jön össze.Nagy nehezen elmentünk kivizsálásra,ahol kiderült,hogy velem van egy kis probléma,mert a méhnyakban lévő nyák olyan sűrű,hogy megöli a spermákat...Na,itt feladtuk,és eldöntöttük,hogy fél év múlva akkor belevágunk egy inszeminációba.Pont ekkor egy más jellegű egészségügyi problémám is lett,amibe annyira belekeseredtem,hogy csak azzal tudtam foglalkozni...eközben megfogant a baba és az a másik problémám is elmúlt.A mai napig nem is értem.Inkább csoda!:)))

Ebből csak azt a következtetést vontam le,hogy elhatározni nem lehet,hogy nem foglalkozol a babás témával,mert a tudatalattid úgyis működik,és addig úgyis gátol.Valami egész más,új dolognak kell közben történnie az életedben,ami teljes embert kíván,és minden energiádat elveszi.Szerintem!

Tisztelet a kivételnek,én is mindig irigyeltem azokat akik bármikor teherbeesnek,amikor akarnak.:)

14. Cepheus (válaszként erre: 1. - Ce32b49557)
2009. jún. 24. 09:47
1 év még nem nagy idő, és hidd el nem azért nem sikerül, mert nagyon akarod, ezzel ne is bosszantsd magad. Esetleg próbáljátok meg a termékeny napokat pontosabban belőni, vagy megnézetni a hormonszinteket a szervezetedben. Sok sikert!
13. Éva7407 (válaszként erre: 1. - Ce32b49557)
2009. jún. 23. 22:19

szia!Szerintem,ha az orvos azt mondta,hogy lehet akkor nem szabad feladni!Csak ne a babán járjon az eszed mindig,ne akard annyira.

Én is hosszú éveken át szeretem volna(görcsösen),minden gondolatom......akörül forgott,aztán mikor feladtam,megtörtént a csoda.

Tényleg csoda!!Három éves múlott a kislányom.

NEM SZABAD FELADNI!

12. Yulcsy
2009. jún. 23. 20:01
Mi lassan 6 hónapja próbálkozunk, de nem adjuk fel.Persze szeretnénk már babát, de tényleg nem szabad ezen görcsölni.Ha 1 év után sem jön össze, akkor elmegyünk kivizsgálásokra.Addig pedig gyakorlatozunk. :-)))
2009. jún. 23. 19:53
Én 4 és fél évet vártam a gyerekre,és mikor eldöntöttük,hogy elmegyünk dokihoz, és ki is derült,hogy a volt párom a bibis,akkor már terhes voltam.én tudom,hogy nem voltam még kész a gyerekvállalásra és azért nem is jött össze.
2009. jún. 23. 19:11

Sziasztok! Nekem hál'isten nem volt ilyen problémám, de sok anyuka mesélt nekem a saját tapasztalatairól.

A legtöbben azt mondták hogy amikor már lemondtak a saját gyerekről, akkor jött össze.

Viszont többen mondták hogy ittak valamilyen Aloe Vera terméket és van akinek 1, van akinek 2 hónap múlva sikerült teherbe esni.

2009. jún. 23. 18:50
Sziasztok! Szia Adri!Mi is sokat (20hónapot) vártunk a babára,kipróbáltam minden segítséget(akupunktúra,talpmasszázs,hormontabletta,energetikus sőt még jósoltatam is)Aztán úgy döntötem elkeseredésemben,h elég új dr választottam és kértem a teljes kivizsgálásomat fel is írt a dr ilyen olyan vizsgálatokat és lás csodát még abban a hónapban meg is fogant a drága kincsünk így a vizsgálatokra nem került sor.(mint utólag kiderült már akkor terhes voltam amikor elöszőr elmentem az új dokihoz:) Kitartást kívánok nektek éljétek boldogan az életet és majd odaér a gólya:-)))Nekünk most 3hónapos a drága kincsünk:-)))
8. c95c921ae7 (válaszként erre: 4. - Ce32b49557)
2009. jún. 23. 18:50
Ebben én nem hiszek.Mármint a rágörcsölésben. Bocs, tudom, hogy jó léehet valami önvigasztalásnak, de én is iszonyúan akartam, éreztem, hogy nem bírom elviselni ha nem jön össze. Ez azért rendesen rágörcsölés, ha úgy akarjuk nevezni, de összejött. Mind a kétszer az első hónapban. A barátnőm viszont mások hasonló tanácsaira hallgatva várt ..várt. Aztán 7 évet kellett várniuk, mire végül lombikbabáik lettek. Ha hamarabb utánamegy a dolgoknak, ez csak kb. 1-2 év lett volna.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook