Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ahol a nő 10-20-30 kilóval több, mint a férfi. Mennyire zavaró az a nőknek? fórum

Ahol a nő 10-20-30 kilóval több, mint a férfi. Mennyire zavaró az a nőknek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2014. márc. 27. 17:06
Közöttünk majdnem 50kg volt, mikor összejöttünk, most lassacskán már "csak" 20kg, mert ő felszedett néhányat, én meg leadtam. :) Szoktunk is viccelődni, hogy hamarosan összeérünk. :D De soha nem volt gond közöttünk emiatt egyébként, mindössze én jobban örülnék, ha csak néhány kilóval is, de kevesebb lehetnék nála. Úgy igazán nőnek érezném magam.
97. Enéh1
2011. dec. 26. 16:40
nem zavaró, attól még, hogy pl 10kg-mal több valaki a pasijánál nem azt jelenti, hogy a pasinak nincs annyi ereje, hogy a falhoz vágja és megb..ja, mert kívánja és tetszik neki...a lánynak is el kell fogadnia magát ehhez viszont az is hozzátartozik!és ráadásul, ha van barátja, akkor valszeg neki úgy tetszik és azért választotta őt! legyen 10-20-30kg-mal több
96. 3d110c269c (válaszként erre: 95. - *klarissz*)
2011. dec. 26. 16:07
Pontosan. A másik meg, hogy egy nőn és egy férfin máshogy oszlik el a súly. A nőnek lesz cicije megpopsija,de attól még nő lesz, és ha vékonyabb a pasi, az akkor se feltétlen látszik meg.De ha mégis,akkor sincs semmi...:D
95. *klarissz* (válaszként erre: 94. - 3d110c269c)
2011. dec. 26. 15:55

Egyetértek veled! Engem legalábbis abszolúte nem érdekel, hogy több vagyok egy tízessel:P

Akinek meg nem tetszik, az nem néz oda:D

2011. dec. 26. 15:46
Nekem nem zavaró, miért lenne az? Szerintem nem a számok számítanak, hanem, hogy hogy néztek ki együtt. De igazából még az se, mert ha szeretitek egymást akko ez mind mindegy.
2011. jún. 15. 21:31
Nekem nagyon zavaró volna. Nem is tudnék olyan pasival összejönni, aki egy dekával is kevesebb volna nálam.:) Különben sem szeretem a vézna fickókat.:)
2011. jún. 15. 20:00

Én járkáltam és csaptam a szelet már olyan lánynak aki magasabb volt néhány centivel (én 175 vagyok) és ehhez még testesebb (én 62 vagyok, ő valami 95 körül lehetett). Soha nem volt belőle semmi baj, nem vettem észre hogy megbámultak vagy megszóltak volna minket, vagy ilyesmi. Persze ha valakivel épp barátkozom, vagy kikapcsolódok, akkor engem hol érdekel, hogy ki mit gondol?


Akinek nem tetszik, hát, látod mennyivel magasabb és milyen szép testes ez a lány hozzám képest? MÉGIS ÉN SZEDTEM FEL, ÉS NEM TE. SZOPTAD.


Persze simán elnézhettek minket inkább nővér-öccs párosnak is. De engem abszolút nem zavart soha.

2011. jún. 15. 19:41
Az én párom 25 kilóval kevesebb mint én,de igy is azt mondja hogy ne fogyózzak.Nekem nem zavaró hogy ennyi súly különbség van köztünk max kicsit jobban tetszene ha szedne magára pár kilót...
2010. nov. 13. 18:23
egy kapcsolat nem a magaságkülönbségről és a pluszkilókról szól ...
89. frollo
2009. jún. 20. 15:00
Nekem volt 10 kilóval "kisebb" barátom, akkor nem zavart, utólag visszagondolva picit mókásak lehettünk...
88. 3e5b3adf5a (válaszként erre: 87. - Kingi7)
2009. jún. 20. 14:51
Tényleg ahogy a többiek is leírták, aboszolút nem arról szól a topic, amit itt 2 ember felhozott. Senki nem is arról beszélt, és nem is ítélkezett. Nyilván, aki érintetten érzékenyebb a témára komplexen, az kicsit félreértelmezheti, de visszaolvasva én egyáltalán nem értem azt, hogy ebből az említettek hogy kerekedtek ki, mert arról, ami kifogásolva lett, nem is volt szó úgy.
87. kingi7 (válaszként erre: 84. - Bared)
2009. jún. 20. 13:23

Én tudom, hogy miért vagyok ekkora életemben nem voltam 65 kiló, -talán általános 4 osztálya-

Szerintem,te egy teljesen más dologról írsz...

Szerintem meg nem vita megy, hanem véleményalkotás... vannak hülyébb topikok, pl öngyi akarok lenni... na azon meg én nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek :D


Vannak alapjáraton gübbet testalkatúak-tudod, genetikai hajlam- aki ha megeszik egy bálnát, akkor sem hízik.

Ha jól értelmezem 105 kilóra híztál? És most 74 kiló vagy? Az nem sok, mármint a 74... és a párod milyen alkatú?

86. c19f5f79fa (válaszként erre: 84. - Bared)
2009. jún. 20. 12:21
Szerinted itt ki alkot véleményt másról csupán a súlya miatt?? Írd már le azt a mondatot.
85. afbc662347 (válaszként erre: 84. - Bared)
2009. jún. 20. 05:52
Neked is ajánlom, hogy olvasd el a kérdést: nem az volt, amiről te beszélsz, és senki nem bántott senkit, olvass csak vissza csak figyelmesen!!!
84. bared
2009. jún. 19. 22:51

tudjátok, nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek azon a vitán ami itt megy...

rám 3 hónap alatt egy betegség miatt majdnem 40 kiló szaladt fel..cipelem 5 éve...most meg 29 le 2.5 hónap alatt...

DE!!!! amikor egy emberrel találkozol,aki túlsúlyos, nyilván véleményt alkotsz! ugyan mondja már meg nekem valaki: ki, és honnan tudhatná, hogy evés, betegség, szteroidok, vagy esetleg antidepresszánsok miatt hízott meg? ja és a fogamzásgátló is kimaradt...mert bármilyen jók is már, van akit felhízlal...

azért hagy ne az minősítsen már egy embert, egy párt, ki hány kiló! szépen is néznénk ki, ha a férjem ellépett volna azért mert meghíztam...

és még mielőtt bárki elkezdené itt írogatni, hogy persze, így gondolkodom, mert dagadt lettem, leírom: 65 kg-osan is ugyanezt mondtam...

2009. jún. 19. 19:34
én "vastagabb" vagyok a páromnál,de még jól mutatunk egymás mellett.talán azért, mert nem sokkal magasabb.Akkor néznénk ki furin,ha alacsonyabb lenne. szerintem...
82. kingi7
2009. jún. 19. 18:31

Hát én a saját mintámból indulok ki...

Volt egy párom, 183 cm és 80 kiló én 175 vagyok és ha nem terhes, akkor álltalában 100-105 kiló között, nem az a hájas tipus, inkább "masszív, nehéz csontú"


Jelenleg hasonló adottságú párom van 193 cm és 110 kiló, ő is hasonló alkat...


Nos ég és föld a különbség...az ágyban az életben, szóval igazi nőnek érzem magam, mert ő is a teltebb idomokat csípi,mint én. Azóta nem érzem úgy, hogy agyonnyomom :) szabályosan normális testalkatúnak érzem magam, nem frusztrál a kérdés, és nem kell állandóan fogyizni, a súlyomat meg autómatikusan tartom....


de ez az én véleményem, úgy érzem, hogy nekem a mostani párom a társam...mindenkinek a magáhozvalót kell megtalálni...bár én is mondtam a gübbettebb párommal amikor voltam, hú de jó, hú de szép...elfogult az ember, amig nem tapasztalja meg a jobbat....

81. afbc662347 (válaszként erre: 80. - Mimmo33)
2009. jún. 19. 09:41
Ne pazarold századszorra felesleges dolgokra az energiádat ás az idődet! Falra hányt borsó neki, nem csoda, hogy a többiek is feladták. :)
80. mimmo33 (válaszként erre: 77. - Pné Veronika)
2009. jún. 19. 09:04

Akkor most mondom lassan, hogy értsd!

Nem az emberek között kell különbséget tenni, nem kell őket elítélni, megkövezni, pálcát törni, vagy mit tudom Én, még milyen megoldásokat hoztál fel.

De ne haragudj, és ne haragudjon meg senki, de az, aki nem beteg, és nincs semmi olyan problémája, ami miatt hízik, az igenis csak magának köszönheti, (ahogy Te írtad!) ha elítélik!

Én nem írtam, hogy elítélem...

79. Pné Veronika (válaszként erre: 78. - 2df174aa9c)
2009. jún. 19. 08:49
Nem szokásom kötözködni... Mi bajod velem? Mivel kötözködöm? Azzal, hogy kérdeztem valamit?
2009. jún. 19. 08:45

Hogy te mindenkivel csak kötözködni tudsz!

Na, de veled tényleg felesleges is beszélgetni, mert normális hangnemben nem tudsz.

77. Pné Veronika (válaszként erre: 74. - Afbc662347)
2009. jún. 19. 08:43

Már bocsi, de hogyan viselkedtem? És milyen megélt tapasztalatról beszélsz?


Az pedig egyértelmű, hogy a mai elfogult világban MINDEN TELT, VAGY TÚLSÚLYOS NŐT zavar(hatnak) a kilói, mert elítélik.


Nem ezzel volt a problémám, hanem azzal amit mimmo írt. "Különbséget kell tenni, hogy valakire miért rakódtak rá a plusz kilók. . . "


Miért? Nem mindegy? Dehogynem...

2009. jún. 19. 04:54
Bocs, azt hittem nem ment át.
75. afbc662347 (válaszként erre: 54. - Pné Veronika)
2009. jún. 19. 04:53
A topic kérdésre a reakcióddal, a kirohanásaiddal, a felesleges és gyerekes megsértődéseddel pont ugyanazt választoltad ráadásul megélt tapasztalatodként, hogy: igen, nagyon zavarja a nőket.
74. afbc662347 (válaszként erre: 54. - Pné Veronika)
2009. jún. 19. 04:50
A topic kérésre te magad is ugyanazt válaszoltad a reakcióiddal, ráadásul saját, megélt tapasztaltból ami teljesen egyértelmű: igen, nagyon zavarja a nőket. Különben nem viselkedtél volna így.
73. c19f5f79fa (válaszként erre: 69. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 21:20
Én nem vitázok,csak kíváncsi voltam arra amit kijelentettél.Hogy miért baj neked?
2009. jún. 18. 21:18
A férjem 33kg-val nehezebb nálam és a rémálmaim netovábbja lenne ha ez fordítva lenne. De már az is, ha egysúlyban lennénk. A rémálmot nem hagyom beteljesülni soha soha soha.
71. 2df174aa9c (válaszként erre: 69. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 21:17
Te vitáztál itt egyedül. A többiek eltérő álláspontokkal sem estek egymásnak.
70. 2df174aa9c (válaszként erre: 68. - Yulcsy)
2009. jún. 18. 21:16

De nem is ez a fórumkérdés, arra válaszoltunk, de volt aki belemagyarázott, meg átértelmezte, sőt személyes sértésnek vette és megsértődött. A kérdés csak az, hogy zavarja-e a nőket... ennyi. És azért azt megnézném mese habbal nélkül, hogy 30 kiló plusz hány nőt nem zavarna őszintén.

Mindenki elmondhatja a véleményét, ha valakinek nem tetszik, nem kell abból feszültséget és vitákat generálni, pláne, hogy egyikünk sem volt bántó.

69. Pné Veronika (válaszként erre: 67. - C19f5f79fa)
2009. jún. 18. 21:13
Na jó, azt hiszem, hogy erről ennyit... Nem vitázok, sziasztok...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook