Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
5723. pinkdreams (válaszként erre: 5722. - Vizsgyiné)
2013. febr. 22. 13:10
Argán olaj csodákra képes.
2013. febr. 22. 11:13
Seprűs hajra tudtok vmi jó kis regeneráló cuccot?:) A ricinust használom ,meg a kallos tejproteines pakolását, de akarok még vmit!:)
5721. vizsgyiné (válaszként erre: 5720. - Mkjudit)
2013. febr. 22. 11:12
Nagyon szép a színe!!:))) Világosabb hajon világosabb a színe, sötétebb hajon meg olyan végeredményt kapsz mint a dobozon,csak ne legyen sötétebb a haj mint a dobozon!:)
5720. mkjudit
2013. febr. 21. 18:13
Használtátok már a Palette hajfesték W6-os gyömbér színét? Abban vajon hány százalékos oxi van? Milyen a végeredmény? Van valami köze a dobozon lévő színhez?
5719. makrela
2013. febr. 20. 12:39
Sziasztok! Fodraszok segitsegeteket kerem!!!Uj vagyok ezen a forumon,engedjetek meg,hogy bemutatkozzam! Timi vagyok es ket gyerkocke buszke mamaja.Lehet,hogy nem jo helyre irok,de hatha akad valaki,aki tud nekem segiteni. Vallalkozast szeretnek inditani,sajat markas samponokat es hajapolasi cikkeket,hajformazo szereket szeretnek forgalmazni egyenlore Angliaban es Magyarorszagon. A termekek minosege osszehasonlithato a Kerastase es a Redken minosegevel. Azt szeretnem tudni,hogy mennyiert veszik a szalonok a samponokat es mennyiert tudjak eladni (Magyar-Angol,mindketto erdekel) illetve ha kuldenek nektek ingyen termekmintakat kiprobalnatok-e oket es mondanatok-e nekem velemenyt rola? Jo lenne tudni,hogy ti mennyit fizetnetek egy samponert,ami jo minosegu,de meg ismeretlen a piacon,valamint hogy egy 250ml-es samponbol mennyi fogy el havi szinten? Koszonom,hogy szantatok ram idot es ezt elolvastatok! Aki ugy gondolja,hogy segit beinditani kis uzletemet,kerem irjon a gyori.timea@gmail.com e-mail cimre. Szep napot nektek!
5718. ivi79 (válaszként erre: 5716. - Eprecs)
2013. febr. 17. 11:35
wella 12/11(szürkésebb) vagy 12/81(ez inkább lilásabb) nagyon szépet csinálnak. mivel neked a garnier is jó volt, gondolom elég világos az alapod..
5717. Anda39 (válaszként erre: 5715. - Vizsgyiné)
2013. febr. 15. 12:01
Simán meg lehet oldani. Színleszedővel a legkönnyebb, akár otthon is megcsinálhatod, ha megveszed a hozzávaló vegyszert. Ja, ez kiszed minden mest. pigmentet a hajból, tehát utána újra hamvasítani kell, mert egy sárgás alapot fogsz kapni, mint szőkítés után.
5716. eprecs
2013. febr. 14. 19:00

Sziasztok!


Ezüstös-fehéres hajat szeretnék, régen sikerült is a garnier 100% color 101.-es árnyalatával ezt elérnem, de amióta ezt a festéket beszüntették nem lett olyan egyiktől sem :( próbáltam mindenfélét de nem lesz szép ezüst, a kallos keverős festékek meg nagyon nem tesznek jót a hajamnak tiszta sprőd lett utána. Szerintetek hogy tudnék ezüst lenni? garier sensation ezüstszőke festékébe egy kis kallos florillumot cseppentenék vagy mixtont? Köszi a válaszokat.

2013. febr. 9. 15:00
Sziasztok egy olyan problémám lenne, hogy lassan egy jó fél éve vok szőke ( le van szívva, palette ezüst szőke van rajta) ,tegnap jött egy szél és befestettem középbarnára én marha! Nagyon megbántam,de látszik már most dobja le... Szeretném vissza kapni a régi színemet,lehetséges ez? Első sorban fodrászok véleményét várom! :)
5714. Anda39 (válaszként erre: 5713. - Maxité)
2013. febr. 9. 07:24

Hát nem tudom, megcsinálná-e, fodrásza (embere) válogatja...nekem is volt hajdanán ilyen ötletem, és nem volt probléma. Arra főleg jó, hogy látjuk, milyen lenne a frizura.

A szép göndör haj nekem is nagyon tetszik. Ha olyan lenne a hajam, tutira nem lenne rövid.

Egyszer volt nekem olyan dauer, ami tényleg szép volt, de sajnos sokkal többször jártam úgy, hogy tök száraz, sprőd lett...nem győztem szenvedni miatta.

5713. maxité (válaszként erre: 5712. - Anda39)
2013. febr. 8. 19:32

Időről időre előjön nálam ez a göndör téma, de mint, ahogy most is írtál róla, hogy nem igazán lesz szép, mindig lemondok róla. Tudom, aki göndör az egyenes szeretne lenni. Aki egyenes, az göndör. Nekem mindig is tetszett, és volt már nagyon régen dauerolva a hajam, szerettem is, de a végén már nagyon töredezett, illetve nem az az igazi göndör volt.


Láttam már spiráldauert is még régen, de valahogy nekem az sem tetszett.:(


Ha van a fodrásznak spirál dauercsavarója, akkor anélkül, hogy dauert kérnék, megkérhetem, hogy arra tekerje be a hajam?

5712. Anda39 (válaszként erre: 5710. - Maxité)
2013. febr. 8. 19:14

A Beyoncé-t megnéztem, tényleg Somás...Spirál dauercsavaróra tekerném fel, aztán kicsit megtupírozni száradás után, hogy tömöttebb legyen.


Akinek nem ilyen természetes göndör a haja, sosem lesz szép, max. akkor, ha kész a dauer. Már ha sikerül. Aztán amikor nő le, már nem úgy áll, ahogy kellene, ráadásul nagyon sokat kell vele törődni, mert száraz lesz a haj, fésülni nem lehet, reggelente meg kell igazgatni a fürtöket, hogy újra szépen álljanak. De ezt a göndör hajúak jobban tudják.

Spiráldauert nagyon kevesen csinálnak, manapság a dauert sem preferálja sok fodrász. A hozzá való csavarót sem lehet beszerezni könnyen, elkészítése hosszadalmas, ezért drága.

5711. Anda39 (válaszként erre: 5709. - Konacafe)
2013. febr. 8. 19:08

Hát, annyira nem vagyok benne biztos, hogy tetszene neki..:) Ráadásul ez a fajta haj eléggé meg van tépve, fent jóval rövidebb, mint alul. Aki növeszti, nagyon tud ragaszkodni minden centijéhez, akárhonnan akarja az ember (a fodrász) levágni. :)

Ezt a scene hajat elég macerás beállítani, mert vasalni kell, meg tupírozni.

5710. maxité (válaszként erre: 5705. - Anda39)
2013. febr. 8. 18:53

Na ebből aztán mire kiszedtem a közöket:) de bejött a kép!

Mi az a spirálcsavar?


Illetve létezik-e már olyan dauer, amitől extra göndör lesz a haj, olyan mint a rugó.


[link]

[link]


Remélem bejönnek a képek, de most eszembe jutott, hogy pl. a Somáé is ilyen.

5709. konacafe
2013. febr. 8. 18:38

Engem amugy erdekelne, hogy a scene / emo hajat lehet-e normalisan elkesziteni, hogy ne ilyen idegbetegnek nezzen ki vki :) Mert amugy az otlet tok jo, fent dusabb, de megsem rovid a haj, hanem hosszu vagy koszephosszu.

De amugy is ugy gondolom, hogy allandoan igazgatni kell ezt is, reggelente..

Es ez meg Invinoveritas -nak is jo lehet.


Igaz Anda?

5708. f5cd9eff0f (válaszként erre: 5706. - Anda39)
2013. febr. 8. 16:37
Szôval babràs. Marad a hosszú. Azt hittem van ilyen nagyloknis dauer. De lehet h megbànnàm. Köszönöm.
5707. f5cd9eff0f (válaszként erre: 5705. - Anda39)
2013. febr. 8. 16:32
Bocsi nem tudom megnêzni, telefonról irok. Csak holnap tudok rànêzni. Vàllig érö nagyhullàmos-kócos szöke. Nagyon dögös szerintem. Köszi.
5706. Anda39
2013. febr. 8. 16:29
Ó jézus, milyen hosszú lett a link...na szóval sima spirálcsavarás vagy hajsütés - ha az a mostani, amire gondolok.
5705. Anda39 (válaszként erre: 5704. - F5cd9eff0f)
2013. febr. 8. 16:28

A Liptainak új haja van? Most rágugliztam,erre gondolsz?

[link]

2013. febr. 8. 13:31
Szia! Nem csípem a a Liptait, de most ez a göndör haj nagyon dögös. Hogyan csinàltàk és mit kell vele csinàlni minden nap? (
5703. mkjudit (válaszként erre: 5697. - Anda39)
2013. febr. 8. 10:25
A 8.73-as festéket kentem 9-es oxival és az lett túl világos. Ezért kérdeztem, hogy a kettő között , hogyan keverhetném ki. Én is arra gondoltam, hogy a 8-as festéket 6-os oxival fogom kipróbálni.Hátha...
5702. Anda39 (válaszként erre: 5698. - F0d623b3f2)
2013. febr. 8. 07:32

Amit tanácsként tudok írni (de úgysem fogadod meg :)) lépcsőzetesre kell vágni a hajat és rövidebbre. Azért zsírosodik hamar, mert a fejedre lapul - a súlya is lehúzza, meg ahogy írod, vékonyszálú. A világosabb festéssel lehet rajta segíteni, mert az szárítja a hajat, de lehet, hogy neked ez nem lenne jó, mert amúgy sincs tartása a hajadnak.

Próbáld meg esetleg becsavarni, megemelni a hajtövet, hogy elálljon a fejbőrtől. Bár ahogy már írtam, egy bizonyos hossznál úgyis lelapul, mert lehúzza a súly.

5701. maxité (válaszként erre: 5695. - Konacafe)
2013. febr. 7. 22:31
Sok időm nincs:) Nem is bp-i vagyok. Azért kérdezgettem ennyit, mert volt már olyan, hogy vittem a képet, és mégsem olyan lett:( Ez van sajnos.
5700. maxité (válaszként erre: 5694. - Konacafe)
2013. febr. 7. 22:26

Köszi. Tudom, hogy szóköz van benne, de nem én teszem bele, hanem hiába másolom be jól, mikor elküldöm és megjelenik, már benne van:)

De most már bejezem.

5699. maxité
2013. febr. 7. 22:20

Kipróbáltam a bemásolást, nálam a link közepénél a nagy CZCnum előtt van egy szóköz.

Köszönök mindent, végülis amire kiváncsi voltam megírtad, tehát kell egy kis tépés és kóc bele:)

Kár, hogy nem lehet normálisan linkelni.

Jó éjt!


5.kép


[link] / CZCnum703fA/Medium+Length+Bob+Hairstyles

2013. febr. 7. 21:30

Sziasztok! Tanácsot kérnék:

Derékig érő termeszetes közép szőke hajam van, egyenes és vékony szalu. Kalapvonalig szőke es par gesztenydbarna melir (fóliás) van benne. Nagyon hosszú és törékeny a hajam.

A gondom az, hogy extra gyorsan zsirosodik (főleg így télen) - lehetne csinálni valamit, hogy ne zsíros írjon ennyire? (száraz sampont használok és elég gyakran módok hajat, 3-4 naponta mert a tove szörnyű).


Köszi szépen előre is. Bármilyen építő jellegű tanácsot szívesen fogadok.

5697. Anda39 (válaszként erre: 5696. - Mkjudit)
2013. febr. 7. 20:59

5-ösre 9-es oxival használd a cuccot, ha világosítani akarsz. A 8-as festék 6-ossal majdnem olyan lesz, mint a színező, max. 1 árnyalatot világosít.

Miért nem használod a 8-as festéket 9-es oxival?


Összekevered egyenlő arányban a két festéket, de azt is el tudom képzelni, hogy a hajtőre a 8.73-asat 6-os oxival kened.

5696. mkjudit (válaszként erre: 5680. - Anda39)
2013. febr. 7. 16:03
Igen, azt tudom, hogy a kiinduló színtől függ és attól, hogy mennyit szeretnék világosítani.Vegyünk egy 5-ös kiinduló színt, melyik festék kombinációval lesz világosabb 7+9-es oxi vagy 8+6-os oxi? Lenne még egy kérdésem: 7.73-as festék 9-es oxival nekem sötét lett, aztán próbáltam a 8.73-asat 9-es oxival az pedig túl világos lett. A kettő közötti árnyalatot hogyan keverjem ki? Köszi előre is
5695. konacafe
2013. febr. 7. 10:10

keress egy itthoni ismert alakot. Annak jarj utana, ki vagta a hajat. Vagy ha az utcan latod, akkor nyugodtan kerdezd meg, hol es ki vagta neki. (sztem ha pesten bemesz valamelyik ismertebb fodraszhoz, akiknek oldaluk is van a neten a munkajukbol, akkor majdnem biztos lehetsz, hogy neked is meg tudjak csinalni.Marcsak azert is, mert pl. a kisebb varosokban nem biztos, hogy a vendegkoruk igenye ugyan az, mint a fovarosban,de ezzel egyaltalan nem megbantani akarok senkit)


Amugy van sok idod? Ezeket szepen be kell loni minden alkalommal, reggelre a rovid hajat tuti elalszod :) :-P

5694. konacafe (válaszként erre: 5688. - Maxité)
2013. febr. 7. 10:06

Ez a twiggy haj.


Amugy lassan flood-olod a forumot :) mielott beraksz egy linket, rakd be a cimmezobe, sok helyen szokoz van a szavak kozott :):)

❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook