Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok az Érzelmi Felszabadítás Technikával /EFT/, avagy a lelki méregtelenítéssel fórum

Tapasztalatok az Érzelmi Felszabadítás Technikával /EFT/, avagy a lelki méregtelenítéssel (beszélgetős fórum)


1 2 3
86. Idhikai (válaszként erre: 85. - 0c4c6bc0ed)
2021. márc. 22. 15:23
2013-ban volt itt utoljára. Kicsi az esélye, hogy tud! :)
85. 0c4c6bc0ed (válaszként erre: 55. - Judit Csodaországban)
2021. márc. 22. 14:21

Szia

Tudsz nekem segiteni ?

2020. szept. 27. 08:43
Szia Susu! Bár a Te hsz-od is régi, hátha jársz erre. Igen, engem nagyon érdekel a faster EFT! Az eredeti EFT-t többször alkalmaztam, jól működött, aztán hanyagoltam, mert rákaptam egy másik módszerre, ami inkább csak vonzott, de nem sikerült jól elmélyülni benne. Most egy olyan ponton tartok az életemben, h rendkívül nagy szükségem lenne egy módszerre, ami ki tud rántani a mélypontról. Elmélyüléssel indító eszközöket ismerek, de erre most képtelen vagyok, h relaxálással megfelelő tudatállapotba hozzam magam. Valami gyorsabb, egyszerűbb, rögtön ható kell.Ekkor jutott eszembe az EFT, és botlottam a faster EFT-be. Ingyenes videó van róla, a metodikáról, vagy csak tanfolyamon sajátítható el?
83. Susu3
2020. jan. 24. 20:55

Sziasztok,


Van itt még valaki, akit érdekel a faster EFT?

Én is a Gary Craig eredeti ÉFT-jével kezdtem, mert a legelső hozzászólás óta majdnem 10 év telt el és azóta az ÉFT alap kézikönyve ingyenesen letölthető és elérhető bárkinek.


Használtam is egy darabig a múlt rossz emlékeire, de véletlenül rátaláltam Robert Smith videóira, aki a faster EFT kitalálója és azonnal nekiláttam letesztelni, melyik a hatékonyabb és azt találtam, h a faster EFT, amiről az évekkel ezelőtti hozzászólásokban Judit írt valami fantasztikus, h milyen hatékony.... ég és föld.


A sima éft csak a felszínen kapisgál, de a faster eft a mélybe a gyökerekhez hatol.

Van még itt valaki, akit érdekel, vagy aki használja vagy ilyesmi?????????


Vagy akik voltak átpártoltak egy másik fórumhoz?????

82. Bodsa (válaszként erre: 81. - *Edo*)
2015. ápr. 1. 20:26

Szia én tudok egy jó csoprotot, nemrég csatlakoztam, meglepő mennyire jó az EFT! Nem nagyon hittem én sem..


[link]


Itt is vannak EFT terapeuták választhatsz:)

81. *Edo*
2013. nov. 6. 13:50
Van még valaki,aki olvassa ezt a fórumot? tudnék terapeutát ajánlani, aki nagyon sokat segít :)
80. obogar (válaszként erre: 50. - Judit Csodaországban)
2013. máj. 21. 15:53

Kedves Judit!

Nem tudom, olvasod-e még ezeket az üzeneteket, nem is vagyok gyakorlott fórumozó, csak olvasgatni szoktam néha. Szorongással, pánikbetegséggel küzdök, volt már gyógyszeres szakaszom is, de a gyógyszer abbahagyásával visszajöttek a problémák is. Legnagyobb problémám, hogy nem tudok tömegközlekedni, vagy csak nagyon nehezen, ez pedig nagyon kihat a mindennapjaimra. Alternatív módszereket keresgélek, próbálgatok jelenleg, így találtam ide. Ha még mindig foglalkozol az ÉFT-vel és szerinted nálam is hatásos lehet, akkor nagyon szeretném megtanulni. Az e-mail címem obogar@hotmail.com Kérlek írjál, ha olvasod ezt az üznetet. Köszönöm szépen elöre is! üdv, Orsi

79. májusfa (válaszként erre: 78. - Grizus)
2013. máj. 5. 09:58

Nincs mit!


Majd írd meg mi a véleményed. :)

78. grizus (válaszként erre: 77. - Májusfa)
2013. máj. 5. 03:00
Köszi szépen!
77. májusfa (válaszként erre: 76. - Grizus)
2013. máj. 3. 20:56

Szia!


Én többek között a neten nézegetem Robert Smith Faster EFT videóit. Ha beírod a keresőbe szerintem kidob egy csomó találatot. A videók nagy része magyar felirattal is megnézhető. :)

76. grizus
2013. máj. 3. 02:07
Sziasztok, tetszik a dolog, szerintem nekem is érzelmi blokkjaim vannak, mert mentálisan szerintem jó gondolataim vannak. Hol tanulhatnám ezt a módszert elérhető áron? Köszike.
2013. máj. 1. 17:37

Sziasztok!


Látom már régóta nem ír senki, de gondoltam hátha benéz valaki.


Én is kipróbáltam a Faster EFT-t és kíváncsi lennék rá, hogy másoknak milyen új tapasztalataik vannak.


Olvastam lejjebb, hogy indítottatok egy klubot, ahol tudtok együtt gyakorolni, de nem találtam. Pedig jó lenne egy ilyen.

74. Judit Csodaországban (válaszként erre: 73. - Krisz 18)
2012. jún. 24. 22:00

Szia Krisz, a lényeg, hogy érezd, amennyire tudod, illetve kérdezd meg magadtól, hogy honnan tudom, hogy zavar ez a valami? És ami megjelenik válaszként, akár kép, hang, szín, alak, érzet, vagy egyszerűen csak egy valaminek a "tudása", arra kopogtass, és igyekezz pozitívra változtatni.

És persze érdemes arra is kopogtatni, hogy szabad érezni az érzéseket, hiszen sokszor az elme azt a stratégiát választja, hogy elrejti az érzéseket (persze attól még ott vannak, és kihatnak az életünkre). Remélem tudtam segíteni.

2012. jún. 22. 13:43

Sziasztok,

azt szeretném megtudakolni, h mi van akkor, ha nem tudom kopogtatás közben intenzíven létrehozni az érzést?

MOst ismerkedem a módszerrel, és úgy tűnik, az érzés megélése nagyon fontos a sikerhez.

Mit tegyek, ha nem sikerül eléggé éreznem, amit kéne?

72. Tboy1969 (válaszként erre: 70. - Judit Csodaországban)
2012. márc. 27. 09:53
Köszi Judit, írtam én is priviben. Egész jó ez a Faster EFT video.
71. Krisz 18 (válaszként erre: 70. - Judit Csodaországban)
2012. márc. 26. 10:33

Kedves Judit!

Olvastam eddigi hsz-aidat, engem is érdekelne a honlapod, ha megírnád priviben. Köszi,

Krisz

2012. márc. 25. 21:52

Tibi, van honlapom, de ide szerintem nem tehetem fel, priviben megírom.

Van egy nagyon hasznos videó (magyar felirattal) az anyagi gondokkal kapcsolatban:

[link]

Jó munkát hozzá :-)

69. Tboy1969 (válaszként erre: 47. - Judit Csodaországban)
2012. márc. 25. 12:11
Kedves Judit, én is gyakorlom az EFT, a hagyományos fajtáját, rövid körökkel. Érdeklődnék, hogy van e esetleg honlapod, vagy esetleg írásos kopogtatásaid, amiket el tudnál küldeni. Leginkább pénzügyekre kellene valami. Köszönettel : Tibi
68. b486c9cf7d (válaszként erre: 64. - Hópárduc1992)
2012. jan. 5. 23:41
Nem, az autogen treningre fokuszaltam mostanaban, de tervben van ez is.
2012. jan. 5. 23:39
Boldog uj evet Nektek is :)
2012. jan. 3. 05:53
Sziasztok.Először is Boldog Újévet Kívánok mindenkinek!!Végre beleegyezett a párom,hogy segítsek rajta az énképjavító módszerrel.Nagyon pesszimista és lemondó az élethez való hozzáállása.Addig rágtam a fülét,hogy beadta a derekát:)))Olyan minden mindegy neki úgysem sikerül semmi gondolkodásra van bekódolva.Eddig csak magamon alkalmaztam az ÉFT-t,így most nagy kihívásnak nézek elébe.Majd jövök és beszámolok róla mire jutottam vele.
2011. dec. 31. 20:03
Boldog új évet kívánok mindenkinek!:)
2011. dec. 28. 18:17

Én most kezdtem újra:)

Remélem most kitartóbb leszek.:)


@ntea, hogy megy? Újra kezdted?

63. b486c9cf7d (válaszként erre: 62. - Zitazi44)
2011. dec. 14. 09:50
Koszi, kiprobalom!
62. zitazi44 (válaszként erre: 61. - B486c9cf7d)
2011. dec. 13. 04:24

Én a rövid változatot használom.Próbálkoztam a hosszabbal is,de nem észleltem különbséget.

[link]

61. b486c9cf7d (válaszként erre: 60. - Zitazi44)
2011. dec. 12. 14:02

Lehet igazad van, majd nekiveselkedem ujra.

A nagy kort kopogod mindig vegig?

2011. dec. 11. 05:33
Nem nagyon érdekel mit gondolnak rólam amikor az Éft-t alkalmazom.Hisz annyira látványos és kézzelfogható az eredmény!Sajnálom az olyan embert akinek fontosabbak az előítéletei mint a gyógyulása.@ntea ne komplikáld el a dolgokat ,inkább szedd szét darabokra a problémádat amit ki akarsz küszöbölni és egyenként kopogtass minden apróságra.Nem tudom mire használtad,de lehet,hogy összetettebb a dolog és azért nem érsz el eredményt.Ne add fel!
59. b486c9cf7d (válaszként erre: 56. - Zitazi44)
2011. dec. 10. 14:19

Orulok, hogy vannak pozitiv tapasztalatok, de pl. en hiaba kopogok, semmi valtozast nem erzek utana az elotte allapothoz kepest, pedig amit lehetett, attanulmanyoztam errol a technikarol, termeszetesen a konyvet is.

Igaz, az ilyen esetben tanacsolt - mondjuk ruha nelkuli gyakorlatot nem probaltam, elobb elment tole a kedvem.

Nem jobb amugy ugy kopognod, ha nem latnak a csaladtagok? Azt hiszem a ferjem is megkerdojelezte volna az epelmejusegem, ha latja, mikor probalkoztam vele :)

Esetleg nyomd kezukbe a konyvet :)

58. d43485a76e (válaszként erre: 57. - Zitazi44)
2011. dec. 9. 04:44

Az agykontrollra is legyintenek.

Inkább szenvednek.

Helyettük nem dönthetek...

2011. dec. 9. 04:31
Az emberek a komplikált dolgokhoz vannak szokva.Az ÉFT túlságosan egyszerű ahhoz,hogy higgyenek benne.Azt gondolják valami hülyeség,legyintenek rá egyet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook