Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
2010. ápr. 2. 14:27

Sziasztok!

Mellesleg vki nem tud mutatni sikertelen eltávolításról képet? Mert neten csak szép és jó dolgok vannak, vagyis én csak olyanokat találok...

Kíváncsi lennék mennyire szörnyű, ha heges lesz.

Ja és van vkinek olyan ismerőse aki már túl van az eltávolításon és tényleg sikerült neki? Mert ilyen személyről sem hallottam még.

261. Nikiti (válaszként erre: 259. - Slöj)
2010. ápr. 1. 21:30

Szia


megkérdezed a dokit milyen gép?

Köszi

2010. ápr. 1. 14:24

Sziasztok!

Leesett a varr a hasamon lévőről,akit érdekel raktam fel képet.

259. slöj
2010. ápr. 1. 08:16

Sziasztok!


Tegnap délután voltam kezelésen Pécsen. Csak jókat tudok mondani. Az orvos nagyon kedves és korrekt. 1000 Joule-al csinálta a kezelést. Először nagyon megijedtem, és mondta, hogy ne aggódjak, mert nem lesz heges. Q yag lézerek között is óriási a különbség. Felére fájt csak a kezelés, mint Pesten a 450 Joule-al. Ez egy újabb típusú gép. 12000 Ft. volt a kezelés. Hat kezeléssel garantálják, hogy eltűnik a tetoválás hegmentesen. A többi 3 ingyenes.

Megkérdeztem mi a véleménye az IPL-es tetkó eltávolításról, azt mondta, hogy hülyeség. A Tücsinek nagyon nagy szerencséje volt, de csak neki.

Szép napot mindenkinek! :):):)

258. qq71gu44 (válaszként erre: 254. - Kris84)
2010. ápr. 1. 00:25

Akkor legyen Orsi. Ez talán egyszerűbb. :D

Engem igazából nem az ár érdekel, fontosobb számomra, hogy heg nélkül megússzam. Mégis csak az arcomról van szó. Amit nem lehet csak úgy eltakarni...:(

Olvastam, hogy a Madonnában a kezelések után megváltozott a bőröd, ezt úgy érted heges lett?

257. qq71gu44 (válaszként erre: 255. - Ami nincs)
2010. ápr. 1. 00:15

Szia!

Az első eltávolítást még a régi géppel csinálta 300 J-on, a második eltávolítást az új géppel 150 J-on.Elvileg az új gép u.az a márka, u.olyan lézerfajta csak egy újabb változat. Sztem a különbség annyi, hogy ezt nem bérli a tulaj, hanem már saját tulajdon.

Mindkét esetben feldagadt, vérzett és majd besz*rtam úgy fájt. A kezelés után még 1órát feküdnöm kellett mire útra kész állapotba kerültem. A következő napok pedig...hát emberek közé nem mentem.

Nálam bonyolult a helyzet, mert volt egy régi világosbarna sminktetoválásom amit újra akartam ütettni. Csak a tetováló hölgyike nem ezt ütötte át, hanem a megrajzolás után a régi tetoválásom fölé ment. Ráadásul barna helyett fekete lett. Ezek után 2 HETES friss tetoválásommal mentem az első kezelésre. (Jó tanács:Szolnokon a beauty box-ba Fodor Ágikához ne menjetek tetováltatni) Szóval én mindkettőt lézereztettem. A régi az első kezelés után teljesen kikopott heg nélkül (de az egy 3éves kopott tetoválás volt). Az új pedig foltokban kopik. Van ahol már az eredeti bőröm van, viszont máshol halvány piros, vagy éppen még mindig fekete. Érdekes. Egy kezelés 20 000 Ft, plussz fertőtlenítő és hyarulonsav, amivel utána kezelem.

És te, hogy állsz vele "ami nincs"? Neked is így kopik? Vagy egyenletesen?

Teljesen ki vagyok...nen látom az út végét (ha van).

2010. márc. 31. 16:01

Slöj,nem felejtettem el a beszámolót az ipl-es csajról,de még sajna nem jutottam el,pont azelőtti nap fáztam meg,hogy mennem kellett volna hozzá.Most héten se fogok eljutni,de remélem jövő héten mostmár sok kerül rá mindenképp és azt is,hogy bíztató dolgokat fog mondani!

Neked milyen volt Pécsen?kíváncsian várom a beszámolód!

255. ami nincs (válaszként erre: 253. - Qq71gu44)
2010. márc. 31. 15:46

Szia qq71gu44!


Én is beszéltem a Madonnában a nővel,de végül nem mentem el.Megkérdezhetem,hogy neked az új géppel csinálja v a régivel?Mikor én beszéltem vele,mondta,hogy hamarosan érkezik valami új gép,amivel még rövidebb idő alatt eltávolítható a tetkó.A Te szemöldököd sminktetoválás v rendes?Milyen színű?Azért kérdezek ennyit,mert én is szemöldök problémával küzdök,az enyém fekete és rendes tetkó,8éve készült.Kezelés után Neked is vérzik és feldagad?

(Láttam az adatlapodon,hogy szolnoki vagy,hivatalosan én is,bár már életvitelszerűen pesten lakom 1,5éve)

254. kris84 (válaszként erre: 253. - Qq71gu44)
2010. márc. 31. 14:52

Szia qq71gu44, ötletes a neved de ne kérdd hogy kimondjam!


Nem mondom hogy Isten hozott közénk mert, jobb lenne ha egyikünk se lenne itt, Ha visszaolvasol

én ott kezdtem az eltávolítást, igaz nekem testtetkóm van, a szemöldök meg hát ugye elvileg ideiglenes persze nagyban függ hogy milyen festékkel ütötték. A madonnában a nő korrekt, mondjuk nem tudom neked mennyiért csinálja de ha visszaolvasol vannak itt többen szemöldökkel, akkor lesz viszonyítási alapod.

2010. márc. 31. 12:29
Sziasztok! Én is most járok tetoválás eltávolításra. Nekem egy elrontott szemöldök tetoválásom van. Eddig kétszer voltam pesten a Mammutban van egy szalon, Madonna a neve. Most pénteken voltam 2szor, és állítólag már csak egyszer kell mennem, de ez nekem annyira hihatetlen hiszen még mindig sötét a szemöldököm nagy része. Esetleg vki járt már ott? Vmi tapasztalat? Tényleg nyom nélkül eltűnik?
252. Nikiti (válaszként erre: 251. - Slöj)
2010. márc. 30. 14:03
köszönöm:-)
251. slöj (válaszként erre: 250. - Nikiti)
2010. márc. 30. 10:16

Szia! Jó, hogy elmentél, legalább megnyugodtál kicsit. Az ár amit mondott nem rossz. Az aloe vera tényleg jó rá, én is azzal kenem. Hamarabb gyógyul tőle a seb.

Jó gyógyulást! :):)

250. Nikiti
2010. márc. 30. 07:49

Tegnap voltam a dokinál hogy nézze meg normális e , de megnyugatott hogy igen, és közölte hogy 150 e ft-ért megcsinálja az egészet és annyiszor megyek míg el nem múlik.És azt mondta hogy 3 szoros dózist kaptam azért ilyen de mjd máskor kisebbel csiáljuk, hát kiderül

biztos lesz 4 hét mire meggyógyult azt mondta nagyon jo rá az aloe vera zöld krém


Korábban amugy 300 J-lal csinálták de az nem sok eredményt hozott nekem

Sőt azt is mondta a hegesedést ha kész van valami lézerrel semlegessé lehet tenni lesimitani a felületet

249. slöj (válaszként erre: 245. - Nikiti)
2010. márc. 29. 18:36

Úristen!! Ez nagyon durva! Én is meg lennék ijedve a helyedbe.

De a doki megmondta neked, hogy heges lesz, nem? Mennyi Joule-al csinálta? Én meg fogom kérdezni kezelés előtt, hogy mennyivel akarja, ha nagyobbal, mint 450, akkor nem engedem. Inkább elmegyek többször, de akkor szép lesz a bőröm.

Jó gyógyulást, és remélem, hogy nem marad heges. Inkább lassan, de biztosan. :):):)

248. ati015 (válaszként erre: 245. - Nikiti)
2010. márc. 29. 16:37

Szia!

Nekem is ilyen lézerrel csinálták, széné éget a vállam, elég mélyen éget bele a lézer.

Holnapra nagyon megfog duzadni és sárga lesz.

Lassan fog gyógyulni 3-4 hét is bele telt nekem, mire rendes sebnek nézet ki.

A sebre nagyon vigyáz, nekem leeset és ott heges is lett.

És ha már felszíni seb van kenegesd hogy minél szebben gyógyuljon.

Az biztos ahol kiégette ott festék nem maradt, nézd meg a képemet nekem egy kezelés után ilyen!

Nekem 600-700j csinálta, de így is 10 alkalmat mondott.

Az biztos hogy bizarr eljárás…..

247. kris84
2010. márc. 29. 14:49
Sziasztok! Kösz Valkyre hogy megmutattad mi szeretnél, nekem is nehezen megy a választás, másodszorra nem akarom elkúrni. Nikiti nem tudom mit művelnek veled, nekem csak kurtára feldagadt, mer varrasodott de nem volt mély seb, igaz lézerezéskor vérzett mint atom de ez állítólag természetes. Lehet hogy nagyon érzékeny a bőröd, mondjuk az enyém is fehér száraz típusú, más kérdés hogy állítólag ebbe tud legjobban elnyelődni a lézer. Tegyél fel képet! Bilkó merre vagy?
246. valkyre999 (válaszként erre: 245. - Nikiti)
2010. márc. 29. 14:36
Tudom ez nem egy építő jellegű hozzászólás ... de nekem sosem sebesedett egy nagyon aprócskát sem ... mégis halványodott ... nem értem mi ez a hegesedés .. valakinél heges míg másoknál egyáltalán nem .. nem értem. Valószínűleg javulni fog .. biztos nem marad ronda .. ha meg egy kicsit is csúnya marad akkor ajánlom, hogy fedettesd el végre valami hozzád nagyon közel álló dologgal .. mégiscsak jobb egy művészi munka rajtad mint egy csúnya heg.
245. Nikiti
2010. márc. 29. 08:46

Valakinek van olyan tapasztalata a lézeres eltávolítással kapcsolatban hogy nagyon durva mély a seb és lyukas fekete, nagyon meg vagyok ijedve hogy mi ez mert eddig ilyen nem volt, és egy hete csinálták az uj helyen a próbát és a seb még mindig nagyon durva, valaki irta hogy neki is ilyen volt, begyógyul valaha vagy ezt nagyon elcseszték. Eddig legalább ugy voltam vele hogy halványodott de nem volt csunya a felülete, eddig dönthettem volna ugy hogy hagyom a francba igy marad de most

kezdek besokalni...

Lehet hogy attól van hogy túl nagy erősséggel adta és felmelegedett a bőr mert eddig ilyen nem volt, valószínű ezért hegesedik .

2010. márc. 28. 13:35
Jól elintéztem magam tegnap este, belenyultam egy hamutálnak kialakitott konzervdobozba és faszásul elvágtam a kezem, természetesen keresztbe az összes ujjam, de talán a legjobban azt amin a tetkó van/volt. Nagyon be vagyok fosva mi lesz mert direkt mondta a csaj , hoyg vigyázzak rá ne szolizzak de érje semmi baj, mert csunya lesz másrészt amig ne gygyul meg totál , addig nem lehet csinálni a kezelést.
243. valkyre999 (válaszként erre: 229. - Kris84)
2010. márc. 27. 22:07

Két fekete egyenes csík van keresztbe a bal karomon .. át kell menni rajta majd még egyszer mert már a készítés után kegyetlenül kiázott a tetkós eléggé szarul nyomta (haveromét is tökre kidobta) valahogy így képzeld el a dolgot ami rajtam van:

[link]

Ahogy a srácnak a képen nekem is onnantól felfelé lesz bevarrva de a másik karomon is lesz egy hasonló csak azt már jobbra csináltatom egy fasza tetoválóval ... :\

Sokan kérdik, hogy minek varrom tele magam nem féleke attól, hogy meggondolom később magam és mégsem fog tetszeni. Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy éveken át tervezgetem a tetoválásaimat mire magamra nyomom. Olyan ember ne tetováljon magára semmit sem aki nincs tisztába önmagával és még egy célja sincs az életbe (lásd: pl olyan emberek akik CSAK ÚGY tetoválnak magukra egy békát meg egy virágot me méne). Én tökéletesen tudom, hogy ki vagyok és, hogy mit akarok az életben elérni ... 10 éve zenélek most 21 vagyok .. mindig is egy totál fura embernek tartottak tehát a tetoválások is tökéletesen passzolni fognak az egyéniségemhez értem ez alatt azt, hogy nem vagyok egy szürke figura. Ezt azért írtam le, mert nagyon fontosnak tartom azt, hogy ne tetováljon az ember összevissza és: könyörgöm NE TETOVÁLJATOK KÉZFEJRE, NYAKRA MEG ARCRA SOHA SEMMIT, SMINKTETOVÁLÁST SE!!!! Amit inggel el tudsz takarni csak oda tetoválj azt a munkahelyen nem látják ... ugyanis szinte mindenhol kötelező a hosszú ujjú ing (ahol meg nem ott a tetoválással sem foglalkoznak). Az eltávolításról meg annyit, hogy ennek a rejuvisnak látom egyedül értelmét .. ez működik a leghihetőbben. Bár én nem hiszek már el semmit!!!! Tökéletes lehúzás.

Jah egyébként színes tetkóim lesznek és neeeem nem halálfej meg vér meg ölés meg zombi meg pisztoly meg cigi meg ilyen gyerekes elriasztó dolgok ... (pálmafa naplemente ukulele tenger stb stb :D ... olyan amire ha ránézek olvadjak szét a gyönyörtől, hogy IGEN EZ VAGYOK ÉN .. ezért olyan nehéz megalkotnom a mintát is :\)

242. Nikiti (válaszként erre: 238. - Twilight-fun)
2010. márc. 27. 20:07

Gratula a szakdogád védéséhez

és de jó hogy már az uccsóra mész

remélem nekünk is valaha valamikor sikerül

kár hogy nem tudok Békésre elmenni

Minden jót

241. slöj (válaszként erre: 238. - Twilight-fun)
2010. márc. 27. 18:21

Szia!

Miért gondolod, hogy negatív értelembe gondoltam azt amit leírtam? Igaz. Nem ismersz. Nem kellene olyat feltételezned másokról aminek semmi alapja nincs. Nincs neked egy kicsit üldözési mániád?

Tudod, hogy mit gondoltam mikor megláttam, hogy töröltettem magad? " Csak nem történt vele valami baj?" Úgy hogy kikérem magamnak a vádaskodást. Ebben az országban sajnos az a megszokott, hogy az emberek fúrják egymást, irigykednek egymásra, és alátesznek egymásnak. Az, hogy valaki aggódik valakiért nagyon ritka, és fel sem merül bennük. Én örülök mások sikereinek, mert TUDOM, hogy mindenki maga szerencséjének a kovácsa. Sajnálom, hogy ezt gondoltad rólam.

Jó hétvégét!

240. Andianyuci (válaszként erre: 239. - Ami nincs)
2010. márc. 27. 10:16

Nagyon várom neked is sikeres lesz-e.Szorítok,hogy az legyen!

Nekem tegnap a kisebbik gyermekem belekapott a hasamon lévőbe,és már a fele lóg,így leragasztottam egy kicsit.

De bekukkantottam alá és ott látszik az eredmény,nem olyan,mint ahol már ezelött leszakadt,így bízom benne,hogy ahol fenn marad nagyon eredményes lesz,kár,hogy elöbb nem ragasztottam le....

Bilkó,te ragassz,ha már feljön valahol,de ne teljesen,hogy tudjon levegőzni.

Megpróbálom nektek lefotózni és felrakni.

2010. márc. 26. 22:39
Akit esetleg érdekel,találtam egy nőt Pesten,aki ipl-lel végez tetoválás eltávolítást!Googleba beírjátok,hogy Fischer Móni és kiadja a weboldalát.Még nem voltam nála,de nemsoká kérek időpontot,emailben már kicsit "beszélgettünk" és saját bevallása szerint sikeresen alkalmazza az ipl-t tetoválások eltüntetésében,azt nem tudom,hogy mennyi idő és mennyi pénz.De engem már legkevésbé a pénz izgat fel ebben a témában,csak egy dolog lebeg a szemem előtt,hogy írtsák ki,végleg!!!
2010. márc. 26. 13:31

Vagyok én vagyok csak akadt egy kis problémám,ezért töröltettem magam,és ezáltal minden egyes irományomat(napló) mert így vált szükségesség, ezt hozta az élet de vagyok , élek és virulok, a fogam is rendben van már talán, bár néha gondol egyet és feldagad a fejem:SSS

Tegnap voltam megvédeni a szakdogámat, jeles lett.

Hétfőn megyek az utolsó eltüntetésre, majd teszem a képet ha megvolt a dolog, bevallom nagyon izgulok, mert mivel már kevés a festék tuti nagyon fog fájni.

Na majd kiderül.

slöj: igaz nem ismerjük egymást olyan jól de azért ennyire nem lehetsz pesszimist, hogy egyből csak a rosszra tudsz gondolni.

237. twilight-fun (válaszként erre: 236. - Slöj)
2010. márc. 26. 13:22

Nahát máris egyből a rosszindulat.

Ugyan mi olyan furcsa abban ha valaki törölteti magát?

236. slöj
2010. márc. 26. 12:25

Sziasztok!

Tücsi törölte magát a Hoxáról. Nekem ez nagyon furcsa.

235. Nikiti (válaszként erre: 234. - Andianyuci)
2010. márc. 26. 08:31
Én is ezt akartam kérdezni hogy hova tűnt?
2010. márc. 26. 08:17
megakartam nézni Tücsi képeit,de már nincs itt,miért?
233. Andianyuci (válaszként erre: 229. - Kris84)
2010. márc. 26. 07:43

Sziasztok!

Itt vagyok.....

Bocsi,hogy eltüntem kicsit,de a 2gyerkőc beteg lett,meg sok minden,de nem untatlak benneteket ezzel..

A lábamon elég "szép",csak egyszer kaptam bele kicsit a szélébe,de a hasamon már sokszor és sajnos van ahol le is szakadt e miatt.

Fájt is és lehet,hogy ott emiatt eredménytelen lesz.

Sokat viszket,úgyhogy már bizti gyógyul,néhol nagyon piros.

Készítek fotót és felteszem.

Bilkó hogy álsz????

Sziasztok!

❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook