Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
562. qq71gu44 (válaszként erre: 561. - Niobaby)
2011. márc. 16. 19:27

Szia!


Hát igen a Madonna szalonnál nagy a marketing, csak szakértelem nincs mögötte. Én is bedőltem...2x is :(


Szegeden Q 5 YAG lézerrel csinálták. Természetesen lehet teljes szemöldökön is, a szemöldökszőr kiszőkül a lézertől,de 1-2 hét és visszatér a színe, addig meg be lehet festeni. Sztem neked olyan lézerrel csinálták, mint amit a végleges szőrtelenítésnél használnak. Elvileg attól is kopik a tetoválás, de az nem eltávolításra való és az tényleg heget hagy.


Én 2 hetes friss tetoválással mentem az első kezelésemre, mivel iszonyatosan elrontották.


13 éves tetoválás már vszínűleg gyorsabban kopik, mint egy friss...

561. niobaby (válaszként erre: 559. - Qq71gu44)
2011. márc. 15. 17:20

Szia!


De jó, hogy épp a Madonnát említed! Én is a neten böngészve erre találtam rá, és már majdnem hajlottam rá, hogy írok nekik mert akkora "szakértelemmel" hirdetik magukat...És neked Szegeden milyen lézerrel csinálták? Ezzel a rubinnal?Nem mondtak olyat, hogy a teljes szemöldöködön nem lehet, csak ahol nincs szőr?Te mikor csináltattad eredetileg a tetkód? Mert az enyém 13 éves...

560. niobaby (válaszként erre: 558. - Dia11)
2011. márc. 15. 17:17

Szia!


Igen, köszönöm, jó lenne, ha megadnád ennek a szakembernek az elérhetőségét, mert már semmi bizalmam nincs és sajnos, mint látszik, rengeteg a kuruzsló! Nem is fogják fel, milyen szörnyű lelki és esztétikai problémát okoznak egy ember életében! Sokszor legszívesebben elbőgném magam, amikor az utcán megbámulnak az emberek a kék és ráadásul, ronda ívű szemöldököm miatt.

559. qq71gu44 (válaszként erre: 557. - Niobaby)
2011. márc. 15. 14:08

Szia!


Ne keseredj el, én is így jártam. Sminktetoválás helyett rendes tetkót csinált a kozmetikus, ráadásul barna helyett kékes-fekete lett. Elsőnek Bp-en a Madonna szalonban voltam 2x, egy kalap sz@r volt. Aztán az epileserben voltam 1x, régi gép, koszos rendelő...szóval undorító. Nagy nehezen találtam rá Szegeden Dr.Bajusz Huba rendelőjére. 4x voltam náluk, most ott járok hogy az egyik szemöldököm teljesen eltűnt, a másikból még van egy kb.1-2mm rész. Hegmentesen!! És természetesen teljesen kinőtt a régi szemöldököm. Kezelések után nincs vérzés, nincsenek sebek (ami az előző két helyen volt), kicsit megdagad és ennyi.


Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!

558. dia11 (válaszként erre: 557. - Niobaby)
2011. márc. 15. 09:12
Szia!Múltkor feketedia néven irtam,csak valahogy sikerült törölnöm magam,új még nekem ez az oldal....Nekem most 4hét után esett le teljesen a varr és egy darabkán,ahonann utoljára esett le el tünt a festék.Ez most picit visszaadta a lekesedésemet és a következö kezelésem már áprilisban lehet,mert elég szépen gyógyul,kaptam rá krémet otthoni kezelésre.Én is sokat gondolkoztam a lézeren,de szerencsére nem azt választottam,mert akkor a rejuvinak sincs már sok esélye,a szakember részletesen elmagyarázta.Ö a sminktetoválásokra szakosodott és a rejuvi föleg azon a területen hatásos,de mint emlitetted a tiéd rendes tetkó:( Ja,és a gyógyulási szakasz alatt elég csúnya tetkó,nekem a kezemen van,szerencsére nem nagy.Sajnos,hogy vannak ilyen tetoválósok,mint a te esetedben és nem gondolnak bele,hogy az arcodat jelölik meg.ha gondolod szivesen elküldöm a szakemberem elérhetöségét,lehet ö többet tudna neked segiteni....
557. niobaby
2011. márc. 14. 18:00

Sziasztok!


Na, mostmár jól elkeseredtem! Utolsó reményem a kék szemöldököm eltüntetésére rejuvi volt...Én Szegeden voltam valami rubin-lézeres kezelésen, de ott eleve szt mondták, hogy a szemöldökömhöz nem is nyúlnak, csak ahol nincs szőr, mert teljesen kihullana, ami megmaradt! Persze semmit nem halványodott e két kezeléstől, ezért gondoltam a rejuvira, de általában negatív benyomásokat olvasok...Mondjuk, nekem utólag derült ki, hogy rendes tetkót csinált a kozmetikus, aki rögtön az eset után el is tűnt a városból, Orosházáról!Úgyhogy mostmár örökre viselhetem ezt a szörnyű jelet!

556. 276f1d46c8 (válaszként erre: 555. - Valkyre999)
2011. márc. 14. 16:44
Nekem a rejuvi fél év alatt gyógyult be rendesen, és olyan heget hagyott maga után, hogy köszönöm szépen. Festéket szinte semmit nem szedett ki... Pedig milyen lelkes voltam én is sokakkal együtt! Szerintem a rejuvi picurka, max.2-3 cm2-es tetkóknál esélyes...
555. valkyre999 (válaszként erre: 554. - 9a4a349389)
2011. márc. 14. 14:59
Ez mekkora kamu mááár .. követem az eseményeket itt, de amikor bejött a rejuvis dolog akkor 1-2 alkalom volt ... most már 2-4 .. ez UGYAN AZ MINT A LÉZER!!!!!! Hogy ezek, hogy szivatnak mindenkit eszem megáll. .. még 1 év és felemelkedik 6-8 alkalomra .. vicc ..
2011. márc. 12. 19:31

Sziasztok

Én is a rejuvit választottam a tetkóm eltávolitására.Jelenleg egy kezelésen vagyok túl,ami kb.egy hónapja volt.Igy az elsö kezelés után nincs túl látványos eredmény,de erre a szakember figyelmeztetett is.2-4kezelésre lesz szükség,ami két havonta lehetséges.Esetleg van itt valaki olyan,akinél ez a módszer sikeres volt?

553. niobaby (válaszként erre: 126. - Ee50b7c391)
2011. márc. 10. 14:20

Kedves Tücsi!


Szeretném megkérdezni, Bcsabán ki az a csaj, aki neked eltávolította tetkód? Nekem 13 éves, igazi tetkó a szemöldököm, de még a lézer sem halványított rajta, illetve most kék. A rejuviról hallottál már? Ez a csaj nem csinálja?


Köszönöm a válaszod!

552. Havran (válaszként erre: 551. - Nikiti)
2011. márc. 4. 16:33

Szia!

Én az epilaserbe járok,megtudod nézni azt hiszem van weblapjuk,azt nem tudom milyen lézerrel csinálják talán ott irnak valamit.Én kb 30 kezelésen vagyok túl.Abban teljesen igazad van,hogy felelötlenül nem szabadna mondani nekik előre,hogy ány alakalom lesz,mert ő sem tudja.Például azt,hogy mennyi festék van benne.Nekem ami a bokámon van az sokkal elöbb eltünt mint ami a vállamon van.Azt mondta a doki,hogy azért,mert több benne a festék,és lehet benne valami,mert nem egy időben és nem egy helyen lett csinálva.Volt fönt kép a képeim között,de már levettem ha gondolod és küldesz privátba egy e-mail cimet küldök szivesen képeket,ide már nem teszem vissza,mert elég macerás.Én folyamatában is fotoztam.Különben szép nem heges annyi látszik,hogy ahol lézerezték ott kicsit világosabb a böröm,erre azt mondták,hogy majd vissza áll,na ebben én már nem bizok,mert egyenlőre semmi változás,de igazából nem zavar.

551. Nikiti
2011. márc. 4. 12:05

Sziasztok

tudjátok még mi érdekelne hogy miért mondják azt hogy 3-8 kezelés után eltüntethető, és ha beszélsz bármelyik dokival mindegyik azt mondja holott én még olyan esettel nem találkoztam vagy ti igen.

Akkor segítsetek légyszi mert én most már bárhova hajlandó vagyok elmenni csak tűnjön el mert igy nem maradhat akkor inkább mondták volna az elején h nem lehet és igy hagytam volna

550. Nikiti (válaszként erre: 549. - Havran)
2011. márc. 4. 11:28

szia

meg tudod mondani milyen gép? te lézeresre jársz mert én most tartok a 11 kezelésnél lézer, habár halványodik de a dokim közölte hogy már ám nem vállal többé ilyen kezelést és csak nekem csinálja, szerintem feladta de én nem mig el nem tűnik, de kezdem feladni hogy el fog valah és lehet uj után kell néznem

csak itt sopronban nehéz

te hányadik kezelésnél tartassz, és semmi nem is látszik a bokádon h valaha ott volt vmi mert nekem aaz alkaromon van és nekem alapban a tetkó ödémásszerű

549. Havran (válaszként erre: 548. - Vajonki)
2011. febr. 25. 15:27
Én is több mint 4 hetet várok,van,hogy hónapok múlva megyek csak,azt mondja a doki nem baj,mert a börömnek is jót tesz egy ki pihenő.Mondjuk annyi,hogy amikor én még anno elkezdtem akkor egy másik gép volt,közbe jött ez ami sokkal hatásosabb.Biztos nekem is kevesebb elég lett volna,ha elejétől kezdve ez van,na de mindegy igy is jó.Elégedett vagyok,mert semmi nyoma nem maradt a bokámon.Remélem minnél hamarabb a vállamról is eltünik.
548. Vajonki (válaszként erre: 547. - Havran)
2011. febr. 25. 15:10
jól még két kezelés kell de én több mint négy hetet várok vele mert sokkal több idöő kell hogy látszodjon az eredmény lapockán van elégg nagy.de 3 kezelés után sokat halványodott.majd rakok fel képet csak a gép szarakodik
547. Havran (válaszként erre: 545. - Vajonki)
2011. febr. 25. 15:07
És,hogy alakul a tetoválásod?Smink vagy rendes tetoválással jársz?Nekem már alig látszik, a vállamon van egy,de mostmár nagyon szenvedek vele,igy a vége felé nagyon nehezen halványul.A bokámon is volt egy az már sokkal hamarabb eltünt,az már nem is látszik.Azt mondja a doki,hogy ebben nagyon sok festék van,lehet benne valami,mert egy időben kezdtem el mindkettöt és a bokámon lévő sokkal hamarabb eltünt.Már nagyon várom,hogy vége legyen.
546. Havran (válaszként erre: 545. - Vajonki)
2011. febr. 25. 14:58

Szia!

Köszönöm,már azóta voltam én is.

545. Vajonki (válaszként erre: 542. - Havran)
2011. febr. 25. 14:50
szia!árak maradtak kisebb lett a hely egy fodrászüzlet mellékhelysége!doki ugyanaz ár ugyanaz!
2011. febr. 23. 23:03

Sziasztok!

Próbált már vki lezer után rejuvit?

Azt olvastam az aestética honlapján,hogy lezeres eltávolítás után a rejuvi nem igazán hatásos...tudtok ezügyben vmit?

543. amelle25 (válaszként erre: 542. - Havran)
2011. febr. 17. 17:13
Szia! Tegnap voltam először az epilézerben elsö lézeres szemöldöktetko eltávolításon.Nem kellemes érzsés.. Nekem be is dagadt a szemem mára.. De az ár az annyi mint a honlapon. 18e.
542. Havran
2011. febr. 2. 13:28

Sziasztok!

Van köztetek olyan aki az epilaserbe jár,és volt mostanában?Ma felhivtam őket és bejelentkeztem,közölték velem,hogy, elköltöztek egy bevásárlóközpontba,igazából az érdekelne,hogy minden maradt a régibe vagy valami más rendszer van és mondjuk ötszörös áron dolgoznak mostmár.?

541. Anaksunamun82 (válaszként erre: 540. - Vajonki)
2011. jan. 27. 11:47
Várom a képeket :)
540. Vajonki
2011. jan. 26. 15:19
ma voltam lézeres kezelésen majd rakok fel fotot este de most lassan mennem kel a kölykökért nekem a 3-dik kezelésem volt de meg vagyok elégedve vele!
539. Xta92
2010. dec. 20. 20:12
Sziasztok!Szeretném a véleményeiteket,tapasztalataitokat kérni hogy mivel lehet a legegyszerűbben leszedetni a tetoválást?A lézeressel vagy a Rejuvival?Privát üzeneteket küldjetek!Előre is köszönöm a válaszokat!
538. fotkabb (válaszként erre: 536. - Wendyy)
2010. dec. 12. 11:40

Szia!


Nekem a lézer teljesen eltüntette a szemöldöktetkóm.

537. Havran (válaszként erre: 536. - Wendyy)
2010. dec. 7. 20:48
Ha nem ragaszkodsz a lézerhez akkor jelezz és küldök valamit amit nézzél meg elötte és érdeklödj ott.Nekem bevállt.
536. wendyy
2010. dec. 7. 13:36

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményeteket.

Én a szemöldököm egyes részeit akarom lézerrel eltüntetni.

Sminktetoválással és utánna 2*er rendes tetoválással készült.

Elvileg fekete,de inkább kékes zöld már.

Van valakinek tapasztalata szemöldök lézereztetéssel?

Nem az egészet akarom kiszedetni,csak pár helyen,mert a formáját is elrontották,de utánna ujra tetováltatnom kell a már megfelelő formát mert a szemöldököm sajnos kevés.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

535. qq71gu44 (válaszként erre: 534. - 82499f2528)
2010. nov. 11. 20:51
Akkor ez nem a te fórumod!!!!! Örülj neki, hogy nem kell ezzel foglalkoznod...
2010. nov. 11. 17:08
Nekem is van...fiatalon csináltattam de nem bántam meg...sőt már van egy újabb is.
533. zöldike898 (válaszként erre: 532. - Nikiti)
2010. nov. 5. 19:11

Szasztok! Első alkalommal vagyok itt, de máris kavarognak bennem a kérdések. Fiatal koromban elkövettem én is a hülyeségeimet,köztük egy tetoválást,amit ma már nem szívesen vállalok be.A rejuvi és a kimetszés van még versenyben,bár elárulom,hogy mindkettőről itt olvastam ma először.

Kedves Nikiti! Szeretnélek megkérni, hogy küldd el itt vagy privátban a dokid elérhetőségét mert ez eddig a legbíztatóbb számomra. Vajon derék tájon működhet a kimetszés? Téged altattak? Kb mennyibe került? Már a heg sem érdekel csak minél gyorsabban szabaduljak meg tőle. Előre is köszönöm válaszodat.

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook