Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
652. ében11 (válaszként erre: 648. - 4512e47322)
2011. júl. 16. 23:23

Kedves Pinksmink!

Ez egy nyílt fórum-aholtöbb ember több tapasztalata találkozik.Megértem, hogy a saját üzleted pénzed mellett szólsz-de nem mindenki választja azt az eljárást-de ettől még a többi módszer is lehet jó.Árban hatásban stb.

Nap mint nap bombáznak bennünket is, az eltávolító géllel, sminktetováló géppel festékkel stb.Igen sokban különbözik a két felszerelés gép-festék.De ez sem jelenti, hogy a test tetoválásához használt rossz elavult lenne.Sőt!Rengeteget fejlődtek a gépek-finomodtak a tűk-a festékek ngyon jó minőségűek-és én most a test tetoválásához használatosakra mondom.Semmiben sem marad le egy test tetoválásra használatos gép a sminktetováló gépektől-az egy dolog, hogy az agyon reklámozott sminktetováló gépet több milliós összegért árulják hazánkban-de mellette rengeteg féle fajta gép kapható-tudása ugyanaz.A tetoválás során keletkezett heg nem a gép és a tű hibája-sokkal inkább a tetováló ember gyakorlatlansága, túl sokszor átmegy ugyanazon bőr területen-bizony bármilyen géptől heges lesz!

Hidd el, sok tetováló többet tud színekről és a bőrről mint a kozmetikusok-egyszerűen azért mert szerzett benne tapasztalatott látta a végeredményt-legyógyulva-hiszen egy komoly grafikai ábránál-portrénál neki is pontosan vissza kell adnia a színeket-beleszámítva az adott ember bőrszínét.Jah-és a tetováló festékek keverhetőek-árnyalatott tud kikeverni.Nálunk sokszor sminkes berajzolja a vonalat-ha a vendég ezt kéri-de a tetoválónknak nem okoz problémát két szimetrikus vonal berajzolása-hiszen ezt teszi nap mint nap-bár nem biztos szemöldököt rajzol-lehet szabályos kört, csillagot stb tetovál a domború testre!Egy tetováló-ha erre adja a fejét-utána néz ugyanúgy megtalálja hogyan kell felrajzolni a szemöldököt-interneten is fent van-nem kell túl misztifikálni a dolgot.A gyógyulásról pedig nem írtam téveset-hiszen viselek tetoválást saját bőrömön is tapasztaltam.Lehet kampányolsz a rejuvi mellett-de ott is vannak nem kívánt mellékhatások-az ára-az adott ember lehetőségei befolyásolják milyen módszer mellett dönt.

2011. júl. 14. 10:03
Rendben!Koszonom szepen!
650. 4512e47322 (válaszként erre: 649. - 12hajnal)
2011. júl. 13. 21:38

Kedves Hajnal! Ne haragudj, ilyen eszembe se jutott hogy a távolság volt az akadály, csak már annyira sajnálom hogy jóformán senki nem lát tisztán az eltávolítás témában hogy mindig kiborulok, ha ide felnézek:)Egyébként most nyitottunk már Szlovákia felé és részemről Románia sem elképzelhetetlen, ha megfelelő kollégákat találnék ott:)

Sok sikert és ha bármiben segíthetek, csak üzenj!:)

2011. júl. 13. 06:53
Kedves Pinksmink!Mentem volna en kemiai eltavoltisra szivesen ,csak az a bibi hogy en romaniaba elek nagyvaradon es itt nincs csak lezer pestig felutazgatni,munkakieses,penz az utra kitudja hany alkalomra es a tobbi,biztosan nagyon jo amit te csinalsz csak kar hogy messze van...:(,igyhat nekem nem volt sok valasztasom,de tanultam most a hibaimbol az biztos megegyszer nem akarki fog a szemoldokomhoz nyulni,egyebkent mindent visszaolvastam amit eddig tanacsoltal,nem tudatlansagbol dontottem a lezer melett csak itt ez az egy van amirol tudok:(((( sajna
2011. júl. 12. 22:51

Kedves Ében11 és 12hajnal!!!!!!!!!

Jézusom már megint a legelején kell kezdenem, annyi minden elhangzott itt ami nem stimmel, miért nem olvastok kicsit vissza a fórumban!

Az hogy a lézeres tetoválás eltávolítás mellett döntöttél, ok, akkor ha tájékozódtál róla illetve az egyéb alternatívákról. De amit írsz abból egyértelműen kitűnik hogy nem így tettél, mert akkor nem most szembesültél volna azzal a ténnyel hogy meddig nem lesz szép új szemöldököd. Erre való a kémiai tetoválás eltávolítás, amelynek az az előnye, hogy gyógyulás után azonnal újra tetoválható! A két módszer különbségét és hatásmechanizmusát részletesen leírtam, visszább megtalálod!

Majd kérlek ne ajánljatok testtetoválót sminktetoválásra!!!

- a testtetováláshoz használt gépek sokkal durvábbak mint egy felső kategóriás mikrópigmentáló gép, vagy akár csak egy jó minőségű sminktetováló gép, láttam szemöldököt ami azzal készült nem egyet ott is van a heg ahogyan kell!

- még a tű mozgása is más, a nem véletlenül a sminktetováláshoz egy tű a 20x -ba kerül mint a testtetováláshoz! A gépek ára is arányos ezzel!

- a testtetováló festék nem megy ki a bőrből 3- 5 év alatt, a sminktetoválás igen, ez fontos, öregszel, gondolj csak bele, ami ma cica farka, az 10 év múlva kutya füle, megereszkedik a szemhéjad lejjebb kerül a szemöldököd, ezt az évek alatt korrigálni kell és a divat is változik!!!

- pigmentek, a sminktetoválásban úgy 50 féle szemöldök szín van, amit egy igényes szakember tart és a vendég választhat belőle, azon kívül ez nem olyan mint a rúzs hogy választasz egy színt oda kened és az olyan lesz, ehhez színelméletet kell tanulni!! Itt a végeredmény egy képlet a vendég bőrszíne + a bevitt pigment = egy harmadik színnel, na ezt illik tudnia a jó sminktetoválónak!

- és a testtetováló tanult sminkelni? Honnan tudja milyen szemöldököt kell rajzolni? Én senkit nem engednék smink tetoválni aki NEM profi sminkes, a tetoválás nem komplikált dolog ám, akinek volt gyerekkorában színezője, az már félsiker, de hogy mit tetoválunk oda, az a fontos!

- a gyógyulás folyamata pedig: var, 4-7 nap leesik, majd 10 napig egy szürke hártya van rajta, utána ott a végleges szín, a bőr ne lesz vastagabb! Ez a végleges színed!

Bocsi ha erős voltam, de mindig kikészít az ismeretek hiánya, kérlek ha van kérdésed örülök ha megválaszolhatom!

647. ében11 (válaszként erre: 646. - 12hajnal)
2011. júl. 12. 10:47
Biztos minden rendben lesz :) ne izgulj.Igen ilyenkor tanácsos várni-a bőr is gyógyul és a festék szemcsék is alakulnak még-azért kell a fél év.ha lehámlott is szépen legyógyult megrajzolod a szemöldököd-a barátnőm is szőke-ő is sokáig rajzolt magának szemöldököt-most van neki tetoválva.Azóta nem kell minden reggel ezzel kezdenie a napot.
2011. júl. 11. 20:33
Koszonom a jo tanacsokat!Most jottem haza hat kicsit fajt mintha gumival csipkedtek volna es beverzett,de kicsit elszomorodtam ,azt mondta a csaj hogy miutan befejezem a lezer kezeleseket uttana csak fel ev utan csinaltathatok ra uj szep tetovalast jaaaaj es fel evig nem lesz szemoldokom:((,eredeti szoke vagyok szinte semmi szemoldokom sincs,ha ezt tudom nem hiszem h bevalaltam olna inkabb vartam volna hogy kopjon:(((,nah meglatom mi lesz lehet h nem is fog valtozni semmi ugy felek,ha leesik a seb teszek fel elotte utanna kepeket,hogy tanuljatok belolle....
645. ében11 (válaszként erre: 644. - 12hajnal)
2011. júl. 11. 13:18
Szia!Remélem sikerül eltüntetni!Csak egy jó tanács-ha már szánsz rá időt pénzt-próbáld meg minnél jobban kiszedetni a festéket!És ne csak halványíts rajta-lehet fedi a bőrszínű festék lehet nem fogja, vagy nem lesz tartós és akkor kezdődhet az egész előről.És annyira látható feltünő helyen van-bőrszíned is változhat, télen fakóbb nyáron sötétebb és a tetovált bőrszínű rész kiütközhet.Én ezt javaslom-legyél most türelmes.inkább több lézeres alkalom, mint csak pár-és takarás-aminek az eredménye kétséges is lehet-mert a takarás mindig rizikós!Aztán meg keress egy jó sminktetoválót-esetleg 'hagyományos' tetoválót-aki sok sok sminktetkót is készített már.Lényegében a tetoválás folyamta ugyanaz, a gép festék is, gyakorlata meg ugye megvan.Nálunk is a tetováló szemöldököt bevállal, olyanra készíti el amilyet kérnek.A színe mindig alakul egy picit a friss tetováláséhoz képest, mert ránő a felső réteg bőr-ami nem áttetsző-sőt ha az ember barnul a tetoválás halványabbnak tűnik.Illetve a friss tetoválásra vigyázni kell,folyamatosan krémezni, lemosni-hogy szépen gyógyuljon.Ha nagyon kiszárad és nagy varr keletkezik-akkor több festék jön ki a varral-ami leesik a tetkó pedig fakó halvány lesz a gyógyulás után(úgy több festék marad a bőrben-ha szépen kezelve van)illetve óvni a naptól, áztatástól és sminktől(tonic, arckrém,púder stb.ne menjen bele)-ha lehámlott-akkor is érdemes kenni-testápoló elég ilyenkor(egyébként sima bepanthen)-illetve eleinte magas faktorszámú naptejjel(ha legyógyult!-friss szemöldököt kalppal lehet védeni a naptól, vagy árnyékban maradsz :) )-mert a nap is halványít árthat a festéknek.Sima tetkónál ezért mi lefóliázzuk a tetoválást(2-3 napig folyamatosan,4 óránként lemosás,krémezés vékonyan és fólia csere)-így nem szárad be a seb-hámosodni kezd-és a festékből a legtöbb marad a bőrben.Szemöldöknél ez nehezen kivitelezhető.
2011. júl. 11. 12:42
sziasztok en ma megyek lezeresre,vagyis megyek hogy megnezzek mit tudnak vele csinalni,egy honapja tetovaltam ki,es utanna ketszer probalkoztam vilagositassal ami csak keveset segitett de sajnos a forma nem tetszik a kis finom szemoldokombol nagy bazi szemoldok lett...remelem ma van idejuk es legalabb egy kezelesen ateshetek,megha halvanyodik is ugy hallottam a halvanyat el lehet tuntetni testszinu festekkel,mert en utanna is akarok tetovalast de finamabbat,majd toltok elotte utanna kepeket fel ha jkeri valaki,a szemoldokom szine inkabb szurke mint barna,sotetszurke:(
643. Nikiti (válaszként erre: 642. - D447a32ed7)
2011. júl. 11. 09:00

Szia Dórika1986

neked már sikeresen tüntettek el rendes tetoválást? milyen módszerrel mennyi idő alatt?

642. d447a32ed7 (válaszként erre: 641. - Z. Betti)
2011. júl. 9. 15:13
Ez a fórum arról szól, legalábbis én azért csatlakoztam, hogy azok az emberek, akik már átestek tetováláseltávolító módszeren, osszák meg egymással a tapasztalataikat. Végig olvastam a fórumot és kb az első 19 oldal arról is szól. Lehet vak vezet világtalant és mindenkinek jól jön a szakértő segítség, amit köszönünk szépen pl pinksmink. Korrekt leírás. Nem arról kellenne szólni ennek a fórumnak, hogy másokat kérdőre vonok, vizsgáztatok és szakmabeliek rivalizálnak. Szerintem. A tetoválás eltávolítása biztos mindenkinek kényes dolog és szeretne is tudni minden módszerről minél többet, minek mi az előnye és hátránya. Úgyhogy hajrá. Egy tetoválás eltávolított....
2011. júl. 9. 08:56

Sziasztok!

Köszönöm a bizalmat és a sok érdeklődést. Mivel a kérdésk nagyon hasonlóak, inkább itt nyilvánosan válaszolok. Valóban, a nyár nem a legalkalmasabb a tetoválás eltávolítására. Ha ragaszkodtok hozzá, és vállaljátok, hogy óvjátok a naptól, víztől, szennyeződésektől, nincs akadálya annak, hogy kis felületen végezzünk egy (ingyenes)próba kezelést.

4 hét, és tökéletesen láthatjátok az eredményt, és a gyógyulás folyamatát. A konzultáció után a kezelések költsége is nagyjából tervezhető lesz.

Remélem sikerült válaszolnom a kérdésaitekre.

Üdv: Betti

640. 276f1d46c8 (válaszként erre: 639. - 4512e47322)
2011. júl. 4. 21:10
Köszönöm!
639. 4512e47322 (válaszként erre: 638. - 276f1d46c8)
2011. júl. 4. 15:30
Szia van a honlapjukon egy lista, hogy mely gyógyszertárak forgalmazzák, vagy üzenj priviben mert én is tartom, szia.
2011. júl. 4. 12:47
Tudja valaki, hogyan lehet hozzájutni a Kelo-cote krémhez? A honlapjukon lévő e-mail címről nem válaszolnak. Köszönet!
637. angie's (válaszként erre: 636. - Angie's)
2011. júl. 3. 19:54
Örülök, ha szívesen olvasod az írásaim. Mint írtam már, "jóban vagyok" az anatómiával, fizikával, kémiával, mégis, a tetoválás egy olyan dolog, amit nem csinálok. Elméleti síkon képben vagyok, tudom, hogy mit, hova, miért,mivel, és mégsem űzöm. Egyszerűen nincs meg hozzá a tehetségem,(kézügyességem, vagy az a megfogalmazhatatlan "ráérzés", nevezzük bárminek) így tartom magam a legalapvetőbb tételhez: Ne árts!Van ez így. Mégis osztom itt az észt:-D, mert van itt valaki, aki ugyanígy pontosan tudja, mit, hova, miért, mivel, és még tehetséget is kapott a Jóistentől ahhoz, hogy csinálja is.Mert a profinak az is szükségeltetik: tudás+tehetség. De ezt te is tudod, hisz te is profin csinálod. Sokan nem így gondolkodnak, ennek eredményeként mindkettőtöknek akad munkája a nem kívánt tetkók eltávolításával (igaz, más-más módszerrel),hát rajta, segíts azzal, hogy ismerteted a te módszeredet, hadd válasszon a rászoruló.Ennek a topiknak ez lenne a lényege.
636. angie's (válaszként erre: 634. - Z. Betti)
2011. júl. 3. 18:44

Kedves Betti!

Valóban nem nekem címezted, de ez nyilvános fórum, így elolvastam,:-)és késztetést éreztem, hogy válaszoljak. Nyilvánosan.

Kimondtad a lényeget: megfelelő szaktudással rejuvizni. Ehhez hozzátartozik az utókezelés, melynek nagyon fontos eleme a megfelelő hegkezelés. Ez itt a veleje ennek a rövid kis "szilikonvitának". Ha beépül, ha nem, jelenleg ez a legmegfelelőbb alternatíva a tökéletes végeredmény eléréséhez. Ezen nem változtat az sem, ha esetleg egy bevallottan nem gyógyszerész, vegyész, orvos, de profi szakember egy talán helytelen megfogalmazással, de nagyon is helyén való dologra igyexik rávilágítani.Ettől azt gondolom, nem lesz hiteltelen. Mint ahogy az az orvos, gyógyszerész vagy vegyész sem, aki esetleg megnyilatkozik tetoválás-témában, és esetleg rosszul fogalmaz, de jó irányba.

635. 4512e47322 (válaszként erre: 634. - Z. Betti)
2011. júl. 3. 14:40

Kedves Betti!


Nem hiszem hogy engem bárkinek is meg kellene védenie, megkérlek hogy az én vizsgáztatásom helyett térj vissza a fórum lényegéhez és azoknak adj tanácsot akiknek a te szakterületedről van szükségük segítségre, mert ez itt erről szól, nem az egymás kikezdéséről. Sok sikert a munkádhoz!

634. Z. Betti (válaszként erre: 631. - Angie's)
2011. júl. 3. 12:48

Kedves Angie's!


Köszönöm a válaszod, bár nem Neked szólt az írásom. Nagyon sok mindenben egyetértek Veled. (Szilikonban pedig nagyon otthon vagyok a férjem révén, ezért tartottam fontosnak megszólalni.)

Az, hogy a NuSkin mit állít, az az ő dolga. Az, hogy mi mit hiszünk el belőle, az meg a miénk. Tudom, hogy "pinksmink"-el jó a kapcsolatod, és igyekszel Őt megvédeni, és ez így van rendjén. Tisztellek érte.

Az orvosok, gyógyszerészek, vegyészek viszont, nem gondolom, hogy megfelelő szaktudás nélkül nekilátnának rejuvizni.

További szép napot! A jövőben is örömmel olvasom írásaid.

Üdvözlettel: Betti

633. 4512e47322 (válaszként erre: 631. - Angie's)
2011. júl. 3. 10:42
ANGIE'S Le a kalappal előtted! Itt aki tud van valamit az Te vagy!Ennyi:)
632. angie's (válaszként erre: 628. - Nikiti)
2011. júl. 3. 10:23

Kedves Nikiti!


Dehonnem ajánlottad- "Contratubex nagyon jó, több hónapon át rendszeresen használd". Ez az. Semmi baj vele, csak ha valaki rászánja magát egy komoly lépésre, inkább a még jobbat válassza, ha lehet, főleg, ha a mi munkánk a tét. Attól még a Contractubex tényleg nagyon jó....és elhiszem, hogy neked csak az használt.

631. angie's (válaszként erre: 630. - Z. Betti)
2011. júl. 3. 10:16

Kedves Betti!


Iszonyú nehéz valamit profin művelni, ezt te is tudod.:-) Rá kell szánni az életed. Vele jár, hogy széles, átfogó ismeretet leginkább a professzionálisan művelt területről szerzel, egyéb területről inkább általános ismeretek vannak. Azt gondolom, hogy a gyógyszerészek, orvosok, vegyészek Pinksmink munkájához "lőni sem" tudnának, gondban lennének a technikával, a pigmentek kiválasztásával,etc., így sztem Pinksminknek is megbocsájtható, ha a vegyelemzéskor, hatásmechanizmus ismertetésekor apróbb hibát vét. Mivel a szilikon hatásmechanizmusa még pontosan nem ismert, még az is lehet, hogy hibát sem vétett.:-) A szilikon alapja a szilícium, a második leggyakoribb elem a Földön.Igen fontos ásványi eleme az emberi szervezetnek is. Egy 70 kg tömegű felnőtt szervezete mintegy 1,4 g szilíciumot tartalmaz, amelynek legnagyobb része az emberi kötőszövetben található. Különösen sok szilíciumot tartalmaznak a csontok és a porcok, a bőr, a visszerek, a verőerek, a légcső, az inak, valamint a szem szaru- és ínhártyája.....Tehát bármi lehetséges...

A NuSkin-t egyébként még senki nem rótta meg így, hogy " olyat állít, ami nem állja meg a helyét", holott ők még tovább mennek-egyenesen azt állítják, hogy az AGE LOC terméksoruk megállítja a bőr öregedését. Nem mondják ki, hogy a szilikontól (hablatyolnak mindenféle hiper-szuper tudományos áttörésről), de ha megnézed egy AGE LOC doboz hátulját (inci felsorolás), az első 4 sor szilikonvegyület....Méregdrágán.

630. Z. Betti (válaszként erre: 629. - 4512e47322)
2011. júl. 3. 09:19

Kedves Pinksmink!


Köszi a válaszod. Ez így korrekt! De az, hogy a szilikon beépülne a bőrbe, mint azt korábban állítottad, nem állja meg a helyét.

Köszönöm a helyreigazítást. Ezt a fórumot jól képzett gyógyszerészek, orvosok és vegyészek is látogathatják, ne állítsunk tehát olyasmit, ami nem állja meg a helyét! Ha erre nem figyelünk kellőképp, még azt is megkérdőjelezhetővé válik, amiben egyébként profik vagyunk.

629. 4512e47322 (válaszként erre: 629. - Z. Betti)
2011. júl. 2. 22:54
A szilikont először a 60-as évek elején használták égési sebek kezelésére. A szilikon tapaszos technika csak az elmúlt pár év vívmánya, melynek korai alkalmazásával megelőzhető vagy minimalizálható a hipertrófiás heg kialakulása, így jobb eredmény érhető el. A szilikonok pl. krém, géles lap, hajlékony lemez és egyéb rögzítő segédeszközök egy nagyon gyakran használatos eszközökké váltak a hipertrófiás hegek megelőzésében és kezelésében, különösen égési sérülések után. A helyileg alkalmazott szilikonos eszközök hatásmechanizmusa pontosan még nem ismeret. A szilikonos tapasz esetén csökken a bőr vízáteresztő képessége, így létrehozva egy nedves réteget a szilikon lap és a bőr felszíne között. A bőr nedvességtartalmának növekedése valószínűleg összefüggésben van a kapilláris aktivitás, hyperaemia, és a kollagén rostok lerakódásának csökkenésében. A szilikon hatásossága a heg hidratáltságától függ. A szilikon lapok használatával számottevő javulás érhető el a hegek lelapulásában, puhulásában és a heg hajlékonyságában. A legjobb eredmény a hipertrófiás hegek megelőzésében a sebgyógyulás befejeződése után 2 héttel elkezdett szilikon lapos kezeléssel érhető el. A szilikon-tapasz alkalmazása folyamatos vagy megszakított lehet. A modern tapaszok hipoallergének, kellemes tapintatúak és díszkomfort érzést nem okoznak. Kiszereléstől függően egy- vagy kétoldalasak, azaz mindkét felszínen tapadnak. Kaphatók speciális alakú tapaszok, de a hagyományos formájúak is a kívánt alakra és méretre szabhatók. Az egyenetlen, jelentős görbülettel bíró anatómiai felszínek kezelését szilikon-géllel lehet megoldani. Hasonlóan a könnyű és egyszerű alkalmazást teszik lehetővé a legújabb stiftek és spray-k. Kóros hegképződési hajlam, rizikótényezők megléte esetén, valamint esztétikai beavatkozás után javasolt ezek használata. A megelőzés időtartamát a heg állapotának változása szabja meg. Az újabb gélek újfajta szilikonpolimer tartalmuknak köszönhetően rövid idő alatt megszilárdulnak, kiegészítő fedőkötést nem igényelnek.
628. Nikiti (válaszként erre: 627. - 4512e47322)
2011. jún. 30. 08:42
én nem ajánlottam semmit csak hozzászóltam hogy nekem segített az szerintem teljesen más én leírtam a véleményemet
627. 4512e47322 (válaszként erre: 626. - Nikiti)
2011. jún. 27. 20:00
Kedves Nikiti! Az a készítmény amit mi ajánlunk, az nem hogy jó hanem jelenleg a legjobb a világon, konkrétan Amerikában az égésplasztikán is ezt adják, a készítményben eredeti szilikonlapok vannak összetörve, ez épül be a bőrbe, az általad említett termékek nem bírnak ilyen funkciókkal. Hogy használt, használt annak idején a nagyanyám vizes borogatása is, de kérdés mire? Valóban ki volt téve a bőröd a súlyos hegesedés veszélyének, vagy amúgy sem lett volna nyoma? Nagy jó hogy elmondjátok a tapasztalataitokat, segítve ezzel egymást, viszont az ajánlásokkal vigyázzunk, azt kérlek bízzátok a szakemberekre!
626. Nikiti (válaszként erre: 622. - Angie's)
2011. jún. 27. 14:47
Nekem bevált amugy van dermatix vagy mi a neve az 12 e ft semmivel nem jobb szerintem ez is bőrfüggő
625. liliangyal (válaszként erre: 616. - D447a32ed7)
2011. jún. 27. 09:50

Ahogy látom viszont, nem hegesedik! Jól látom?

Ez jó hír..És mit mondtak/javasoltak, hány kezelést követően tűnik el végleg?

Köszi

:-)

624. 4512e47322 (válaszként erre: 623. - Ében11)
2011. jún. 26. 20:06

Szia, ha megengeded most én válaszolok Angie helyett, mi egy "firma" vagyunk:) Szóval rosszul tudod a mai festékek tartalmaznak fémet, ma már úgy nevezett inorganikus festékeket használunk, Te is a testtetoválásban, mint mi is a sminktetoválásban. Régen voltak a polimer alapú festékek, ezek nem tartalmaztak fémeket. De a Rejuviban a mágneses hatásától eltekintve sok más alkotó elem is van, szedtem mér ki 30 éves tustintával, iskolapadban készült tetoválást, na abban sem volt biztosan fém és mégis kijött. De ahogy írod valóban megköt a szer annyi régi a bőrben lévő pigmentet, amennyit tud és egy steril gyulladás segítségével elindul felfelé a bőr felszínének irányába. Amennyit feltud hozni teljesen az a varral együtt ki is borul a bőrből.

Nos most a kényes részhez értünk, Te is azt kérdezed miért keletkezik heg? NEM keletkezik ha a Rejuvit a megfelelő szakember végzi a megfelelő eszközökkel! Ezt már ezerszer elmondtam és leírtam, de sajnos nem jut el mindenkihez. Nagyon nagy baj hogy a képzetlen, hozzá nem értők miatt rossz híre keletkezik nálunk ennek a módszernek és sajnos nem tudom megakadályozni, bár a forgalmazó figyelmét már felhívtam erre és továbbra is tájékoztatom minden esetről, de igazából ez nem az ő dolga. Ez körülbelül olyan mintha az általa forgalmazott mell implantátumot okolnánk ha plasztikai sebész csúnya ciciket csinál. A lényeg nem szabad ezt a beavatkozást sem hagyományos testtetováló géppel, vagy sminktetováló géppel végezni! Csak úgynevezett nagy precíziós mikrópigmentáló készülékkel, amely pl. a humán orvosi pigmentálásra is alkalmas. Továbbá a Rejuvi annyit ér mint a szakember aki végzi, tudnod kell mit bír az adott bőr, a benne kell legyen a kezedbe, mint Neked a tetoválás. Aztán pedig ami ugyan ilyen fontos, az az utókezelés, a hegesedés megelőzése, megakadályozása. Itt az eredmény nem az hogy kijött a tetoválás elsőre, hanem az hogy kijött a tetoválás és maradt utána egy ép és hegmentes szép bőr!

Csak tudod ez is egy magyar virtus hogy itt emberek veszik a bátorságot és mindenféle tudás, felszerelés, befektetés és lelkiismeret nélkül neki esnek a másiknak mint Tóth az anyjának.

Ha bármilyen kérdésed van vagy szeretnél látni fotókat csak szólj, remélem sikerült megválaszolnom mindent, szia:)

623. ében11 (válaszként erre: 606. - Angie's)
2011. jún. 25. 09:28

Szia!

Lenne kérdésem.Ezek szerint csak a régi tetoválásokat tünteti el ez a módszer-úgy tudom a most használt festékek nem tartalmaznak fémeket.

A másik-A hegesedés miért következik be?A betetovált anyag folyamatosan lökődik ki-szóval lényegében egy gyulladást okoz a készítmény?Mert tetoválás után fóliázva kenve van a bőr-a gyors hámosodás miatt.Elég neccesnek tűnik ez a kezelés-mi azt látjuk, a sima tetoválást sem kezelik a megfelelő(elmondott leírt módon)amiből szokott gond lenni.Viszont sokan érdeklődnek, hogy lehet megszabadulni egy egy rosszul elkészített vagy régi tetoválástól.Általában takarással megoldjuk, hogy az illető ne szégyenkezzen-előtte azonban néha jól jönne egy egy halványító kezelés.Persze vannak olyanok is akik nem szeretnének új tetoválást, csak a régitől megszabadulni.Ezért szoktam olvasgatni, hogy mit tapasztaltok-hátha segít tanácsot adni.Persze a tanúság-sokszor nem fizetik meg a munkánkat-drágának ítélik meg-pedig a stúdióban igyekszünk a legmodernebb géppel tűkkel tetoválni, és a festékeink is EU szabályoknak felel meg engedélyezett.Ennek ellenére sokan-spórolás miatt házhoz mennek-így nyernek pár ezer forintot-aztán van hogy következő hónapban mégis megkeresnek bennünket-segítsünk.Ilyenkor már sokkal nehezebb a dolgunk-és a pár ezer forintos spórolás után kiderül egy kisebb vagyont költhet a bőrére a vendég-ha rendbe akarja tenni.

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook