Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Vicces topik

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

42816. Dodi442017-12-11 01:04
Mit ad a skot nevnapi ajandeknak?

Egy par postagalambot.

42815. Dodi442017-12-11 01:03
Annak igejen, ferj es feleseg hajoztak at Skociabol New York-ba.
A kikotoben kikotott a hajo, es a tobb szaz utas a hosszu ut utan varakoztak, hogy a lejaron letudjanak jonni.
A skot hazaspar is sorba allt es kozben neztek le a kikotobe es meglattak, hogy eppen akkor jott fel egy buvar a tengerbol.
Hatra fordult a skot a felesegehez, es azt mondta: nezd mar asszony!
Maskor mi is gyalog jovunk, mert dragak a jegyek!

42814. Miss Angel2017-12-09 11:04
Az jogi egyetemen első nap bemegy a dékán a frissen felvett tanulókhoz beszédet tartani. Amikor befejezte a mondandóját, még hozzáteszi:
- És, uraim, soha ne felejtsék el, azzal, hogy mi ügyvédeket nevelünk önökből, életeket mentünk!
Nagy csend az előadóteremben, majd hátulról megszólal egy bátortalan hang:
- Elnézést uram, de hogyan mentenek ezzel életeket?
- Úgy, fiam, hogy az orvosi egyetemeket megmentjük az idiótáktól!

42813. Miss Angel2017-12-09 11:03
A NASA az első Mars-expedíciót szervezi, azonban a nehézségek miatt az űrhajósokat nem tudják visszahozni, így elhatározzák, hogy csak egy embert küldenek. Nekiállnak hát önkéntest vadászni az öngyilkos akcióra.
Az első jelentkező, egy mérnök:
- Én egymillió dollárt kérek cserébe, ezt az egyetemre hagynám, hogy ezzel is hozzájáruljak az emberiség fejlődéséhez.
A második jelölt egy orvos:
- Én kétmillió dollárt kérnék. Egymilliót hagynék a családomra, a másikat pedig a kórházra hagynám, hogy ezzel is segítsek az emberek szenvedését csökkenteni.
Végül, a harmadik önkéntes, egy ügyvéd:
- Én hárommillió dollárt kérek!
- Hogy-hogy hárommilliót?

- Nézzék, egymilliót adok maguknak, egymilliót megtartok magamnak, a harmadik millió a mérnöké, hogy menjen ő helyettem.

42812. Miss Angel2017-12-09 11:03
Az ügyvéd- dinasztia ifjú sarja leteszi ügyvédi vizsgáját. Pár nap múlva az apja átad neki egy hatalmas csomagot:
- Fiam, ezek itt a Kovács - Szabó féle birtokper iratai. Készülj fel, hétfőn te mész a tárgyalásra, és ne feledd, hogy ez a per már vagy 30 éve húzódik!
Hétfő délben örömteli arccal, csillogó szemekkel tér haza az ifjú ügyvéd:
- Apám! Győztem! Megnyertem a pert!
- Micsoda?!
- Igen! 30 év után egyetlen ügyes húzással...
Piff-paff, az apja lekever két hatalmas pofont:

- Fiam! Te normális vagy, 30 éve élünk ebből a perből! 30 éve ezen a pénzen járunk nyaralni! És erre te megnyered?!

42811. Miss Angel2017-12-09 11:02
Bekopogtat a város legsikeresebb ügyvédéhez a városi lelkész adományért:
- Uram, Ön az egyik legsikeresebb ügyvéd, szép vagyonnal. Kérem, adakozzon az egyház javára.
- Tisztelendő úr, hallott róla, hogy apám halálos beteg, és anyám összes pénze elment az ápolására?
- Nem, nem hallottam.
- És arról hallott, hogy a bátyám a háborúban elvesztette mindkét lábát, és segélyekből kell, hogy eltartsa a feleségét és mind a hat gyerekét?
- Nem, ezt sem hallottam.
- És azt hallotta, hogy a húgom férje meghalt egy autóbalesetben, egyetlen fillér nélkül hagyva a családját?
- Nem. Sajnálom.

- Nos, gondolja, hogy ha nekik nem adok egy fillért sem, akkor majd pont az egyháznak fogok?

42810. Miss Angel2017-12-09 11:01
Akkora paraszt vagy, hogy...
- Kocsonyával zselézed a hajad.
- Akkor láttál először félcipőt, amikor az ekevas kettévágta a gumicsizmádat.
- A szalonnafüstölőbe jársz szaunázni.
- Üstház volt a járókád.
- Az autód rendszáma is EKE.
- Az anyakönyvi kivonat helyett rögtön őstermelői igazolványt kaptál.
- Ha lenne vízilovad felszántanád vele a Balatont.
- A kólát hagymakarikával iszod.
- Az első legódból is disznóólat építettél.
- A hátadra búzatábla van tetoválva.
- A mobilodon töpörtyű a háttér.
- A házatokban nincs a székeken háttámla, hogy mindenhová le tudj ülni a permetezővel.

:D

42809. Dodi442017-12-09 06:13
A vejek sorsa...
A nászéjszaka utáni reggelen az aggódó anya izgatottan várja leánya beszámolóját.
– Mesélj, kicsikém, mi volt? Ugye valósággal megerőszakolt az a vérengző vadállat férjed?
– Ugyan anyuka, semmi sem történt!
– Semmi? – csattant fel az anya. – Szóval hozzád sem nyúlt az a nyamvadt eunuch?

42808. Dodi442017-12-09 06:12
Kovács boldogan meséli:
– Képzeld a feleségemnek tízévi házasságunk után fia született.
– Gratulálok – feleli Szabó.
– És ki a fiú apja?
Kovács méregbe gurul, és pulykavörösen ordítja:
– Micsoda szemtelenség. Hogy kérdezhetsz ilyet?
– Nem értem miért vagy olyan dühös? – igyekszik Szabó lecsillapítani, – Azt hittem tudod.

42807. Dodi442017-12-09 06:10
Petike az anyukájával elmegy az állatkertbe.
Megállnak az elefántketrec előtt, és Petike ezt mondja:
– Anya, magyarázd el, hogy születik az elefánt!
De ne akard nekem bemesélni, hogy ezt is a gólya hozza!

42806. Dodi442017-12-09 06:03
A szőke nő betelefonál a kórházba:
- Jó napot kívánok! Az édesanyám hogy van?
- Sajnos rossz hírem van - közli az ápolónő -, az ön édesanyja kómában van.
- Hát ez tényleg sajnálatos. Meg tudná mondani, hogy az merre van, és hogy jutok oda?

42805. Dodi442017-12-09 06:02
A szőke nőhöz egy veszekedés hevében így szól a barátja:
- Neked biztos vákuum van a fejedben!
A nő gondolkodik egy kicsit, majd gúnyosan így válaszol:
- Hah, az még mindig jobb, mintha semmi sem lenne benne!

42804. Dodi442017-12-09 06:02
A szőke nő bemegy a benzinkútra. Odamegy hozzá a kutas és megkérdezi:
- 95-ös vagy 98-as benzint tankoljak?
- Miért, idei nincs?

42803. Dodi442017-12-09 06:01
Honnan lehet felismerni a szőke kislányt az iskolában?
- Ő az egyetlen, aki kiradírozza a füzetét, valahányszor a tanító letörli a táblát.

42802. Dodi442017-12-09 06:00
- Mondja, talán nem tudja, hogy a gyerek csak akkor ülhet elől, ha már elmúlt tizenkettő? - kérdezi egy rendőr a volánnál ülő szőke nőt.
- Ugyan, ne vacakoljon már néhány perc miatt! - néz az órájára a nő.

42801. Dodi442017-12-09 06:00
A szőke nő kisírt szemekkel megy be reggel a munkahelyre. A főnöke megkérdezi tőle:
- Mi a baj, hölgyem?
- Tegnap éjjel meghalt az anyám!
- Részvétem, ha gondolja, nyugodtan menjen haza és próbáljon megnyugodni, és ha jobban érzi magát, csak akkor jöjjön dolgozni!
- Nem, köszönöm, de inkább maradnék, így a munka legalább eltereli a gondolataimat.
A szőke nő folytatja a munkáját a szokott módon, a főnök később megnézi, hogy milyen állapotban van, de látja, hogy még jobban ki van borulva, mint előtte.
- Mi a baj, segíthetek valamiben?
- Nem, köszönöm! Csak az imént kaptam egy telefonhívást a nővéremtől és azt mondta, az ő anyja is meghalt!

42800. Dodi442017-12-09 05:59
Adat felvetelen a terhes szoke:
Hányadik gyerek?
- Második.
Az elsőt hüvelyi úton szülte?
- Nem, a Tétényi úton...

42799. Dodi442017-12-09 05:20
Harom fekete csuhas alak ul kaszakkal a vallukon, a korhazi HR szobaja elotti padon.
Varnak.
A fali hirdeto tablan ki van irva:
Munkaero felvetel van az egeszsegugyben!

42798. Dodi442017-12-09 05:11
A multheten a kozlekedesi rendor megallitott es ellenorizte a kocsimba levo szerzamokat, es megkerdezte, maganak nincsen haromszoge?
Mire en egy kicsit szemlesutve bevallottam, hogy de igen van, mert reggel borotvaltam...
Nem kaptam buntetest!

42797. Dodi442017-12-09 05:07
A heten voltam a psichiaternel, es a beszelgetesunk alatt rajzolt egy birkat egy papirra es a kezembe adta, hogy vigyazzak ra, hogy a birka el ne menjen meg o kimegy a WC-re...
Hat en meg rajzoltam a birka kore egy keritest, es hazamentem!

42796. Dodi442017-12-09 05:04
Hazmester ur , hazmester ur!!!-kialt egy ember le a hatodik emeleti ablakbol a kint levo hazmasternek.
--Mi a baj, kerdi a hazmester?
Az anyosom ki akar ugrani az ablakon!
-- Es miert kellek en ahhoz?
Nem nyilik a szobajan az ablak!!!

42795. Dodi442017-12-09 04:55
Hetvencentis ho esett az ejjel!
A hoban all a kis bikaborju es a Bika
A borju azt mondja:
Papa fazik a terdem...
Mire megszolal a papa:
Hagyj beket nekem!!! az semmi!!!

42794. Dodi442017-12-09 04:51
Nagy beteg az orvosi rendeloben:
Mit ajanl doktor ur?
-Iszap pakolast!
Miert az hasznalni fog?
-Nem, de csak had szokjon hozza a foldhoz...

42793. Dodi442017-12-09 04:49
Uram! Maga igazan csak az eros szervezetenek koszonheti, hogy nem halt meg, es felepult!
Jo hogy mondja doktor ur, mar majdnem odaadtam a boritekot maganak...

42792. Dodi442017-12-09 04:44
A tuzoldo allomason szolt a telefon, a kapitany lement a keszenletire, leulnek korulveszik a kapitanyt, az meghivja oket az alltala frissen fozott kavera, megesznek egy egy toportos pogacsat, az egyikuk kartyat vesz elo, jatszanak egy ket partit, erre a kapitany kinyujtozkosik jol, es azt mondja: fiuk, az elovv szolt a telefon, hogy eg a NAV, mikor menjunk ki oda, valamelyikotok nezze meg van e eleg benzin a kocsi tankjaban, van e eleg viz a nagy tartalyba, nem e fel kellene tetozni, nehogy ures viztartalyal mennenk mar ki! De ossze ne csereljetek a tartalyokat, nehogy a viz meg a benzin rosszhelyre menjen mar! Szoljatok, ha leellenoriztetek az emlitetek, es el kellene indulni, de ne felkeszuletlenek legyunk mar...

42791. Dodi442017-12-08 04:56
"Fiam, te azt mondod nekem, hogy " csakis a tanult emberek vitték előre az országunkat? "A tudósok és művészek? /.../ a paraszt buta volt, mert nem járt iskolába?
Akkor beszélgessünk, fiam!

Tudod, az a 'buta paraszt' állatot nevelt, tenyésztett és nemesített. Minden hazai tájegységnek megvolt a rá jellemző állatállománya, ami követte a helyi adottságokat, úgymint növényzet, csapadék, talajviszonyok és hőmérséklet. Ez így kimerít vagy kettő egyetemi
diplomát! Érdekességként: a magyar tarka szarvasmarhának ötven éve még 12 tájfajtáját tartották nyilván, mára már csak magyar tarkát ismeri a szakirodalom. Tehát amit ez a 'buta paraszt' több száz év szorgalmas nemesítő tevékenységével létrehozott, azt a te tanult embered felelőtlen összevissza keresztező tevékenységgel mára teljesen tönkretette!

42790. Dodi442017-12-08 04:52
Az a 'buta paraszt' ez mellett gabona és zöldségnövényt, továbbá gyümölcsöt termesztett, nemesített. /.../ ezeket a gyümölcsöket például nem kellett permetezni és jól tárolhatók voltak, míg a mai okos professzorok által újított növények, úgynevezett növényvédelem nélkül nem hoznak termést, mert elviszik a betegségek, továbbá /gyümölcseik/ hűtőház nélkül szinte azonnal tönkremennek. Szóval a 'buta parasztnak' itt is kioszthatsz néhány egyetemi diplomát:
növénytermesztő, növényorvos, nemesítő, kertész... A hiba csak ott van, hogy nem ismeri a latin nevét.

Ez a 'buta paraszt' ezen kívül még gazdálkodni is tudott a terméssel, egyik évről a másikra meg kellett terveznie, hogy a leendő termésből
megéljenek. Továbbá tartalékot kellett képeznie. Az állatállomány ellátására is kellett gondolnia és ami a legfontosabb, megfelelő minőségű és mennyiségű vetőmagról kellett gondoskodnia, hogy a jövő évben mindezt újra megtehesse. Nos ezért jár egy közgazdász diploma és egy raktározási, raktárkezelési, logisztikai végzettség is.

42789. Dodi442017-12-08 04:35
De itt még nincs vége, az állatok levágása, feldolgozása, tartósítása és a hús modern eszközök nélküli tárolása, a növények tárolása,
feldolgozása, még egy hentes szakmunkás bizonyítványt, további konzervipari ismereteket is feltételez, és legalább egy élelmiszeripari technikusi bizonyítvány kiosztását is megköveteli.

Az állatokkal folyamatosan fellépő betegségeket is gyógyítani kellett valakinek. Egy személyes élmény: kisgyermekként /láttam, hogy/ az egyik tehén benyelt egy almát, ami megakadt a torkán és fuldoklott. Az állatorvos azt tanácsolta, hogy metsszék el a torkát és mérjék ki az állatot, mert menthetetlen. Nos, az egyik öreg tanulatlan 'buta
paraszt' amikor ezt meghallotta, megfogta a Dr. úr gallérját és kivágta az istállóból, kért egy kicsi kést, benyúlt az állat szájába és szétvágta az almát. Ez a tehén utána még számtalan borjút ellett.
Tehát a 'buta parasztnak' jár egy állatorvosi diploma is!

42788. Dodi442017-12-08 04:33
De régen csak nagyon indokolt esetben fordult orvoshoz is, ma ilyenkor megyünk kórházba. Mert a kisebb betegségeket odahaza kezelte, otthon
szült, a kertben megtermelte /vagy a környéken begyűjtötte/ a gyógynövényeket. Szinte minden faluban volt egy bába, vagy egy javasember, javasasszony, aki gyógyított embert és állatot egyaránt.
Tehát jár egy orvosi és egy gyógyszerészi diploma is ennek a 'buta parasztnak'.

Saját maguk készítették a mosó, mosdó, mosogatószerüket, ruha, fa, falfestékeiket. Talán ez megér egy vegyészmérnöki diplomát? Fiatal
házasoknak, ha nem örököltek, pénzük sem volt a mesteremberekre, akkor a rokonság felépített egy házat. Hopp: építészmérnök, kőműves, téglakészítő, (vályogvető) ács, tetőfedő szakmák kerestetnek. Ma, ha valaki megtanulja a vályogvetést és a nádazás mesterségét, akkor művész úrnak szólíttatja magát és mutogatják a TV-ben, mint valami nagy tudású csodabogarat.

42787. Dodi442017-12-08 04:31
Gyermekkoromban nagyanyám felnézett az égre (nem az órájára!), és mondta, mennyi az idő. Régen az öreg paraszt ránézett az égre és mondta: most kell vetni, most aratni, most kaszálni, most haza kell
hajtani az állatot, most sietni kell, mert jön az eső, a jég, vagy a hó. Napszaktól függetlenül, arra van észak, arra dél és hogy mennyi az
idő. Tehát ennek a 'buta parasztnak' jár egy csillagász és egy meteorológus diploma is!

Míg napjainkban magukat művészeknek, celebeknek szólíttató emberek tucatjaival van teli a média, addig ezeket az embereket száz évvel korábban a legutolsó csárdából is elhajtották volna a zenészek, mint csepűrágó, tehetségtelen kontárokat! Ugyanis zeneművészeti főiskola
nélkül is csodálatos zenészei voltak a vidéknek, akik nem gőgösen pöffeszkedtek, hanem szolgálták a művészetükkel a népet.
Népünk zeneiségét mi sem bizonyítja jobban, mint az a kétszázezer népdal, ami kinyomtatva is megtalálható, az olyan valóban tehetséges és
elkötelezett művészeknek köszönhető, mint Kodály Zoltán. De soha ne felejtsük, ezek a remekművek a nép ajkán keletkeztek!