Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Vicces topik

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

41144. Dodi442017-06-27 02:45
Három idős nővér él együtt a házban, egyik 92, a másik 94 és a legidősebb 96 éves.
Egyik este a 96 éves az emeleti fürdőszobában fürdéshez készülődik, teleereszti a kádat vízzel. Ahogy az egyik lábát beleteszi/a/kádba, megáll, gondolkodik, majd lekiabál a húgainak:
- Most nem tudom, hogy kilépek a kádból vagy belépek a kádba?!!

A 94 éves válaszol:
- Én azt innen nem tudhatom, mindjárt megyek és megnézlek! – ezzel elindul a lépcsőn felfelé, de félúton megáll, gondolkodóba esik és ő is/elkezd kiabálni:
- Most én felfele megyek vagy lefele?

A 92 éves a konyhaasztalnál ül, teázik és hallgatja a nővéreit.
Rosszallóan ingatja a fejét s közben megjegyzi, hogy ‘remélem, én sose leszek ilyen feledékeny’ s hogy nyomatékot is adjon a dolognak, lekopogja
háromszor alulról felfelé az asztal lapján.
Aztán felkiabál:
- Mindjárt felmegyek és segítek rajtatok, csak előbb kinézek az ajtón, hogy ki kopogott!

41143. Dodi442017-06-25 22:46
A feleseg fogja a macskanak a hatso labait es mar ugy haromnegyed reszeig leborotvalta szegenyt, es akkor lepett be az ajton a ferje:
Mit csinalsz te asszony?
---Hat tegnap nem te mondtad, hogy borotvaljam le a cicamat???

41142. Dodi442017-06-25 22:37
Egy ferfi bement egy gyogyszertarba, es kerte a penztarost, hogy egy ferfi gyogyszertarossal szeretne beszelni.
Erre a penztarnal ulo holgy azt mondta:
igazan sajnalja, de csak o es a huga vannak a gyogyszertarban, mert az oveke a gyogyszertar.
Bar miben ha tudnak a segitserege fognak lenni, mert, ok professionalistak es mindenben tudnak talnacsot adni.
Hat erre a ferfi szegyenlosen azt mondta, neki egy szemelyes problemaja van, mert a merevedese utan tobb mint negy ora utan sem akar ernyedt alapotba kerulni a privat resze, mit tudna erre a jelensegre adni?
Erre a gyogyszertaros kert agy pillanatot, hogy a hugaval konsultaljon.
Igy tiz perc mulva visszajott es azt mondta: Tudnanak adni:
1, a legnagyobb meretu francia agyat,
2, egy vallalati autot,
3, egyharmada tulajdonjogot a gyogyszertarbol,
4, havi negyszaz ezer forintot koltsegekre.

41141. globus2017-06-25 12:34
- Halló! Sarki Pizza?
- Nem Uram, ez Google Pizza!
- Óh, bocsánat, akkor rossz számot hívtam...
- Nem Uram, jó számot hívott! Csak a Google megvásárolta az üzletet.
- Oké. Akkor szeretnék rendelni...
- Rendben Uram. A szokásosat?
- Hogyhogy a szokásosat? Ön ismer engem?
- Az adatbázisunk szerint a legutóbbi 12 alkalommal Ön vastag tésztájú pizzát rendelt sajttal, kolbásszal és szalonnával.
- Igen, pontosan. Most is azt szeretnék...
- Uram, javasolhatnék most valami mást? Egy finom salátatálat?
Jégsalátát sárgarépával, ruccolával és paradicsommal?
- Micsoda? Utálom a zöldségeket!
- Elnézést Uram, de hadd hívjam fel a figyelmét, hogy túl magas a koleszterin szintje!
- Micsoda? Ezt meg honnan veszi?
- A telefonszáma alapján be tudtuk azonosítani, és így hozzá tudunk férni az Ön orvosi laboratóriumi eredményeihez az utóbbi 7 évből.
- Oké, de akkor sem akarom a zöldségeket. Egyébként pedig ne féltsenek, mert szedek gyógyszert a koleszterin szintemre!
- Bocsánat Uram, de nem rendszeresen szedi azt a gyógyszert! A kereskedelmi adatbázisunk szerint az utóbbi 4 hónapban mindössze egyszer vásárolt egy 30 tablettás csomagot az Ön utcája végén található gyógyszertárban.
- Ugyan már, ez semmit sem bizonyít. Egy másik gyógyszertárból vásároltam a többit.
- Ne haragudjon Uram, de ez sem lehet, hiszen nem látjuk ezt a kiadást az Ön bankkártya adatbázisán.
- Készpénzzel vásároltam, nem bankkártyával.
- No de a banki elszámolásán sem látszik, hogy ennyi készpénzt felvett volna!
- Vannak más készpénzes forrásaim is!
- Na de Uram! Az adóbevallásában ez nem szerepel. Reméljük, hogy nem tagadott le valami bevételi forrást az Adóhatóság elől!?
- HAGYJON ENGEM BÉKÉN, MENJEN A FENÉBE!
- Sajnálom Uram, de remélem megérti, hogy ezeket az információkat mi kizárólag az Ön érdekében gyűjtjük és használjuk!
- ELÉG! Elegem van a Google-ból, facebook-ból, twitter-ből,
whatsapp-ból és a többiből. Ki akarok szállni! Elmegyek egy lakatlan szigetre, ahol nincs Internet, kábel TV, és senki aki folyamatosan figyelne és kémkedne utánam!
- Megértem Uram! De fel kell hívjam a figyelmét, hogy ehhez előbb meg kell újítania az útlevelét, mivel az 6 héttel ezelőtt lejárt...
______
(Bálint NaTália nyomán)

41140. andilaci2017-06-24 16:31
- Miért örül a rendõr alkonyat-
kor?
- Mert lebukott a nap.

41139. andilaci2017-06-24 16:28
Így szól az ifjú feleség a férjéhez:

- Nézd, drágám, itt az ideje, hogy mindketten jobban takarékoskodjunk. Te nem ihatsz többet sört, és cserébe én nem kínállak meg többet cigivel...

41138. Miss Angel2017-06-24 10:53
Gyanús volt a munkatempó
- Mondja uram, mikor vette észre, hogy ezek az emberek igazából tolvajok? - kérdezi a bíró a tanútól.
- Először azt hittem, hogy rakodómunkások, de amikor láttam, hogy milyen szorgalmasan dolgoznak, mindjárt gyanút fogtam.

41137. Miss Angel2017-06-24 10:53
Túlitta magát
- Mondja, miből gondolja, hogy a vádlott ittas volt? - kérdezi a rendőrtől a bíró.
- Abból, hogy amikor megláttam őt az utcán, éppen egy csatornafedelet emelt fel, és amikor megkérdeztem, hová viszi, azt felelte, hogy le akarja játszani otthon a lemezjátszóján.

41136. Miss Angel2017-06-24 10:52
Téves volt a címzett
A postán küldött fogyasztóportól habzik a szám és kihullott a hajam!

- Tisztelt Fogyasztó!
Amennyiben visszaküldi a megmaradt autópolírozó vegyszert, korrigáljuk a sajnálatos kézbesítési hibát.

41135. Miss Angel2017-06-24 10:51
Tudakozó Plusz Ügyfélszolgálat
- Jó napot! A Hazai Világbank telefonszámát szeretném.
- Hazai Világbank?
- Tudja, a HVB bank!
------

- Itt lakom Tamásiban, és a házammal szemben van egy telefonfülke. Most, hogy északi szél fúj, állandóan csapkod az ajtaja. Ki tudna küldeni valakit, aki megjavítja?

41134. Miss Angel2017-06-24 10:50
Húsz évvel ezelőtt történt. Az volt a szokás a munkahelyemen, hogy túlóra után a vonathoz sétálva a srácok beugrottak egy felesre a presszóba. Egy sráccal túlóráztunk, hazafelé kérdezte, hogy "Nem iszunk valami édeset?".
Akkoriban a bonbon meggy volt a menő. Vele tartottam. A következő nap megint. Tudni kell, hogy nagyon ritkán iszom alkoholt.
A 3. napon azzal a pasival túlóráztunk akinél nagyon be akartam volna vágódni. Ő is feltette a szokásos kérdést. Én meg szabadkoztam, hogy "Én nem iszom - meg stb., de bemegyek veled" - mondtam.
Beléptünk, a srác kért valamit már nem emlékszem, hogy mi volt az, a kiszolgálónő meg rám néz és azt kérdezte:
- A hölgynek a szokásosat?

41133. Miss Angel2017-06-24 10:50
Könyvesboltban történt...
- Elnézést hölgyem!Kapható a Férfimunka a háztartásban című könyv önöknél?
- Sajnos, nem, mesekönyvet egyáltalán nem tartunk...

41132. Miss Angel2017-06-24 10:49
Egy michigani TV állomás bemondónője, miután mégsem esett az előző nap megjósolt hó, ezzel fordult a meteorológushoz:
- Nos Bob, hol van az a 20 centi, amit tegnap este ígértél? Nem csak a fickónak, hanem a stáb felének is el kellett hagynia a forgatás helyszínét, annyira röhögtek. A zavarba jött bemondónő pedig valószínűleg a jövőben kétszer is meggondolja, mielőtt beszél.

41131. Dodi442017-06-22 22:41
Széllyes Sándor: Apám házassága
Kedves vendégsereg, segítsenek nekem, Becsületszavamra megállott az eszem.
A sógorasszonyom, illetve az ángyom… De nem is az ángyom, mert a keresztlányom…
Sőt ha úgy számítom, a nagynéném lenne, aki most maguknak egyet énekelne.
Unokatestvérem az anyai ágon… S mégis a nagynéném, hogyha jól megrágom,
Sőt, ha kiszámítom, anyósnak is talál… Sehogy se értem, rúgja meg a sakál!
Úgy történt a dolog – hogy megértsék végül –, Egy szép özvegyasszonyt vettem feleségül.
Ez eddig jól is van, csípje meg a kánya, De hát volt neki egy férjhez eladó lánya.
Ha a lányt veszem el, semmi hiba nincsen, De a szerelemnek, tudják, szeme nincsen,
Elvettem az anyját, gondolom, nem bánom, Legalább egyúttal van egy szép nagy lányom.
Még e se volt hiba, de a múlt ősz végén Édesapám özvegyember lévén,
Addig is el szokott hozzánk látogatni, De akkor el kezdett sűrűn járogatni.
S mit nem ád az Isten, egy szép téli napon, Ünneplőgúnyában fordul bé a kapun.
Kopogtat az ajtón, aztán szégyenlősen Leül félfelivel s pisolyog erősen,
Nem gondoltam rosszra, de szúrta a szemem, Amint ott ravaszul festonkodott nekem,
S egy félóra múlva kimotyogja végül: A mostohalányom kéri feleségül.
Mikor helyrejöttem, mondom az apámnak, Hogy az ilyen viccet hagyja a kutyának.
Azt mondja, nem viccel, hát nem vettem észre? A lány is benne van, biztosra jött készre!
Hát nem láttam semmit? Hol tartom a szemem? Látszik, hogy öregszem, s nem fog már az eszem.
Szóval emígy dorgál, s én a számat tátom, Béjő a leány is, irul-pirul, látom,
Hát, ha én ezt tudom, csapjon meg a guta! S azt mondja az asszony, hogy ő biza tudta,
S mit mind csodálkozom, oda is ígérte, A keresztlevelet aznap ki is kérte,
Szombaton esküsznek, már a jövő héten, S pontosan így is lett, megesküdtek szépen.
Én is ott voltam az apám lakodalmán, Mert a dolgot kicsit jobban meggondolván,
Rájöttem, hogy ebben nincsen semmi furcsa, S így lett anyám nekem a lányom, a Julcsa.
Igen, de egy évre lett egy kicsi fiunk, Azt se tudtuk, vajon hova tegyük magunk.
Apám is módfelett büszkélkedett rája, Hogy immár neki is van egy unokája.
Nőtt is a kislegény, mint nyáron a körte, Látszott, hogy az eszit tőlem örökölte.
De alig szakadt el három bugyogója, Mikor apámékhoz lepakolt a gólya.
Most bogozd ki, Sándor, most váltson az eszed, Hogy ezt a gyereket vajon hova teszed!
Hogyha úgy számítom, a testvérem lenne, Mert az apámnak is része vagyon benne.
A lányom után meg, kinek apja vagyok, A saját ecsémnek a nagyapja vagyok.
De mivel neki is az apám az apja, Így saját magamnak lettem a nagyapja.
Az apám az édesfiának a veje, A fiam pediglen, szegény kicsi feje, Sógora lett ekképp saját nagyapjának, S mostohatestvére édes nagyanyjának.
Tóth Erzsébet pedig, ki most következik, Szintén rokonságom, vegyék, ahogy veszik,
Mert ezt kibogozni én már úgysem merem, Bogozzák ki maguk s üzenjék meg nekem!
A címemet tudják, Széllyes Sándor vagyok, Ki saját magamnak a nagyapja vagyok!

41130. turkkati2017-06-22 10:47
Valamelyik nap hatalmas buli volt nálunk:
Vilmos hozott pálinkát, Ági és Piroska szörpöt,
Emese ásványvizet, Orsi virslit, Tibi csokit, Leó jégkrémet, Albert kekszet, Szofi cigit, Alex dezodort, Szilvia papírtörlőt, Anikó sajtot, Flóra margarint, Katica tortabevonót, Aranka pudingot, Rudi túrót, Norbi update kaját, Csaba gyulait, Gyula csabait, Alexandra könyvet, Tina magazint, Gabi fogkrémet, Kamilla zsepit.
A buli akkor halt meg, amikor Eta porszívózni kezdett... :D

41129. Miss Angel2017-06-22 10:09
Mondja szomszéd!Mi volt maguknál tegnap az a nagy ordítozás?
- Semmi különös, csak vízimentőst játszottunk a gyerekkel és az anyósom nem akart belefulladni a medencébe...

:D

41128. Miss Angel2017-06-22 10:08
Miért viszik el az anyóst is a szavazásra?

- Hogy szokja az urnát!

:D

41127. Miss Angel2017-06-22 10:08
- Pisti, honnan tudod, hogy az a drága, kedves anyósod megérkezett hozzátok?
- Onnan, hogy ott van a bicikli mellett a seprű...

41126. Miss Angel2017-06-22 10:07
- Mennyi ideje vagy házas haver?
- 5 éve.
- Na, és nem ért még valami családi öröm?
- Dehogynem! Tavaly temettük az anyósomat.

41125. Miss Angel2017-06-22 10:07
Az öreg paraszt elindul a szénával megrakott szekerével a szomszéd faluba. Anyósa könyörög neki, hogy vigye el őt is:
- Kérlek, vigyél el, meghúzom magam a szekér végibe!
- Hiába könyörög, akkor sem viszem magammal!
Ahogy halad a szomszéd falu felé, éktelen nagy vihar kerekedik és a villám lesújt a paraszt szekerének a végébe. Dühösen morog magában:
- Pedig de szépen könyörgött!

41124. Miss Angel2017-06-22 10:07
- Az én vejem egy áldott jó ember! - dicsekszik az anyós a vendégeknek - Mindenhová elvisz.
A vő rezignáltan teszi hozzá:
- Ez igaz, de sajnos a mama mindenhonnan visszajön.

41123. Miss Angel2017-06-22 10:06
Tegnap összevesztem anyósommal, pedig csak igyekeztem kedves lenni.
Megkérdezte, hogy ha meghalna, akkor gyújtanék-e gyertyát a sírján halottak napján?
Mondtam neki, hogy még tűzijátékot is!

:)

41122. Miss Angel2017-06-22 10:06
- Drágám, miért vágtad le a kutya farkát? - kérdezi a feleség a férjét.
- Nekem ne csóválja az a dög, amikor anyád jön hozzánk!

41121. Miss Angel2017-06-22 10:06
- Mondja, miért is akar maga elválni a feleségétől? - kérdezi az ügyvéd az ügyfelét.
- Mert tűrhetetlen, amit csinál. Képzelje, ügyvéd úr, minden nap egyik kocsmából ki, a másikba be...
- Szóval italozik?
- Dehogyis! Állandóan utánam koslat!

41120. Miss Angel2017-06-22 10:05
Sötét, romantikus éjszaka. A kertes családi házból éppen, szökni készül a fiatal nő a szeretőjével. Az emeleti hálószoba ablakához támasztott létrán másznak lefelé.
- Jaj – szólal meg ijedten az asszonyka -, ha a férjem ezt megtudná, hogy mi most mit csinálunk, biztos megölne.

- Nyugalom, nincs miért pánikolni drágaságom! A férjed adta kölcsön a létrát.

41119. Dodi442017-06-21 22:25
Mond, Te miert vakarozol?

-Mert csak en tudom, hogy hol viszketek!

41118. Dodi442017-06-21 22:23
Az erdon keresztul megy a vonat sin. De a vonat csak ritkan jar arra. Ezt az allatok is megszoktak, es egy napon egy medve jart arra, es a nap szepen a sinekre sutott jol felmelegitette a tisztast es a medve elaludt rajta a sineken.
Egyszer csak jott a vonat es elgazolta a medvet!
Kerdes, mi lett a medvebol?
Hat egy macko felso es egy macko also!

41117. Dodi442017-06-21 22:18
A felesegemmel vallasi okokbol valtunk el!

O azt gondolta, hogy O az Isten!
en meg nem...

41116. ina872017-06-21 19:32
mi az abszolút magömlés?amikor felborul a vetőgép.

41115. ina872017-06-21 19:30
kislányom miért dobtad ki a barátodat?kinőttem.hogyhogy?már két hete nem jött rám.