Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
2012. febr. 14. 15:59

Sziasztok!

Nem lehet, hogy a Barabás doki költözik vissza? Majd megpróbálom elcsípni az egyik ott dolgozó ismerősöm, és megkérdezem tőle, ő mit tud...

378. oszizsuzsi (válaszként erre: 377. - Sadrari)
2012. febr. 13. 16:25

Sziasztok!

Adri, ahogy privátban is mondtam neked, csak hogy atöbbiek is lássák, nem hiszem, hogy a nemrég beindított, jól menő praxisát itthagyná se szó, se beszéd. Azért egy praxis kiépítése nagyon sok munkáját igényli, és minden kismama csupa jót terjeszt róla, tehát folyamatosan bővül a páciensei köre, úgyhogy maximum szerintem kényszerhelyzetben menne el, de azt meg tuti mondta volna.

Egyébként nekem már csak 8-9 hét van hátra babáig, úgyhogy ha addig nem megy el, lehet hogy nekem még nem mondta volna, de neked tutira, hiszen te majd csak nyáron szülsz.

Nagyon korrekt az a doki, biztos szólna mindenkinek időben.

377. sadrari (válaszként erre: 376. - Lassan3gyerekes)
2012. febr. 12. 18:21

Igen, ezt a cikket én is olvastam már. De ez valóban régebben volt és annyi minden változik az ember életében pár hónap alatt is akár...

Azért bizakodjunk! :)

2012. febr. 12. 14:22

Bár ezt már lassan 2 éve nyilatkozta,hátha nem változott meg a véleménye! :)))


[link]


/uccsó bekezdés/

375. sadrari (válaszként erre: 374. - Lassan3gyerekes)
2012. febr. 12. 13:28

Szia!

Köszi az infókat! Én sem tudom, hogy mennyire hiteles a történet... Viszont bízom én is abban, hogy szólna, ha már nem számíthatok rá egyéb más tervei miatt. Én megyek a következő héten hozzá, természetesen megkérdezem és majd beszámolok a fejleményekről. Kíváncsi vagyok Neked mit válaszol. Te hamarabb mész, mint én, szóval ha a picikéd mellett lenne időd rá, megírnád, hogy mit mondott? Köszi előre is!Jó babázást, minden jót!

374. lassan3gyerekes (válaszként erre: 371. - Sadrari)
2012. febr. 12. 12:10

Sziasztok!

Szerintem csak 'urban legend',bár ezt csak a józan ész mondatja velem.Én 4 napja szültem vele,hozzá is jártam t.gondozásra (ha bárkinek vmi friss infó kell,kérdezzetek :)),de lehet mondta volna. Meg szerintem nem véletlenül jöttek ide,felesége is orvos.Sokan járnak Leventéhez,dolgozik,ügyel feszt,kialakított gondolom egy páciens-kört amit nem hiszem hogy csak úgy feladna. Ráadásul ha hozzá jársz,véleményem szerint van annyira korrekt,h mondaná,h ne is számíts rá,mert esetleg mire te szülsz,ő már nem is lesz itt!Szóval szerintem fel a fejjel!Szerdán megyek a záróért,ha összefutunk,megkérdem! ;)

373. szimonic (válaszként erre: 370. - Jeannee)
2012. febr. 11. 18:12
szia! én régebben hozzá jártam, nagyon normális és kedves, és mindig meggyógyított:) szülészként nem ismerem
372. szimonic (válaszként erre: 371. - Sadrari)
2012. febr. 11. 18:11

na neeeeeee.. ettől féltem, hogy megint elmegy egy jó doki... az összes normális itt hagyja ezt a kórházat:(

reméljük, csak kacsa a hír!

371. sadrari
2012. febr. 10. 13:31

Sziasztok Kismamák, Anyukák!

Olvastam néhányotok hozzászólásaiban, hogy Dr. Német Levente mellett hoztátok világra gyermekeiteket, hozzá jártatok terhesgondozásra, stb.

Tegnap hallottam (tanácsadáson), hogy Német doki visszaköltözik a családjával Erdélybe. Nem tudom, hogy hiteles e az információ, de ha tudtok erről bármit, kérlek osszátok meg itt! Én is érintett vagyok, nyáron születik majd első gyermekem és nekem is Ő az orvosom. Én a következő héten megyek hozzá vizsgálatra, akkor rákérdezek, de hátha Ti már előbb tudtok valamit erről.

Minden jót Mindenkinek! :)

370. Jeannee
2012. febr. 10. 10:09
Sziasztok! Vermes Imréről van tapasztalat? Mennyire jó orvos? És esetleg árakat tud valaki? Priviben is lehet nyugodtan. Köszi :)
369. szimonic (válaszként erre: 367. - Cate83)
2012. febr. 5. 21:39
250-es bejegyzés körül
368. szimonic (válaszként erre: 367. - Cate83)
2012. febr. 5. 21:36
szia! én is Bencsiket ajánlom, de olvass itt vissza és megtudsz minden lényegeset:)
367. Cate83
2012. febr. 5. 20:19

Sziasztok! a kérdésem az lenne hogy hol végeznek magzati genetikai szűrést Szhelyen?

A védőnőm dr Bencsiket emlitette de találtam a Dolce Vita honlapján is ilyesmit. Bencsiknél tényleg 30ezer? volt már valaki valamelyik helyen, melyik héten kell elvégezni a szűrést?tapasztalatok?

366. Jeannee
2012. febr. 4. 13:21

Sziasztok! Igaz annyira nem idevágó a kérdésem, de ebben a fórumban van élet csak :)

Szombathelyen hol végeznek STD szűrést, magánorvost tud esetleg valaki? Vagy csak SZTK alapon van, ha van egyáltalán? Illetve melyik orvost javasolnátok privátrendelésen akinek fő szakterülete a hüvelyi fertőzések? Köszi.

2012. febr. 3. 14:55
Sziasztok,én is jelöltem.
2012. febr. 1. 10:58
Azt hiszem mindenki csak egyszer jelölhet- viszont nekem 3 ímélcímem is van, kihasználtam a lehetőségeimet ;)
363. szimonic (válaszként erre: 362. - Papamaci24)
2012. jan. 31. 21:48
azt hiszem, az a lényeg, h minél többen jelöljünk valakit, hogy aztán lehessen rá szavazni. vagy nem jól értettem?
2012. jan. 31. 20:24
Már jelölte valaki? mert ha nem, akkor jelölöm
361. szimonic (válaszként erre: 360. - Nicolettanya)
2012. jan. 30. 21:06
én szavaztam rá:)
2012. jan. 30. 16:51

Sziasztok!

Nekem a Móritz doki volt az orvosom, maximálisan elégedett voltam-vagyok vele. Olvastam, hogy nem mindenkinek van róla ilyen jó véleménye, sajnálom.

Viszont van itt egy verseny! :) És abban egyetértek többekkel, hogy a Németh Levente valóban nagyon lelkiismeretes és jó orvos. Ezért javaslom, jelöljük (akár Őt is) ezen a versenyen: [link]

Sziasztok! :)

359. lullaby12 (válaszként erre: 358. - Kicsimano81)
2012. jan. 19. 15:17
Köszönöm. Majd valahogy megpróbálom megkeresni.
358. Kicsimano81 (válaszként erre: 357. - Lullaby12)
2012. jan. 17. 18:57
Azt sajna nem, de az iwiw-en fent van, Kardos_Kató Szilvia a teljes neve. Talán ott próbálj írni neki, csak nem veszi rossz néven:)
2012. jan. 17. 18:09
Köszönöm.elérhetöségét nem tudjátok véletlenül?
356. Kicsimano81 (válaszként erre: 354. - Papamaci24)
2012. jan. 16. 11:02
Én is őt ajánlottam, Kató Szilvi a neve. És ő most ebben az időszakban a szülőszobán van a körforgásban.
355. papamaci24 (válaszként erre: 349. - 596093cd07)
2012. jan. 16. 10:52

Kedves Mazsi!

Mindenki másképp éli meg a szülést, más a fájdalomküszöb, így szerintem kissé olcsó dolog azzal dobálózni, hogy kibírjuk a szülést, és utána milyen jó. Hidd el, a császár után is olyan jó...És nem éltem meg kudarcként, mert nagyobb baj lett volna, ha simán szülök. el sem lehet mondani mekkora megpróbáltatás a babának, ha simán szüli az ember, és napokig szenved. szerinted azt a baba nem érzi, ha már túl sok? És ha ájulás előtt állsz, akkor igenis fel kell adni, mert különben nagyobb baj lesz. Engem a férjem kapott el az utolsó vizsgálat után amikor lemászattak az ágyról, mikor már nyomnom kellett, mert elájultam volna a földre, és akkor ki tudja mi történi, ha a hasamra esem. Úgyhogy szerintem nem kell dobálózni ilyen könnyelmű dolgokkal, hogy ki lehet bírni. Igen, meg kell próbálni, és a legvégső esetben fel kell adni!!!

354. papamaci24 (válaszként erre: 344. - Lullaby12)
2012. jan. 16. 10:47
lullaby!!! Én a Szilvit ajánlom, nála jobbat nem találsz, én nagyon bánom, hogy nem fogadtam meg. fizetsz neki amennyit gondolsz, azért nem kéne ezzel spórolni, ha megteheted, mert mindent megér, ha akkor segít, és melletted van. nem tudom milyen szilvi, de szilvi.
2012. jan. 16. 09:31

Sziasztok!



A csecsemősökről szülésznőkről annyit,hogy nem mindíg ugyanazok vannak,fél évente körforgásba vannak,hol az osztályon,szülészeten.Tehát nem mindíg ugyanazok vannak.

Lehet hogy szimpátiára is megy a dolog.

Engem amikor szülés után az örzőből áthelyeztek az osztályra kb.délelőtt 11-kor,alig álltam a lábamon kizavartak enni,utána délután 5-ig a kutya rám se nézett hogy mi van,a szobatársam kísért ki zuhanyozni,még szerencse mert rettenetesen megszédűltem.A gerincérzéstelenítésnek ez a mellékhatása.Délután 5-kor jött be előszőr egy nővérke hogy lázmérés,de addíg senki,egy lelket se láttam hogy mondjuk eltudom-e látni a kisfiamat!Második gyereknél már nem szorultam segítségre,de azért jólesett volna.

Utána meg kiakart oktatni a csecsemős hogy hogy gondolom hogy cumisüvegből adom neki azt a pár csepp tejet amit lefejtem,miért nem szólok és neki adták volna pohárból,én meg közöltem hogy sűrűbben be kellene nézni,mert nincs erőm csecsemős után koslatni friss sebbel,mert mire ide benéz valaki éhen hal a gyerek! Szóval nekem is lenne mesélnivalóm,én nagyon tudok örülni másnak aki ezt jól élte meg,és tényleg nincs rossz emléke,és szorítok mindenkinek hogy jól sikerűljön.Egy biztos én nem a "jó" brigádot fogtam ki egyik szülésnél sem!

352. emma81
2012. jan. 13. 17:13

Sziasztok!


Kb 1 évvel ezelőtt történt meg velem, itt a kórházban, hogy a sok-sok orvos(,aki látott) ellenére is elvesztettem a 14 hetes babámat. Sajnos az abotuszt is olyan gondosan végezték el, hogy most újra át kell esnem egy kiműtéten. Sajnos az is kiderült számomra, több utánna olvasás után, hogy a dokik semmit nem tettek azért, hogy a babám megmaradjon. Nem kaptam semmilyen gyógyszert, meg se vizsgáltak, csak egy UH-t csináltak.

Ha kérdeztem valamit, rögtön le lettem hurrogva, vagy ki lettem oktatva és a végén úgy vígasztaltak, hogy minek sírok, hiszen nekm van egy 3 éves lányom.

Ha normális körülmények között, normális dokival és szülésznővel akarsz szülni, akkor menj Körmendre vagy Cellbe. Én a lányomat Körmenden szültem és nagyon elégedett vagyok.

Sajnos nekem sem ment simán, még is a dokinak köszönhetem, hogy él a lányom, bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna velem Szombathelyen.

Ha valakit érdekel a sztori, szívesen megosztom.

Annyi még, hogy a szülésznők és a csecsemösök is nagyon kedvesek és tudsz pihenni, éjjel aludni:) Ez nagyon fontos, mivel utánna egy darabig úgy sem tudsz majd, legalább a szülési fáradságot ki lehet pihenni:)

Én Szombathelyre nem szeretnék menni soha többet. Sajnos annyira rosszak a tapasztalataim és nem csak nekem,hanem több barátnőm is mesélt nagyon csúnya dolgokat, hogy inkább elkerülném.

351. magi78
2012. jan. 12. 14:17
Sziasztok! Én még 2008-ban szültem Szhelyen és nem volt fogadott orvosom. Kismarosinál szültem nem volt problémám vele. Igaz, hogy sokáig vajúdtam reggel fél 8-tól délután fél 6-kor született meg a gyermekem. A nővérek tényleg nem annyira segítőkészek, de kérdezni kell. A koraszülött osztályon is elég segítőkészek voltak csak egy fiatal doktornő volt bunkóbb, de ezt betudtam a fiatalságának és hogy még nincs gyereke.
350. tündér74 (válaszként erre: 349. - 596093cd07)
2012. jan. 12. 14:08

Szia!:) Örülök, hogy Te ilyen jól élted meg a kórházban töltött napokat.

Szerintem egy kis szerencse is kell ahhoz, hogy valaki kifogja a kedves, aranyos szülésznőket, orvosokat, csecsemősöket.

Én anno szintén meg voltam elégedve a szülésznővel és az orvossal, akiknél szültem, viszont a csecsemős nővérek segítőkészsége katasztrofális volt.

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook