Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
2013. jan. 20. 18:31
A vip szoba mennyibe kerül most? És hol kell szólni, ha szülés után oda szeretnél menni? Írnál róla egy kicsit?
858. Cate83
2013. jan. 20. 18:08

Én már előtte felkészültem hogy a csecsemősök ilyenek lesznek. Fórumokon is olvastam, nameg a védőnőmnek is ugyanez volt a véleménye.

Azonban amikor benntvoltam a kórházban mégis ledöbbentett. Semmit sem segítettek,még kérésre sem!!!mindig halogatták, hogy mindjárt,mindjárt de végül el lettem felejtve. pláne azért volt rossz, mert én is elsőgyermekes voltam.

2. napon szerencsére volt hely a vip szobákban. Ott pont ellenkezőleg volt, mindig jöttek, segítettek. Bár a hangnem ott sem volt mindig tökéletes, de legalább ránk figyeltek. Különösen egy nagyon fiatal sötétbarna hajú lány volt aranyos.

857. szimonic (válaszként erre: 855. - Timike1986)
2013. jan. 20. 13:05
szerintem a legtöbben így vélekedünk, ahogy leírtad sajnos...
856. villő (válaszként erre: 855. - Timike1986)
2013. jan. 19. 16:46
nekem is nagyon jó élmény volt a szülés, de utána a pár nap a csecsemősnővérek körében...tisztelet a kivételnek...az hagyján, hogy mindegyik mást mond, hogy mit, hogy, miképpen...de van amelyik levegőnek néz...
2013. jan. 19. 10:50
sziasztok!én is megosztanám a tapasztalataimat!3 hete szültem a Levente doktornál.mindenkinek ajánlom!a terhesgondozásokon nagyon precíz volt,barátságos természetű.a szülésnél is csak jó élményeim voltak vele kapcsolatban.nagyon magabiztos volt,és tudta mit csinál,pedig nehéz volt velem,mert nagyon fáradt voltam.ki merem jelenteni,hogy nem akarnék soha más orvoshoz menni!a szülésznők is nagyon rendesek voltak,viszont lennt az osztályon a csecsemősök abszolút nem segítőkészek.első babás lévén,semmiben nem segítettek.nem tudtam miért sír a kisbabám állandóan.erre azt mondták hisztis.kiderült hasfájós angyalom. a poklok poklát éltem meg a 3 napban.tisztelet a kivételnek,mert volt 2 aki nagyon rendes, segítőkész volt.a többi egész éjjel beszélgetett,traccsolt,nem zavarta őket hogy sírnak a babák.ennyit az egészségügyről
854. cazal (válaszként erre: 853. - Manocska44)
2013. jan. 14. 23:54
Igen,csak úgy fogadnak.
2013. jan. 14. 15:20
Az sztk-ba kell időpont a nőgyógyászhoz?
852. lassan3gyerekes (válaszként erre: 851. - Sadrari)
2013. jan. 12. 18:33

Köszi Adri!

Akkor megpróbálom hétfőn! Amúgy írtam neked üzit még tavaly,de nem jött válasz!:))))

851. sadrari (válaszként erre: 850. - Lassan3gyerekes)
2013. jan. 11. 16:07
Itthon vannak, én tegnap láttam a gyerekekkel sétálni. :)
2013. jan. 11. 14:32

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül Levente elutazott esetleg,mert nem tudom elérni telefonon és jövő hétre szerettem volna egy időpontot hozzá!

849. Cate83 (válaszként erre: 846. - Dudusmeli)
2013. jan. 10. 18:41

Én sem annál a dokinál szültem, akihez terhesgondozásra jártam. Pont nem ő volt ügyeletben. Dokit elvileg nem is lehet fogadni, csak szülésznőt.

Mi csak egy kevesebb összeget adtunk, inkább kivettük a vip szobát és arra költöttünk többet hogy együtt lehessünk, az minden pénzt megér.

2013. jan. 10. 18:40
Tudomásom szerint egyetlen orvosnak van ilyen szerződése/megállapodása a Markusovszky kórházzal, hogy Őt behívhatja a kismama a szüléséhez. Ez a Móritz doktor.
2013. jan. 10. 15:33
Szis, nem. Csak ha felkéred, hogy legyen ott a szülésnél. Ami Szombathelyen amúgy sem engedélyezett, hogy a fogadott orvosnál szülj, kivéve, ha ő az ügyeletes vagy a beosztott orvos. Én maszekba jártam mindekettőnél, de az ügyeletes dokinál szültem.
2013. jan. 10. 13:24

Sziasztok újra!

Lenne még egy kérdésem.

Ha maszekba járok terhesgondozásra, abból rögtön az adódik, hogy fogadott orvosom van?

Vagy hogy működnek ezek a dolgok?

Ha fogadott orvosom van, akkor mennyit kell fizetnem a szülésnél?

Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de a kislányomnál simán az sztk-ba jártam, és most nem igazán tudom, hogy hogyan működnek ezek a dolgok.

845. évanéne (válaszként erre: 844. - Krisszi77)
2013. jan. 9. 21:50
Elvileg Szombathelyhez,gyakorlatilag meg mindenki menekül,ahova tud.
844. krisszi77 (válaszként erre: 843. - Évanéne)
2013. jan. 9. 13:27
Köszi,hogy írtad.Erről nem is hallottam,hogy megszűnt.De akkor hova tartoztok?
843. évanéne (válaszként erre: 842. - Krisszi77)
2013. jan. 8. 15:57
Ott biztos nem, mert már nincs szülészet sajnos a városban, nőgyógyászatilag is csak szakrendelő...
842. krisszi77 (válaszként erre: 828. - Ancsa200)
2013. jan. 8. 13:12
Szia!A Bencsiknél nem lehet szülni.Csak akkor vállal szülést,ha a terhesség problémás és azt is csak Körmenden.
841. ancsa200 (válaszként erre: 840. - N.beja)
2013. jan. 8. 11:34
Szia! Köszi az infot. Én is ma megyek hozzá ultrahangra és vérvételre. Igaz nagyon izgulok, hogy valóban minden rendben van-e mert nagyon sokkat fáj és görcsöl az alhasam. :( De remélem tényleg rendben talál mindent. :)
840. n.beja (válaszként erre: 828. - Ancsa200)
2013. jan. 8. 10:49

Szia!

Ém hozzá járok privátba és sajnos nem lehet már nála szülni.

2013. jan. 7. 19:19

Sziasztok!

Nekem 2 barátnőm szült a Barabás dokinál, az egyik császárral tavalyelőtt áprilisban, a másik pedig Újév hajnalán, éppen egy éve. Mindkettőjük szülésénél bent voltam, attól függetlenül, mert nem egy határozott, magabiztos doki, nem vagyok/voltam rossz véleménnyel róla. :) Na de nekem könnyű :) Egyébként én úgy tudom, már nincsenek az országban, SVÁJCBA költöztek- nem Svéd, vagy Spanyolországba. A védőnőnk közös, innen az infó. ;)

Én a Móritz doktorhoz járok terhesgondozásra, van egy 4 éves kisfiam, és május elejére vagyok kiírva a kislányunkkal. Ha Móritz doki nem praktizálna, én is CSAK a Németh Leventéhez járnék. Minden barátnőmet hozzáküldtem, akik nőgyógyász-kérdésben voltak, és mindenki meg van vele elégedve.

2008-ban találkoztam vele először, uh-okat csinált nekem, + a császár után az őrzőben is találkoztunk, ő volt ügyeletben. És ahhoz képest, hogy nem Ő volt az orvosom, a mai napig megismer, köszön, szóval, róla tényleg csak szuperlatívuszokban tudok beszélni.

838. villő (válaszként erre: 837. - Cate83)
2013. jan. 7. 18:56
:D
837. Cate83
2013. jan. 7. 17:30

Az még semmi! amikor hozzám jött a szülőszobára, akkor konkrétan habzott a szája, nem tudom mi baja volt:))) a párom konkrétan majdnem meg is ijedt hogy őhozzá kerülünk.

Egyszer még Körmenden receptet akartam feliratni vele, telefonáltam neki, mondta hogy megtalálom az orvosi szobában. Amikor bementem tiszta torzomborz volt a feje,a ruhája tiszta gyürött, épp paradicsomsalátát majszolt:) egyébként meg úgy néz ki szerintem mint Saddam Hussein. De tényleg rendes, nincs vele gondom.

836. villő (válaszként erre: 832. - Cate83)
2013. jan. 7. 14:13

jó, hogy ezt írjátok, mert így már én is le merem írni, hogy mikor megláttam a Misa dr.-t belépni a kórterembe szülés után, az volt bennem: "hát ez ki egy hentes-és mészáros?:D" (külseje alapján)

amúgy nagyon kedves volt, egy pár órája szült kismamához jött le megdícsérni, hogy milyen szépen megszült, ahhoz képest, hogy császárra készültek

835. Derdákné N Sz (válaszként erre: 833. - Ancsa200)
2013. jan. 7. 11:00

Szia!

Én is tudom ajánlani dr Német Leventét nagyon lelkiismeretes orvos nagyon megvagyok vele elégedve 1,5hónapja császárral szültem nála osztályon is minden nap megnézett.Pedig nem hozzá jártam terhesgondozásra hanem a Péter főorvoshoz ő is nagyon lelkiismeretes volt velem.

834. szimonic (válaszként erre: 833. - Ancsa200)
2013. jan. 7. 09:51
NÉMET LEVENTE :)
2013. jan. 7. 09:07
Köszönöm a válaszokat. Én Zalaegerszegen lakok de nem szeretnék itt szülni majd ha arra kerül a sor mert az itteni orvosok borzasztóak legalább is nekem csak rossz tapasztalataim vannak velük. Misához járok most és nekem is az a bajom vele, hogy egy kicsit igénytelen és nem mindig értem meg amit mond nekem. Igaz neki köszönhetem, hogy össze jött a baba aki szerinte 9 hetesnek felel meg. Most megyek majd kedden a Bencsikhez, hogy meg nézze valóban élet képes-e és, hogy minden rendben van-e eddig. Szerintetek szülhetek majd inkább Szombathelyen? És ha igen akkor tudnátok nekem mondani egy rendes orvost aki nem a pénzre utazik és figyel is az embere? Köszönöm előre is.
832. Cate83
2013. jan. 6. 20:56
A Misáról elég vegyesek a vélemények. Én hozzá jártam évekig amíg Körmenden laktam, semmi bajom nem volt vele, csak annyi hogy néha nem értettem hogy mit mond. Meg egy orvoshoz képest egész ápolatlan. Egyébként kedves volt velem mindig(bár magánba jártam hozzá).Igen jó memóriája van, mindenre emlékszik ami a betegével kapcsolatos.Szülésemkor őis volt ügyeletben, bár más dokihoz kerültem..odajött és felismert, pedig már kb 7-8 éve nem voltam nála. Az utcán is mindig köszön előre. Több negatívot hallottam róla mint pozitívat, ennek ellenére én jó orvosnak tartom, nem volt vele soha semmi problémám.
831. szimonic (válaszként erre: 828. - Ancsa200)
2013. jan. 6. 14:27

szerintem tuti nem.. hol is vállalna? nem dolgozik ugye itt a kórházban


Misát nem ismerem, egy barátnőm barátnője :) jár hozzá, állítólag elég nyers...

830. villő (válaszként erre: 828. - Ancsa200)
2013. jan. 6. 09:35
én úgy tudom nem vállal...
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook