Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki valami megoldást a begyulladó szőrszálak ellen? Valami speciális krém esetleg? fórum

Tud valaki valami megoldást a begyulladó szőrszálak ellen? Valami speciális krém esetleg? (tudásbázis kérdés)


15. babyyy
2012. szept. 18. 22:22
Cserélgetni kell az epilátor meg a borotva használatát...nekem ez segített.
2012. szept. 18. 21:24

Te tudod mellik illik:100% pamutcuccokat hordj,a mosoporod csak vegyi.,oralisan normalis kajakat,a beretvadat csereld ki mert szennyezett,nem jo a kozmetikusod,hajtsd el,Babaszappant hasznalj a tisztalkodashoz....de meg rengeteg oka lehet Betadinnal kezelheted amig van ami...


vegyikremek vannak igen de azt Piri nem javasolja

2012. szept. 18. 12:03
Hagyd abba az epilálást, én ezt tudom tanácsolni. Én nem sokáig próbálkoztam vele, mert lett vagy 10 begyulladt szőrtüszőm tőle, nem is kicsik. Nagyjából bírta a bőrőm, csak az intim területeken nem. Befordult a szőr és jól be is gyulladt, hónapokig ocsmányul nézett ki. A gyantától nekem ilyen problémám nincsen. Ez vált be a legjobban.
2012. szept. 15. 20:01
nem szőrtelenítek még is meg kaptam.
11. Wenta
2010. márc. 1. 15:49
Radírozás dörzsölés rendszeresen
10. zita36
2010. márc. 1. 15:04

Szia!


Szőrtüszőgyulladásra a BANEOCIN kenőcs kiválóan alkalmas, nekem orvos írta fel. Bevállt.

2010. jan. 22. 14:33
Méz, citrom, körömvirág, kamilla.
8. Myrthil (válaszként erre: 6. - Mókicaaaa)
2009. márc. 9. 17:29
És ha a krémtől kiütést kapok?
7. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Mókicaaaa)
2009. márc. 9. 15:55

És mi van akkor,ha lábon tud vki epilálni,mert ott nincs semmi gond,de máshol nem,mert kiomlik,begyullad?ez azért lehet,mert pl:karon,intim részen,hónaljnál vékonyabb a bőr?

Egyszer leepiláltam a hónaljam,ott nem jött ki semmi,de a tövek véreztek....így ott se alkalmazhatom ezt a módszert:(

A karom meg begyullad válltól csuklóig:(

2009. márc. 8. 22:15

Csajok! erre nincs más megoldás, mint abbahagyni az ilyen jellegű szőrtelenítést...se epidurálás, se gyanta, ezeknél mindig ez fog előfordulni, aki erre hajlamos..

Én véresre vakartam mindig a lábom, így maradt a krém...

2009. márc. 8. 20:35
Sziasztok! Én is ezzel a problémával küzdök. Szerintem erre igazából nincs megoldás. A "Leila titka" nevű krémet dícsérik nagyon sokan az oldalon, de én még nem mertem beruházni rá.
2009. márc. 8. 13:24

Szia!

Nekem azt javasolta a kozmetikus, hogy fürdős után durvább törölközővel jó alaposan dörzsöljem át a lábam, de nekem ez nem segített :(

3. Marmar (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2009. márc. 8. 12:35
Epilálok.:) Nálad írtak valami okosat?
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Marmar)
2009. márc. 7. 23:03

Szia,én is indítottam hasonló fórumot,epilálás utáni gyulladásról.

Milyen eljárással szőrtelenitesz?

2009. márc. 7. 22:35
Tud valaki valami megoldást a begyulladó szőrszálak ellen? Valami speciális krém esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook