Angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
2007. aug. 28. 11:26

Valóban sosem tudhatom ki szólít meg, erre való az Ige, mint tökéletes mérőzsinór.

Istentől küldött angyal sosem fog az Írással ellntétessen vezetni, szólni, stb.

Míg a tisztátalan szellemvilág lénye csak hazudni tud, minden megnyilvánulása hazugság, hisz az igazságból meríteni nem tud.

A születendő gyermek lelkével való kapcsolatfelvétel a spiritizmus kategóriájába tartozik, s ezért mondtam, hogy fel lehet vennni a szellem világgal a kapcsolatot, de ez esetben nem azzal kommunikál az ember, akivel szeretne.

Üdv.

422. c3a7faf993 (válaszként erre: 420. - Ac1096844d)
2007. aug. 27. 12:23

Szia!

Természetesen igazad van...vannak rossz szellemek, bukott angyalok...és sosem tudhatod, ki szólít meg. Erről valóban meg kell bizonyosodnod. Nyilván bele kell ásnia magát az embernek ebbe a világba...mint ahogy a születendő gyermek lelkével is meg kell tudni, hogyan lehet felvenni a kapcsolatot. Rengeteg angyalos könyv van, ami ebben segít...tanfolyamok, stb...Vagy a képesség! Sajnos sok tanácsot nem tudok adni ebben, hisz épp azon "munkálkodtam" 3 éve, hogy felvegyem tudatosan az angyalommal a kapcsolatot, amikor egy betegség miatt 3 napra kómába estem...(csoda volt, hogy visszajöttem, lemondtak rólam)...sok mindent tanultam, tapasztaltam Odaát...és első dolog volt amikor váratlanul magamhoz tértem, hogy az angyalom NÉV SZERINT bemutatkozott. Azóta velem van, segít...Nyilván hozzáolvasok a dolgokhoz, de engem Ő vezet és rengeteget tanulok tőle. A csodák tömegével történnek velem...

De nem ez ami miatt regisztráltam, nem erről szeretnék beszélni...inkább segíteni, akinek tudok! :-)

421. c3a7faf993 (válaszként erre: 419. - Loni)
2007. aug. 27. 12:11
Sajnos a testi mindig lelkivel is jár. Fontos persze a test fizikális rendbetétele is, de ha rátalálsz a lelki háttérre, "egy csapásra" megoldódnak a gondok. Sokszor a gyermekkorig, sőt akár a szülők fogantatásáig...de van, hogy csak a sajátodig kell visszamenned. Tudom iszonyú nehéz, ne is várj egy csapásra megoldást...de menni fog. Az említett könyv sokat segíthet ebben! Sikerülni fog, bízz magadban!!! Meg tudod csinálni, képes vagy rá! Hisz a kitűzött célod gyönyörű! :-)
2007. aug. 26. 15:37

"fel lehet venni a hozzánk leszülető gyermekkel, már leszületése előtt a kapcsolatot...hiszen ők tudják, hogy hova fognak leszületni, csak a megfelelő pillanatra várnak...És ha sikerül "beszélned" vele, megtudhatod az aggályait."


Hát én sem kétlem, hogy kapcsolatba lehet lépni a szellemvilággal, de hogy valaki ezt honnan hámozta ki? A tisztátalan szellem világ sok meglepetész hozhat, még akár a születendő gyermek tudataként is jelentkezhetnek:-)

Hát ha nagyon akarsz kommunikálni a még nem is létező gyermekkel, hát fogsz is.

De hogy az valóban a gyermek(aki még nem is létezik) vagy csak egy démon, mint a jósok, látók esetében...

New Age. No comment.

419. Loni (válaszként erre: 418. - C3a7faf993)
2007. aug. 26. 15:29

Hát, sajnos egyelőre testi problémák adódtak. De azért gondolkodom rajta.

A munkahelyem elveszítésétől nem tartok. Az egyetlen, ami ilyen blokkolás lehet, az a lakás. De már ezen is gondolkodtunk sokat.

418. c3a7faf993 (válaszként erre: 416. - Loni)
2007. aug. 26. 14:40

Szia!

Ha minden "testi" akadálya kizárva ( gombák, élősködők...stb), akkor lelkileg kell fejlődnöd és elrendezni a dolgokat magad körül, hogy teljesen befogadóképes legyél. Ahogy írod, ezt végig gondoltad, s nem érzed akadályát. Olvastam egy cikket, amiben egy kismama arról számolt be, hogy mennyire várta a babát és mindent elkövetett, hogy legyen...csak épp félt a munkahelyét feladni, mert nem tudta hogyan tovább utána, meg lesz-e még z állása...karrierje. S ezzel betett egy blokkot, s amig erre rá nem jött és nem oldotta, addig nem is esett teherbe. Sajnos ilyen apró dolgok is lehetnek.

De van egy olyan lehetőség, hogy fel lehet venni a hozzánk leszülető gyermekkel, már leszületése előtt a kapcsolatot...hiszen ők tudják, hogy hova fognak leszületni, csak a megfelelő pillanatra várnak...És ha sikerül "beszélned" vele, megtudhatod az aggályait. Nem mondom, hogy könnyű...de meditációban biztos menni fog, csak kitartás...és az angyalok is tuti segítenek, csak kérd őket!

Mesélek egy esetet...velem történt meg. Hogy milyen kis dolgokon múlhatnak...Az utolsó gyermekem megszületése előtt 6 vetélésem volt...teljesen ki voltam borulva, s nem értettem miért nem marad meg a kisbabám. Kitartó voltam. Közben költöztünk, abból a házból, ahol a mamámmal laktunk. Nem egy lakásban, de 2 éve egy házban. Elköltözésünk után teherbe estem, bár voltak gondok, de megvan a "baba". :-)

Utólag jöttem rá, hogy ez a közeli együttélés azt eredményezte, hogy a mamám egyre jobban irányított, s azt éreztette velem, hogy a kislánya vagyok, a szó szoros értelmében, aki nem tud semmiben sem dönteni és elintézni, hiszen ő mindent szépen, lassan átvett...s egy gyereknek hogy lenne gyereke?????

Ezek a tudatalatt zajlanak, s nagyon nehéz felismerni. Redfield: Mennyei próféciák c. könyvét feltétlenűl olvasd el...de ne csak úgy átfutva, nagy felismeréseid lesznek! És van egy gyakorlati útmutató is hozzá...segít a megértésében.


szia

417. 0c97fbb607 (válaszként erre: 413. - Ac1096844d)
2007. aug. 26. 09:40
Szerintem az életben nagyon fontos a "lökött fantázia"és nincsen semmi rossz benne:))))
416. Loni (válaszként erre: 415. - C3a7faf993)
2007. aug. 26. 09:34
Szia! Igen, gondolkoztam már ezen. Mármint, hogy tényleg készen állok-e/állunk-e a babára. Azután arra jutottam, hogy teljes mértékben. Legalábbis érzésem szerint. Persze, lehet, hogy másként rendeltetett.
415. c3a7faf993 (válaszként erre: 392. - Loni)
2007. aug. 24. 17:12

Szia! Csak épp átfutottalak...sok sikert kivánok a babához és biztosan össze is fog jönni, ha a Fentiek is úgy akarák. Viszont ehhez neked is mindent el kell itt a Földön követned.El kell néhány dolgon gondolkoznod, hogy vajon eddig miért nem sikerült? Készen állsz-e tényleg testileg, lelkileg egy új élet befogadására? Belefér-e igazán az életetetekbe egy új kis jövevény vagy egyenlőre rengeteg lemondással járna? És folytathatnám...meditációban az angyalodtól remek válaszokat kaphatsz, amivel elősegítheted az érkezését!

Ezt kívánom minél előbb!

Amit meséltél, az is egy jel...figyelj a jelekre és megérzésekre...Fantasztikus dolgok fognak történni veled!


Szia

414. 4b6a2525df (válaszként erre: 413. - Ac1096844d)
2007. aug. 11. 00:22
JÓ. Kisérletet teszek a beszerzésére. Irj már naplót:)
2007. aug. 10. 08:00

Szerinetm a legjobb könyv ebben a témában Csia Lajos Bibliai lélektan c. könyve.

Csak tizsta biblia, fantasztikus, és helyreteszi a lökött fantáziákat:-)

412. 4b6a2525df (válaszként erre: 411. - Ec63a7fc29)
2007. aug. 10. 07:58
Csak angyalos könyvekből
411. ec63a7fc29 (válaszként erre: 410. - 4b6a2525df)
2007. aug. 9. 17:47

:)))))


Milyen oldalról közelítetted már meg?

410. 4b6a2525df (válaszként erre: 408. - Ec63a7fc29)
2007. aug. 9. 08:28
Engem igen, mert még a Biblia oldaláról nem közelítettem meg a témát
409. 4b6a2525df (válaszként erre: 406. - Igna)
2007. aug. 9. 08:26
Azt hiszem az Édesvíz könyvesboltokban van ilyen "oktatás" Nézd meg a honlapjukon
2007. aug. 9. 06:48

Érdekel itt valakit TÉNYLEG hogy kik azok az angyalok?

Mert akkor talán a BIBLIÁBAN kellene keresni a választ.


Szeretne valaki választ kapni arra, ami a Bibliai angyalokról szól? Szívesen írnék, de csak ha van rá kereslet.:)))

407. Wowbagger (válaszként erre: 406. - Igna)
2007. aug. 8. 21:38

Ja, találkoztak egy páran : Hágár, Mózes, Gedeon, Lót, Manóah, Dániel, Mária, József, Fülö, stb...

Ezt persze Doreen nem írja le. Az egy másik vonal...

406. Igna
2007. aug. 6. 16:57
Pl:ti láttátok már Őket?Volt valaki közületek angyaltanfolyamon?Én már voltam a RAI-nál angyal 1-en de valahogy még rágom a dolgokat.Doreen Virtue könyvei állnak hozzám a legközelebb.Jó lenne ha az ő módszereit is oktatná valaki,de én ilyenről nem tudok.
405. 4b6a2525df (válaszként erre: 404. - Igna)
2007. aug. 5. 19:47

Itt vagyunk:)

Mi az a minden?

404. Igna
2007. aug. 5. 16:32
Sziasztok!Új vagyok itt és minden érdekel az angyalokról!Szakértők ide:)
2007. júl. 19. 09:05

Az angyalok hierarchiája:

Első szféra: ezek az angyalok mennyei tanácsadóként szolgálnak és ők állnak legközelebb Istenhez. 1. Szeráfok, 2. Kerubok. 3. Trónusok.

Második szféra: Ezek az angyalok mennyei helytartók. 1. Uraságok, 2. Erősségek, 3. Főhatóságok.

Harmadik szféra: Ezek az angyalok a mennyie hírvivők. 1.Fejedelemségek,2. Arkangalok, 3. Angyalok (ők állnakl a fizikai világgal a legszorosabb kapcsolatban

Az Újtestamentumban a mennyei lényeknek hétféle rangja van felsorolva: a trónusok, az uraságok, az erősségek, a főhatóságok, a fejedelemségek, az arkangalok és az angyalok.

Az Ótestamentumban kerubokkal és szeráfokkal is találkozunk.

2007. júl. 18. 15:33
A keresztyén tradicióban az angyaloknak nincs nemük, a zsidó hagyomány viszont hímneműeknek tartja őket. A Bibliában található utalások szerint is inkább hímneműek. Az Úr angyala, aki megszabadította Pétert a láncaitól és kemenekítette a börtönből, egyérteműen férfitestben jelenik meg.
2007. júl. 18. 12:10

Bocsi!lemaradt az idézőjel!

Kicsit utánna járok a témának.

2007. júl. 18. 12:09
Az ősi hagyományok és szellemi tanítások szinte kivétel nélkül mind említést tesznek azokról a mai láthatatlan lényekről, akik segítik a világ és az ember fejlődését. Nem véletlen tehát, hogy a 325. évi niceai zsinaton az angyalhitet dogmává szentesítették. A Biblia alapján Pál apostol beavatott tanítványa, Dyonisios Areopagites állította össze az angyali hierarchiák kilences felosztását, amelyet a mai napig is használ a keresztény ezoteria.
2007. júl. 17. 15:16

A hagyomány úgy tartja, hog Isten a teremtés második napján alkotta meg az angyalokat. A Zsoltárok könyve 104. fejezetének első versei végül is erről szólnak. Először volt a világosság, amelyet az ég és az angyalok követtek, és Isten csak utánna teremtette meg a szárazföldet.

Az angyalok hatalmas erejű lények. Mivel ennek tudatában vannak, a Bibliában először mindeig megnyugtatják az embereket: "Ne félj". A riadalom hamar el is illan, hiszen örömet, vigaszt, boldogságot hoznak azoknak, akik meghallgtják őket, ezenkívűl intuitív, gondoskodó és szeretetteljes lények. Aquinói szent Tamás ezt írta róluk: "Eredendő természetük a szeretet."

Isten elsősorban a feladataik ellátására hozta létre őket, és sosem voltak emberek, kivéve egyiküket. Hénoch (vagy Énok) prófétát, az Énok könyve feltételezett szerzőjét Mihály arkangyal maga emelte az angyalok karába és később Metatron néven lett ismert.

2007. júl. 17. 15:07
Az "angyal" szavunk a görög angelosz szóból ered, melynek jelentése: hírnök, küldött. Ezeket a szellemi lényeket Isten hírvivőinek tartják és a legtöbb vallásban kiemelkedő helyet foglalnak el. Ők Isten szolgái, létezésük alapja, hogy végrehajtsák az úr akararár (Tób 12,18) Hódolnak a színe előtt és minden tettükkel szolgálják Őt. A zsidóknál, a kereszténységben, az iszlám vallásban, a zoroasztrizmusban és a tibeti buddhizmusban egyaránt megtalálhatjuk Őket. Csak a bibliában több mint háromszáz közvetlen utalás található rájuk. Damaszkuszi Szent János így ír róluk:"Az angyal tehát egy állandóan mozgásban lévő, szabad akarattal rendelkező, anyagtalan, értelmes esszencia, amely Istent szolgálja, és amely kegyelemből elnyerte a hallhatatlanságot, és csupán a teremtő ismeri igazi alakját és korlátait"
397. 0c97fbb607 (válaszként erre: 396. - Loni)
2007. júl. 17. 14:24
Ha így gondolod,így is volt,merje valaki megcáfolni!:)
396. Loni (válaszként erre: 394. - 0c97fbb607)
2007. júl. 17. 14:19

:)


Minden önfényezés nélkül: pont arról beszéltünk a párommal, hogy én is úgy gondolom, hogy egy angyallal találkoztam, és valószínűleg ő is.

395. Loni (válaszként erre: 393. - 4b6a2525df)
2007. júl. 17. 14:18
Remélem...:)
2007. júl. 17. 14:09

:)Szerintem elég lesz egy is!

Egyébként,te voltál egy angyal:)!

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook