Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki játszik a The West-en? V1-V2-V3 fórum

Ki játszik a The West-en? V1-V2-V3 (beszélgetős fórum)

1 2 3
2016. dec. 6. 18:29

huhh!! háát azóta már csak a v1 maradt!!

a többi világ nevet kapott...perce én mindegyiken ottvagyok ugyanezzel a nick-vel

és a 150-es plafonba verem a kobakom!:)

2012. ápr. 24. 19:38
V1, a szintem 77-es pillanatnyilag.
77. Stilo84 (válaszként erre: 26. - Szendmen)
2009. júl. 18. 12:42
"csak innánk egy egymásbakarolós pertut! és nyomnánk egy nagy CUPP*-ot egymás ábrázatjára!:D " Asszem abból én se maradnák ki csak neked nagyobb lenne a "cupp" persze ha nem úgy gondoltad nem veszed magadra. Ha meg igen....
76. Stilo84 (válaszként erre: 53. - Szendmen)
2009. júl. 18. 12:31
Asszem kezd bennem is cirkulálni a válasz..... khmm
75. Veronika27 (válaszként erre: 74. - Tivi)
2009. jún. 3. 12:11
Sajnos nem tudok neked segíteni ebben.
74. Tivi
2009. jún. 3. 11:51

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Jelszóváltoztatást kértem és az új jelszó beírásakor az az üzenet jön fel, hogy : " a hash érvénytelen" Ezután sem a régi sem az új jelszó nem működik. Így sajnos a fórumba se tudok beírni. A másik gondom régebbi: gyakran előfordul, hogy bejelentkezéskor a következő üzenetet kapom:" aktiválnod kell a JavaScriptet" , ami már aktiválva van. Sajnos a honlapon nincs semmilyen elérhetőség, ahol ilyen technikai segítséget lehet kérni.

Tudna valaki segíteni?????

Nagyon köszi

2009. ápr. 15. 14:30
Hello! Játszok a Westen, v1, v2, v3! Nagyon szeretem a játékot, 2 karaktert is viszek! Az angol szerveren is játszom, ott is két karakterrel.
2009. márc. 20. 08:41
Sehol senki?
2009. márc. 19. 21:59
Sehol senki? Ajánljatok valami jó kis várost V3-tól felfelé. A kettőn alapító vagyok, de a többin egyelőre nem köteleztem el magam. V3-on párbajhős, V4-es katona, V5-ön pedig, ha minden igaz kalandor leszek.
2009. márc. 19. 09:39

Éltek még?


Jelentem belehúztam. Immár a 2-3-4-5-ös szerveren is jelen vagyok. Mit tegyek, rengeteg a holt idő a melóban :)

2009. márc. 9. 07:04
látod-látod! senki sem sebezhetetlen!! velem is megesett egyszer, csak velem v2-ben. nap vége volt, szinte energiám alig, és két gazfickó letámadott. "kiraboltak" én meg reggel azt sem tudtam hogy hol vagyok és mi történt velem... :(((
2009. márc. 7. 09:01

megtörtént velem az a csúfság,hogy felnégyeltek!:(

a V1-en bősz párbajozás közben 3-an hívtak ki eccerre!:( és tehetetlenül néztem ahogy a piros életerőm 0-ra csúúszik! és én egy fejlövés után feketén a porbahulltam!:((

48óra párbajstopp-minden lóvé nuku-mindenéleterő és energia zéró!!! még jóóó hogy a hátizsákom tartalma,és a szintem megmaradt!!!

67. szendmen (válaszként erre: 66. - Cs-Edina)
2009. febr. 25. 14:16
átjössz és megtudod! hogy tálcán hordozunk, vagy meg......mutatjuk hol a kijárat!:DDD
2009. febr. 25. 13:55

én v2-ön igazi csapatjátékos vagyok, mert jók a társaim. ezt már v3-ról nem igazán mondhatom el, ott csak az a lényeg hogy told be a pénz, oszt kész.

nem lehet, hogy esetleg nektek nem jó senki és semmi? túl nagyok az igényeitek, rosszfiúk!! :DDD

65. szendmen (válaszként erre: 64. - Cs-Edina)
2009. febr. 25. 13:35

háát arrol az eccem nőröl aki jelenleg a városunk tagja! velem együtt jött át a V1-ről!

-azóta tesztelgetem a többi női jelentkezőt! kemények a feltételeink! szigorú zsűri vagyok! beletörik a bicskájuk,visszahőkölnek a feladattól!

-sokan azthiszik hogy végre betették a seggüket egy városba,és az már a célegyenes!! háát pont fordítva! akkor jönnek csak az igazi kanyarok!

-a közösségért sok mindent fel kell adnod!!!

2009. febr. 25. 13:16
bár nem tudom, miről is beszélsz most konkrétan
63. Cs-Edina (válaszként erre: 61. - Szendmen)
2009. febr. 25. 13:16
ennek igazán csak örülni tudok!
62. szendmen (válaszként erre: 60. - Beathryche)
2009. febr. 25. 11:51

lankadtan piszoksokra meheccc velük!

én kerülöm a V2-őt,pedig tudnék neked mutatni igazi rézfánfütyülőt!:DDD

61. szendmen (válaszként erre: 59. - Cs-Edina)
2009. febr. 25. 11:48

mivel egy világban vagy vele,írhaccc neki és rákérdezhecc mennyiben kényszer ez!:D

látod hogy még a logómon is fenn van a nickje!

minden porcikánk kedveli egymást!!! ohjeee!:DDD

60. Beathryche (válaszként erre: 58. - Szendmen)
2009. febr. 25. 11:46
Igen tudják, be kellett x-elniük a felvételi kérelemben, hogy hozzájárulnak-e ahhoz, hogy örök életre az én kizárólagos tulajdonomat képezzék, bármikor használatba vehetem őket stb...
2009. febr. 25. 11:40

:) miért ugyanúgy nálatok a nők is, nem?

ego az azért van rendesen!! :D

58. szendmen (válaszként erre: 56. - Beathryche)
2009. febr. 25. 11:19

khmmm... az 4 eggyütt nem ér annyit mint ÉN:p

azért lennének kérdéseim hozzájuk! pölö: hogy tudják e egyálltalán hogy ők tulajdonképpen sexrabszolgák is?:DDD

2009. febr. 25. 11:11
szerintem mi nem veszekedtünk. csak nem vagyunk egy véleményem. de akkor szép az élet ha zajlik, nem? :DDD
2009. febr. 25. 10:31
Gyerekek! Veszekedést abbahagyni. Edina, mehetnél kurtizánkodni szendmenékhez. Nem méssz. Szendmen, Edina felfogta az ajánlatodat, és úgy döntött köszöni szépen, de most nem élne vele. Ennyi. Miért kell túlragozni? :) Másrészről. Ha van olyan nő, aki bevállalja akciósan félórára, akkor miért ne? Ettől szép az élet, hogy mindenki maga dönthet a sorsáról. Nálunk természetesen matriarchatus van és 4 férfi dolgozik alám, alattam stb... :) Élni tudni kell.
2009. febr. 25. 10:18

a bizniszről írtam neked!! nem személyreszóló ajánlatot tettem!:D

-most direkt kevered? jobb támadni mint belegondolni hogy is működhet a dolog?

2009. febr. 25. 09:52
no-no! nem csak nem tetszik hogy a nőket egy akciós szamárral hasonlítod össze. ez kicsit gáz, nem? írhattad volna kicsit szebben is az óhajotokat. :)
2009. febr. 25. 00:04

felismerem a mondattöredéket! az én ujjbegyem pötyögte! mi a gondod vele? aztis hozzátettem hogy bevállalás kérdése!:D

-cirkulál benned a kérdés hogy "mi lenne ha énis?"

háát gyere....

2009. febr. 24. 23:02
az enyém egészségesen fehér! :) nem erre gondoltam. hanem hogy a nőket rakják rendbe otthon a pasik de nektek a játékbanis kijár várj, idézek: "-pedig ha akciósan szamarat és fegyvert lehet így venni, nőt miért ne lehetne, mindössze félórára!!"
2009. febr. 24. 22:51
úgyérezted erőszakkal akarlak beszervezni? csak megemlítettem!:D sok nő táplál magában ilyen titkos vágyat! senkinek nincs a homlokáraírva milyen színű a mája!:DDD
2009. febr. 24. 22:43
vagy lehet hogy rosszul fogalmaztam. nagyon is szereted a nőket, csak éppen nem sokra becsülöd őket? gondolok itt a masszázszalonos történet szálaira pl.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook