Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
19104. Annamari23 (válaszként erre: 19103. - PiciLeány)
2018. szept. 28. 19:22
Végül is a petesejt a lényeg, el sem tudom még képzelni milyen érzés lehet ennyit növeszteni egyszerre... Mikor kaptad vissza a picikéket?
19103. PiciLeány (válaszként erre: 19102. - Annamari23)
2018. szept. 28. 19:16
9 petesejt. Nem tudom, hány tüsző volt.
19102. Annamari23 (válaszként erre: 19100. - PiciLeány)
2018. szept. 28. 19:13
És így mennyi tüsződ lett?
19101. Annamari23 (válaszként erre: 19097. - Gérvágó)
2018. szept. 28. 19:12
Nagyon szép teljesítmény. Jó sok tüsződ lett. :)
19100. PiciLeány (válaszként erre: 19095. - Annamari23)
2018. szept. 28. 18:52
Gonapeptyl 4 napig egy, utána fél. Gonal-F-ből 187,5 sokáig, utána 150, 100, 100.
19099. PiciLeány (válaszként erre: 19097. - Gérvágó)
2018. szept. 28. 18:50
Nekem sokkal több kellett a Gonal-F-ből.
19098. PiciLeány (válaszként erre: 19096. - Gérvágó)
2018. szept. 28. 18:49
Pontosan ugyanezt érzem. Inkább járnék most is kétnaponta kontrollra. Marad a beszedembedugom meg a várakozás.
19097. Gérvágó (válaszként erre: 19095. - Annamari23)
2018. szept. 28. 18:49

Nekem is így indult mindkét stimum, aztán az első kontroll után mindig visszavette a doktornő 1/2 Gonapeptyl-re és 75 Gonal F-re.

12 illetve 15 tüszőm volt. Küldtem is rendesen a fehérjét meg a folyadékot. A második transzferem után Krizsán doktornő mondta, hogy ne csak vizet igyak, hanem 100%-os gyümölcslevet, gyengébb teákat, zöldséglevest is.

19096. Gérvágó
2018. szept. 28. 18:44

Hát, PiciLeány, most végigéltem újra az egészet. :)

Egyébként az a része nem rossz, ha lehet ilyet mondani, amikor aktívan tenni kell valamit a folyamatban. Beszúrni/bevenni a megfelelő adagot a megfelelő időben, és ha mindent jól csinálsz, végre mehetsz fel az emeletre. :)

Utána, mikor várod, hogy elindulnak-e illetve hogy hogy fejlődnek az embriók, na meg persze beültetés után is már kezd kicsúszni az ember kezéből a kontroll... én legalábbis így éltem meg.

19095. Annamari23
2018. szept. 28. 18:42
Sziasztok! Mindenkinek drukkolok, vagyunk most páran akcióban! :) Ma voltam az első vérvételen, pont ahogy számoltam, tegnap jött meg. Gondban volt a doktornő mit és mennyit írjon fel nekem, mert azt mondta nagyon szép az eredményem, így az lett a felállás, hogy holnap kezdem a gonapeptylt, vasárnap meg a 100 egység gonal f-et. Szerdán megyek újra, remélem jók lesznek akkor is az eredmények és hogy jól reagál a szervezetem. Ti miket kaptatok induláskor és mennyit? Mennyi tüsző lett?
19094. PiciLeány
2018. szept. 28. 18:31

Stimuláció:


TelefonazIntézetbe. Regulontaztmeddigszedjem. Jöjjönpénteken. Névszerintismernek. Sokszorjöttem. Ultrahangelőször. Menjentoalettre. MenjenbeDoktornőhöz. Mehethormonprofilra. Szorítsaötpercig. Várokazeredményre. Macithorgolok. MenjenbeDoktornőhöz. GonalFennyiGonapeptylannyi. Szubkutánahasátszúrja. Femibionmagnézium. HanincsmárvérzésAspirinis. Állandógyógyszer? Abbólmennyi?TSHszép. Mitmondottaháziorvos. Vizsgálatieredmények? Mindenmegvan? Nincsbaktérium? Hétfőnjöjjön. Sokfehérjesokfolyadék. Gyógyszertárba. Nincsnálamhűtőtáska. Nagymelegvan. Kérekkölcsön. Személyimetelkérik. Drágagyógyszer. Kellfehérjepor. Vitaminokotthonvannak.


Hétfőnkontroll. Ösztadiolötpercigszorítsa. Menjentoalettre. MenjenbeDoktornőhöz. Öt. AzmiisÚristen? Jatudom. Endometrium. Jóazvajon? Sokanvannak. Kicsikmég. Hormontvárjuk. Horgolokmacit. MenjenbeDoktornőhöz. Szerdánjöjjön. Abbólannyiamabbólamannyi. Sokfehérjesokfolyadék. Gyógyszertárbanemkellmenni.


Szerdánkontroll. Ösztradiolszorítsaötpercig. Ultrahang. Ennyiszerennyiannyiszorannyi. Jobboldalbaloldal. Sokanvannak. Jólhangzik. Hyrosalpinx. Nemhiányzott. Hormontvárjuk. Egyikmacielkészült.

Punkcióazjövőhéten. Nebiciklizzen. Gyalogoljon. GonalFennyiGonapeptylannyi. Sokfehérjesokfolyadék. VitaminokAspirinprotect. Hyrosalpinxdenembőgök. Csakegykicsit. Nembíromnembírom. Kikellvenni. Nemakarom. Péntekenjöjjön.


Péntekkontroll.

Ösztradiolultrahang. Növekedtekhajólhallom. Mégennyicuccmégannyicucc. Hétfőkontroll. Szerdánpunkció. Sokfehérjesokfolyadék.


Hétfőkontroll. Ösztadiolmenjenvécéreultrahang.

Nemelégazösztradiol. Nagytüszők. MégGonalF. MégGonapeptyl. Szerdánnempunkció. Inkábbcsütörtök. Sokfehérjesokfolyadék. Vitaminok.

19093. PiciLeány
2018. szept. 28. 18:28

Előtte voltam punkción:


Csütörtökönműtét. MamégGonalF. HolnapcsakfélGonapeptyl. KeddenOvitrelle. 21:30. Nemesziknemiszik. Beszúrjabeszedi. Könnyűvacsora. Párjánakszemélyi. Csütörtökfélnyolc.

Csütörtökvan. Ötkorkelek. Letroxbe. Nemeszeknemiszok. Kávétse. Másodikkávétse. Induljunkmár. Személyithozzál. Tiednemkell? Puncirólismegismernek. Negyediklesz. Kajátvegyünk. Sóskekszvíz. Autóbanfájahasam. Megérkezünkpontfélnyolcvan. Nemivottnemevett? Beszúrtabeszedte?

Üljenekle. Nemülöklefájahasam. MenjenbeDoktornőhöz. Nemivottnemevett? Beszúrtabeszedte? Ultrahangmég. Tüszőkrendben. Pisiljonaműtételőtt. Felmegyünkazemeletre. Férfiakbalrael. Nekikkönnyű. Sapkahálóinglábzsák. Sokanvagyunk. Nemszelfizek. Nevemhallom. Pisilnikell. Nincsszemüveg. Bekísérem. Látokazért. Milyengyereklegyen? Barnaszemű? Kisfiamrahasonlítson. Nemevettnemivott? Beszúrtabeszedte? Lábamidelábamoda. Feküdjönle. Csússzonlejjebb. Csússzonlejjebb. Méglejjebb. Jobbkézmutatóujj. Balkézmostszúrok. Altatássalvoltegondja? Hánykiló? Állandógyógyszer? Beszedte? Aztisbeszedte? Aztnem. Jajó. 170menjen. Álmosodik? Nemmég. Nagyotnyeljenmélylevegő.


Felébredtemjajholvagyok. 9:40. Infúzió. Vajonhánylett. Fekszekfekszekfekszek. Vérnyomásanem160. Lassankelhet. Szédülésvane? Szédülökdenemmondommeg. Hasamkevésbéfáj. Pisilnimenjen. Szemüvegfel. Fotelbillen. Oldalrólüljönbele. Pirostakaró. Nyomkodomatelefonom. Ehetihat. Doktornőjönhasampuha.

Öltözködhetlemehet.

Várunkvárunkvárunk. Igyunkkávét. Végrekávé. Visszamegyünk. Melindaüljönle. Várunkvárunkvárunk. MenjenbeDoktornőhöz. Mértcsakkilenc? Fájtahasam. Többethittem. Beszúrjabeszedibedugja. Mibőlvanotthon? Progeszteronmarékszámra. Vitaminok. Medrolnincsen. Tessékrecept. HolnaptólAspirinis. Sokfehérjesokfolyadék. Igyoneleget. Igyoneleget. Holnapkilenckortelefonáljon. Köszönömszépen.

19092. PiciLeány
2018. szept. 28. 18:26

Avagy, amit anyád tuti nem mond el a teherbeesésről:


Jöjjöntizenegyre. 11:15szétbaszazidegbiztosnincsmárembrió. Magnéziumbeháthakibírom. MenjenbeDoktornőhöz. Negyvenegyévesnektetsziklenni. Nagyhúhaezrosszulkezdődik. Egykettőháromnégyöthatembriómennyitkér. Hármatkérek. Lehetnégyetnemlehet. Tudjaveszélyesahármasiker. Hogynetudnám. Menjenfelkísérik. Megyünköten. Széprózsaszínhálóing. Hozzárózsaszínsapka. Lábzsákkék. Szájmaszkotelfelejtjük. Öltözünkjóhangulat. Kinekhanyadik. Kinekhánygyerek. Gyerekmitmondott. Nemígyképzeltükrégen. Nemennyinőközött. Nagyröhögések. Menjenvécére. Megyekdevoltamis. Rakjaafüléreaszájmaszkot. Jajholafülem. Menjenbe. Bemegyekhármanvannak. Mehetahárom. Mehet. Alákellírniahármat. Demagatudjaúgyis. Magavédőnő. Nevétmondja. Mégnefeküdjön. Lábátidemásikatoda. Feküdjöncsússzonlejjebb. Csússzonméglejjebb.

Bedugja. Megintbedugjadenemlátommit. Dejobbis. Méhszájpolypus. Mérvanott. Kikénevennielégnagy. Megkérdeztemnemmuszáj. Mosás. Lazítsaelacsípőjét. Mostkatéter. Nemérzemszerencsére. Lazítsaelacsípőjét. Mégegyultrahang. Felsőharmad. Forduljonoldalra. Ittlátszik. Ittaméhittakatéter. Ittakétfehércsíkközteháromembrió. Képetkapok. Deszépektisztaapjuk. Nemmondomdegondolom. Lábátide. Másiklábátemide. Átaraszolmásikágyra. Kitoljuk. Kértakarótkérekszépen. Egyórátfekszik. Leteltfelkelhet. Erreóvatosanmertgurul. Nemszédül. Csinihálóing. Seggemkivankörülseér. Megyekpisilni. Telefontelefonkések. Öltözéslemegyek. Kicsitvárok. Minincselég. DuphastonCrinone. Írokfel. Estenyolckornemtudombedugni. Dugjakésőbb. Holnaptelefonáljondélben. Biológusthívja. Fagyasztástkérdezze. Kéthétmúlvapozitívteszt. Úgylegyen.

19091. Gérvágó (válaszként erre: 19090. - Bianconera)
2018. szept. 28. 18:12

Köszönöm, jól vagyunk. Remélem, ti is.


Én is nagyon várom a beszámolókat mindenkitől, aki most indul vagy benne van!

19090. Bianconera
2018. szept. 28. 15:21

PiciLeány, mi újság? Nem írtál a punkcióról és a beültetésről sem, ugye minden rendben volt????

A teszteknél egy biztosabb van a hCG vérvétel, csak van ahol sokára van eredmény.

Timon hajrá! És persze megy a drukk minden most indulónak!

Gérvágó, hogy vagytok?

19089. kokonut
2018. szept. 26. 10:46

Sziasztok!


Ma reggel végre megjött! :) Így holnap reggel megyünk a Kaáliba. Nagyon vártam már, több, mint egy hetet késett. Tegnap elmentem talpmasszőrhöz és jól megmasszírozott, hétfőn meg csináltam Aviva meghozó gyakorlatot, a kettő együtt meghozta. :) Szorítsatok, hogy holnap is minden rendben legyen és kezdhessük a stimulációt. :)

19088. Gérvágó (válaszként erre: 19086. - Vt94)
2018. szept. 25. 19:40

Még nem hallottam ilyenről.

Nagyon szurkolok Nektek!

19087. Saucy81 (válaszként erre: 19085. - 8ed80e4016)
2018. szept. 25. 19:07
Koszonom szepen a segitseget, korbenezek akkor eloszor még, hogy inszemet hol tudnék csinaltatni!
19086. Vt94
2018. szept. 25. 16:57

Sziasztok. Mar regen irtam de folyamatosan figyelem a hozzaszolasokat :).

Nalunk a masodik here biopszianal nem talaltak semmit sajnos igy meg rosszabb lett mint az első.

Az elsonel viszont talaltak spermatidát.

Ti mar hallottatok olyanrol hogy valakinek ezzel sikerult a lombik ? Januarban lenne a lombik.

19085. 8ed80e4016
2018. szept. 25. 12:53

Pont fordítva a Dr. Úr küldött a lányához a Kaáliba :)

Azt mondta nagyobb az esély a babára lombikkal,mint inszemmel ne húzzuk az időt.

19084. Saucy81 (válaszként erre: 19083. - 8ed80e4016)
2018. szept. 25. 09:35
És mar a lombikos doki kuldott el a klinikara inszemre?vagy ez csak veletlenul alakult igy?
19083. 8ed80e4016 (válaszként erre: 19081. - Saucy81)
2018. szept. 24. 17:47

Nekem Szegeden a lombikos dokim apukája csinált 2 inszemet a klinikán Dr. Szöllősi János.

8tól 10ig van az Andrológián

10től pedig a recepciós pulttal szemben lévő szobában Nőgyógyászként rendel :)

Sajnos telszámot nem tudok adni de ha oda mész biztos fogad majd :)

19082. Gérvágó (válaszként erre: 19081. - Saucy81)
2018. szept. 24. 17:24

Mi Kecskeméten csináltattuk a 6 inszemet magánorvossal a megyei kórházban, ingyenesen. A doki magánrendelésére sem kellett minden inszem előtt elmenni, sokszor csak a kórház folyosóján nyomta a kezembe a tüszőérlelő recepteket.

Szegedről nem tudok nyilatkozni.

19081. Saucy81 (válaszként erre: 19077. - Gérvágó)
2018. szept. 24. 12:28
Köszönöm szépen a választ!akkor ezek szerint az inszemet a klinikán csinaljak csak ingyen?tudom, hogy ez a csoport nem errol szol, de esetleg a klinikarol van valaki, akit ajanlotok?bár ha valasztott doki, akkor igy is ugy is fizetos a klinikan is az inszem... 🙄
19080. Annamari23 (válaszként erre: 19073. - Saucy81)
2018. szept. 24. 05:38
Szia! Én is "választottam" orvost, hogy kihez volt leghamarabb időpont, azt tavaly júliusban kértem, és szeptemberre kaptunk. Az első lombikunk éppen most fog kezdődni, szóval 13 hónapot kellett várni. Inszemeket a klinikán jártuk végig, így nem tudok arról nyilatkozni mennyi idő lehet, de mivel az a Kaáliban fizetős, így gondolom nincs várólista. Mi előzetesen sokkal több vizsgálaton estünk át (pontosabban leginkább én), mint amit a lombikhoz kérnek, de mivel régebbiek voltak az eredmények, így újra kellett menni. Ezeket durván egy hónap leforgása alatt el lehet intézni.
19079. Annamari23 (válaszként erre: 19078. - 8ed80e4016)
2018. szept. 24. 05:30

Ez jó hír most! Indulhat a stimu, majdnem együtt kezdjük. :)

Drukkolok! 🍀

19078. 8ed80e4016
2018. szept. 24. 04:58

Szerencsémre tegnap megjött :) Szerintem bekavart előző hónapban a megkezdett stimu,4 napi injekció.

Remélem mostmár a 3. nekifutásra mi is sikerrel járunk :)

19077. Gérvágó (válaszként erre: 19076. - Saucy81)
2018. szept. 23. 22:27

Azt nem tudom, hogy inszem alatt sorba lehet-e állni lombikra.

Igen, a tb-s lombik időpontunk megmaradt attól függetlenül, hogy közben elkezdtük önköltségesen.

Az első lombik az előzetes vizsgálatokkal (bár ebből több mindent tb-re intéztünk) és a gyógyszerekkel együtt kicsit több mint 500 e Ft volt.

19076. Saucy81 (válaszként erre: 19074. - Gérvágó)
2018. szept. 23. 18:38
Koszonom szepen a valaszt!olyat lehet, hogy mar akkor sorba allunk lombikra, mikozben még csak az inszemet csinaljak?illetoleg sorba lehet allni tb-s lombikra,mikozben onkoltsegesen vagy?megkerdezhetem, hogy az onkoltseges mennyibol jott ki?priviben is jo 🙂
19075. Gérvágó (válaszként erre: 19072. - 8ed80e4016)
2018. szept. 23. 18:33
Írj majd, hogy mit mutat a teszt.
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook