Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
11433. Marlen3 (válaszként erre: 11432. - 29f7b1d19f)
2017. jún. 29. 18:54
Idézet: "Lehet , hogy nem is a tejsavó, hanem a grapefruit magcsepp a kulcs"...jó, ezt persze nem (teljesen) komolyan kérdeztem...félig koltőien...,pláne ha tényleg ily minimális mennyiséget tartalmaz... Jó lenne belelátni a szervezetunkbe, mi történik, ha beviszunk vmit....ugyanis nehéz hinni bárki szakembernek, hisz mindenki mást állít...kicsit zsákbamacska ez az egész táplálkozás / egészségügy... Orvos: szedd ezt a pirulát non - stop, aztán vagy meggyógyulsz, vagy nem...ha nem, akkor legfeljebb belehalsz...
11432. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11428. - Marlen3)
2017. jún. 29. 18:41

Tömören: Nem :)

1.: Azért mert 0,009g van napi adagjában, ami 0,003g polifenolt (antioxidáns) tartalmaz.


Szinte nem tudsz olyan gyümölcsöt/zöldséget fogyasztani, amiben ennél kevesebb polifenol lenne. Összevetésképp: Alma ~0,1g, barack: ~0,06, répa: ~0,015g, étcsoki: 1,7g/100g, dió: 0,5g/100g stb-stb.


Arról van szó, hogy a folyékony tejsavót önmagában nem lehetne tápkiegként forgalmazni, ezért kell mellé valami. 99% tejsavót + 1% színezék, ízesítő, c-vitamin és grapefruitmag kivonatot már igen.


Ráadásul ez tök jó, oldalakon keresztül lehet írni, hogy milyen egészséges a grapefruitmag kivonat meg a c-vitamin, így hát mennyi pozitív hatása lehet a regenornak...:)


2.: Szigfrid maga is elmondja, hogy a tejsavóban lévő minimális mennyiségű fehérjén kívül (regenor 0,3%-a) másnak semmi szerepe nincs a regenor "hatásában".


Csak nem köznyelvien nevezi, hanem hosszú láncú polipeptidként emlegeti, lehetőleg senki ne értse, hogy a palack tartalma szimpla tejsavó, így 93%-ban víz.

11431. tengermoraj (válaszként erre: 11428. - Marlen3)
2017. jún. 29. 18:06
Kedves Marlen3! Semmi köze a grapefruit magcsepphez, hisz nincsenek róla adatok, h mennyire töményen adja a regenor atyja, egyet figyelj, ha nagyon kívánod az édességet, és rohamszerűen, ott esélye van a candidának, ha nem, akkor ugye étkezz helyesen. Egyébként,ha rákeresel nincs, olyan hogy fater papilla, meglepődsz, mit dob ki a net. /vhater, vagy vater papilla van/, ezt azért említem, h a jó öreg Szigfrid sem tudja és az MLM értékesítői sem miről beszélnek, de egyél zsírral, mert finomabb, a tejföl helyett jó a finom joghurt is, a natur, és igenis fontos a gyümölcs/alacsony kcal,/ is...Vigyázz magadra...:)
11430. Marlen3
2017. jún. 29. 17:43
A zöldborsót vagy a többi zöldséget természetesen megsózom...
11429. Marlen3
2017. jún. 29. 17:27

A grapefruit mag kivonatát 20-25 éve kezdték szélesebb körben alkalmazni paraziták, vírusok, baktériumok, gombák által okozott külső és belső fertőzések kezelésére. A grapefruit mag kivonat természetes méregtelenítő, erősíti és támogatja az immunrendszert.



Nagy mennyiségben tartalmaz C és E vitamint, bioflavonoidokat. Antioxidáns tulajdonsága miatt képes a szabad gyököket semlegesíteni, elpusztítja a kórokozók citoplazmájának membránjait. Klinikai vizsgálatok 800-féle vírus és baktérium, 100 fajta gomba és bizonyos paraziták ellen találták eredményesnek.

Nagyon fontos tulajdonsága a grapefruit mag kivonatnak, hogy segít a vér, a testnedvek lúgosításában. A mikroorganizmusok, gombák, baktériumok, vírusok stb. nem képesek lúgos, oxidált környezetben élni. Bár a citrom, a zöld citrom és a grapefruit vegytanilag savas, a tesztek mégis azt bizonyítják, hogy amikor bekerülnek a test anyagcsere folyamatába valójában lúgos hatásuk van.


A grapefruit mag kivonat már kis mennyiségben is nagyon hatásos. 1989-90 között egy nemzetközi kutatócsoport (a beszámoló megtalálható a Journal of Orthomolecular Medicine folyóiratban 5. kötet, 3. sz., USA, 1990) vizsgálta a grapefruit mag kivonat eredményességét összehasonlítva 30 antibiotikummal és 18 kipróbált gomba elleni szerrel. Ugyanolyan hatásosnak bizonyult, mint a már bevált szerek. Alternatíva lehet az antibiotikumokkal szemben, hiszen nincs mellékhatása, és alacsony az előállítási költsége.

11428. Marlen3 (válaszként erre: 11417. - 29f7b1d19f)
2017. jún. 29. 17:27
Lehet , hogy nem is a tejsavó, hanem a grapefruit magcsepp a kulcs? Bár nem tudom, mennyi van a regenorban.....állítólag kb. 800 baktériumtípus és vírust kinyiffant + 100 féle gombát...candida ellen is bevetendő....erről miért nem beszélnek soha?Amúgy én sem értem ezt a tejsavót, meg a fater papillás dolgot...eddig nem sok állati zsírt ettem, akkor lehet, h egész előéletemben zárva volt a fater papillám? Na szép... Regenorral 2 hét után leálltam, mert drága, meg úgysem megy gyumolcs és tejfol nélkul az életem, de a napi 1- 2 evőkanál libazsírt + grapefruitmagcseppet folytatom (azt a regenor elott is használtam néha )+ napi 500 mg C vitaminnal kísérletezgetek. Esténként néha 1 evőkanál libazsírt felmelegítek, és beledobálok zöldséget, pl. apritott cukkinit, nyers répakockát, parikockát...vagy csak szimplán fagyasztott zöldborsót...vagy ha van itthon kenyér (már amikor megengedem magamnak e luxust(minden 2. v. 3. nap )akkor azt libazsírral +ubi, papr, pari +néha hagyma..
11427. tengermoraj (válaszként erre: 11426. - Aggódó65)
2017. jún. 29. 10:25
Szia! Sajnos már epehólyagom sincs, kérdeztem is SZ. SZ-t, hogy így lehet e regenorozni, a válasz természetesen...végül is fő az üzlet. pár napja nem eszem ezt a töménytelen zsírt, és már sokkal jobb a közérzetem. Viszont igyál nagyon sok vizet, már attól sokkal jobban leszel, és igenis fontos az alacsony kcal. gyümölcs és tejtermék is. A halak nagyon jól rendbe hozzák a körmöt és a hajat is. Sok szerencsét!!!..:)
11426. Aggódó65 (válaszként erre: 11425. - Tengermoraj)
2017. jún. 28. 20:41

Szia neked is hullik a hajad ? Nekem csomókban hullott abba is hagytam az egészet !! És még mindig nem rendeződött a fejtetőmön sajnos.

Azért nézesd meg , hogy nincsen véletlenül epeköved ! Ez csak jótanács !

2017. jún. 28. 20:20
pár tapasztalat a re-genorról, ill. a diétáról...először persze szárnyal az ember, nincs puffadás, ezáltal jobb a közérzet...aztán el kezdesz gondolkozni, valószínűleg 2l vizet nem ittál naponta , s ugye a sok megvonás. Nyilvánvaló, h ha nem eszel szénhidrátot, vagy csak nagyon keveset, s ugye kcal-ba kiszámítva kb. 1200-l400-ra jön ki a napi bevitel, akkor már fogysz, de oké fojtatod, mert várod az aha élményt, amiről a MLM terjesztők áradoznak, soha nem vagy éhes, nagyanyáink ízét eheted. Ki ne vágyna erre, s aztán valami nem oké.. Hiába iszod szorgalmasan a regenort, hiába a zsír és a szigorúan betartott szabályok...egyik reggel arra ébredtem,h iszonyatosan epés vagyok, a "mentorom" szerint nem ittam elég vizet, és nem volt elég a zsír, miután tisztáztuk, azt mondta, túl sok volt a zsír...mindegy folytattam, mert valóban finomabb a zöldség és a leves is zsírral, de csak nem akart azaz epehólyag leürülni, a vater papilla, /orvosi nevén/, vagy nem akart kinyílni, vagy egyike vagyok azoknak akiknél nem működik. Senki kedvét elvenni nem akarom, de nagyanyáink ettek gyümölcsöt, nagyapáink megitták a reggeli felest, és az a szerencsétlen tehén sem véletlenül volt a háztájiban..Nos miután megvettem a terméket csak magamra vethetek, esküszöm, mindent elolvastam, meghallgattam Sz. Szigfirdtől, sőt táplálkozásszakértőktől is, 7 hét után abbahagytam, mert sajna még a hajam is hullani kezdett..tényleg sajnálom, s biztos van,akinek segít, persze én is fogytam, de nem ettől, hanem a megvonásoktól 6 kg-ot...
11424. Guruljka (válaszként erre: 11423. - Asparagus)
2017. jún. 28. 19:36
Látod, megéreztem... :D
11423. asparagus (válaszként erre: 11422. - Guruljka)
2017. jún. 28. 19:33
Már hiányoztál :P
11422. Guruljka (válaszként erre: 11421. - Asparagus)
2017. jún. 28. 19:23

Mert a tejsavónak nincs.


A regenoros diáta eleve ugye 1200 kcal naponta, és minden el van tiltva, nehogy allergén legyen valami benne véletlenül. Tehát elég tűrhetően lehet vele fogyni.


De ilyen erejű vakhittel szedhetnél napi 1 szem kalmopyrint is, az olcsóbb is lenne.

11421. asparagus (válaszként erre: 11420. - Eindhovenaar)
2017. jún. 28. 19:10
Ha nem próbáltad, honnan tudod, hogy semmilyen gyógyító/fogyasztó hatása nincsen?
11420. eindhovenaar (válaszként erre: 11419. - Asparagus)
2017. jún. 28. 19:00

Azért írok ide, hogy figyelmeztessem az újonnan idetévedőket, hogy ne hagyják magukat átverni. A Regenornak semmilyen gyógyító/fogyasztó hatása nincsen sem a terméktájékoztató alapján, sem az összetételéből adódóan. Forgalmazása közönséges átverés.

Az, hogy cukor fogyasztása egészségre káros és hízlal, ezért kerülendő, meg köztudott.

11419. asparagus (válaszként erre: 11418. - Eindhovenaar)
2017. jún. 28. 18:05

Próbáld ki és megtudod.

Ja, nem azért jársz ide, hogy megoszd a tapasztalataidat..

Tényleg, minek is?

11418. eindhovenaar (válaszként erre: 11416. - Asparagus)
2017. jún. 28. 17:53

He-he,

és milyen “folyamatot”?

11417. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11416. - Asparagus)
2017. jún. 28. 17:28
Aha... Melyik része, a víz a tejcukor vagy a napi 0,1g fehérje? :)
11416. asparagus (válaszként erre: 11415. - Eindhovenaar)
2017. jún. 28. 15:51
Még pontosabban: a regenor a kulcs ami beindítja a folyamatot.
11415. eindhovenaar (válaszként erre: 11414. - 29f7b1d19f)
2017. jún. 28. 15:18

Csak kiigazítanálak:

Szigfríd nem állítja, hogy a regenor gyógyít, mert akkor valótlanságot állítana és perelhető lenne.

A regenor csak gyógyítHAT.

11414. 29f7b1d19f (válaszként erre: 11413. - Jgaabor)
2017. jún. 28. 15:00

Pont annyi, mint 30ml tejnek... :) A tejcukor úgy ahogy van átkerül a tejből a tejsavóba, változatlan formában és mennyiségben. Na nem mintha több tejcukortól jobb lenne :D Meg amúgy is tiltólistán van a regenor kúrában, eleve nem ihatnád.


Arról regél Szigfrid, hogy a tejben lévő tejsavó fehérje mennyire hasznos. (Ezért itatja a regenort) Tisztítja a szervezetet, méregtelenít, gyógyít, bla-bla. Közben a terméke 99% víz+tejcukor, és 0,3% a csodás tejsavó fehérje :)


Vajon miért? Mert a tejsavó fehérje por, amiből már kiszűrték a vizet és a tejcukrot, sokkal sokkal drágább mint a szimpla tejsavó. Minek vesződni vele, ha a filléres tejsavót is eltudja adni csodaszerként :P

11413. jgaabor (válaszként erre: 11412. - 29f7b1d19f)
2017. jún. 28. 13:44

Látod milyen bonyolult az élet?


Metil alkohol mérgezés --> etil alkohollal semlegesíthető a hatás

Ketogén diéta --> együnk sok zsírt a fogyáshoz, pedig annak a makrotápanyagnak a legnagyobb a kalóriatartalma

Gyengített vírus --> Megvéd a fertőzéssel szemben

Kemoterápia --> Méreggel végzett kezelés, ami meggyógyít(hat) - feltételes módban, hogy csessze meg :)

Vasból épült hajó --> mégse süllyed el


Ja, ha megkóstolod a regenor-t, az ízén is érzed, hogy 1 napi mennyiségnek (=30 ml) döbbenetes mennyiségű a tejcukortartalma.


:)

11412. 29f7b1d19f
2017. jún. 28. 13:27
Aha, tej-cukor mentesen táplálkozzunk és közben igyunk tejcukrot, ez tök jó :D
11411. jgaabor (válaszként erre: 11410. - Asparagus)
2017. jún. 28. 12:22

Igen, az olyan jópofa, hogy beírnak kétségbeesetten fogyókúrás fórumokra szegény emberek, hogy "mit csináljak, x-y ideje nem eszem cukrot, aztán mégse fogyok", ott meg szegények azzal vannak le durungolva, hogy "attól még, hogy nem eszel cukrot nem fogsz fogyni, az kicsit azért kevés".


De a regenor kúrában nyilván minden azért van, mert - többek között - nem eszünk cukrot.

11410. asparagus (válaszként erre: 11409. - 29f7b1d19f)
2017. jún. 28. 11:40
Igen picipálcika, ez így jól is mutatna, ha az említett hölgyek nem éltek volna már évek óta "egészségesen", tej-, cukor és többnyire gluténmentesen, mert azért annyi eszük nekik is volt...de csak próbálkozz még, vicces vagy :)
11409. 29f7b1d19f
2017. jún. 28. 11:09

Igen, biztos a tejsavónak köszönhető, véletlenül sem a cukormentes étrendnek... :D Csoda :O


[link]


[link]

11408. asparagus (válaszként erre: 11407. - Cukibaba2222)
2017. jún. 28. 10:01

Igen, rendben lesz!!!

Közben számolgattam, nemrég ikrek születtek, hatalmas csoda a család életében, mert semelyik ágon nincsenek ikrek, évek óta küzdöttek, hormonkezelés hatására közel 150 kilós lett a hölgy, és onnan volt szép nyerni, de megcsináltuk és több szóló baba is van már a csapatunkban, mindegyik születését hosszú várakozás és sok-sok sikertelen beültetés előzte meg.

Valamit csak tud a savó ;)

2017. jún. 28. 08:31
:D koszonom szepen , en is nagyon boldog vagyok , de remelem minden rendben lesz egesz vegig ! :)
11406. Marlen3 (válaszként erre: 11404. - Cukibaba2222)
2017. jún. 27. 22:16

Szuperrrrrrrr!!!Hú, én most még nem szeretnék gyereket, ezért gyorsan le is állok a regenorral...

(csak vicceltem)

11405. asparagus (válaszként erre: 11400. - Cukibaba2222)
2017. jún. 27. 21:13

Óriási gratulációó!!!

Közeledik az ezerhez a regenoros babák száma :)

Nekem is van 2 kismamám, nagyon boldogok :)

2017. jún. 27. 20:47
marlen3 : 3 eve probalkoztunk es az iden fogtam neki reg-enorozni 1 es fel honapig :)
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook