Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
12273. peonia53 (válaszként erre: 12271. - Bencuska)
2018. okt. 7. 21:09

Szia!


Kedden lesz két hete hogy elkezdtem. Ma kicsit vétkeztem. A sütit megbírom állni, hogy ne egyek, ma mégis sütüttem. Valahol olvastam a répás rétest. Gondoltam csinálok gyorsan. Ma vettem az aldiba rétest lapot. Olvasom kókusz zsír is van benne. Tudom hogy nem szabad. Gondoltam olyan minimális lehet benne, hogy belefér. Megcsináltam a répás rétest + férjemnek almást.Hát az almásnak a két végét megettem. + megkóstoltam egy vékony szelet almát . Olyan szép alma volt.

Csak azt nem értem, ha kókuszból csinálunk házilag kókusz tejet, szerintem annak is lehet minimális zsír tartama. Sokszor a kókusz reszelék megavasodik ha sokáig nem használjuk el.

12272. hóciha (válaszként erre: 12258. - Rózsa66)
2018. okt. 7. 19:30
Szia! Kérhrtnék erről a házi Reg-enor -ról információt??
12271. bencuska
2018. okt. 7. 16:50

Holnap reggel lesz egy hete hogy iszom a Reg enort ,és 20dkg mínusszal zárom az első hetet. Szomorúsággal tölt el hogy nem számolhatok be jobb eredményről - annak ellenére hogy betartottam a diétát - de tudom hogy nem törvényszerű hogy az első héten nekem is -2 kg-ot fog mutatni az a fránya mérleg. Van e tippetek hogy lehet-e vagy ildomos lenne-e szedni a Reg enor mellé valamit, ami esetleg meggyorsítaná a fogyást. Nem azt várom hogy egyik hétről a másikra karcsú legyek,mert tudom hogy az nem lenne egészséges sem és tartós sem,csak azt szeretném ha ösztönözne az amit a mérlegen látok.

Köszönöm a tippet ha adtok ! További szép napot !

12270. asparagus (válaszként erre: 12266. - Crys2)
2018. okt. 6. 00:02

Minden zöldség fogyasztható, kivéve a sütőtök.

Gyümölcsök terén annyi engedményt tett a Szigfrid, amióta én foglalkozom a Reg-Enorral, hogy heti egy gránátalmát és egy kókuszt lehet fogyasztani. A fehér grapefruit, a citrom, lime maradt az engedélyezett gyümölcsök között.

12269. asparagus (válaszként erre: 12268. - IbbasC)
2018. okt. 5. 23:58
Nincs megkötés, ismerek olyat, aki harmadik éve issza, kisebb megszakításokkal.
12268. ibbasC
2018. okt. 5. 23:18
Milyen hosszú ideig lehet szedni a Regenort?
12267. Roxa7 (válaszként erre: 12265. - Crys2)
2018. okt. 5. 10:01
A tejsavó és marhafehérje izolátum, nyugodtan lehet. Ha megnézed az összetevőket, általában úgy néznek ki, hogy 90-95% maga a fehérje, a maradék pedig valamilyen természetes színezék és ízesítőszer. Viszont ezek és a regenor is csak akkor érnek valamit, ha az étrendet már sikerült rendbe tenni. Én arra rászánnék pár hetet, szépen összeírni, kitapasztalni és lehet egyáltalán nem is lesz szükség bármilyen kiegészítőre :) A plankhez vannak magyar fb csoportok ahol segítenek és youtube videok, lépésről lépésre lehet növelni az intenzitást.
12266. crys2
2018. okt. 5. 08:22
Még egy kérdés, ami most utólag jutott eszembe. :) Mikor először elkezdtem a kúrát, akkor még nagyon szigorú gyümölcs megvonás szerepelt mindenhol. Azóta, mintha változott volna valami. Egyes helyeken sem a tiltott, sem a fogyasztható listán nem szerepelnek gyümölcsök, és van ahol látom a paradicsomot, hogy fogyasztható, pedig annak is elég magas a cukortartalma. Tudnátok erről valami pontosító infót adni?
12265. crys2 (válaszként erre: 12263. - Roxa7)
2018. okt. 5. 08:20
Szia! Köszönöm a válaszodat. Megnéztem ezt a plankot, hogy mi, mert nem is hallottam eddig róla, és tetszik, mindenképpen ki fogom próbálni. :) Egyébként pont ezeket a tejsavó fehérje étrend kiegészítőket nézegettem, ebben voltam kétségeim, hogy lehet e őket regenor mellett fogyasztani. Egyébként van valami kizáró összetevő, ami korlátozza melyik típust választhatom?
12264. crys2 (válaszként erre: 12262. - Asparagus)
2018. okt. 5. 08:16
Szia! Köszönöm a gyors választ. Belevágok. ;)
12263. Roxa7 (válaszként erre: 12261. - Crys2)
2018. okt. 4. 19:51
Szia! Mozgással kapcsolatban, torna, plank, és jóga - jó kis nyújtásos gyakorlatok, nem terhelik az ízületeket. Ezek kezdetben is nagyon jók és később is. Táplálkozással kapcsolatban: A regenor kúra alatt ugye arra törekszünk, hogy a magasabb zsírbevitel mellett a szénhidrát minimális legyen. Ezt hónapokon keresztül kell tartani, hogy a szervezeted átálljon, és látványos legyen a fogyás. (Nem mindenkinek ez a legideálisabb diéta, de működhet) Fehérjékre fokozottan szükség van, ha erősödni-izmosodni is szeretnél, de nem feltétlen kiegészítő formájában. A jó húsos ételek általában magas fehérjetartalommal bírnak, és a tojás is nagyszerű forrása. Ha mégis szeretnél valamilyen kiegészítőt, a tejsavó fehérje jó választás, a regenorban is van, kis mennyiségben. Ezen kívül, kollagén peptid! Kifejezetten az ízületekre is jó hatása van. Hétköznapi ételek közül pl. a húslevesben, vagy a marhahúsban van nagy mennyiségben ez a fajta fehérje.
12262. asparagus (válaszként erre: 12261. - Crys2)
2018. okt. 4. 17:26
Szia! Ezt a kúrát épp Neked és a hozzád hasonlóknak találták ki! Nem feltétel a mozgás és bármilyen gyógyszer mellett lehet csinálni. Érezni fogod a változást és szépen lassan el lehet hagyni a gyógyszereket, persze nagyon fokozatosan. A pajzsmirigy és az ízületek is annak a tempójában fognak helyre jönni, ahogy mennek le a kilók, mert ezeket az állapotromlásokat éppen a túlsúly okozza. Plusz fehérjét nem szabad bevinni, sőt, amennyire csak lehet, minimális mennyiséget kell fogyasztani, itt a hangsúly a zsíron van. Kezdetnek nem ajánlanék semmi kiegészítést. Jó ha hosszabban ír valaki, könnyebb tanácsot adni. Ne gondolkodj, vágj bele, itt az alkalom :)
12261. crys2
2018. okt. 4. 16:21
Regenor kúra terén jártasak segítségét kérném. Két éve már csináltam a kúrát, nem voltam elégedetlen, de a kívánt hatást sem igazán tudtam elérni vele. Egy súlyos allergia és szteroid szedés miatt hagytam abba a Regenor szedését. Most újra elhatároztam, hogy belevágnék, de egy kicsit bölcsebb fejjel, segítséggel indulnék el csak, remélem itt megkapom ezt tőletek. Előzményem, hogy a túlsúlyom legnagyobb részét szoptatás alatt rántottam magamra, van gondom a pajzsmirigyemmel is, amit valami miatt nem óhajtanak kezelni az orvosok, és nem javallott az intenzív mozgás számomra, szalagszakadás és borzalmasan gyenge ízületek miatt. Szeretnék fogyni, és egészségesebb lenni, de valahogy 22-es csapdájában érzem magam. Szeretnék mozogni, és erősödni is. A kérdésem az, hogy ilyen előzményekkel el merjek e indítani újra egy ilyen kúrát, hogy lehetséges e mégis valamilyen ízületkímélő, de intenzív mozgást végezni, hogy építhetek izmot, akár plusz fehérjék bevitelével, miközben kilóktól akarok megszabadulni és hogy szükséges, vagy kötelező valamit még kiegészítésként a pajzsmirigyemre szedni. Bocs, ha hosszú voltam. Várom válaszaitokat.
12260. bencuska
2018. okt. 4. 12:27
Örülök hogy végre egy olyan csapat tagjának érezhetem magam,akikben van segítő szándék. Köszönöm nektek,és jelentkezni fogok szinte minden nap .Köszönöm a kérdésemre kapott válaszokat !Mindenkinek szép napot !
12259. asparagus (válaszként erre: 12256. - Bencuska)
2018. okt. 4. 11:05

Szia, itt külön kell választani a méregtelenítést a fogyókúrától, mert ez a módszer ugye alapesetben méregtelenítés, aminek a kellemes, de nem törvényszerű mellékhatása a fogyás. Egy szelet kenyéren én a szeletelt rozskenyérből értem az egy szeletet, a vékony változatot. Érdemes szénhidrátcsökkentett változatot keresni, én magam most ismerkedem a Szafi termékekkel, elég jók a tapasztalataim már.

A kiegészítő vitamin, por, tabletta abszolút egyénenként változó, ehhez nem elég egy pár soros üzenet, ez hosszabb beszélgetést igényel.

Dehogy zavarsz, sőt, örülök, ha tudok segíteni és igyekszem már figyelemmel kísérni ezt a fórumot, hiszen itt vagyok "otthon". A nyáron volt pár hét, amikor nem tudtam követni, de most már szolgálatban vagyok :)

12258. rózsa66 (válaszként erre: 11970. - Ildus1962)
2018. okt. 4. 10:29

Szia Ildus1962!


Én megcsináltam a recepted alapján a lötyit négy hónapig csináltam az étrendet és ittam a házi "Reg-enor-t" nem tudom pontosan mennyit fogytam (mert nem mertem ráállni a mérlegre), de kb. 15 kg ment le.

Most megint elkezdtem (most ráálltam a mérlegre)és két hét alatt három kilót fogytam. Köszi a tippet!!:)

12257. Roxa7 (válaszként erre: 12256. - Bencuska)
2018. okt. 4. 09:59

"mennyi a napi bűntelenül elfogyasztható kenyérmennyiség dkg-ban megadva"


Erre nincs egy pontos szám ami mindenkire igaz lenne. Csomó mindentől függ. Hogy a kenyéren kívül mit és mennyit eszel még aznap, sportolsz-e valamit, milyen gyors az anyagcseréd, hány kg vagy, mi a célod stb. stb. Neked kell kitapasztalni. Összeállítasz egy étrendet, aztán pár hét után leszűröd a következtetéseket. Ha nincs eredmény, akkor kell gondolkodni, hogy min változtass. Ha pedig szépen megy a fogyás akkor folytathatod tovább. Kiegészítőkkel is ez a helyzet. Látatlanba nem lehet megmondani, hogy neked mire van szükséged, maximum rádsóznak egy csomó mindent a szponzorok amiknek nagy része nem ér semmit.

12256. bencuska (válaszként erre: 12255. - Asparagus)
2018. okt. 4. 09:41

Elég sok leveledet visszaolvastam,de nem találtam utalást pl.arra hogy mennyi az egy szelet kenyér ? Ill. pontosabban fogalmazva mennyi a napi bűntelenül elfogyasztható kenyérmennyiség dkg-ban megadva.Mert ugyebár egy szelet kenyér és egy szelet kenyér közt óriási a különbség. Érdekelne hogy szerinted kell-e valamilyen kiegészítő tabletta,vitamin,por vagy bármi a Reg enor mellé,mert erről is megoszlanak a vélemények.

Ha válaszolsz megköszönöm .És ha megengeded még bombázlak néha kérdésekkel.Persze csak akkor ha ez nem zavaró számodra.

12255. asparagus (válaszként erre: 12252. - 07c0b5168a)
2018. okt. 3. 12:15

Kedves Erika! Neked is csak azt tudom ajánlani, amit Bencuskának.

Olvasd vissza légyszíves a hozzászólásaimat, utána esetleg megírhatod a véleményedet, de kérlek, ne utasítgass.

Köszi!

12254. bencuska (válaszként erre: 12252. - 07c0b5168a)
2018. okt. 3. 11:34

Erikaanya !

Nagyon örülök hogy rád találtam .Én a Reg enor-t kaptam ,nem kellett megvennem .De nem volt olyan segítségem ,aki már maga is kipróbálta,használta volna .Elkezdtem utánaolvasni,de nagyon sok helyen.Talán nem kellett volna,mert annyi butaságot találtam és annyi negatív ill. pozitív véleményt is,ami csak megzavart az elhatározásomban. Megkerestem levél útján pár olyan életmód tanácsadót ,akik ezzel foglalkoznak . Az első hölgy durván elküldött tanácsért ahhoz, akitől vettem,a másik finomabban rázott le ,a harmadik még csak válaszra sem méltatta a levelemet. Ennek ellenére elkezdtem a kúrát ,de bizony maradtak nyitott kérdések. Naponta belefutok olyan dolgokba amiben nem vagyok biztos és az ismerőseim közt kérdezősködök,de ott sem egyértelmű amit hallok. Azt tapasztalom hogy a mai világban SAJNOS nem találtam olyan segítséget,aki önzetlenül megválaszolta volna a kérdéseimet.Irigységből ? Ingyen miért ? Időhiány ? Ezt is megértem ,de akkor ne reklámozza magát ! Itt a Hoxán is visszaolvastam elég sok levelet,az interneten talán nincs olyan fórum ahova ne kukkantottam volna be ....

12253. soseaztnézd (válaszként erre: 12248. - 07c0b5168a)
2018. okt. 3. 09:52
Még az is előfordulhat, hogy hatékonyabb lesz, sose tudni :) Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy pontosan tudjuk az összetevőket, így mindenki maga eldöntheti, hogy bele vág-e vagy sem. Sokan nem engedhetik meg maguknak, hogy több mint tízezer forintért vásároljanak egy liter tejsavót, miközben adott a lehetőség, hogy cirka 200 forintért hozzájussanak ehhez a csodálatos italhoz.
12252. 07c0b5168a (válaszként erre: 12251. - Asparagus)
2018. okt. 3. 09:20
Kedves Asparagus! Elhiszem hogy régen regisztráltál , én sem ma, csak ma találtam rá erre a fórumra és elképedve olvastam azt a sok helytelen dolgot amik itt megfordulnak. A fényképed alapján látom és feltételezem, hogy jársz képzésekre és tartasz is előadást...akkor miért nem mutadod meg nekik is a lehetőséget az olcsóbb termékhez jutáshoz és hagyod hogy kotyvaszgassák a terméket. Mit tanítanak neked ott Baján? ....és nem kel féltékenykedni, nem tagszerzésre jöttem ide, csak a lelkiismeretem nem hagyta szó nélkül azt amit itt látok. További szép napot kívánok.
12251. asparagus (válaszként erre: 12245. - Bencuska)
2018. okt. 2. 23:04
Szia, ha a nevemre kattintasz, az összes hozzászólásomat megtalálod, szerintem legrégebben én foglalkozom a kúrával, nem ma regisztráltam :)
12250. peonia53 (válaszként erre: 12248. - 07c0b5168a)
2018. okt. 2. 22:56

Igen ez nagyon jó dolog.

Mégis sajnálom ,hogy nem voltam évekkel előbb itt ezen a fórumon, mikor még aktív volt. A facebook is jó, de beszélgetés itt volt ,most sajnos kevés itt a beszélgetés. Na azért ma is olvasok vissza pár oldalt. pl. ma babfőzeléket ettem a vissza olvasásnál jött az ötlet.

12249. 07c0b5168a (válaszként erre: 12241. - Bencuska)
2018. okt. 2. 22:36
Bencuska én foglalkozom a Reg-enor diétával.
12248. 07c0b5168a
2018. okt. 2. 22:28
Sziasztok! Úgy látom a Reg-enor diéta kapcsán, hogy vannak még hiányos információk. Én úgy gondolom, hogy a házilag készített Reg-enor nem biztos hogy pont olyan lesz mint amilyet Szabó Szigfrid a feltaláló készít, és lehet a házi készítésű nem lesz olyan hatékony..... ami az árát illeti, ha drogériákban veszitek meg, vagy az interneten hírdetett bio boltokban, stb. akkor tényleg drága. Ennek kiküszöbölésére találta ki a cég azt a webshopot ahol tagi áron jóval olcsóbban megkapod a terméket. A termékek mellé még kapsz egy csapatot is, egy szponzort, aki segít a kúra alatt....információkat, képzést, tudást kaphatsz, és nem az interneten kell összevadászni az információkat.
12247. zsike2013 (válaszként erre: 12246. - Peonia53)
2018. okt. 1. 15:43
12246. peonia53 (válaszként erre: 12244. - Bencuska)
2018. okt. 1. 11:41
Köszöm a tájékoztatás. Roxa7 neked is. Olyan érdekes vannak ellentmondások. Elkezdtem visszaolvasni a naplót. Tegnap 847-ig jutottam majd folytatom. Sajnos sokan kiléptek már a régiek közül. Tudtok olyan oldalt ajánlani ahol aktívabb a csoport.
12245. bencuska (válaszként erre: 12243. - Roxa7)
2018. okt. 1. 06:54

Köszönöm Roxa7,én megnéztem a videót.Szerintem a méregtelenítés a mai világban nem elvetendő dolog,mert nem biztos hogy mindenki olyan egészségesen étkezik ,él mint Zacher Gábor.A méregtelenítés nem minden esetben a belek mosásáról szól,hanem jelen esetben a máj tisztítása a cél.Természetesen ez az én véleményem,és tiszteletben tartom mások véleményét is.

Én úgy gondoltam hogy megpróbálkozom a reg enor méregtelenítő kúrával,ami egyáltalán nem egy vegyszerrel telített gyógyszer,nem egy konyhában kotyvasztott lötyi,hanem tudományos alapokon természetes alapanyagokból nyert termék. Sokat számít a hit,és én hiszek benne.

Ehhez a kúrához kerestem volna olyan embereket,akik végig csinálták és el tudnának látni tippekkel,ötletekkel,ill. vannak nyitott kérdéseim és arra kerestem volna választ.

12244. bencuska (válaszként erre: 12242. - Peonia53)
2018. okt. 1. 06:35
Kovászos ubit lehet enni !
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook