Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándékötletek és készülődés fórum

Karácsonyi ajándékötletek és készülődés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
196. Ancika
2006. nov. 21. 15:36
nemcsak őt, magamat is :))
195. Ancika
2006. nov. 21. 15:35
az én férjecském holnap lesz 40 éves, szülinapi- karácsonyi ajándéknak befizettem egy hosszú hétvégére Firenzébe.
2006. nov. 21. 15:25
lassan itt a Karácsony és én még mindig nem tudom mit vegyek a férjecskémnek.ötleteket várok.
2006. nov. 21. 14:39
Tavaly én is csináltamegy egyszerű koszorút.Van az udvaron egy hatalmas fenyőfa,vágtam le róla egy pár ágacskát,ráraktam egy kerek tálcára,megszárítottam egy narancsot felszeletelve és ezeket rárakosgattam.a közepére tettem egy gömg alakú gyertyát.Azt hiszem a célnak megfelelt.
192. gpetra (válaszként erre: 191. - Esjé)
2006. nov. 21. 14:12
Láttam olyan adventi koszorút, amire csak narancs- és citromkarikák voltak ragasztva. Hát nem hagyományos, de szerintem egészen jól néz ki, ha olyan környezetben helyezed el.
191. esjé (válaszként erre: 188. - Gpetra)
2006. nov. 21. 14:10

Bizony, azért volt időm gondolkodni... (ahelyett inkább tanultam volna a vizsgámra...)

Azt még nem tudom, milyen cédét írok, de valószínű, hogy magyar "diszkós" számokat, azokat úgyis kedveli Apukám. A bögrére még csak halovány gondolatom van, hogy milyen mintás lesz. De már dolgozom az ügyön. :)Én tegnap kezdtem el szárítgatni a narancskarikáimat, adventi koszorúra lesz.

Hú, biztosan szép lesz!

190. gpetra (válaszként erre: 189. - Reni79)
2006. nov. 21. 14:07
Én azt nagyon nem szeretem, úúúúúúúútálom a tömeget. Szóval megpróbálok minél előbb beszerezni mindent.
189. reni79
2006. nov. 21. 13:59
Sziasztok!Én is várom már az ünnepeket!Hogy kinek mit vegyek azon még erősen kell agyalnom.Ahogy ismerem magamat a bevásárlást az utolso percre fogom halasztani.
188. gpetra (válaszként erre: 187. - Esjé)
2006. nov. 21. 13:48
Na akkor a tegnapi napod nagyon termékeny volt, már ami az ötleteket illeti :) Én is egészen sok mindent kiagyaltam. Venni fogok lakberendezési áruházban üvegvázát, és feltöltöm szárított citrom- és narancsszeletekkel, illetve csillagánizzsal. Nagyon szép lesz :)
187. esjé
2006. nov. 21. 13:41

:\ Már megint lankadozik a topic forgalma...

Szóval eldöntöttem kartonból készítek a faliórának egy gumiabroncsot, már a mintám is megvan hozzá. Apu kap kávésbögrét, meg cédéket, de eldöntöttem, kávésbögrét mindenki fog kapni. Így lényegében mindenki két ajándékot fog tőlem kapni!

186. leleszi
2006. nov. 21. 11:06

Nagyon várom már a karácsonyt ...

Sok finomságot fogok főzni,a férjem szabin lesz 22.-étől.

A vásárlást még nem keztem el erre a hétvégére terveztem.

2006. nov. 20. 16:35

Azért is írtam, hátha valakinek ötletet adok vele! :-)


(a babanaplójukban is benne van a pici tenyerük lenyomata (festékes) )

184. esjé
2006. nov. 20. 15:06
Tyűha, nem utolsó ötlet! Ha nem haragszol, ha majd lesz nekem is gyermekem, felhasználom az ötleted!
183. gpetra (válaszként erre: 182. - Kangaroo)
2006. nov. 20. 15:05
Jaj, ennek nagyon fognak örülni. Amikor kicsi voltam, mi is csináltunk ilyet az oviban, még mindig megvan. Nagyon kedves ajándék.
2006. nov. 20. 15:03

Én már kitaláltam, idén mi lesz a saját készítésű meglepi a nagyszülőknek!

Csinálok só-liszt gyurmát, és belenyom a gyerkőcök tenyerét. Keretnek meg körberakhatják színes kis gyöngyöcskékkel, vagy esetleg ki is festhetik miután megszáradt. :-)

(Tavaly kartonból kivágtam karácsonyfát, és a gyerekek csináltak rá díszeket.)

181. gpetra
2006. nov. 20. 14:59
Van porcelán festék is, ami égethető, azzal is meg tudod csinálni. A festék ára pedig azon múlik, hogy hány színt szeretnál használni. És később is használhatod. Ha eljutsz hobbyboltba, akkor ott biztos segítenek.
180. esjé (válaszként erre: 179. - Gpetra)
2006. nov. 20. 14:58
Én most speciel üvegmatricára gondoltam, csak nem tudom, mennyire drága a hozzávaló festék... De ennyit megér!
179. gpetra (válaszként erre: 178. - Esjé)
2006. nov. 20. 14:54
A bögre jó ötlet, csomó féle technikával meg lehet csinálni. Nézd meg kreatí oldalakon, esetleg újságban. De az internet jobb.
178. esjé (válaszként erre: 177. - Gpetra)
2006. nov. 20. 14:51

Miért, van dzseografikos könyv? Én eddig csak újságról tudtam... Lehet, hogy egy újság előfizetés is jól jöhetne... De az nem s.k.! Pedig idén elhatároztam, hogy mindenki azt kap. Báááár, ha írok neki pár cédét, akár arra s.k. borítót kaphat. 8-)

Hú, köszi, hogy elindítottad bennem az ötletáradatot!

De most éppen azon gondolkodom, hogy lehet, hogy egy névre szóló kávésbögrét kap. Az sem utolsó ötlet, azt hiszem.

177. gpetra (válaszként erre: 176. - Esjé)
2006. nov. 20. 14:44
Akkor mégiscsak van ötleted :) És a dzseografikos könyveket nem szereti? Azok nagyon jók :)
176. esjé (válaszként erre: 175. - Gpetra)
2006. nov. 20. 14:41
Neked már van ötleted! Ez nem éri! Az ötlet jó, csak én nem tudom felhasználni! Apu nem szeret olvasni (kivéve az újságot), film helyett inkább a dzseografikot (hogy ne reklámozzak) nézi, koncertre meg nem jár. Bár ebből kiindulva, lehet írok neki egy pár cédét. Zenét hallgatni szeret (de még milyen hangosan!).
175. gpetra (válaszként erre: 174. - Esjé)
2006. nov. 20. 14:32
Szerintem a keretet is meg lehet csinálni a gyurmából. Bár nem tudom, hogy néz ki pontosan :) Apunak idén még nem tudom, mit adok, de gondolkodom a könyv-dvd-koncertjegy háromszögben, ezeknek mindig örül, és meglepetésnek sem rossz.
174. esjé (válaszként erre: 173. - Gpetra)
2006. nov. 20. 14:24

Hát én igazából nem óralapot szeretném megcsinálni abból, hanem a keretet. Szóval az óralapom már megvan, rajta van az autós kép, csak köré nem tudom még, hogy mit rakjak!

Hát nem is tudom, szerintem egy apának nem lehet mit adni, nem? A zokni, alsónadrág, borotválkozásos dolgok olyan lejártak. Jó, annak is örülnek, de már olyan snassz, tudják előre, mit kapnak. Idén tényleg meglepetést akarok okozni!

173. gpetra (válaszként erre: 172. - Esjé)
2006. nov. 20. 14:20
Apa ajándék ügyben nem nagyon tudok mit javasolni, én is vele vagyok mindig a legnagyobb gondban... Az órával kapcsolatban a kiégethető gyurmát javasolnám, sajnos már nem tudom, hol láttam, de emlékszem, hogy abból készült az óralap.
172. esjé
2006. nov. 20. 14:12

Á, köszönöm! Bár nem írtam ide sokat, örülök, hogy azért megint felfedeztétek a topicot!

Én sem plázázom, vidéken lakom, ott meg még nem épült fel. :( Azért kicsit szomorkodom miatta. Most Anyukámmal tervezzük, hogy jövő hónapban elmegyünk a győri adventi vásárba. Biztos szép lehet!

Eddig még csak Párom ajándéka készül, egy autós falióra, csak még azt nem tudom, mivel keretezzem be. Gondoltam már a sógyurmára, gondoltam, hogy fekete kartonból csinálok egy "kereket". Szóval még nem döntöttem el.

Anyu házi rózsás szappant kap, de Apunak még mindig nem tudom, mit találjak ki! Tud valaki ötletet adni, hogy egy apának mit lehet készíteni sajátkezűleg?

171. gpetra
2006. nov. 20. 13:57
Én is ébren vagyok :) Pár ajándék már nálam is megvan, de ez még semmi, viszont én a plázákat teljes mértékben kihagyom, a gondolattól, hogy be kell mennem, rosszul vagyok. Maradnak a kis boltok, talán az utcai vásárok, bár azokon minden évben ugyanazt lehet kapni, csak egyre drágábban... Az élelmiszer viszont az utolsó napokra marad, bár olyan áruházban bonyolítjuk a vásárlást, ahol nincsenek nagyon sokan.
170. anita72
2006. nov. 20. 13:51
Én ébren vagyok. A hétvégén elindulok és lezavarom a karácsonyi bevásárlás őrületet (Na nem esem túlzásba) és feltöltöm élelmiszerraktárunkat. Megjegyzem, már vettem egy-két ajándékot úgyhogy én nem izgulok. Karácsony közeledtével nem akarok bevásárlóközpontot, plázát, árkádot látni!!! Na meg azt a sok embert!
169. gpetra (válaszként erre: 167. - Esjé)
2006. nov. 20. 13:51
Én tavaly csináltam naptárt, nagy siker volt :) Én nem használtam hozzá programot, és Power Point formátumban készítettem, de nem vett így sem nagyon sok időt igénybe.
168. esjé
2006. nov. 20. 13:40
Hahó, emberek, ébresztő!!!!
167. esjé
2006. nov. 17. 15:37

Ejnye! Egyre jobban közeledünk mindenhez, erre senki sem foglalkozik a témával???

Felfedeztem egy igen hasznos tippet: ha jól emlékszem többen is írták a naptárt, mint ajándékot. Akinek 2000-es Microsoft Office programja van, ott található egy Microsoft Publischer progi, ahol a naptár mellett rengeteg érdekes dolgot (képeslap, ültetőkártya stb.)lehet szerkeszteni.

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook