Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti melyik fitness DVD-től fogytatok a legtöbbet? Vagy ti mire tornáztok? fórum

Ti melyik fitness DVD-től fogytatok a legtöbbet? Vagy ti mire tornáztok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. márc. 22. 19:17

Nekem ez a kedvencem, garantált 1 kg minden alkalommal. Csak kár, hogy nem bírom minden nap, hetente 1x maximum.


Nell McAndrew Cardio Core:

Az 1 órából találtam itt 7 percet:


[link]

2011. márc. 7. 17:03

Sziasztok!


Ajánlom a Fitvideo.hu oldalt :) Remek!!!!!

2010. jún. 30. 15:53
köszönöm! Esetleg nem tudnatok olyan oldalt mondani,ahol le lehet tölteni?
2010. jún. 29. 13:17
Ajánlom Rubint Rékát :) ,vagy pedig vmi hastáncos dvd-t.
74. herold_1 (válaszként erre: 73. - Sacarnes)
2010. jún. 29. 13:00

Szia!

Nekem a Czaniktól a Capoeira Aerobik jött be olyan szinten hasra,hogy érzem már egy kicsit ment le belöle(nem perdül le a nadrág a hasamról)!

A sok torna közül még a Billy Blanks tornák azok ,amik nagyon jók,de ahhoz már edzettebnek kell lenni,nagyon intenziv mozgásforma.

Letölteni le lehet bármelyiket,nekem van sok ilyen filmem.

2010. jún. 25. 21:17

SZiasztok!


Nekem is kellene a pocimbol lefaragni egy 10cm-t,azaz kb 10 kilot.... csak nem tudom,hogy melyik dvd-vel lenne ez sikeres... estenkent futok,de az nem eleg hatasos... esetleg nem tudjatok,hogy le lehet-e tölteni valahol a netröl? Eleg nehezkes lenne megvennem,mivel nemetorszagban lakom....viszont meg nemetül nem tudok annyira,hogy egy itteni dvd-vel fogyjak :)


Elöre is köszönöm a valaszokat!

72. Lion83
2010. máj. 13. 19:48

Sziasztok! Én is meg szeretném osztani a tapasztalataimat a tornával kapcsolatosan. Januárban kezdtem el tornázni. Akkor még két dvd-m volt RR és Norbi. Eleinte nagy nehezen csináltam RR-t. Belejöttem, végig tudtam csinálni...DE a térdeim egyik napról a másikra el kezdtek fájni. Megijedtem, hogy komolyabb problémáim vannak és szüneteltettem a tornát. Másfajtákat kezdtem nézegetni!! Nekem bejött Alexandra, zumba, Jilien Michales,Cates Cardio Combat és most rááltam Sinkó Andrea 3in1-be. Ezek tuti zsírégetők és és izmosítók és nem fájnak a térdeim sem!!!!

Sok sikert hozzájuk! 10kg-tól szabadultam meg és feszessebb, fittebb lettem!

2010. ápr. 5. 15:59

Total body burn, gondolom. Ugye a Hip hop abs-ről beszélünk? Az elvben 4 dvd, de van egy deluxe változata, amin rajta van a Cardio abs 2, a total body burn 2, és talán az ab sculpt-nak is van level2-je. Még egy hetem van ebből, aztán lehet megpróbálkozom a RevAbs-szel, bár elég brutálnak tűnik.

Köszi

70. Barbee (válaszként erre: 69. - Bf3f2dc3a8)
2010. ápr. 2. 16:01

szija.


a level 2 azok melyik dvd-k? mert nekem a burning cardio van meg, a total body jam és még egy. hány dvd van neki vagy hogy? köszi ha írsz és gratula az eredményekhez:)

2010. ápr. 2. 10:20
Akkor egy kis számadatos alátámasztás. Utoljára márc 16-án centiztem, azóta 6 cm ment le mellbőségemből, a derekamból 3 cm, a combomból 1, a csípőmből is 2. Ez azért 2 hét 2 nap alatt nem rossz szerintm. Úgyhogy Shaun T működik.
2010. márc. 20. 14:21
Kb. 2 hete áttértem Shaun T féle HIp Hop Abs-re és rögtön a level2-re, mert hónapok óta folyamatosan heti 6x mozgok. Így végre elindult a súly is (heti 1 kg), nemcsak a centi. De A ChaLean Extrem-mel is 1 hónap alatt 5 cm ment le a derekamból, 3 a csípőmből, a kiló meg se mozdult, pedig napi 1200-1500 kalóriát eszem.
2010. márc. 18. 11:32

Sziasztok!


Én most tornázom a Czanikra,remélem ,hogy tényleg ugy mennek a cm -ek lefelé,mert sok feleslegem van!Már ne birtam normálisan lehajolni:)!Nem tudom melyikötöknek mennyi kg -ot kell letornázni,de a capoeira az biztos hogy jó lesz nekem is!


Viszont még jó kondit csinál a tae-bo Billy Blankstől,a zumba is.

A RR meg a BA az nálam se jön be.Sok a lábmeló,azért járni is kellene utána valahogy!

66. Barbee
2010. márc. 18. 10:47
amugy nekem a capoeira jött be legjobban czanik balázstól, azzal a cm-ek csakúgy repülnek. 2 vagy 3 éve pedig a norbi kick-box dvd-től fogytam vagy 10kg-t,kaja odafigyeléssel(nem diétával) elég hamar.
65. Barbee (válaszként erre: 61. - Bf3f2dc3a8)
2010. márc. 18. 10:32

szia!


Megtudnád mondani, hogy a turbo jam edzés honnan szerezted meg?

köszi

64. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 63. - Zabell)
2010. márc. 8. 10:29

Rékákat, meg Norbit én is szeretem. Régen sokat csináltam a kickboxost.

Most a Beachbodys ChaLean Extreme-et csinálom. Néha ugyan unalmas, de elég kemény. Van benne brutál súlyzózás, meg intervallum, meg cardio és stretching. Hátránya, hogy kell hozzá néhány eszköz. De aki sokat mozog, annál előfordul egy thera band szalag, gumikötél, esetleg súlyzó

63. zabell
2010. febr. 24. 16:32
nekem is a rubint rékák váltak be eszméletlenül ,cs pár kiló feleslegem volt de teljesen formátlan csúnya voltam, most meg kb bomba alakom van, tényleg megfordulnak utánnam stb, és nem fogytam le nagyon cici is maradt de jó formás lett a fenekem, izmos vékony a karom stb, és szerintem a léleknek is jó eza kis torna, én napi 20 max 40percet csinálom fél év alatt teljesen megváltozott a testem:)
2010. febr. 23. 18:17

"Ti melyik fitness DVD-től fogytatok a legtöbbet?"


Én már nagyon régen tornáztam DVD-re, mert nekem az úszás jött be, de amitől régen sokat fogytam... hát nem fogod elhinni! Az a Norbi gagyi Kickbox 2. tornája volt. Na abban van minden: "szatír a sikátorban, Yoda és a csillagok háborúja vagy ez erő veled van...": tehát össze vissza hablatyol benne, de hatásos a torna.

61. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 60. - Titánia83)
2010. febr. 15. 10:14
Hú, tényleg azok is jók, Meg táncos kick-boxos a Turbo Jam, illetve nagyon táncos a Hip-Hop Abs. Most ez a 2 a kedvencem
60. Titánia83 (válaszként erre: 56. - Xti_)
2010. febr. 13. 19:58

Nekem sem jönnek be,pláne a RR térdizülettönkretevős tornái.


Ha szereted a táncosat, pörgősebbet, próbáld ki a PUMP IT UP tornákat is.

2010. jan. 29. 14:59

Még nem találkoztam vele, és külföldi oldalakon se találtam eddig. Szólok, ha belefutok mégis.


Belenéztem a Tae bo-ba, elég jó kis brutálnak tűnik, feltétlenül kipróbálom. Csak még újra járnom kell a tegnapi Cindy után :-)


a, aki szereti a táncos edzéseket, próbálja ki a Zumbát.

2010. jan. 28. 15:27

Sziasztok!

Nem tudja valaki adtak már ki spinning dvd-t?

Köszönöm előre is !

Szép napot nektek:)

57. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 54. - Mihmel)
2010. jan. 28. 13:12

Én már minden vackot próbáltam. Amennyiben ez a nálunk megjelent első Cindy, azt én is imádtam. Olyan izomlázam volt tőle mindig, hogy a klotyóról alig bírtam felállni :-)

Ma belenéztem Alexandra Új kihívásába, ami már igen régi :-). Sikítottam. Nem hiszem, hogy a fősulin ezt a térdbetekerős hajlítást tanították volna neki. Ha ezt túl gyakran csináljuk, a térdeinktől nyugodtan elköszönhetünk.

56. xti_
2010. jan. 8. 22:40
nekem nem jönnek be ezek a RR- és BA-féle egyhelyben állós, lábemelgetős lábrogyasztós tornák. nagyon unalmasak. az ugrálós, táncos dolgokat szeretem, szerintem attól sokkal jobban lehet fogyni, és sokkal gyorsabban letelik az edzésidő. pl. cardio salsa és zumba.
2010. jan. 4. 15:01
Norbi Kick-box 1000 kalóriás edzés
54. mihmel
2009. nov. 6. 16:03

Sziasztok!


Én mindenképp a Cindy: Fitness csak neked-et ajánlom. Nekem egyszer 3 hét alatt 6 kg ment le, egy másik nyáron pedig 4 hét alatt 8 kg. Most 25 kg-ot szeretnék fogyni. Emellett keveset eszem. Ajánlom mindenkinek! Hajrá!

53. jkiacz (válaszként erre: 50. - Zelzele)
2009. júl. 19. 00:46
Próbáltad már Béres Alexandra tornáját?
52. jkiacz (válaszként erre: 46. - Kelenia)
2009. júl. 7. 23:57

Hatása van már a tornának?

Ha igen akkor milyen ?

2009. jún. 18. 10:20
Én a Rubint Réka DVD-ket ajánlom, nekem nagyon bevált. Az különböző blokkokat váltogatom, illetve összekötöm és nekem nagyon hatásos volt!
2009. jún. 17. 00:10
Tudtok olyan dvd-t (Rubint Rekan kivul, az megvan az osszes), amin jo sok kargyakarlat van?
2009. márc. 24. 13:48
En ujabban a Norbi gladiator treninget szereztem be es nekem nagyon tetszik:)Nincs ojan "torna"ize az egesznek,megis jol atmozgatja a testet,foleg hogy fel kg-os sulyt is hasznalok.Es nem is unalmas.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook