Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


114. vicus66
2007. jún. 7. 12:47
Sziasztok! Már nálam is próbálkoztak az add el... vegyél rá még x számú embert... Szépen hangzik, de... soha senki nem bizonyította még be egyetlen esetben sem nekem, hogy tényleg sikerült neki és tényleg kamionnal viszi haza a pénzt. Az a baj, hogy az eladandó termékek sem igazán fogtak meg és pont ezért a beszervezésben sem hiszek. Csak egyszer bizonyítsa be valaki, hogy tényleg igaz!Akkor sem biztos, de nagyobb a valószínűsége, hogy több embert tudnának szerezni maguknak.
113. Roni24
2007. jún. 7. 00:23
Majd írj, ha megkaptad az első csekkedet! :) Naon kíváncsi vagyok! :)
112. Roni24
2007. jún. 6. 23:46
Az én tapasztalataim is hasonlóak kiara25, olvasd el lentebb (86.), hogy milyenbe ne fogj bele.
2007. jún. 5. 15:57

én is már régóta keresek ilyen munkát!!

de valahogy nem akar összejönni! mindig fizetnek kel valami közvetítő közvetítőjének aztán jön a postaköltség és az anyagköltség..... már legalább 10 ilyet kipróbáltam és még mindig nincs melóm pedig már egy csomó pénzt kifizettem!!! érdekes


ha esetleg vki mégis tudna megízható minkát kérem nekem is szóljon!!!

110. Virág3
2007. jún. 5. 15:03

Nekem is jól egy ilyen munka.

Ha tud valaki valami jót,és megbízhatót,szóljon légyszi!

109. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 108. - D9d8721118)
2007. jún. 5. 14:50
jol van,persze, erre gondoltam en is!
2007. jún. 5. 14:49
Azért annyit mondok, hogy vigyázzatok, bármilyen ilyen munkába vágtok bele. Ahol előre kérnek pénzt, az már gáz!!!
2007. jún. 5. 13:58
Engem is érdekelne,jól jönne egy kis mellékes.
2007. jún. 5. 13:57

Sziasztok.

Az ilyesmi engem is érdekelne.Elég nagy szükség lenne a kiegészítésre.

105. d9d8721118 (válaszként erre: 99. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 5. 13:57
Nekem ajánlottak ilyen melót. Állítólag jól lehet vele keresni, és kereslet is van rá... Fizetés kiegészítésként, nyugdíj mellett, tanulás mellett, és kismamáknak ajánlják. Csak net kell hozzá, és pár óra szabadidő, amit te osztassz be. Ha érdekel írj privátba
104. e71af41436 (válaszként erre: 99. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 5. 13:54
milyen meló érdekel?
2007. jún. 5. 13:45
Semmi gond, itt legalabb tudunk egymasnak segiteni, mert most nagy szuksegem lenne ra!
102. Manon
2007. jún. 5. 13:42
Bocsi a kettőért!
101. Manon
2007. jún. 5. 13:42

Ez engem is érdekelne!

De eddig még sajna csak kamuval taliztam!

De hátha van aki nem!:)

100. Manon
2007. jún. 5. 13:42

Ez engem is érdekelne!

De eddig még sajna csak kamuval taliztam!

De hátha van aki nem!:)

2007. jún. 5. 13:38
Sziasztok!Segitseget szeretnék kérni!van itt valaki aki otthoni munkat végez fizetéskiegészítés céljábol?Ha igen mit, es hol tudok keresni ilyen munkát ami persze nem kamu, es tenyleg fizetnek érte!koszonom: kiara
98. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 97. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 5. 13:09

Szia!

Próbálkoztam régebben,de átverésnek bizonyultak:-((((

2007. jún. 5. 12:57
Sziasztok, Otthon végezhető munkát keresek fizetés kiegészítes céljábol!Tud valaki segiteni ilyenben,persze ami nem kamu?koszonom! Kiara
2007. jún. 4. 17:13
A Cashfiesta átverés senki ne regisztráljon mert kap egy pár troján vírust:(
95. wéva
2007. jún. 3. 14:25

Sziasztok


Mivel az internek egyre népszerűbb lesz ezért az otthon végezhető munka ajánlatok, egyre szaporodnak, valóban résen kell lenni.

Sokan rosszul értelmezik az otthon végezhető munka fogalmát.

Az tény hogy csodák nincsenek .

Az is tény hogy a legtöbb otthon végezhető munka mögött egy MLM-rendszer van.

Ez nem véletlen, és tudom, hogy ezzel sokan nem értenek egyet, de szerintem, az MLM-ma az egyik legtisztességesebb és egy benn a legnehezebb munka.

Sokan azonosítják bizonyos piramis rendszerrel, ügynöki munkával, erőszakos eladással, vagy esetleg azt is mondják, hogy ez a világ legkönnyebb munkája.

Véleményem szerint egyik sem.

Sokan csalódtak már ilyen rendszerekben, de ugyanakkor már egyre többen kezdik ezt jól csinálni és szépen meg is élnek belőle.

Én nem titkolom, hogy igaz egyelőre még mellékállásban igaz de egy ilyen rendszerben dolgozom.

Főállásban fehérnemű, furdőruha készítéssel foglalkozom.

Tudom, mivel jár egy saját vállalkozás, mennyi befektetést igényel, foglalkozzni kell az alkalmazottakkal, a termeléssel, az eladással, a reklámmal és mindezek után a haszon kb 25% 30% amit magadénak tudhatsz.

Arról nem is beszélve, hogy egy vállalkozó a nap 24-orájában dolgozik, és néha még az is nagyon kevés.

Ehhez képest egy MLM-vállalkozás valóban csak napi 4-5 órai munkával és speciel az amit én elkezdtem másfél éve 31500-forint befektetéssel működtethető.

Amikor elkezdtem az fogott meg benne hogy az interneten végezhető ,és nem kell senkivel erőszakoskodnom hogy vegyen valamit vagy kezdjen el dolgozni .

Az elején én is ugyan úgy, mint sokan nem igazán hittem benne de úgy gondoltam, adok egy esélyt magamnak, hátha.

Most már tudom hogy akkor jól döntöttem ,igaz nagyon sokat dolgozok vele ,napi rendszerességgel 4 órát .azzal is tisztában vagyok, hogy még kemény 3-4 év van előttem ,de végig csinálom és annak ellenére, hogy a másik vállalkozásom sem megy nagyon rosszul, csak ezzel szeretnék foglakozni .

Ezt csak azért írtam le, hogy legyen azért pozitív vélemény is az MLM-ről .

Nagyon sok emberrel beszéltem már erről a munkáról és még mindig többségben vannak azok, akik szerint nem működik, de ha minél többen rájönnek, arra hogy a saját idejüket érdemesebb egy saját vállakózásba befektetni mintsem, bérbe adni és másokat okolni az anyagi helyzetük alakulásáért.

Talán kevesebb elkeseredett ember lesz, és többségben lesznek azok, akik valóban tudnak segíteni másoknak.

Lehet az MLM-et szidni, átverésnek gondolni, de először talán el kellene gondolkozni, azon hogy mi van, ha mégsem annyira rossz, mint ahogy sokan gondolják.

Tény, az hogy munka nélkül ez sem működik ugyan úgy, mint bármi, viszont itt csak valóban az tud pénz keresni, aki először megérti a rendszert, átképzi magát erre a rendszerre, ez viszont időt igényel.

Nem volt szándékom senkit arról meggyőzni, hogy ha eddig nem hitt önmagában mostantól kezdjen el hinni, pusztán csak a saját véleményemet osztottam meg veletek.

Sziasztok

Kállai Éva

2007. máj. 30. 20:34
Nekem sem sikerült még semmi, pedig nagyon jó lenne.
2007. máj. 30. 20:24
Számtalanszór próbálkoztam otthoni munkával de valahogy mindig kiderült a végére, hogy átverés az egész.
92. rika
2007. máj. 23. 10:18
Jó lenne találni valami igazi otthoni melot. NAgyon kéne. Valahol csak van olyan cég akinek tényleg be kell dolgozni...kíváncsi lennék ezek a cégek mit értenek "otthon végezhető adminisztrációs munka alatt".
91. angyalka76 (válaszként erre: 89. - Roni24)
2007. máj. 23. 09:17

Szia Roni24!

Még mielőtt belekezdenék,leírom,hogy azt a 6 órás szemináriumot én is végíg halgattam.

MLM renszer ez is de mi nem eledaunk,nem értékesítünk,hanem azt csináljuk,amit egyébként az emberek ingyen csinálnak.

Biztos te is ajánlottál már ismerősödnek,fodrászt,cukrázdát,mozit,autószerelőt,stb.

És akinek nővelted a forgalmát te kaptál valami juttatást azért amiért ajánlottad?

Az a jellemző,hogy nem!

Ez a cég azért,ha te meg vagy elégedve a termékeivel azt mond el másnak is.

Nem reklámozza magát ezért nevezik még úgy is,hogy személyi marketing,amit reklámra kőltene azt neked fizeti ki.

Aloe Verá-s termékekről van szó,biztos hallottál már róla milyen jótékony hatásai vannak.

A termékek jók,különben honnan lenne havi 2,2 milliárd ft.-a forgalmunk?

Európában mi vagyunk jelenleg az elsők.

A csapat nagyon jó,kikapcsolódásnak is nagyszerű egy-egy ilyen alkalom.

Könnyű a dolgunk,mert ma minden az egészségről szól.

A TE kezedben van a döntés!

90. Roni24 (válaszként erre: 88. - Rika)
2007. máj. 23. 08:28

Szia Rika!

Nem akarlak semmiről sem lebeszélni, én is csak a postázási munkákat ismerem, és lehet, hogy van, akinek ez is bejön, bár olyannal még nem találkoztam! :)

Csak a tapasztalataimat mondtam el, nem akarom, hogy más is hasonlóan ráfázzon!

Nagyon meg kell gondolni, ha valaki ilyenbe belevág, mert egyátalán nem az, aminek látszik! Én is csócsáltam két hétig, mire rászántam magam, és mégis én húztam a rövidebbet!

De mindegy, tanultam belőle! :P

89. Roni24 (válaszként erre: 87. - Angyalka76)
2007. máj. 23. 08:24

Szia Angyalka76!

Köszönöm, hogy segíteni szeretnél, kíváncsivá is tettél, csak annyit mondj, hogy nem marketing, üzlet- és csapatépítésről, termékértékesítésekről és egyéb finomságokról szóló munka!!! :P

Sajnos én ezekhez a fajta munkákhoz képtelen vagyok, nincs bennem elég kitartás és hit, hogy sikerüljön!

Nemrég ugyan már eljutottam odáig, hogy meghallgattam egy 6 órás szemináriumot, láttam is benne jövőt, sőt még most is látok! Ráadásul neten keresztül, itthon csücsülve tudtam volna dolgozni, és már-már elhatároztam magam, hogy oké, belevágok, amikor jött a fekete leves! Finoman szólva is, anyagi problémák voltak az akadályok, 50000 Ft, 300000 Ft, hogy egyátalán neki tudjak kezdeni!

Szóval, ezek a fajta munkák sajnos nem nekem valók. Ha lenne fölösleges 300000 Ft-om nem akarnék baba mellett még plusz munkát keresni! :)

Egyébként, ha valami EGÉSZEN másról van szó, szívesen meghallgatnálak! :)

88. rika (válaszként erre: 86. - Roni24)
2007. máj. 23. 07:31
Roni akkor bele sem kezdek...köszi pedig épp most szántam rá magam hogy elkezdem intézni.
87. angyalka76 (válaszként erre: 86. - Roni24)
2007. máj. 23. 07:29

Szia Roni24!

Ha tényleg szeretnél othon dolgozni,én tudnék valamit ami megváltoztatja a jővődet.

Nem titok ez,ez egy amerikai üzlet,amerikai fizetéssel,amely az egészségről és az anyagi jólétről szól.Munka mellett is végezhető,anyagi befektetést nem igényel.

Nincs belépési díj,tagsági díj,visszaminősítés,kötelező vásárlás,és még sorolhatnám,de ha kíváncsivá tettelek,ez azért egy személyes találkozót meg kellene beszélni.

Miskocon egy közgazdász mondta,hogy Mo-gon az elkövetkező 30 évben nem lesz uniós fizetés,és talán az én generációm se fogja ezt megérni.

Én nem látok más megoldást!

86. Roni24
2007. máj. 23. 01:56

Sziasztok!


Én is itthon vagyok a 2 éves kisfiammal, és az otthoni munka lehetőségre, mindig felcsillan a szemem!


Rika: megnéztem az oldalt, és ott az Otthoni munkaajánlatokra kattintva, csalódottan állapítottam meg, hogy pontosan ugyanezt végeztem egy ideig! Tökéletesen nem az, aminek látszik! :)


PL: Borítékolási munka BA4, Reklámanyagok postázása BA5! Mindkét variáció ugyanazt a munkát takarja, csak az egyik csomag 100 a másik 200 db-os! Nem nevezhetném konkrétan átverésnek, de pénzt nem lehet vele keresni!


Megrendeled a csomagot, kiküldenek 100 vagy 200 db jelentkezési lapot a munkaajánlatokkal amiket terjesztened kell. Hirdetéseket kell feladnod, interneten, újságban, stb., és ha akadnak jelentkezők akik megrendelik tőled a munkaajánlatokat tartalmazó jelentkezési lapot, ebből folyik be a te jövedelmed! Kb. 700 Ft/jelentkező! Azaz, legalább 100-200 jelentkezőt kell találnod a hirdetéseid útján, akik küldik neked a 700 Ft-ot, hogy ténylegesen annyit keress, mint ahogy az le van írva a munkaajánlatban!


Nem éri meg, sosem fog visszajönni a csomagba fektetett pénz! Még kiegészítő jövedelemnek, sőt, még zsebpénznek se lehetne csúfolni.


Mindezt a Borítékolási munkára értettem, mert azt végeztem, a többiről nincs tapasztalatom, és az sem túl jó! :P

85. rika
2007. máj. 4. 10:36

sziasztok!

Ismeri valaki ezt az oldalt: www.otthoni.shp.hu

elég jónak tűnik csak félek, hogy ez sem teljesen az aminek látszik. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook