Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


144. szanád
2008. máj. 5. 08:48

Gyereknevelés, takarítás, főzés , mosás . )))

na jó csak vicceltem

szerintem ilyenről ne álmodozz, általában csak ilyenek vannak hogy válaszborítékért tájékoztatom, stb

2008. máj. 5. 08:45
Tudna valaki valami jó otthon végezhető munkát?
142. Saraa
2008. ápr. 7. 10:46
sziasztok, ez tényeg nem átverés, én már csinálom egy idelye a lnk: [link]
141. christine (válaszként erre: 139. - Roni24)
2008. márc. 17. 17:02

Elolvastam a másik fórumot, és értem, hogy mit mondtok, és köszönöm, hogy óva intesz (de fura ez a két szó így...hihi), de mint ott írtam is, azért reménykedem, és várom azt a hoxa-st, akinek pozitív tapasztalatai vannak!

Puszi

140. christine (válaszként erre: 139. - Roni24)
2008. márc. 17. 16:50

Miért? Ezek szerint neked vannak tapasztalataid! Elmondanád nekünk a véleményed?

Köszi :)

139. Roni24 (válaszként erre: 137. - Christine)
2008. márc. 17. 09:43

Szia!


Én csináltam ilyet, le is írtam már egy másik témában:


[link]


Ha rám hallgatsz eszedbe sem jut ilyenbe belevágni!

2008. márc. 17. 09:40
Szia! Ilyen munka nekem is jól jönne! :)
2008. márc. 17. 09:18

Sziasztok!

Szeretnék otthon végezhető munkát csinálni, de minden, amit találtam, olyanok voltak, hogy fizessek be 700.-ot, vagy többet! Az ilyen jellegűekben nem hiszek!

Azért kérdezem tőletek, hogy valamelyikőtök csinál-e ilyet, mert ha neki bevállt, akkor segítséget szeretnék tőle kérni, konkrétan, hogy én is tudjam azt csinálni otthon, amit ő! :)

Köszke előre is! :*

2008. márc. 17. 09:07
Csinál valaki otthon végezhető munkát? Mint pl. borítékolás, toll összerakás, postázás, stb... Ha igen, mióta, szereted-e, és ajánlanád-e?!
2007. dec. 19. 12:17

Többen kerestetek meg azzal a kéréssel hogy tudok-e ajánlani otthon végezhető melót. Engem annó megkeresett egy fiatal lány. Elsőre jónak tünt, de végig gondoltam és rájöttem hogy valami nem okés vele. Neten és postán kellett volna reklám anyagokat terjesztenem minél több embernek.

1. Nem ismerek több 100 embert.

2. A postai része abból állt hogy a több 100 embernek saját költségen kellett volna feladni a reklám anyagot. Nos. Ezt számoljátok ki...

Ha pedig a több 100 emberből nem érdekel senkit, nem fizetnek egy fillért sem.

Minél több embert viszel bele a buliba, annál több pénzt kapsz, vagyis piramis játék.

3. Ha napi pár órás melóval több 100 ezer forintos fizetést lehetne keresni, nem robotolna az ember egy 3 műszakos felelősség teljes munkhelyen havi pár 10 ezer ft-ért hanem otthon ülne napi 8-12 órát a net előtt és ezt a fajta melót csinálná.


Ez az én tapasztalatom. Biztos van más ilyen lehetőség, ami nem bűzlik... De ez nagyon nem volt megnyerő. Ja, és mivel kezdték??? Fizessek be regisztrációs díjat, valami 2000 ft körüli összeget. Mert úgye ebből jönne havonta a pénz. Minél több embert belevonsz annál több pénzed lesz. Szóval jól gondoljátok meg.... Akinek meg sikerül annak gratula :)))

134. pufika (válaszként erre: 132. - HeckGina)
2007. dec. 15. 08:37

Szia Gina!


Szabad érdeklődi, hogyan vált be az otthonról végezhető munka??

133. tgabi80
2007. nov. 10. 16:23
semmijó,amitén kaptamaz is hirdetési meló, de őszintén nem sok reményt fűzök hozzá, azért megcsinálaom, ha már kifizettem, hátha...
132. HeckGina (válaszként erre: 131. - Tgabi80)
2007. nov. 10. 14:02
neten kell hirdetéseket feladnom. még csak most kezdtem, úgyhogy nem nagyon tudom még, hogy milyen, de talán most végre bejön. Már nagyon sok mindennel próbálkoztam, de eddig nem nagyon volt eredménye. Neked mik a tapasztalataid?
131. tgabi80 (válaszként erre: 130. - HeckGina)
2007. nov. 10. 13:59
Te milyen melót csinálsz?
130. HeckGina (válaszként erre: 128. - Tgabi80)
2007. nov. 9. 17:12
Szia! Én is otthon végezhető munkát csinálok. Igaz még csak most kezdtem el pár napja, de remélem azért majd bevállik.
129. czigi2
2007. nov. 9. 17:11

szia!


Nem láttad a tv-ben, szinte mindegyik link, átvágósdi? Ha nem akarsz pénzt veszteni mondj le róla! Ahol előre kell fizetni az már rég rossz!

128. tgabi80
2007. nov. 9. 13:47
Én már nem tudom mit higgyek, ma kaptam meg a munkacsomagot, háááát nem is tudom mihez kezdjek vele...
127. erikpipi (válaszként erre: 123. - Wéva)
2007. okt. 24. 10:23

Borítékolásról:

Van olyan megrendelőnk, aki ezt kéri. Akkor szinte mindig az ismerősök között osztjuk el a munkát. Felesleges ezért hírdetést feladni. Egyébként a posta, és vannak már nagyobb coégek, sokkal olcsóbban borítékolnak géppel.

Ha valaki pénzt kér a levélben, akkor tudhatjátok, hogy kamu a meló.

Otthon végezhető távmunka ma nem nagyon van. Legalábbis szakképzetlen embereknek.

Amiről tudok, az szinte mind informatikával, kiadványszerkesztéssel összefüggő munka.

126. pufika
2007. okt. 10. 09:36
Sajnos nekem is csak negatív tapasztalataim vannak. Vagy őrült nagy szaktudást igénylő munka van, vagy pedig olyan, amiért csak én fizetek, nekem nem. Most próbálkozom én is az illatszerek forgalmazásával. Mondjuk találtam olyan oldalt, ahol lehetetlen az éves tervet teljesíteni. Akit esetleg érdekel, írjon. Ha van valakinek jobb ötlete, az is írjon. :D
125. northwill (válaszként erre: 124. - Teleki_2007)
2007. aug. 21. 12:04
Köszönöm, igazad van, nekem is gyanús volt, hogy rögtön pénzt kellett volna küldenem a bővebb tájékoztatásért, nem is mentem bele, ez tényleg átverés. Inkább tovább keresgélek.
124. teleki_2007 (válaszként erre: 122. - Northwill)
2007. aug. 19. 22:10
Na ezaz amiben nem szabad hinni.Én is utánna néztem, sőt bele is mentem de azt nem a neten hirdették, hanem az újságban, kb 4000.-ba került a semmi.Most nemrég szinte ugyanezt találtam a neten.De állítják,hogy nem átverés.Akkor kezdtem gyanakodni mikor a leírásban azt láttam,hogy a bővebb infóért és a kezdőcsomagért fizessek 680.-ot.Na az előző is így kezdte.Akkor bedőltem sajna, de most nem.Vigyázz az ilyenekkel átverésen.Mindíg azokat húzzák le jónéhány ezer forinttal akik becsületes munkával akarnak még egy kis plussz pénzt keresni.Vigyázz velük!!!..
123. wéva (válaszként erre: 122. - Northwill)
2007. aug. 5. 19:09

Sziasztok


Mivel látom senki, nem írja le a saját tapasztalatát, ezért megosztok veletek egy-két gondolatomat.

Az hogy a borítékolásos munka menyire átverés vagy nem könnyen kiferdítheted, vedd fel a kapcsolatot az illetékes céggel.

Ma már minden cégről lehet infot kérni, az internet erre is nagyon jó.

Ha senkivel nem tudsz beszélni csak e-mailon vagy csak postafiók elérhetősége, van, kezdhetsz gyanakodni.

Tudomásul kell venni, hogy az internet egyre népszerűbb lesz minden területen, igy az átverések is szaporodnak, de aki igazán utána megy a dolgoknak, nem érheti meglepetés.

Én másfélével ezelőtt kezdtem el a Herbalifevel dolgozni, ez egy MLM-rendszer, sokan nem igazán értik mi is az MLM-lényege ezért nem is tudnak vele keresni.

Az tény hogy minden amivel valaki pénzt szeretne keresni először meg kell tanulni ,ezért áldozatokat kell hozni .

Az MLM-rendszer előnyét sok nagy cég már felismerte,ezért egyre jobban terjed,de igazán jól még nagyon kevesen tudják ezt csinálni .

Ennek az is lehet az oka, hogy nincs semmilyen szűrő rendszer, boldog boldogtalan elkezdheti, de attól, mert valaki alá ír egy szerződést valahol ahol még sok esetben belépési díj sincs attól még nem fog pénzt keresni.

Mindenkinek, aki otthon szeretne dolgozni az a jó hírem, van hogy ez valóban kivitelezhető, ezt azért mondom, mert már van ezzel kapcsolatban tapasztalatom, a rossz hírem, pedig az hogy csak akkor, ha valaki valóban dolgozik is érte.

Nem kell hozzá csak egy számítógép napi 4-5 óra, amit arra tudsz áldozni, hogy dolgozol, a saját céljaidért, nyitottság az új dolgokra, kitartás és kreativitás és némi tőke 30-40000 ft .

Egy ilyen jellegű vállalkozásban először le kell tudnod tenni valamit az asztalra, ahhoz hogy pénzt, keress vele, az elején sok munka kevés pénz, de amikor ez az arány megfordul, hihetetlen összegeket lehet keresni.

Mindenkinek sok sikert.

Sziasztok

Kállai Éva

2007. júl. 26. 19:59

Sziasztok!

Akinek van valamilyen tapasztalata az otthon végezhető munkákkal kapcsolatban, az legyen szíves, ossza meg velem itt. Kisbabámmal vagyok itthon, de mellette szeretnék dolgozni. Az interneten találtam ilyen otthon végezhető munkát, borítékolásról lenne szó, csak nem tudom, hogy ez mennyire átverés. Azt írják, hogy bejelentett munka. Aki tud valamit ezekről, az segítsen! Köszönöm előre is.

121. badonyimariaeva (válaszként erre: 120. - Wanda8)
2007. júl. 9. 13:21
Remélem,hogy sok érdekes dologról írnak a fórumodban,mert erre én is kíváncsi lennék.
120. wanda8
2007. júl. 9. 11:35
Szeretném ha véelményeiteket és tapasztalataitokat elmonndanák az otthonvégezhető munkákról!Föleg a neten végezhető munkákról lenne szó!
119. wéva
2007. jún. 21. 13:14
Pedig nem volt kint a tábla sem .
2007. jún. 15. 13:04
Hű azt hiszem zsákutcába futottam!
2007. jún. 15. 12:21
Otthon szeretnék dolgozni, az interneten, van valakinek valami ötlete, jó ötlete?
116. wéva (válaszként erre: 114. - Vicus66)
2007. jún. 12. 21:43

Hát igen mindenki valami működő munkát keres, valószínű, aki keress, az talál is.

Mivel ez itt nem a reklám helye én most csak leírom a saját tapasztalataimat, aki elhiszi, elhiszi, aki nem az nem.

Én is ugyan úgy, mint ti bizalmatlan voltam, minden internetes munkával, de ez nem is baj, mindenkinek azt tanácsolom, hogy bármilyen ajánlatot kap, vagy talál, járja jól körül a témát.

95 ös hozzászólásban már erről beszéltem.

Nézzétek, meg hány éve működik a cég?

Hány országban?

Milyen termékekkel foglalkozik?

Van erre kereslet?

Menyi a befektetés?

Mert ugye azt nem gondolja senki, hogy semmiből munka nélkül lehet pénz keresni.

Én régebben el nem tudtam volna képzelni magamról, azt hogy egy MLM-vállakozást kezdek el.

És tessék nem titkolom, kimerem mondani, hogy másfél éve csinálom .

Sok embernek az van a tudatában, hogy itt az embereket átverik, becsapják stb..

Igen ezzel tudni kell együtt élni, de én be tudom bizonyítani bárkinek, akit érdekel, hogy én senkit nem csaptam be, amire büszke is vagyok, senkit nem vertem át, sőt az üzlettársaim mind el tudják mondani, hogy menyi segítséget kapnak az indulásnál.

Ugyan, úgy ahogy én is kaptam annak idején.

Nem keresek még milliókat, a mostani minimálbér felét keresem havonta, de ennek igazán nincs jelentősége, mert ide úgyis bárki azt ír, amit akar. De mellékesnek ez sem rossz.

Ez mind nagyon sok munkámba kerül de, nekem megéri, mert tudom, hogy később sokkal könnyebb lesz és a fizetés, pedig csak emelkedni fog.

Itt pont fordítva működik minden, mint a hagyományos munkában.

Itt az elején kell többet dolgoznod kevesebb pénzért ,és később mikor már rutinná válik az egész akkor is ugyan annyit dolgozol de már minden könnyebben megy és kevesebbnek érzed de a fizetés az jóval több mint amikor elkezdted.

Szerintem senkinek sem mindegy hogy otthonról dolgozik egy számítógépen vagy naponta bejár valahova ahol esetleg még nem is, érzi magát jól, de muszáj mert valamiből élni kell.

Mégis nagyon sok embernek nem működik ez a módszer, miért is?

Egyszerű, mert itt nincs főnök, aki megmondja, hogy mit csinálj ,mikor és menyit.

Te saját magad vagy a munkádért felelős, és sajnos az emberek 70%-a nem képes saját döntéseket hozni egyszerűbb és kényelmesebb valakit mindig okolni valamiért.,miközben várni a csodára ,lottóra vagy valami örökségre.

Itt kapsz egy kész rendszert, amit csak követned

Sziasztok

Éva

115. timy26
2007. jún. 11. 20:18
ha valaki tud valami megbízható,otthon végezhető munkát,azt nagyon megköszönném

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook