Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik szolgáltató tévéműsora jobb minőségű (nem kábel) a T-home-é vagy a UPC-é? fórum

Melyik szolgáltató tévéműsora jobb minőségű (nem kábel) a T-home-é vagy a UPC-é? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 15. 12:26
UPC nekünk is 6-éve van de nem volt semmi gond vele.
2009. jan. 15. 12:13

Nálunk a thome katasztrófa.

Volt thome telefonunk-netünk-tévénk.

Előfordult, nem ritkán, hogy másfél napig nem volt egyik se:se tévé, se telefon, se net.

Na, jó...lemondtuk a netet mag a telefont, gondoltuk, legalább a tévé maradjon.Erre véletlenül mindhármat lekapcsolták.

A központi irodában nem tudtak segíteni, mert a helyi társaság adatait ők nem látják, nem tudják. Kimentünk a helyi irodába,(ami természetesen telefonon nem elérhető, minden fityf....ért oda kell rohangálni) küldtek egy szerelőt, új kábeldobozt, vagy mit...ami szarul működött...értsd:lefagyott, hang elment,úgy percekre...megállt...megint kimentünk az irodába...hoztak nagy nehezen egy újat...a gond ugyanaz...megint bementünk... megint adtak egy újat...ugyanolyan szar, mint az első...kérdeztük:nemelehetne-e a régi, legeslegelső dobozt újból aktíválni, mert az, amikor működött, legalább hibátlan volt.Válasz:Neeeeem...hát azt neeeem leheeeeet...Ez rengeteg utánajárást, idegeskedést, dühöngést okozott nekünk. 10 felvételből 2 ha sikerült, a többi ment a kukába emiatt.Nem túloztam!

Az első szerelőnek, a kb. 10 perces munkája után adtam egy ezrest... ő meghagyott egy mobilszámot, hívjuk, ha valami gond van...és soha többé nem tudtuk elérni, pedig gondHEGYEK voltak!!! :-))

És akkor pár napja áttértünk a UPC-re.Amivel maximálisan meg vagyunk elégedve.

Őszinte leírást vártál: ez az volt.

2009. jan. 15. 11:58
UPC!!!-re voksolok,tapasztalatból 6 éve van nekünk és nem volt még vele gond...
2. Courage (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2009. jan. 15. 11:32

Szia!Az én tapasztalatom szerintem jobb a UPC mint a Thome. Nekem sosem volt bajom a upc-vel, míg a másiknál folyton hívnom kellett őket, mert nem volt adás vagy a net döglött be.3 éve van UPC-m most váltottam csomagot és azt hiszem 10340 ft a csomagom, amiben van telefon,hiperszuper internet(UPC GOLD vagy mi:)) meg egy normál tv csomag. Nincs extrám mint HBO, de nem is az alapcsomag tvm van. Ebből a net az ami több mint a fele, plusz hűséggel 2011-ig nem lesz árváltozásom. Szóval szerintem azért érdeklődjetek még kicsit, bár a T-s árakat nem tudom bevallom őszintén.

Hát ennyi:)

2009. jan. 15. 11:24

Sziasztok Lányok,Fiúk!

Megint eszünkbe jutott valami,de nem tudjuk,hogy jó ötlet e,amit kitaláltunk,már évek óta előfizetői vagyunk a UPC-nek,de sajnos most úgy alakultak a dolgaink,hogy egy olcsóbb szolgáltatót kellett keresnünk,némi gondolkodás után a T-Home mellett döntöttünk,most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy van e különbség a szolgáltatás minőségében a T-Home,és a Upc között?Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy akinek van véleménye a témával kapcsolatban,írja meg nekem kendőzetlen,őszinte véleményét,nehogy a végén sajnáljuk,hogy váltottunk.Nagyon szépen köszönjük a válaszokat.Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook