Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok, tanácsok - hogyan böjtöljünk? fórum

Tapasztalatok, tanácsok - hogyan böjtöljünk? (beszélgetős fórum)


9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - Srrse)
2007. ápr. 18. 16:30

Arra azért nem árt vigyázni,hogy ne fogyókúrának,vagy súlycsökkentő dolognak fogjuk fel.Mert a cél nem az.A böjt arról szól,hogy tudatosan lemondunk bizonyos dolgokról,saját jószántunkból.A böjt számomra azt jelenti,hogy van akaratom a testem felett,hogy az én kezemben van az irányítás!

És ha megcsinálok egy böjtöt(teljesen mindegy hogy 24,vagy akár 240 órás),az öröm ennek szóljon.Hogy IGEN?MEGCSINÁLTAD!

Mert a böjt nem csak a testet,hanem a lelket is gyógyítja,önbecsülést,önbizalmat,és büszkeséget ad!Feltéve ha nem a mérleggel bajlóduk nap, mint nap.....

2007. ápr. 18. 09:18

perszem ez attol fugg hogy menyire tudod betartani

szerintem nagyon jo, hogy par nap bojtot tartani nagyon egeszseges

foleg most tavaszal...egy tisztitokura

de persze vannak teas tisztitokurak...csak keresni kell...itt a netten sok megtalalhato, a pro es kontra komentarokkal

2007. ápr. 18. 09:16
en arra gondoltam...pl hetfo-gyumolcsnap, kedd-normalis( persze nem zsirokkal) szerda lehet -le nap, csutortok- zoldseg vagy gyumolcsnap, pentek ha akarod feketebojt, szombat , vasarenap normal nap
6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - Frekvencica)
2007. ápr. 18. 09:13
Már hogy érted azt,hogy nem olyan egészséges?
5. frekvencica (válaszként erre: 4. - Srrse)
2007. ápr. 18. 09:10

de ha ezt összeadom, máris megvan 5 nap a hétből... akkor egy héten 5 nap a böjt??? biztos nem így gondoltad.


részemről havi egy hét a maximum, amit el tudok képzelni böjt gyanánt, igaz még nem próbáltam, mert egyelőre az ideális testsúlyom elérésén fáradozom, persze ebben is vannak amolyan böjt-féle napok beiktatva, de ez közel nem oylan egészséges, mint ahogy azt én a jövőben elképzelem.

2007. ápr. 18. 09:08
szerintme egy heten lehet egy, ket napot lenapot tartani...egy ket napot amikor csak gyumolcsoket eszuk, esetleg egy nap fekete bojt ( amikor semmit nem eszuk)...de csak rovid ideig..hogy ne sinylodjon a szervezetunk
2007. ápr. 18. 09:02
Szerintem előtte mindenképpen egy vagy két hét is kell,hogy felkészüljünk rá,nagyon fontos koncentrállni arra ,hogy böjtölni fogunk.Legalábbis nálam csak így működik!
2007. febr. 13. 17:05
esszel. mindig tartsunk fel es levezeto napokat. + sok folyadekkal.
2007. febr. 13. 16:59
naaaaagy kitartással :)))))))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook