Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2009. ápr. 27. 18:11

Visszakaptam a horoszkópos könyvem, válaszolok, ha valaki kérdez. Azért ne halmozzatok el levelekkel, csak finoman! :)))

XD

87. c0c88e77c0 (válaszként erre: 81. - Vivili)
2009. ápr. 27. 08:38
:D:D:D
2009. ápr. 26. 09:39
Csak kérdezz, mert így a sok hülyeséget nem akarom leírni. Általában íráskényszerem van (hehe)! :DDD
85. zsuzsóka88 (válaszként erre: 84. - Mothertiger)
2009. ápr. 26. 09:27
hehe, szívesen olvastam volna :D
84. mothertiger (válaszként erre: 83. - Zsuzsóka88)
2009. ápr. 25. 21:53

Igazán nincs mit!

Erről még akár két óra hosszáig is írhattam volna... :D

83. zsuzsóka88 (válaszként erre: 60. - Mothertiger)
2009. ápr. 25. 21:19
köszi szépen a választ :)
82. mothertiger (válaszként erre: 81. - Vivili)
2009. ápr. 25. 09:26
Micsoda szerény igények! :DDD
81. vivili
2009. ápr. 24. 15:54
Az én férjem azt szokta mondani a kérdésre, hogy milyen ajándékot szeretne, hogy "mindegy, csak nagy, szép és értékes legyen"
80. Kata75
2009. ápr. 22. 18:54

Sziasztok!


A barátnőm férje is bika, és 1-2 dolgot eltekintve ő is jellegzetes:)

Mint embert nagyon szeretem, mert mi állandóan fogyózunk, és tök jókat szoktunk ezügyben is dumálni. Szintén családcentrikus, bár kicsit uralkodóbb jellem, mint az én Józsefem, és kevésbé házias, sőt azt is mondhatom, hogy egyáltalán.

Nekem a férjemen kívűl nem volt más bika partnerem, így túl sok viszonyítási alapom nincs, és remélem már nem is lesz:)


Meghódítani: nálunk sok esetben jobban örül egy különlegesebb meglepi programnak (pl. egy komolyzenei koncert, színház, vagy csak simán meglepi mozi stb), mint bármi kézzel fogható dolognak. Bár egy jó minőségű csokinak, de akár egy simának sem tud soha ellenállni:)) Vagy ahogyan már előttem is írták valami hasznos/praktikus használati tárgynak is örül.

2009. ápr. 22. 18:39

Persze, nem mindenkire lehet ráhúzni a jegyek jellemzőit. Minden embernek megvannak a sajátosságai.


Én ez alapján választottam párt. Vagyis inkább ő választott engem. Én csak beleszerettem...:)

78. Fiatal nő (válaszként erre: 77. - Mothertiger)
2009. ápr. 22. 18:37

Bak vagyok. Horoszkóp szerint a Bika nekem az "álompasi", de eddig nekem az jött le, hogy kiábrándulok belőlük és idegesítenek. :-S

A párom meg Vízöntő, horoszkóp szerint nem igazán passzolunk, ehhez képest remekül megvagyunk.


Mondjuk nem hiszek annyira ebben a horoszkóposdiban, bár az alapjellemzések általában igazak szoktak lenni.


De párt ne ez alapján válasszunk. :-)

2009. ápr. 22. 18:15

Neked mi a horoszkópod? :)

A bikákkal van rossz tapasztalatod, vagy a plátói kapcsolatokkal?

2009. ápr. 22. 18:09
Nekem rossz tapasztalatom van egy ilyennel, úgyhogy inkább kerülöm. :-P
2009. ápr. 22. 18:08
Hmm, ma láttam a régi, plátói bika fiúmat... Borzalmas, hogy még mindig felkavar. De valószínűleg csak a plátói volta miatt... :(
74. f632c88244 (válaszként erre: 58. - Vhiching)
2009. ápr. 22. 15:08
húúúúúúúúúú, ezt végig olvasni sem volt semmi....
2009. ápr. 22. 13:42
Én is írtam! :)
72. c0c88e77c0 (válaszként erre: 71. - Mothertiger)
2009. ápr. 22. 13:32
írok privit :)
2009. ápr. 22. 12:55

Komolyra fordítva a szót: egy férfias parfüm, meg egy puha fürdőköpeny (neve belehímezve) elegáns és személyre szóló ajándék lehet.


A korán kívül még annyit megírhatnál, hogy nincs valami hobbija, szenvedélye? Esetleg azokkal kapcsolatban is örülne valaminek.

70. c0c88e77c0 (válaszként erre: 69. - Mothertiger)
2009. ápr. 22. 11:25
:D:D:D
2009. ápr. 22. 09:18

A bika szereti a praktikus ajándékokat, aminek hasznát veheti.


Személy szerint én egy árva kis krumplihámozónak is tudok örülni! Persze azért azt mégse vegyél neki...:DDD

2009. ápr. 21. 22:36
arra vonatkozólag tudnátok tanácsot, ötletet adni,hogy milyen ajándékkal érdemes kedveskedni a bika férfiaknak, például szülinapra? 30-35 év közötti korosztályra gondolok :) köszönöm szépen :)
67. Kata75
2009. ápr. 21. 18:24

Egy kis javítás, mert 1-2 apróság kimaradt:)


Szívesen:))


Emberismeret: nálam is hasonló, és általában az első beszélgetés utáni megérzésem az igazi.

Ezt azért írtam így, mert volt hogy még nagyon az elején fordult a dolog, de aztán hosszútávon mégis az első igazolódott.


Bár én nyilas vagyok, és nem bika, akikről szól ez a fórum, de van még egy rám jellemző nagyon fontos tulajdonságom. Nem szeretem a haragot. Ha bármi összetűzésem akad, akkor azt MINDENÁRON szeretem tisztázni. Persze csakis az erre megfelelő időben, és hangnemben. Egyszerűen nem bírom elviselni az ilyen állapotot, és természetesen ez minden esetre igaz. Szóval, ha úgy érzem én lőttem túl egy célon, vagy bántottam meg valakit akkor is.


Ja, és még egy fontos: a pénz. . . ami sajnos gyakran kicsúszik a kezeim közül, de ennek kordában tartására van egy imádnivaló bikám:))

66. Kata75 (válaszként erre: 64. - C0c88e77c0)
2009. ápr. 21. 18:22

Szívesen:))


Emberismeret: nálam is hasonló, és általában az első beszélgetés utáni megérzésem az igazi.

Ezt azért írtam így, mert volt hogy még nagyon az elején fordult a dolog, de aztán hosszútávon mégis az első igazolódott.


Bár én nyilas vagyok, és nem bika, akikről szól ez a fórum, de van még egy rám jellemző nagyon fontos tulajdonságom. Nem szeretem a haragot. Ha bármi összetűzésem akad, akkor azt MINDENÁRON szeretem tisztázni. Persze csakis az erre megfelelő időben. Egyszerűen nem bírom elviselni az ilyen állapotot, és természetesen ez minden esetre igaz. Szóval, ha úgy érzem én lőttem túl egy célon, vagy bántottam meg valakit.


Ja, és még egy fontos: a pénz...ami sajnos gyakran kicsúszik a kezeim közül, de ennek kordában tartására van egy imádnivaló bikám:))

65. c0c88e77c0 (válaszként erre: 61. - Mothertiger)
2009. ápr. 21. 16:55
:):)kérdésedre válaszolva az én esetemben elő szokott fordulni, az,hogy az ellenszenvet nem sikerül feloldani magamban, nagyon jó az emberismeretem , talán ebből fakad ez nálam! igaz, ha ellenszenvet érzek valaki iránt, annak mindig alapos oka van... de az ellenszenv érzése bennem ritka, inkább nagyon tudok szeretni és engem is szeretnek :) olyan van inkább, hogyha valaki iránt "megfagyok" akkor nem igen olvadok fel! de ahhoz sokat kell tenni az illetőnek,hogy megfagyjak irányába!
64. c0c88e77c0 (válaszként erre: 59. - Kata75)
2009. ápr. 21. 16:49
köszönöm, hogy megírtad :)
63. c0c88e77c0 (válaszként erre: 58. - Vhiching)
2009. ápr. 21. 16:45
iszom szavaid :):) hihetetlen,hogy minden szavad igaz a bika férfiakra, hát persze , hisz te is az vagy, de nagyon jó volt olvasni, el is mentetettem ,mert annyira tetszik ;)
62. vivili (válaszként erre: 58. - Vhiching)
2009. ápr. 21. 13:32

Ezek után is azt mondom, hogy nekem csak bika kell :) még jó, hogy van otthon egy. :)

elgondolkodtam azon, amit a végén írsz, mármint, hogy ilyen-e egy férfi.. És azon tanakodom, hogy lehetséges, hogy a maszkulin tulajdonságokból a bikák még sokat őriznek, úgy alapból... Vagy azért "népszerűek" a nők között, mert a férfias tulajdonságaik mögött sok empátia van, amit a nők jól viselnek.

?

szerintetek?

61. mothertiger (válaszként erre: 51. - C0c88e77c0)
2009. ápr. 21. 10:31

Igen, ezt írja a horoszkópos könyvem. :)


Nekem sajnos nem volt hosszú távú kapcsolatom bikával, csak egy nagyon forró plátói szerelem. De az a bika fiú elemi erővel vonzott, ahogyan én is őt. Kétszer próbáltuk dűlőre vinni a dolgot, de különböző okok miatt nem ment. Talán jobb is, hogy így történt.


A bika-bika páros lelki ikre a másiknak, ugyanazt szereti: kényelmet, biztonságot, a megszokott környezetet, a családot, a családiasságot. Egyforma ízlésük miatt remekül kijönnek. Itt nem igazán érvényesül a "két dudás egy csárdában" hatás, ahogy a legtöbb jegynél általában.


Viszont bikákhoz címeznék egy kérdést:

volt-e már olyan bika ismerősötök, aki ellenszenves volt első látásra, és ezt az ellenszenvet nem is sikerült a továbbiakban sem feloldani magatokban?

60. mothertiger (válaszként erre: 50. - Zsuzsóka88)
2009. ápr. 21. 10:24

Szeretem: szüksége van az erőmre, a biztonságomra, a rajongásomra, ezáltal fontosnak érzem magam.:)

Szeretem a gyengédségét, érzékenységét.


Nem szeretem, hogy hallgat a problémákról, nem látja reálisan a dolgokat. Nem szeretem, hogy mindig kételyek gyötrik, látványos szenvedése az agyamra megy. Pl. attól, hogy gyomoridegig szenved, nem oldódik meg a problémája...

Én a tettek embere vagyok inkább, erre sarkallom a páromat is. Adom neki a határozottságot, az önbizalmat. Ő meg nekem cserébe a cirógatást, amit szeretek. :)

59. Kata75 (válaszként erre: 57. - C0c88e77c0)
2009. ápr. 20. 21:02

Hááát ezt így nehéz most megfogalmaznom:) Azért megpróbálom:

- Minden szempontból szükségem van biztonságérzetre, melyet a bika férjem mellett teljes mértékben megkapok.

- Szeretem a szabadságot, de nem a szó szoros értelmében. Néha kell egy kis egyedüllét (1-2 óra, max fél nap), de aztán már nagyon hiányozik a család:)

- Fontos dolgokban megpróbálok józan ésszel gondolkodni, és nem hagyom, hogy pillanatnyi érzések befolyásoljanak. Eddig hála mindig bejött. Ettől nem érzem magam "érdekembernek", mert egy komoly kapcsolatban/házasságban nem tudnék olyan emberrel/helyzetben lenni, aki/ami egy pici dologban is nem megfelelő számomra.

Pl több pénz, de egy olyan tulajdonság, amit nem tudok elfogadni. Szóval elég egy apró valami, és nem érzem jónak a dolgot (ez inkább valami kifogásérzés?).

Ehhez még annyit, hogy érthetőbb legyen: a férjemnek is vannak "rossz" tulajdonságai, de ezekkel együtt szeretem, sőt imádattal bújok hozzá, bármilyen izzadmányos is, és vonzónak találom:))

Az utóbbi másnál meg lehet, hogy simán szakítóok lenne.

Ösztönember lennék? Lehet + a fent említett józan ész irányít. Már lánykoromban is "tudtam", hogy mit akarok, és aszerint cselekedtem.

Ha egy kapcsolat úgy indult, hogy tudat alatt éreztem, vagy tudtam, hogy valami nem stimmel, akkor eleve nem terveztem, hanem éltem a mának. Kiélveztem az adott helyyzet előnyeit. Persze, ha minden szempontból súrolta a vágyam az alsó határt.

Ebből kifolyólag, mivel megtaláltam az IGAZIT semmi pénzért nem kockáztatnék. Egyszerűen nincs rá szükségem!

Lehet valakinek több pénze van, jobb az ágyban (ezt kétlem:), de nála lenne más, aminél jobbra is vágyhatnék. Tehát szerintem tökéletes ember/társ nincs. Mindenki tudja mi a fontos számára, és aszerint választ, és Ő lesz neki az igazi.

A nagyobb dolgok legyenek összhatásban, a kicsiket pedig meg kell tudni beszélni. Szóval szerintem a másik legfontosabb dolog a beszélgetés, és közhely, de az őszinteség. Persze utóbbi nem 100%-os kiteregetést jelent, de ami nem stimmel azon így lehet korrigálni, és ha nem sikerül, akkor a kapcsolat attól függ, hogy ez a valami hányadik helyen áll, és hosszútávon lehet-e vele együtt élni.


Most sajnos mennem kell....


Lehet, hogy jól leírtam magam, és össze-vissza dumálok, de Te kérdeztél:))

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook