Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


103. Beathryche (válaszként erre: 94. - Solyaaa)
2009. szept. 8. 15:02
Már írtam azt hiszem, de ha női nőgyógyászról van szó, akkor részemről Katona Renátát ajánlanám. Az ismerőseim közül sokan hozzá járunk, és maximálisan meg vagyunk vele elégedve.
102. dindin19 (válaszként erre: 101. - Time)
2009. szept. 8. 12:17
írd be a gugliba a nevét és előjön a magánklinka, ahol dolgozik
101. time (válaszként erre: 100. - Noritancos)
2009. szept. 8. 10:53
De jó, hogy leírtad a tapasztalatodat! Köszi szépen! Jó ideje töprengek rajta, hogy hozzá kellene mennem, de még nem szántam rá magam. Egy tervezett második baba miatt az is szempont, hogy közel van a lakhelyemhez a rendelője. :) Megírod priviben a tarifáit? Ugye van uh a rendelőjében? A megbeszélt időben sorra kerül az ember általában nála?
2009. szept. 7. 21:25
Sziasztok! Valaki kérdezett Kormányos dokiról. Nekem ő az abszolút favorit! 9 éve járok hozzá, még fősulisként az egyik csoporttársam ajánlotta (elég sokan a mai napig hozzá járunk) , azóta a két gyerkőcöm megszületésénél is ő volt a segéderő orvosi részről. Abszolút pozitív volt mindkét szülésélményem. Először is mindent meg lehet vele beszélni, nyitott nagyon sok mindenre. Én például az anyukámmal szültem, mert valahogy nekem nem jön be a papás szülés (nem szerettem volna előtte olyan esendő lenni, plussz amikor először szültem azt se tudtam hogy fogom viselni és szegénynek a fejét se akartam esetlegesen leordítani - gondoltam anyu jobban elviseli, ha mégis így lenne hiszen ő is szült :D - na de visszatérve, amikor már megvolt a baba a párom ugyanúgy bejöhetett hozzánk a megfigyelőbe. A szülés menetébe nem szólt bele, nem akarta siettetni a babák kibújását. Én mindkettővel viszonylag korán mentem a szülés napján kórházba. Ok: az elsőnél még nem tudtam mi a helyzet. így biztos a mi biztos bementem már reggel 7-kor, de csak du. 5:05kor lett meg a kisfiam. A kislányomnál meg ugyan a magzatvíz is elfolyt már reggel nyolckor mégis csak du. 3-ra lett meg. De ami a slussz poén, hogy nekem azért ő az etalon, mert a kislányom születése előtt 3 nappal a dokit is műtötték (belelépett vmi üvegbe), ez a szülőszobán derült ki,miután megkérdeztem miért biceg ilyen furán :) Ennek ellenére amint telefonáltam egy fél órán belül ott volt (9től) du. háromig nagyobbrészt mellettem, néha kiment kajálni vagy inni egy kávét, de amúgy végig ott volt és figyelt. Szóval sztem kevés ilyen orvos van. én bátran merem ajánlani mindenkinek. Igaz nem a legolcsóbb doki, de manapság mi/ki az? (Amúgy amikor még főiskolás voltam, volt hogy pénzt se fogadott el tőlünk, talán mert ő se sokkal hamarabb végezte el az egyetemet) :) És ha már a gyerekről, gyerekvállalásról van szó sztem az a legkevesebb ha olyan dokihoz mentek aki nem csak egy darab elvégzendő feladatnak tekint :D
99. mirror
2009. szept. 7. 11:40
bocs kolosszár sándor...
98. mirror
2009. szept. 7. 11:40
Sziasztok! nincs időm végig olvasni a fórumot de egy biztos, Dr. Kolosszár Györgyhöz a büdös életben nem megyek többé. Félre kezelt, és néha úgy érzem soha nem lesz már minden rendben...
97. baloghany (válaszként erre: 94. - Solyaaa)
2009. szept. 6. 08:03
Miért van eleged a férfi nőgyógyászokból ? Mi a gond ?
96. solyaaa (válaszként erre: 95. - Dindin19)
2009. szept. 5. 06:29

Köszi, akkor jóra gondoltam..csak mire a Mávba bejutok...fél év:S Magánra meg nincs pézem, namajd lesz vhogy.)

csáo

95. dindin19 (válaszként erre: 94. - Solyaaa)
2009. szept. 3. 20:30
üsd be a gugliba: máv rendelőben ingyenes, medicenterben magán , s még emilt is találsz
2009. szept. 3. 20:03

sziasztok!


Ismertek női nógyógyászokat Szegeden?

Elegem van a férfi nőgyógyászokból:(

Nyirati Ildikó hol rendel?

93. t!mmi
2009. júl. 24. 22:49

Sziasztok!

Hallottam már Nyirati Ildikóról, és elég sokan jó véleménnyel vannak róla. Esetleg nem tudja valaki, hogy egy vizsgálat mennyibe kerül nála?

2009. júl. 20. 10:03

Üdv Mindenkinek!

Én Koloszár Sándor után érdeklődnék Szegeden....

Ha valaki tud róla írni valamit, nagyon megköszönném!

2009. máj. 23. 22:45
És te mit ajánlanál elsőnek a gyogyszert vagy az óvszert?
90. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 89. - B3957d15e1)
2009. máj. 23. 22:34
Szia, én hozzá járok, szerintem nagyon aranyos kedves.
2009. máj. 23. 21:18
Jaj elírtam a nevét Nyirati Ildikó
2009. máj. 23. 20:08

Sziasztok!


Segítséget illetve tanácsot szeretnék kérni!


19 éves lány vagyon másfél éve van barátom nagyon szeretem ahogy ő is. Még szűz vagyok de szeretnék vele lefeküdni de tartok egy kicsit a dologtól. Félek, hogy esetleg az óvszer elszakad. Ezért gondolkoztam el azon, hogy elmegyek nőgyógyászhoz és íratok fel gyógyszert. De még ott sem voltam és kicsit szkeptikus vagyok azzal szemben is. Nem tudom, hogy melyik megoldást válasszam. A barátom nagyon türelmes velem szemben nem hánytorgatja fel, hogy miért nem történt még meg biztosított róla, hogy addig vár míg készen nem érzem magam. Sőt az első évfordulónkon megkérte a kezemet is természetesen igent mondtam hiszen érzem h számomra ő az igazi (volt már barátom senkinél nem gondoltam még ilyenre)!

Szóval szeretném megkérdezni, hogy ti mit ajánlanátok az első alkalommal védekezésre.

Amennyiben a nőgyógyász mellett döntök természetesen édesanyámat is megkérdezem, hogy kihez jár de én Dr. Nyitrai Ildikót néztem ki, mit gondoltok róla aki hozzá jár!

Segítségeteket előre is köszönöm

2009. máj. 20. 15:35
látom nektek már van babátok:) kinél szültél, nem voltál vele megelégedve? Már etervezitek a második babait?
86. time (válaszként erre: 85. - Csiga1170)
2009. máj. 20. 15:24
Nekem ultrahangot csinált kétszer a klinikán, s utána köszönt a folyosón. Azt hittem, rosszul hallok. :) Meg tényleg nagyon kedves volt. De annyi rossz tapasztalatom van, hogy nehezen döntök.
2009. máj. 20. 14:31
nem fáj a vizsgálat egyáltalán, nagyon óvatos. Én is voltam már olyan dokinál, hogy majd kiugrott a szemem, de ő nem olyan. Mindig nagyon kedves velem. Most már járok ctg-re a klinikára, ma is én nem vettem észre, hogy jön, mert akkor még a ctg-re sorakoztam és ő köszönt rám. Szóval szerintem figyelmes, meg képbe is van velem. Mert hallottam olyat is aki magándokihoz járt, de még szüléskor sem ismerte meg. Szóval az egy kicsit gáz. Na de majd írok a szülésről.
84. time (válaszként erre: 81. - Csiga1170)
2009. máj. 20. 11:33

Ja tényleg, Te vagy az! Megy a drukk a szüléshez, aztán majd számolj ám be, milyen volt! ;)

Nem fáj nála a vizsgálat? Mert engem eddig, ha fiatal doki vizsgált mindig kellemetlenebb volt, mint az idősebbeknél.

2009. máj. 20. 07:59
A Gera Sándor utcában van magánrendelése csütörtökönként. Én 8000-et szoktam fizetni úgy hogy van ultrahangos vizsgálat is. Ha sima vizsgáltara mész úgy tudom 6000.
82. moncsicsi83 (válaszként erre: 81. - Csiga1170)
2009. máj. 19. 22:13
hova jársz hozzá? És mennyit kér el 1-1 vizsgálatért?
2009. máj. 19. 21:30
én járok a Kormányos dokihoz, 35 hetes kismama vagyok. Egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve, de a szülésről egyenlőre nem tudok nyilatkozni:)
80. time (válaszként erre: 77. - Baloghany)
2009. máj. 19. 09:23

Köszi, s bocs, akkor rosszul emlékeztem.

Nekem lassan dönteni kellene, kihez megyek, s olyan tanácstalan vagyok. ;( Vincze Emőkét is ajánlották, de női fogorvossal már nagyon ráfaragtam, nem tudom...

79. künde
2009. máj. 18. 22:57
Köszönöm, de már voltam dokinál. Azért ha egyszer szülni fogok, lehet még megkereslek az elérhetőségért :)
2009. máj. 16. 19:55
Kormányos Zsoltról én is csak jókat hallottam, na meg anno tini ambulancián nála voltam először és nagyon jó tapasztalatok voltak vele már elsőre is...
77. baloghany (válaszként erre: 76. - Time)
2009. máj. 16. 19:34

Köszi :) Nem, az én dokim Keresztúri Attila.

De Kormányos Zsoltról is jókat hallottam.

76. time (válaszként erre: 75. - Baloghany)
2009. máj. 16. 08:12
Ugye a Te dokid a Kormányos Zsolt? Szüléskor milyenek voltak a tapasztalataid? Gratulálok a babához!!!
75. baloghany (válaszként erre: 74. - Künde)
2009. máj. 15. 09:16
Az én dokim nagyon jó. Nem tudom mi a problémád de csak ajánlani tudnám, ha gondolod priviben megadom az elérhetőségét.
74. künde
2009. máj. 15. 08:57
Köszönöm az információkat :) Azért nem könnyű megtalálni a megfelelő orvost. Én még nem vagyok szülés előtt, más problémával keresek orvost.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook