Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
613. time (válaszként erre: 612. - Bededi)
2012. jún. 2. 10:25
Köszönöm! Nahát, voltam is ott, s nem is vettem észre.
612. bededi (válaszként erre: 611. - Time)
2012. jún. 2. 06:53

Kedves Time!


A Sári Tamás a terhesdiagnosztikán is dolgozik,egy nap kivételével,de azt nem tudom mikor van az a nap.De ha bemész a Vasas Szent Péter utcába a terhesgondozóba ott megtalálod és tudsz is vele beszélni.

611. time
2012. máj. 31. 19:46
Sári Tamásról tudja valaki hol rendel most, s mennyiért?
610. Aranyfürt (válaszként erre: 609. - 9949bca4eb)
2012. máj. 19. 16:14

Nagy László azért nincs keddenként, mert régebben akkor Bácsalmáson rendelt, illetve minden hónap első keddjén terhesgondozást csinál Bács-Kiskun megyében, én így kerültem hozzá.

Utoljára, mikor beszéltem vele, mondta, lehet, már kedd délutánonként fog rendelni Szegeden.

2012. máj. 18. 21:13

Köszi a válaszokat!

Nekem amúgy a védőnőm se szimpi túlzottan, kicsit kínosnak is találom, hogy mindkettőjük ellen kifogásom van, így jó lenne ha orvost is meg védőnőt is "cserélhetnék".

Akkor legközelebb, ha megyek már egyenesen a Nagy Lászlóhoz kérjem magam? Kedden mennem kell amúgy a védőnőhöz...

608. bededi
2012. máj. 18. 10:18
Ha jó láttam a Nagy doktor úr keddi napokon egyébként nincs.
607. bida1 (válaszként erre: 605. - 9949bca4eb)
2012. máj. 18. 09:08
Nekem Kata a védőnőm és ő se problémázott, sőt mondta még itt van a Nagy László gyorsan menjek be hozzá, aztán nekem is szimpatikus volt, legközelebb szerdai napon megyek, hogy biztos ott legyen.
606. bededi (válaszként erre: 605. - 9949bca4eb)
2012. máj. 18. 07:16
A védőnő maradt.Ő aranyos.Megmondtam kerek perec, hogy komoly problémáim vannak a doktorral és miatta magán úton kell pénzért elláttatnom magam.Ennyit mondtam.
605. 9949bca4eb (válaszként erre: 598. - Bededi)
2012. máj. 17. 19:15

Szia!

Hogyan váltottál orvost? Meg kellett magyaráznod, hogy miért?

És a védőnő maradt, aki eddig? Mert úgy tudom, hogy Mariann ezzel a dokival dolgozik együtt. Akkor a védőnő is változik?

Nagy Lászlót csak annyiban ismerem, hogy őnála kezdtem a terhességet, aztán mikor meglett a kiskönyvem, automatikusan átküldtek K.G-hoz. Ma is voltam nála, meglepően kedves volt, elmagyarázta, hogy semmi baj a tenyésztés eredményével, semmi olyan nincs benne, aminek nem kellene ott lennie... bár amikor a baba méreteit kérdeztem, közölte, hogy majd a szülésnél kiderül, mert nem fér bele a képernyőbe. :)

604. czaniko (válaszként erre: 595. - Szuszi79)
2012. máj. 17. 18:08

Szia!

Nem tudom,de szerintem nincs.Én megkérdeztem tőle,hogy a 6 hetes kontrolra is mehetek-e hozzá és azt mondta,hogy nyugodtan csak szóljak fel a portán,ha ott vagyok.Elég sűrűn dolgozik úgy,hogy szerintem bármikor el lehet a klinikán érni.Remélem tutdtam segíteni.

603. bida1 (válaszként erre: 599. - Szuszi79)
2012. máj. 17. 14:11

Akik jó orvosok szerintem azok elég drágák.12000 egy rendelés.

Iylen pl Keresztúri Attila, Sikovanyecz János.

602. bida1 (válaszként erre: 595. - Szuszi79)
2012. máj. 17. 14:09

A medison orvosi rendelőben dolgozik ( Tisza Lajos krt)ő csinál pl 4 D is.

De mondjuk nekem mikor két éve szültem nem volt szimpatikus, nem is értettem mit beszél, mert halkan mondja, meg ugy viszgált, azt hittem be..arok..

601. d'moni
2012. máj. 16. 10:23
Bocsi ezt nem ide akartam...
600. d'moni
2012. máj. 16. 10:12

Kedves hiribi!

Az mitől lehet, hogy szopi után 3 órával hirtelen kibugyog a tej a babám szájából?

599. Szuszi79 (válaszként erre: 598. - Bededi)
2012. máj. 16. 07:40
Én nem vagyok szegedi, de szeretnék találni egy jó dokit aki a klinikán dolgozik. Pl N. Gábort ismered véletlen? (Ő vásárhelyi, de Szegeden dolgozik)
598. bededi
2012. máj. 16. 07:37

Tegnap a terhesgondozóban orvost váltottam,a K.G-től megváltam és a Nagy doktor úrhoz átkértem magam, készséges volt és vevő a panaszaimra, nem beszélve arról,hogy az asszisztensnő is olyan kedves amilyennek egy egészségügyi dolgozónak lennie kell.

üdv.:diplomás ápoló (szintén eü. dolgozó )

597. Aranyfürt (válaszként erre: 577. - 9949bca4eb)
2012. máj. 14. 17:26

Én Nagy Lászlóhoz járok. Első terhességem, ráadásul ikerterhesség, most tartunk a 25. hétben és én eddig 100%-ig meg vagyok vele elégedve. Kedves, nyugodt, mindent elmagyaráz, figyel Ránk nagyon! :)

Ha szült már valaki nála, örülnék, ha írna Róla, mert kíváncsi vagyok. :)

596. Szuszi79 (válaszként erre: 595. - Szuszi79)
2012. máj. 14. 16:57

Megnéztem, van :-)


Köszi mindent!

595. Szuszi79 (válaszként erre: 594. - Czaniko)
2012. máj. 14. 16:33
Van neki magánrendelője? Esetleg tudod ezt is?
594. czaniko
2012. máj. 14. 16:31

Sziasztok!

Bocs,hogy csak most írom meg a rejtéjes orvosom nevét,de 2 gyerköc mellett nem sok idő van netezni.Az én orvosomat Szabó Jánosnak hívják(fiatalabbik).Ő a mi "megmentönk",remélem tudtam segíteni!

593. bededi (válaszként erre: 591. - 9949bca4eb)
2012. máj. 11. 07:13
A 11. héten én is véreztem és a K.G. nekem is ezt mondta.pedig 2 hétig progeszteron hormont is szedettek velem.Persze szerinte ez is felesleges volt.
2012. máj. 9. 17:53

Még egy kérdés:

Dr. Szabó Józsefet ismeri valamelyikőtök? 60 körüli lehet, alacsony, kis mosolygós, őnála szültem a második gyerkőcöt és teljes mértékben meg voltam vele elégedve. Praktizál még?

591. 9949bca4eb (válaszként erre: 584. - D'moni)
2012. máj. 9. 17:52

Köszi!

Nem is tudom, hogy akarjak-e megfogadni orvost így előre, de azért tényleg nem ártana, ha egy másik is megnézne.


Mondok egy példát a különbségekre: 2 hónapja egyik hajnalban elkezdtem vérezni, mint az őrültek rohantunk be a klinikára, egy nagyon kedves, türelmes, fiatal doki fogadott, azonnal Uh stb., és közölte, hogy túl vagyok hajszolva és hogy szigorú fekvés, ez egy figyelmeztető jel. Mindez persze szombat reggel volt, utána a lelkemre is kötötte, hogy hétfőtől már ne dolgozzak. Ezzel a lelettel elmentem K.G. dokihoz, aki a szokásos kézlegyintés kíséretében közölte, hogy bolond az a doki, nem tud semmit, pont azért kell sokat sétálnom és talpon lennem, hogy ne tunyuljak el, és nehogy megpróbáljak feküdni, mert ez tök normális tünet... Tehát már ha itt tartunk, akkor talán mégse ártana, ha egy másik doki is megvizsgálna, nemcsak a folyás miatt, hanem úgy egyébként is az általános állapotom miatt. :))

590. bettson01 (válaszként erre: 589. - Baloghany)
2012. máj. 9. 09:31
Nagyon köszönöm, megkérdezem tőle mindenképp!
589. baloghany (válaszként erre: 588. - Bettson01)
2012. máj. 8. 22:30

Szia !

Ha jól tudom Móni most szült nála 2 hete. Írj neki.

[link]

2012. máj. 8. 13:32

Sziasztok!


Van esetleg valakinek tapasztalat/infója szüléssel kapcsolatban Dr. Vincze Emőkénél? Már egy ideje hozzá járok és elégedett is vagyok vele, de szülni először fogok. Bármi érdekel, pl. hogy van-e konkrét ár amit szülésre mond, mert még nem kérdeztem rá.

Előre is köszönöm!

587. Szuszi79 (válaszként erre: 585. - Czaniko)
2012. máj. 8. 11:43
Én is nagyon örülnék, ha megírnád ennek a kedves dokinak a nevét. Köszi!
586. bededi (válaszként erre: 585. - Czaniko)
2012. máj. 8. 11:40

Kedves Czaniko


Ki ez a mesebeli doktor,aki ilyen kedves?Szerintem mindenkit érdekel!

Nagyon örülök,hogy minden jól alakult!Szerencsések vagytok!

Biztos egy dokiról beszélünk,ami K.g.-t illeti.

Sajnos én csalódtam benne.De még csak a 19. hetet kezdem.

585. czaniko
2012. máj. 8. 10:37

Sziasztok!Meglepődve olvasom a tapasztalatokat.Én 2-án szültem,nem volt fogadott orvosom annak ellenére,hogy ez a második terhességem volt és ez is császáros.Én végig a terhesgondozóba jártam és nincs okom a panaszra annak ellenére sem,hogy 39 hetesen kellett kórházba mennem császárra,mert az orvos K.G.(remélem egy dokiról beszélünk)szerint nem tudtam volna meg szülni a picit,mert a méhem olyan állapotban volt mint a terhesség elött és mert a pici az utolsó pillanatban harántfekvésbe feküdt,pedig fejjel lefelé volt.

Ellenben a kórházban úgy bántak velem mint egy darab szarral.Hiába szóltam hogy nincs esélyem megszülni a picit,sőt be sem fog indulni a szülés nem érdekelte őket csak annyit mondtak végig,hogy meg várják amíg magától beindul a folyamat.

Mondanom sem kell,hogy 40/3 naposan EST vizsgálaton kiderült,hogy elkezdett leválni a lepény és a pici veszélyben van.Ezt egy nagyon kedves rendes orvos vette észre aki elintézte,hogy azonnal császározzanak meg.Még én magyarázkodtam a szülőszobán az orvosnak,hogy eddig miért nem műtöttek már meg,pedig a papirok és a vizsgálatok alapján már 39 hetesen meg kellett volna műteni.

De hála annak a nagyon kedves aranyos dokinak aki azonnal meg műtött és így nem lett baja a picinek csak rá kellett segíteni egy picit a légzésére.

A mai napig(ami persze még nem sok múlt el szülés óta)nem bántam meg,hogy nem volt orvosom,mert lehet,hogy akkor rosszabbúl végződik.

Még annyit a végére,hogy ez az orvos mindennap legaláb 2-szer bejött hogy meg nézzen és meg kérdezze hogy minden rendben van e,és hozzá tette,hogy ha valamiben hiányt szenvednék(gyógyszer vagy valami más)csak szóljak neki és Ő elintézi.Majd a 6 hetes kontrolon ahová már bejelentkeztem hozzám fogjuk neki meg hálálni,hogy segített és hogy figyelt ránk.

584. d'moni (válaszként erre: 577. - 9949bca4eb)
2012. máj. 7. 15:51

Figyu! K.G. nem a fogadott dokid és ha kérdezi akkor meg kell mondani neki kihez jársz. Ebből nincs semmiféle gond. Nekem is volt saját dokim, a K.G. csak "állami kötelező". Nagy Lászlót nem ismerem, nem is hallottam róla semmit, így nem tudok segíteni ebben.

Nincs mit!

Majd írj, mi volt! :)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook