Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolci és környékbeli anyukákat keresnék 1-2 éves csemetékkel fórum

Miskolci és környékbeli anyukákat keresnék 1-2 éves csemetékkel (beszélgetős fórum)


2009. márc. 7. 16:45

Szia Zsuzsi!


Most éppen egy darabig külföldön vagyunk a manómmal, mert az uram itt dolgozik, de nyár elejére remélhetőleg megyünk haza. Ha akkor még aktuális lenne az ismerkedés, akkor örülnék a találkozásnak. Addig is írnál magatokról bővebben? Mit csináltok a manóval stb, kicsit legalább neten keresztül megismerkedhetnénk.

2. Zsuzsi70 (válaszként erre: 1. - BollerKrisz)
2009. jan. 13. 10:11

Szia Krisz!

Nem tudom, jársz-e még erre, mi miskolciak vagyunk, a kisfiam 2 éves.

Várom jelentkezésed!

Zsuzsi

2008. szept. 7. 21:36

Sziasztok!

Olyan csajokat keresnék babákkal, akik szívesen ismerkednének személyesen is. Szakáldon lakunk, és Zsófi babám 1,5 évesen már hiányolja a vele egykorú gyerekek társaságát, csak mivel én is nemrég óta vagyok Borsodi, így nemigazán adatott meg a hasonló családok megismerése, főleg, hogy ingázunk Norvégia és Borsod között. Szóval szívesen találkoznánk néha akár nálunk akár Miskolcon egyéb pl semleges területen is, ha van aki óhajtaná társaságunkat. Babám nem agresszív, nem verekedős, kicsit nehezen oldódik, de nagyon barátságos.

Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook