Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet amögött, ha a párom szinte mindenemen változtatni akar? fórum

Mi lehet amögött, ha a párom szinte mindenemen változtatni akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. grizus
2013. aug. 2. 03:29
Mi lenne, elégedetlen veled, prezentálni akar veled és nem vagy neki elég jó, én ezt nem tűrném el.
61. 40f1eafcfc (válaszként erre: 60. - 3da8f53e4a)
2013. aug. 1. 20:29
:-D Esélyes!
60. 3da8f53e4a (válaszként erre: 59. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 1. 20:27

:) ...lehet már férjhez is ment :D



remélem máshoz.

2013. aug. 1. 20:26
Tényleg! Mi lett evvel a kapcsolattal?
58. a2571c53fb (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2013. aug. 1. 19:54
Bocs nem olvastam végig mindent, de vakon azt mondom, hogy megismerkedett valakivel...és te bizony a háttérben vagy...és sajnos, ami még a rosszabb hírem, hogy meg is szerelmesedet!:-(( Így most tehetsz bármit minden rossz lesz...tehát ne agyalj ezen..tudom, hogy morbid, de engedd el! ..és tudod, hogy fogod visszakapni? Ezzel a viselkedéssel. Szerintem most nincs más esélyed, ha vissza szeretnéd kapni!..ha nem akkor meg azért engedd el!:-))
2013. aug. 1. 19:51
Kíváncsi lennék 2008-óta mire jutott....
2013. aug. 1. 19:48
nem szeret
55. verem (válaszként erre: 21. - 13a6fcd24f)
2012. nov. 4. 13:13
Nekem is ez "jött le" az egészből.
54. 2954d38182 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2010. máj. 30. 13:52

GYORSAN hagyd ott .Ez a férfi 1000% hogy nem szeret téged. Boldogtalan leszel mellette és depressziós.

Keress olyat aki téged szeret. ÚGY AHOGY VAGY!

Minden ember értékes! Ha valaki nem értékeli a benned rejlő értékeket, az nem hozzád való.

2008. nov. 4. 18:21
Uhh, bocsi, ez hosszú lett... :D
2008. nov. 4. 18:21

Egyelőre elvan az alakommal, ami most nagyon jól esik. Az, hogy a szőkék jönnek be neki, annyira nem esik szarul, mert a férfiak 90%-a odavan a szőke bombázókért (még ha nem is vallják be). A szőke nő az a szexszimbólum, ami már levakarhatatlan a 21.században. A férfiak szt hiszik, a szőke nő az a nő, aki már mindent kitapasztalt szexuális téren, egy játékbabának tartják. Most azt is meg kéne kérdezni, hányan vennének el feleségül egy olyan vérbeli szőke cicababát, akiknek kerek a feneke, a melle, műkörmei vannak, hosszú, fenékig érő haja, és tökéletesen tiszta, szolibarna bőre van? Na ez az. Minden pasi csak jól megdugná, de nem sokan vennének el feleségül ilyen nőt. Már csak azért sem, mert nem tudják elképzelni anyaként, hogy otthon főz-mos-takarít, gyereket nevel. Tavaly nagyon elcsesztem a hajam, mert a bankettre készülve elfelejtettem hajfestéket venni, és azt használtam, amit otthon találtam, ami nem az, amit mindig is használtam. Nem szőke lett tőle a lenövés, hanem az EGÉSZ HAJAM szürke lett, mintha 70 éves lennék. Pedig még csak nem is hagytuk rajta annyi ideig, amennyit a papíron írt, a fejemet sem marta, nem volt semmi rossz érzésem közben. A dobozon azt írta, hogy mézszőke. Hát, szürke lettem, ami azért a ballagás és a benkett előtti napokban nem épp a legmegnyugtatóbb pillanat. Rögtön következő nap rohantam olyan festéket venni, amit mindig használtam, és végülis így tettem maximálisan tönkre a hajam. 2 nap leforgása alatt 2x lett festve a hajam, és szőkével, ami a legrosszabb. Mondtam a páromnak, hogy ha megnő, ismét szőke leszek, de ha szőkén növeszteném meg, hát, az évekbe telne... És akkor a hajamat csak egyszer érné a festék, és nem halna meg az egész hajam.


Ja, én egyébként a fekete-hercegek után fordulok meg, mert nekem a dötét hajú hapsik jönnek be. Egyszer heccből azt mondta, befesti a haját feketére. Nem engedtem meg neki, mert egy pasi festett fekete hajjal nagyon buzis (bocsi a kifejezésért, de nem tudok rá más szót...).


Viszont arra jöttem rá, hogy lehet, hogy elege van abból, hogy egyes haverjai folyton szekálják miattam, mert ő mindig is odafigyelt a megjelenésére, focista volt, mellette mindig is edzőterembe járt, tehát szép, kidolgozott teste van, én meg folyton csak siránkozok, hogy egy-egy Karácsony alatt ismét felugrott 5kg, és a fene egye meg, nem akar lemenni magától. Ő tényleg nagyon foglalkozik magával, én eddig az alakomért hááát, nem sokat tettem, amin idén először változtattam. Nem puhán lötyögő nagy fenekem van (bár még mindig nagy, de nem az a puha hájas), hanem keményebb és keményebb, a cellulitiszből idén először már látom a kiutat (huh, de megaszontam!), a kezeim nőiesen vékonyak (nem lötyög a háj rajta, de azért nem is olyan, mint a fogpiszkáló), a hasamon már csak egy ici-pici zsírt tudok összefogni az ujjaimmal. És bármennyire haragudtam rá, végülis hálás lehetek neki ezért, mert mindig is hasonlót akartam látni, és tudni, hogy igen, ezt én csináltam. De azt hiszem, már említettem, pár hete kicsit összekaptunk, mert mikor befizettem a köv. havi bérletet az edzőterembe és megint elkezdett piszkálni ezzel-azzal, még az elején mondtam neki, hogy azonnal hagyja abba. Azt mondta, hogy neki megfelelek így, ahogy vagyok, csak azt szeretné, ha nem hagynám abba, és megszeressem az edzést, akarjam, és minél jobb legyen a közérzetem. Elmagyaráztam neki, hogy azzal, hogy folyton szekál, csak azt fogja elérni, hogy az edzést, az edzőtermet, mintent A-ZS-ig meg fog utáltatni velem, őt is utálni fogom, és a lagrondább nőnek fogom érezni magam ezen a világon. Kérdeztem, hogy ez a célod? Azt mondta, nem, csak szeretné, ha nem utálnék annyira edzeni. Mondtam neki, hogy én nem utálok edzeni, csak lusta vagyok, lusta vagyok 4km-t bicajozni, másfél órát edzeni, aztán izzadtan hazabicajozni 4km-t, mert aztán olyan fáradt vok, hogy tusolni alig marad erőm. Meg azt is mondtam neki, hogy azzal többet ér el, ha inkább azt mondogatha néha-néha, hogy ez igen, megint lementél egy kicsit, már látok egy kis változást, egy kis eredményt, meg hasonlók. Ekkor belátta, hogy igazam van, és amióta ezeket mondogatja, tényleg nagyobb kedvem van edzeni, és jól érzem magam a bőrömben. És a múltkor megkérdeztem tőle, hogy OK, az elején csak azért mondogatta, mert én azt akartam hallani tőle, de mostmár azért ő is lát eredményt? Erre azt mondta, hogy ő eddig is látta az eredményt, hogy fogytam, alakulok, de szentül meg volt róla győződve, hogy azzal csak jót tesz, ha piszkál, és bocsánatot kért tőlem, amiért sokszor megbántott. Olyan éééédes volt... :)

2008. nov. 4. 14:37

Zsuzsa88


én a helyedben keresnék egy normális embert.

ez nem szeret téged.

aki szeret, elfogad.

ne add fel önmagad, később bánni fogod ezeket az időket, mert elvesztegeted.

egyedül is jobb, mint egy ilyen emberrel élni, naponta rettegni, hogy megfelelsz-e. (ha nem, akkor megcsal egy épp ideálissal?)

2008. nov. 4. 14:33
Ilyen fiatalon én tuti biztos, hogy mást keresnék! Meg egyébként is! :)
2008. nov. 3. 21:07
Az, hogy nem rád vágyik igazából, hanem valaki másra..el kellene fogadnia úgy ahogy vagy..persze olvastam, hogy azt mondja hogy csak vigyázni akar az alakodra, meg ilyenek, ami nem is lenne gond...de azért ezt sem kellene ennyire túlzásba vinni!
48. 0292fff612 (válaszként erre: 42. - Ab4b6bc17d)
2008. nov. 3. 15:46
De mi van akkor,ha ő Mel Gibson?Na jó,csak majdnem.
47. 0292fff612 (válaszként erre: 36. - Csókica)
2008. nov. 3. 15:45
Ő folyton kifelé kacsintgat sajnos,mert még friss a kapcsolat,távkapcsolat ráadásul,és egy hihetetlenül rossz közegben él.15 magyar kamionos összezárva Spanyolországban egy házban!Egymást cukkolják.Képzelheted!
46. 0292fff612 (válaszként erre: 35. - 0c97fbb607)
2008. nov. 3. 15:43
Próbáltál te egy Skorpió férfiből bármit is kihúzni?Ha igen,és sikerült,írd meg hogy csináltad!
45. ab4b6bc17d (válaszként erre: 39. - Zsuzsa88)
2008. nov. 3. 14:55
Ez a gyerek - ahogy te fogalmaztál - nem komoly!
44. ab4b6bc17d (válaszként erre: 37. - Zsuzsa88)
2008. nov. 3. 14:53
MI lenne, ha te meg a szőke hercegek után fordulnál meg? Ha meg idegesíti, mondd neki, hogy ő is ezt csinálja! :) Szerintem csak akkor fogja átérezni, hogy milyen bunkóság ezt csinálni, ha a saját bőrén tapasztalja meg...
43. ab4b6bc17d (válaszként erre: 37. - Zsuzsa88)
2008. nov. 3. 14:52
Én is utálnám!
42. ab4b6bc17d (válaszként erre: 34. - 0292fff612)
2008. nov. 3. 14:52
Szerintem ugyanígy kérdezz vissza! Vagy mondd neki, hogy te sem vagy egy Mel Gibson!
41. Csigusz 79 (válaszként erre: 39. - Zsuzsa88)
2008. nov. 3. 14:06

Húúú te ezt nagyon elrontottad hallod!

Tehát eddig a fenék volt a téma,alakitasz rajta de már nem is érdekes,most legyen hosszú a hajad de másokat les,mire megnö neked is majd megint jön valami új kivánsága,ne haragudj de te rontottad el,elhiszem hogy a kedvébe akarsz járni,csak ö sajnos azt nem gondolja hogy igy a büdös életbe nem leszel elégedett magaddal.

Add önmagad,ha igy is kellesz neki akkor ok,ha meg nem hááát... ki vagy téve az elvárásainak,te meg megteszed.

2008. nov. 3. 13:58
Vagyok aki vagyok,szeressenek azért,ne pedig igazgassanak kedvukre meg változtassanak mint valami játékbabát.Egyszer szoke,másszor barna,rovid,aztán hosszú...Te is így igazgatod ot?Szerintem nem.Mert a kapcsolatban mind2 ugyanannyit értek.Valami más gond lehet a pasival.
39. Zsuzsa88 (válaszként erre: 38. - Csókica)
2008. nov. 3. 12:28
Már nem vagyok szőke. Nem megy az, hogy szőke is legyek, meg még növesszem is meg a hajam. Nagyon tönkreteszi a hajam a szőke hajfesték, és a végeit folyamatosan vágni kell, mert úgy nézek ki, mintha a fejemen seprűt hordanék... Mikor legutóbb levágattam a hajam (egész a fülemig), befintorgott egyet, mondta, hogy ez nagyon rövid. De mit csináljak, muszáj rendbehoznom a hajamat, már nagyon döglött volt az egész. Mondtam neki, hogy elég volt, válasszon, vagy maradok neki szőke, de akkor nem szekál azzal, hogy rövid a hajam, vagy visszafestem barnára, és megnövesztem. Azt mondta, hogy akkor inkább fessem barnára, de növesszem meg, mert inkább hosszú legyen a hajam, nem baj, ha nem szőke. De most, bakter, olyan mértékben nézi a hosszú szőke hajúakat, hogy bosszant! Eddig a jófenekű csajokat nézte, most hogy az enyém is alakul, most a szőke haj kerül előtérbe. Hát megverem ezt a gyereket... Mellesleg 4 éve vagyunk együtt.
38. csókica (válaszként erre: 37. - Zsuzsa88)
2008. nov. 3. 12:15
A "szőkehaju pipik"valóban vonzák a tekinteteket,egyetértek,de te is szőke vagy))).Ha a sok sötéthaju között egy van,azért nézik meg,ha sok szőkét lát egyhelyen akkor meg azért.Ti még nagyon fiatalok vagytok,és itt az játszhat szerepet,hogy a "pasi"még nem nagyon akar komoly kapcsolatot,még egy kicsit élni akar/most a házasság fordult meg a fejemben/és lehet,hogy olyan szilárd lesz a kapcsolatod,hogy elértek odáig is,sosem lehet tudni))
2008. nov. 3. 11:38
Nekem is mindig ez járt a fejemben, mert az, hogy egyik pillanatról a másikra semmi nem jó, annak lehet, az az oka, hogy van valakije, aki szép és jó, de nem akar elhagyni miatta, inkább azt szeretné, ha hasonlítanék arra a vlkire, mert akkor mindenestől megfelelnék neki. A múltkor nagyon szép üzeneteket írt egy esti szeretkezés után. Azt írta, hogy olyan jó fenekem van, hogy ha csak hozzáér, teljesen megőrül, hogy mostmár nagyon meg van elégedve az alakommal, és hogy úgy érezte aznap este, mintha csak pár alkalommal szeretkeztünk volna. Ez annyira jól esett tőle... :) De továbbra is utálom, hogy megfordul minden hosszú szőkehajú pipi után!
36. csókica (válaszként erre: 34. - 0292fff612)
2008. nov. 3. 10:11

Nem lehet hogy a "pasi"kifele kacsingat a kapcsolatból,és máshol érezné jól magát?

Én még ilyen megjegyzést sohasem kaptam,és amint olvastam a beirásod ez ugrott be,remélem nincs igazam,pláne ha szereted!)))

35. 0c97fbb607 (válaszként erre: 34. - 0292fff612)
2008. nov. 3. 10:04
Szerintem kérdezzétek meg az ilyen pasiktól,hogy mi a fene baja van ÖNMAGÁVAL!?:))
2008. nov. 3. 10:01
Nekem is van egy olyan pasim,aki mindent kritizál.Először,hogy karikás a szemem,aztán túl fehér a bőröm,menjek szoláriumba,most meg fogyjak egy kicsit a kedvéért.Azt én is szeretném tudni,hogy miért akar ennyi mindent megváltoztatni rajtam.És ilyenkor mit tegyen egy nő?Dobja ki,és keressen olyan férfit,akinek így is megfelel?Ez lenne a jó hozzáállás?
33. ab4b6bc17d (válaszként erre: 31. - Sivilla)
2008. okt. 12. 01:27
Ezt nagyon szépen mondtad. Sajnos nem mindenki olyan "szerencsés", mint mi, hogy a férjeink/párunk úgy szeret minket, ahogy vagyunk.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook