Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
529. 120c31c524 (válaszként erre: 528. - 496b72c196)
2008. ápr. 15. 07:49

szia!:))bocsi,nem akarlak ijesztegetni:)

leírtam,hogy nálam mi volt.

nem tudom,hogy nálad gond van-e,vagy volt-e:)

csak nem!!!

sajna nálam volt!

na de nem hátra felé nézünk,hanem előre:))))

2008. ápr. 14. 19:27
Na most jól megijesztettél ARE! :) Szerdán kellett volna megjönnie... de csak halvány mézszerűm volt egészen vasárnapig... meg hányingerem ezerrel... de semmi más... erre vasárnap hajnalban begörcsöltem.... majd 2 óra múlva megjött... nem gyengén... ma is megvolt ... elég erősen... most meg megint semmi nincs... :I Nincs kedvem dokihoz menni mindig... ha baj lenne, akkor rosszul érezném magam, nem? :)
2008. ápr. 12. 10:33

hormon betegségnél nem lehet poz a teszt

van olyan ciszta ami hcg-t termel,,,attól lehet

de nem hinném hogy nálad ez van:))

2008. ápr. 12. 10:32
a doki meg azért mondta hogy 30-án menj,,mert elöbb nem is látna semmit:)
2008. ápr. 12. 10:30
az hogy görcsölsz,,,,ha baba van,teljesen normális
524. 120c31c524 (válaszként erre: 523. - Regina2)
2008. ápr. 12. 10:29

Szia!


Én múlt hónapban voltam pontosan ugyanígy!

mensi elött egy nappal is volt 2 poz tesztem,meg a mensi napján is csináltam 2-t

azis poz lett.

a mensimnek 22-én kellett volna megjönnie du.nem jött

éjjel elkezdtem minimálisan vérezni:((

másnap mehettem a sürgösségire:(

de sajna mensivel kiürült:(

sztem 2 nap múlva csinálj még egy tesztet,mert a hcg 2 naponta duplázódik:)ha erősödik a csík,meg nyugodhatsz terhes vagy!!

a méhenkivüli terhességnél is poz a hcg egyépként.

523. Regina2
2008. ápr. 12. 10:22

Sziasztok!

Remelem valaki meg tud nyugtatni,mert mär teljesen el vagyok keseredve es megörülök:(

Csinältam mär 4 terhessegi tesztet mind a negy pozitiv lett,bär a menzesz elötti napokon csinältam meg es az egyik csik mindig halvänyabb!

Tegnap volt a 28 napom elvileg meg kellett volna jöjjön de semmi ma reggel csinältam meg egy tesztet es az is pozitiv lett bär meg mindig halväny de viszont erösebb mint az elsö volt!

Felhivdtam a dokit es kertem idöpontot de csak äprilis 30-ära kaptam idöpontot mivel azt mondta,hogy ez meg korai es hogy a tesztet is korän csinältam meg,es ez nem biztos hogy terhesseg!

Na most en mär annyi hülyeseget elolvastam azota hogy mär azt hiszem nem vagyok terhes mert mär semmit nem erzek färadtsägon kivül es a melleim duzzadnak de az sem annyira es neha görcsöl a hasamaljän meg a derekam fäjdogäl mintha meg akarna jönni,de ezen kiväl mäs bajom nincs.

Meg azt is olvastam hogy a teszt akkor is mutathat pozitivat ha valakinek hormonbetegsege van vagy valami baj a vesekkel,vagy mehenkivüli terhes:( en nagyon szeretnem ha terhes lennek de mär inkäbb csak felek es ugy erzem nem vagyok terhes:( Kerlek szepen benneteket,ha tudtok segitsetek vällaszotokkal mert nagyon el vagyok mär keseredve es felek,hogy mi bajom lehet,30-äig megörülök.

Volt mär valaki ilyen helyzetbe közületek?

Es szerintetek 5 tesztböl ha mind az öt pozitiv akkor valoban terhes vaok?Vagy tenyleg korän csinältam tesztet es teves eredmänyt mutatott?

köszi välaszotokat elöre is!

2008. ápr. 11. 10:56
Najó... a hányinger odáig fokozódott, hogy megőrülök... ha 1 hónapja kaptam egy hormonkezelést, akkor lehet, hogy attól van? Babaprojekten vagyunk, sárgatesthormont kaptam... de már 1 hónapja nem szedem... és mást sem. A mellem nem fáj, csak nagyobb... tudom, hogy ez a mensi jele... de 4. napja csak mézszerűm és néha barnásom van csak... enyhén fájdogál néha a pocakom... és fel van duzzadva alul nagyon... normális dolog ez?
521. 496b72c196 (válaszként erre: 520. - Tamalilla)
2008. ápr. 11. 10:54
:D Na... akkor lehet, hogy most két kisfiú sikerült! :) Nekünk még az az egy sem jön össze, amire azt mondjuk, hogy mindegy mi lesz, csak egészséges legyen! :DDD Mindenesetre én is kiakadnék, ha közölnék velem, hogy ikreket várok! :D Bár elsőkörön örülnék és nem érdekelne,... utólag kezdenénk gondokozni rajta! :DDD
520. Tamalilla (válaszként erre: 515. - 496b72c196)
2008. ápr. 10. 19:47

Mi "csak" egy kisfiút szerettünk volna "gyártani" a kislányunk mellé... és az ovuláció idején 2 naponta szeretkeztünk... Erre ikrek lettek! Sőt, azt mondja a doki, hogy lehet, hogy ezúttal 2 tüszőrepedésem volt, és lehet, hogy az ikrek nem ugyanazon aktusnál fogantak,hanem akár 2 nap különbséggel!

Hihetetlen.... Most lesz 3 gyerekünk.... Kicsit furcsa..., örülök nagyon, de brutális érzés, hiszen SOHA nem akartam 2 gyereknél többet! Erre tessék... :-)))

2008. ápr. 10. 16:02

Én is hallottam már arról, hogy attól még lehet vérzésed, hogyha terhes vagy. Hát, nekem még minimum 10 napot kell várni, hogy ez kiderüljön (elég hosszú ugyanis periódusom, ált 35 nap). Mindenesetre a keserű íz majdnem elmúlt, a mellbimbóim fájnak, fáradt vagyok, bár ez a tavasztól is lehet, és sokszor járok pisilni. 10 nap még rettenetesen hosszúnak tűnik:(

Tamalilla! Nagyon gratulálok!!!!:)

518. mongi (válaszként erre: 504. - Boncika)
2008. ápr. 10. 15:30

Szió!

Amikor terhes lettem,nekem egyik jele az volt,hogy elmaradt a mensi előtti mellfeszülés.Csodálkoztam is nagyon!:)Ez után pár héttel kezdtek el csak feszülni.(Persze akkor már tudtam,hogy terhes vagyok)

2008. ápr. 10. 15:22

Kérdés:

Több napos reggeltől-délutánig tartó hányinger lehet a hormonok miatt? Mellette enyhén barnázok... :)

516. 496b72c196 (válaszként erre: 511. - Pandapige)
2008. ápr. 10. 15:21
Engem mindig azzal ijeszgetnek, hogy ha nem rendes a mensim, hogy lehet terhes vagyok... azért nem jön csak barna. :) De ez eddig nem így volt... :) Unokahugomnak is megjött... de csak barnája volt pár napig. Mostmár 10 hetes terhes. Persze azóta nem volt neki sem barna, sem más... :D
515. 496b72c196 (válaszként erre: 512. - Tamalilla)
2008. ápr. 10. 15:20

Atyaaaééég! :D Ez annyira szuper! :D Gratulálok! :)

Mesterségesen, vagy szimplán lettek ikrek? :D Mármint érted mire gondolok! :DDD

514. Eve20 (válaszként erre: 512. - Tamalilla)
2008. ápr. 10. 13:34
Az biztos, hogy nem semmi évek állnak még előtted!:)) De szuper lesz, nyugi! Sok boldogságot nagycsaládos!!:)))))
513. korcsolya (válaszként erre: 512. - Tamalilla)
2008. ápr. 10. 13:32
Gratulálok neked!Ez tök jó!
2008. ápr. 10. 13:01

Sziasztok!


Kinél mi újság?

Én tegnap voltam dokinál, és megerősítette, hogy terhes vagyok. 6 hetesEK!!! IKREIM LESZNEK!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...........!!! Kicsit sokkolt a hír, és kínomban röhögök. Örülök és fogom közben a fejem... Hiszen amikor megszületnek, a kislányom még csak 2 éves lesz! Asszem..., a következő 20 évre megkaptam a feladatot...

Nem tudjátok véletlenül, van-e ikreket várók fóruma?

Én még sokkhatás alatt állok... :-) :-( :-)

511. pandapige (válaszként erre: 510. - 496b72c196)
2008. ápr. 10. 12:26

Szia!

Igen, az még novemberben volt, és teljesen normális menstruációm volt. Most még várakozó állásponton vagyok:)

510. 496b72c196 (válaszként erre: 508. - Pandapige)
2008. ápr. 10. 12:09

Szia!

Mennyire jött meg? Nagyon? Úgy ahogy szokott? :)

509. Natali
2008. ápr. 9. 09:48

Sziasztok, leírom az esetem hátha valaki tud segíteni nekem:

utolsó három mensim időpontjai: jan.28-febr.1.(27 napra) febr.25.-febr.29.(28 napra), márc.20.-márc.24.(24 napra)

Március 30-án volt az akció és tegnap óta 9 napra rá elkezdett hányingerem lenni, egész nap aludnék, néha megszédülök, fura mensi előtti érzés a hasban de picit másképp, falánkság. Vettem tesztet ma reggel megcsináltam éppen 10.nap lenne a mai de negatív lett. (Lilly) Ápr. 16-ra várnám a köv. mensim, vagyis nem várnám. A kérdésem hogy korai volt az öröm, azért mertem reménykedni mert korábban mikor teherbeestem a mesim utáni héten volt amikor még nem is gondoltam volna hogy lehetséges, és most ennek az ismeretében időzítettünk így.

2008. ápr. 8. 12:39

Sziasztok! Új vagyok az oldalon.

Párommal november óta próbálkozunk. Rögtön az első "próbahónap" után nagyon sokat késett (amúgy is 33 nap körül szokott lenni, de most akkor sem jött meg), émelyegtem, fáradt voltam. Csináltam két tesztet, mindkettő halványan, de pozitív volt. Aztán megjött. Nagyon rosszul esett. A párom ezután azt mondta, biztos nem is voltam terhes, csak rossz volt teszt. Szerintem csak nem akarta beleélni magát, hgy ne fájjon. Most még csak a 24. napnál tartok, de 3 napja nagyon keserű íz van a számban, hiába vagyok éhes, elmegy az étvágyam pár falat után. A melleim is furcsán fájnak, és megváltozott az állaguk. Volt valaki, aki ilyen korán már érzett tüneteket, vagy azok csak a vérzés elmaradása után jelentkeznek? Az is lehet, hogy már pszichésen bemagyarázom magamnak a dolgot:(

507. ájrin (válaszként erre: 504. - Boncika)
2008. ápr. 6. 10:10
Akartam válaszolni, de aztán látom, hogy régen kérdezted. Azóta már így vagy úgy megoldódott a kérdés:)
2008. ápr. 5. 18:50
Nik, tudod nem vagyunk egyformák:))))):P
2008. ápr. 3. 17:23
Unokahugomnak egyáltalán nem volt hőemelkedése... most 10 hetes terhe... :) Az hogy lehet? :)
504. boncika
2008. márc. 29. 15:00

Sziasztok!

Új vagyok, szeretnék kérdezni Tőletek.

Már jó ideje próbálkozunk babával, de eddig még nem sikerült. Egy hete volt ovulációm (minden jel erre utalt, hő fel is ment rendesen, azóta is az "egekben" van)

Utána egy nappal érzékenyek lettek a melleim, de ezt mára kevésbé érzem. Viszont fájdogált tegnap meg ma a hasam alul, szurkálást is éreztem szintén alhasi tájékon.

Volt már valakinek olyan, hogy egyátalán nem is volt érzékeny a melle, mikor terhes lett? Álmosság mikortól jelentkezhet?

Tudom, türelmetlen vagyok, és majd tesztelejk, ha nem jön meg egy hét múlva, de gondoltam, hátha tudtok valamit mondani.

bocs, hogy hosszú voltam

2008. márc. 26. 17:11
Napok óta levert voltam, és fáradt, nem volt étvágyam. Én az hittem éppen csak rossz passzban vagyok. Anyukám javasolta, hogy vegyek egy tesztet. A többit már sejtitek... :)
502. Nyusszancs82 (válaszként erre: 501. - 279430c980)
2008. márc. 25. 16:40

:))))

Értem. Én is épp ezért várom nagyon Róz barátnőm, hogy mit lát.

Mikor belemártottam a tesztet, és szívodott fel a "cucc" egyből láttuk. Aztán mikor letelet az 5 perc és kivettem száradni halványodott, de mióta teljesen megszáradt ott van. Úgyhogy már magam sem tudom. Csak remélem.

Szió!

501. 279430c980 (válaszként erre: 500. - Nyusszancs82)
2008. márc. 25. 16:23
A szellemcsík szerintem csak babona. Én megnézettem a kolleganőmmel, és azt mondtam, ha ő is látja hogy ott van akkor elhiszem. Ő is látta. Ez volt szerdán. Igazából vasárnap vagy hétfőn kellett volna megjönnie de nem előtte hanem a köv héten. De nekem szombaton már volt babakocsim és egy hét múlva kiságyam. Most már kád is van. Én nem hiszek a babonákban. Ha a baba ott van akkor ott is van!
500. Nyusszancs82 (válaszként erre: 499. - 279430c980)
2008. márc. 25. 16:11

:)) Aranyos vagy! :)))

Nagyon várom már én is a reggelt... :))))

Most olvastam után, vagy valami úgynevezett szellemcsík is a teszteken néhány esetben... Hát remélem velem sem ez van...

Tök jó, hogy nincs terhestüneted, ennek csak örülj. Na nem mintha bánnám ha végighánynám az első 2-3 hónapot. :)))

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook