Tetkó (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2007. szept. 2. 14:47

Sziasztok!:)


Már én is meg akartam jegyezni, hogy eltűnt a tetkók&piercingek legnagyobb rajongója!:)

2007. szept. 2. 13:51
Naaaa, Dragon, mire jutottál????
2007. szept. 2. 13:46

Mimmi, istennő vagy!

Meg itt mindenki az, aki szereti a tetoválást!


(Csak megsúgom, halkan, meg ne hallja: hogy úgy tűnik lelépett a vészmadarunk...Psssssszzzt!:DDD)

753. mimmi
2007. szept. 1. 21:48
Sajna nincs elég pénzem mert az egésztestem telerakatnam vele,de jó úton járok ,mert egy része mármegvan.Imádom!Imádom!Imádom!
2007. aug. 29. 20:51

Szia Dragon!


Mit szólnál vállhoz? Itt a belső oldalán, ahol a kulcscsontod végződik (vagy kezdődik?!). Szerintem az tiszta nőies és vagány is egyben.

A hasad alján meg még szexi is lehetne, ott oldalt, a medencecsontodtól kicsit (de tényleg csak kicsit) bentebb.

Nos?

2007. aug. 28. 19:09

Hejj, lányok, bocs a kihagyásért, de beteg vótam, eléggé. Sebaj, már tudok ágyon kívül is létezni, szóval jöttem is ide izibe! Tessék értékelni a hősiességem :)!


Futrinkának: nekem a lapockám felé fájt a legjobban, de szerintem ez tök egyéni, mert egyrészt az enyém nem éri el a lapockát (nézd meg az adatlapomon), lehet, hogy ott nem fájt volna ennyire, másrész a tetováló a gerincet fájdalmasabbnak jósolta, azt mégsem...


Más: Dilemmám van! Csukló-tetkókat keresgéltem nagy bőszen, és közben találtam egy olyan mintát, hogy csak na! Azonnal beleszerettem, pedig színes, és azt én nem is... De ez kell nekem, és nem tudom hova rakathatnám... A hát kézenfekvő (kis képzavar), mert oda sok fér, de nagyon más stílusú, mint a meglévő tetkóm. Szóval ez egy pacsirta amúgy (én és a madarak...), olyan régi tengerészes stílusú, de gyönyörű és nagyon nőies és KELL! Oké, nem hisztizek. Javasoljatok helyeket. Lécci :D!

2007. aug. 27. 15:09
Az is egy megoldás...:)
2007. aug. 24. 18:48

Hát ha le lehetne mosni bevállalnék egy "Fiónát":-)

Vagy akkor firkáljam magam össze szeszfilccel?

:-)

2007. aug. 24. 18:40

Gondoltam már rá!:DDD

De inkább majd megdolgozom érte...:)

2007. aug. 24. 11:43

hihi tetováltass kockás hasat :D

kis árnyékolás és csodás a poci :D

2007. aug. 24. 11:10
Azért, mert amúgy is a hasamra vagyok hízékony. Azért hagyom ki inkább azt, ha tetováltatni kellene... Semmi pénzért nem tetováltatnék a hasamra. Ahhoz szép kis kockákat kéne odanövesztenem!:DDD
745. 984ff08d0b (válaszként erre: 744. - Mothertiger)
2007. aug. 24. 10:13

De jó neked :) énmanó egy hét alatt akkorát nőtt pociban, reggel-este kentem, mégis ízekre tépte a bőröm :P még a nőgyogyi asszisztense is meglepődött a gyors "bőrelváltozás" láttán...

Hmmm...a combimra nem mernék tetováltatni, nálam az kritikus terület :D

2007. aug. 24. 09:16
Nekem a hasam nem lett striás, csak a fenekem meg a combom. De az egyik combomra amúgy is fogok tetováltatni!:D
743. 984ff08d0b (válaszként erre: 742. - Mothertiger)
2007. aug. 22. 20:48

szépen körbetetoválni azt a gyöngyházszínű csíkot, majd kicsit torzítani mintával körben...nem rá varratnék, cska körbe, mint az autók oldalára festenek néha olyan elmosódott-tépett mintát :D

Ahogy elnézem magam, egy egész "övet" csináltathatnék, popsi felé kicsit lejjebb, combtájra is :D Milyen szexi lenne...brrr...ez nekem már sok lenne :D

2007. aug. 22. 20:16
Futrinka: LOL!!! Nagyon egyedi dolgot találtál ki!:D Végülis a striák is hegek, és hegen kissé macerásan gyógyul a tetoválás. Lapockán kibírhatóbb, mint mellen, nekem ezt mondták akiket kérdeztem, meg akiket varrtam. Bár ez is attól függ, hogy kinek mekkora a fájdalomküszöbe...
2007. aug. 22. 19:08

várok, úgy döntöttem...a hátamra, a lapockámra szeretnék...hmm...hihi..."szárnyakat" :) nem árulom el, mert nem akarom, hogy más is csináljon ilyet :D

a lapockán mennyire féáj? nem jobban, mint a mellen ugye? kevesebb az idegvégződés arrafele jól tudom?

Csípőre, hasra nem mernék, így is szét van tépve a bőröm a bébitől, hát ott hogy nézne ki :P tényleg, striát menniyre fogja meg a festék? vagy érdemes mellette haladni? Nagyon absztrakt lenne, ha kivarratnám a csíkjaimat :D wow, új dolog: Küzdjön Ön is tetoválással a stria ellen! :D

2007. aug. 22. 14:55

Kleca, hát valakinek van stílusa...:) De vannak olyanok is, akik inkább nevetségesnek tűnnek, mint vagánynak.:(


Dragon, remélem ezzel senkit nem sértek meg, de tényleg te hozol bennünket ide vissza mindig, ugyanis én akárhányszor próbálok feldobni valamit, senki sem szokott írni rá.:(


Rexona, kicsit próbáljátok szűkíteni elképzelésetek szerint, mert minél több mintát néztek, annál jobban belezavarodtok, és a végére már a saját elképzeléseteknek a nyomára sem fogtok emlékezni.

2007. aug. 22. 09:41

Ejj, persze, ahogy nem vagyok néhány napig, egyből visszataláltok :). Előtte meg szinte egyedül tobzódtam itt...

Sárkányokhoz: találtam videós oldalon egy kisfilmet, amin egy egészhátas középkori sárkányt raknak fel egy srácnak. Hát én rögtön beleszerettem! Mármint a mintába :). Ha bátor, erős bácsi lennék, tuti olyat varratnék...


Ha meg öreg leszek, majd reménykedek, hogy a cukke otthonkámból nem lóg majd ki a tetkóm, bár ha az emberem karján lévő tetkókat el tudjuk magyarázni az unokáknak, akkor az enyémmel sem lesz gond. És asszem a háton nem is lesz olyan löttyedt a bőr, ugyeeee :D?

738. ec63a7fc29 (válaszként erre: 736. - Mothertiger)
2007. aug. 22. 07:33

Képzeljétek, a minap láttam ilyen, 60< körüli örökifjú nénit!

Haspóló, csípőnaci, tetkó kivillan deréktájon, haspiercing, rövidre tépett halványrózsaszín haj az ég felé zselézve... Hihetetlen volt.:))

A lábán, a külső boka felett kb 8 cm átmérőjű tetkó.

737. rexona
2007. aug. 21. 23:14

néztünk nagyon sok tetoválós oldalt, de ti tudtok olyat, ahol sok jó minta van, vagy képek?

köszi.

2007. aug. 21. 23:12

Jutka, jól mondod!:)


Ez különben is egy olyan indok, ami nagyon nem áll meg a lábán. Ha valaki nem akar, biztos van nyomósabb indoka is, hogy miért nem akar, mint az, hogy hogyan fog kinézni a tetkója 100 évesen...:)))


Gyömi, remélem ezzel nem bántok meg senkit, de most elképzeltem egy öreg nénit haspólóban meg csípőnadrágban, amint a köldök körüli tetkóját villogtatja!:)))

Nagyon kúúúúúúl!:DDD

2007. aug. 21. 20:45
Mivel a mostani tetkósokból lesznek a majdani aszott öregnénikbácsik,kit fog érdekelni???
2007. aug. 21. 15:57
Én már láttam, sajnos... Tetkó az nem volt rajta, de furi volt, az tuti.:p
733. 278c85ecf4 (válaszként erre: 731. - Magusszi)
2007. aug. 21. 15:36

Mondjuk én még egy öregasszonyt se láttam haspólóban/csípőnaciban, amiből kivillanhatna a tetkó!:DD Ki a frász fogja látni azt már akkor?

Amúgy mire mi megöregszünk, minden 2. kortársunknak lesz aszott tetkója!:)

2007. aug. 21. 15:29

Magusszi. Mint már írtam, ha öregek leszünk, csúnyák leszünk (már aki, de szerintem én csúnya leszek:DDD), ráncosak, ősz hajúak, hajlott hátúak... Ki a francot fog érdekelni még pluszban az is, ha van rajtunk tetoválás?!:D Vagy a legtöbben majd azt mondják: "hmm, ez az öreg néni/bácsi, tudott élni!":) A fiatalság meg manapság mindenen röhög. Érdekel?:D


A tetoválás szeretete pedig nem korfüggő.


Kleca, a sárkányokhoz fűződő misztikum teszi számomra olyan vonzóvá őket.:)

2007. aug. 20. 23:53
Tetkó?Max szemöldöktetkó.Nem akarom ha megöregszem csúfoljanak s milyen lenne öregen a derekamon a tetkó?Én előrelátó vagyok.Ne rajtam nevessen a fiatalság majd akkor
730. 754c7e07c3 (válaszként erre: 729. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 20. 23:38
Mostanság jár rajta az eszem. Most értem meg rá, lehet. Otthon volt ismerősöm, akkor nem akartam. Bezzeg most!
729. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 727. - 754c7e07c3)
2007. aug. 20. 19:23
jéé,te akarnál?én majdnem csináltattam mikor ép szabadpréda lettem,aztán mégsem,de vonz nagyon...apának van,tetszik ám...lehet majd egyszer,mire megöregszem még rászánom magam...:-)
728. ec63a7fc29 (válaszként erre: 726. - Mothertiger)
2007. aug. 20. 19:22

Szép sárkányok...

Mintha a lányomat hallanám.:)) Nagy gyűjteménye van a szép sárkányokból.


Rokon lelkek vagytok?

2007. aug. 20. 19:20
Sziasztok! Kérdezhetek Tőletek? Nézegettem mintákat a neten, és egyéb helyeken. De, nem tudom hogyan tovább. Új városban lakom, passz, hogy ki csinál ilyet. Honnan tudom valakiről, hogy jól dolgozik, ha nincs akit ismernék, aki ajánlja? Lehet, hogy bután hangzik, de ????. Köszi a segítséget.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook