Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


2007. nov. 28. 19:16
Sziasztok! Most regiztem és megszeretném kérdezni tőletek, hogy egy francia bulldoggal mennyi a probléma, ha lakásban tartom öt?! Hullik-e a szőre, és könnyen nevelhető a szobatisztaságra? Elöre is köszi
2007. nov. 27. 17:14
És a puki nálunk is mindennapos, nem elég, hogy hangos, ablakot kell nyitni utána... És azért mostanában elég hideg van ahhoz, hogy öt percenként abléakot nyisson az ember, ugyebár... :D
2007. nov. 27. 17:13
Sziasztok! Nekem is van egy tündéri kis franciám, nagyon nagyon imádom. Csak az a gond, hogy kizárólag az ágyon a takaróm alatt tud aludni a szentem :D ezt meg is érteném, csak iszonyúan hullik a szőre. Remélem csak vedlik. Nyugtassatok meg, hogy nem fogok bokáig érő szőrben élni ezentúl... :)
2007. okt. 1. 23:59
Köszönöm a segitséget,most már rajta leszek a dolgon!
2007. okt. 1. 17:25

Nekünk is franciánk van, és panelban lakuknk. A gyerekeket imádja, rettenetesen játékos. Teljesen jól érzi magát, többnyire alszik egész nap, lent viszont szereti kielégíteni a mozgásigényét.


A pukizás szerintem "fajtaadottság", adhatsz neki bármilyen tápot, akkor is kiűz a szobából a szag! Mi is kipróbáltunk már több fajtát, és annál maradtunk, amelyiktől legalább nem kakil hígat.

2007. okt. 1. 13:27
Nekem alaszkaim volt,de sajnos 14évesen elpusztult. Szeretnék én is ujra kutyát,most a francia bulldogok jönnek be.Ez a fajta kutya mennyire szereti a gyerekeket és a panelt?
19. parokashop (válaszként erre: 17. - Lor00)
2007. szept. 25. 15:25
bulldogod van? Ha nem akkor igen, úgy működik, ahogy írod, de ha bulldog, akkor annak csak tápot lehet, mert kegyetlen ami utána következik. Most a Royal.bulldog kaját próbáljuk, hátha lesz valami...
18. parokashop (válaszként erre: 16. - Lor00)
2007. szept. 25. 15:23
diszplázia?
17. Lor00
2007. szept. 23. 21:26
parókasop.A táptól mindegy milyen nekem is ezt csinálják,viszont ha más egyéb kaját kap akkor nem annyira.ez mindkét kutyámra igaz
16. Lor00
2007. szept. 23. 21:24

üdv


nekem is van két bulldogom.nagyon aranyosak,de szerintem akinek van mindenki ezt mondja.

csak sajnos a 2éves kan kutyusomnak valami izületi problémája lehet mert nehezen terheli a bal hátsó lábát,néha nem lép rá.de sérülés nem érte.van hogy elmúlik van jogy előjön.tapasztalt már valaki ilyet?

2007. szept. 19. 00:19

Segítsetek légyszi!

Franciám van és őrült módon fingik , már kaparja a torkom a szag, nem tudok tőle megmaradni a lakásban, akármit adok neki, még a levegőtől is fingik. Próbáltam több féle kaját, de pokoli az eredmény mindegyiktől. Volt már ilyen kutyám, de az nem volt ilyen iszonyúan bűzös. Mivel etetitek a sajátotokat? Próbáltunk eddig:

- Eukanuba Puppy-t (már a kaja eleve büdös, utálta), aztán jött a

- Royal C. Sensible (ez még csak-csak, de baromi drága, és nem sok eredményt hozott), aztán

- Acana bárányos és Puppy, nna ezektől "kapar a torkom"!!


jane007@freemail.hu

2007. szept. 5. 13:47
A haverom barátnőjének van egy. És nagyon aranyos.
2007. jún. 7. 11:53
Aranyosak, kedvesek, én is sueretnék, csak az ami bulldogom miatt nem merek. (lenne féltékenykedés stb)
2007. máj. 30. 14:32

Sziasztok!

Nagy Francia Bulldog rajongó vagyok énis, aztán itt az ideje, hogy vegyek is egyet:)

Nekem nem számít hogy ilyen olyan CAC, meg CACIB győztes szülőktől legyen, és 100ezer alatt ne lehessen megkapni, úgyhogy nemtud valaki segíteni sima mezei Bulldogocska hozzájutásához? Tehát nem született valakinél esteleg?:) Nekem kislány kéne mindenképp.

Ha tudtok segíteni, előre is köszi.

Brumi

11. brugya
2007. jan. 8. 07:54
Nekem két szuka bullom van!
2006. nov. 9. 11:27

Sziasztok!

Nekem is francia bullim van, és imádnivaló!

[link]

Ide is nézzen be, akit érdekel ez a fajta, előfordul, h menteni kell ilyen kutyust! Meghálálják jóságot, és a szerető gondoskodást, ezt garantálom! ;-)

2006. aug. 17. 11:34
Szia Verus!!! CuPpPpPp: Ilus
2006. aug. 17. 10:49
Azért köszönöm, hogy segítettél!!
2006. aug. 17. 10:48
Hát ez az, amit nem tudnék elviselni. Azt a sok szomorú kutyatekintetet! A "vigyél haza" nézést! Egyébként már találtam egy újságban eladók 9 hetes, sima szőrű foxik:)
6. gota
2006. aug. 8. 07:39

Neked is feltétlenül javaslom, h nézz körül a menhelyeken. Sajnos nagyon sok fajtiszta kutyát is kidobnak... Pl. az én bernimet is leadták. A mai napig nem értem, miért. Nagyon kedves, aranyos, bújós, a gyerekeket imádja. (Az unokatesóm két kisfia még lovagolt is rajta, és a szájában turkált, a kutya meg kimondottan élvezte!:))

Úgyhogy szerintem biztosan fogsz találni előbb-utóbb egy kidobott foxit, csak rendszeresen meg kell látogatni a menhelyeket. (Igaz, ilyenkor az embernek majd' a szíve szakad a kutyikért...

2006. aug. 7. 18:54
Igaz, hogy ez nem passzol ide, de szeretném, ha valaki tudna segíteni. Már nagyon régen keresek rövidszőrű foxit, de nem találok sehol. Főleg a környéken (Hajdú-Bihar) Bár minden kutyut imádok, de a foxit különösen a szívembe zártam. Olyan viccesek, okosak...:)
4. gota
2006. aug. 7. 16:22
Mondjuk abban sztem ne bízz, h szólni fognak, mert aano én egy berni pásztor miatt (akit Fruzsinak hívnak:)) mentem oda, mert mailen kaptam egy üzit, h van egy az Illatos úton. Oda is mentem szombaton, de akkor azt mondták, h már elvitték. Erre hétfőn hívtak a Lelenc alapítványtól, hogy ott van a kutyi, kihozták, mehetek érte az állatorvoshoz. Fruzsi azóta nálunk van. A Lelences lány azt mondta, őket kénytelenek oda is beengedni, ahová minket "civileket" nem. És ott találta meg. Priviben megadom az e-mail címét, és vele egyeztess szerintem. Ő bizti szólni fog. :) Remélem, összejön, és legalább 1-el kevesebb kutyusnak kell gazdi nélkül tengődni! :)
3. belthazor (válaszként erre: 2. - Gota)
2006. aug. 7. 15:51

Köszönöm szépen!!!


Igaz nem vagyok környékbeli, de ezért érdemes lesz elutaznom...,legfeljebb majd jelzem nekik,hogy értesítsenek, ha hoznak ilyet.


Ehhez hasonló, jó ötleteket szeretnék még :D

2. gota
2006. aug. 7. 07:42
Sajnos nekem nincs, de ha esetleg Bp-ről, vagy környékéről való vagy, körülnézhetnél az Illatos úton. Rengeteg fajtiszta kutya is van. Amikor tavaly hoztam el a kutyámat, pont akkor hoztak be leadni egy francia bulldogot. Nagyon sajnáltam szegényt, de aztán szerencsére lett gazdája. Ráadásul, ha most esetleg nincs is francia bulldog, akkor is érdemes többször is elnézni, mert az Illatos úton 2 hét az élet, utána elaltatják szegénykéket... :(
2006. aug. 6. 12:51

Nagyon szeretnék egy ilyen kiskutyát, de nagyon drágának találom.( 60-120e Ft) Gondoltam van itt valaki ,aki esetleg tudna ettől jóval olcsóbban...

Köszi mindenkinek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook