Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


2009. jan. 21. 20:06
Nagyon szépek! Biztos sok bosszúságot okoznak :) , de úgy tudnak nézni hogy azonnal elmúlik minden harag. :D
2009. jan. 21. 18:55

ja én még nem is emlitettem,nekem 2 francim is van az egyik 4 éves lesz most,a másik1 múlt,anya-fia :D

Két ördög

383. R75 (válaszként erre: 382. - Katibaba)
2009. jan. 21. 18:14
szerintem minden bulldog egy igazi rosszaság:-)))
2009. jan. 21. 18:08
Sziasztok! Megnéztem pár fényképet néhányotok kutyusáról. Egytől-egyig imádnivalóak! Az én kutyusom 3 hónapos és Lucky a neve. Ő egy igazi kis rosszaság.
381. waxwork
2009. jan. 21. 17:45
Köszi szépen a tanácsokat, úgyis nemsokára megyünk dokihoz... :)
2009. jan. 21. 17:28
Ja-ja,ilyenkor még vissza szokott konyulni,de nekünk az állatorvosunk adott csonterősítőt és azt mondta hogy ebből minden nap adjunk 1 tablettát mert evvel erősödik a csontja és teli van vitaminokkal,amire szüksége van!Mondjuk nekünk szinte kötelező jelleggel ajánlották hogy adjuk neki!
2009. jan. 21. 17:12

Ilyen korban még előfordul hogy vissza-vissza konyul,mert ahogy nő, a csontjaiba megy jobbana calcium,és a porcszövet is "oda koncentrál" a fejlődésnél,szóval nem kell aggódni,egy kis csonterősitő tablettát lehet nekik adni.


A baj akkor van a fülfelállás terén ha olyan 4-5 hónaposan sem áll,akkor már lehet felkötözéssel próbálkozni,de erre valami sebtapaszt ajánlanék,és óvatosan,nem kell nagyon szorosan felkötni.

378. waxwork
2009. jan. 21. 15:37
Azt elfelejtettem, hogy néha, pl. amikor nagyon figyel, működik neki mind a két radar! Ezt biztató jelnek veszem... :)
377. waxwork
2009. jan. 21. 15:32
Az én pici Csonkítóm már több mint 9hetes :S
2009. jan. 21. 09:52
A füleik fel fognak állni,a miénknek is késöbb állt fel!/Kb Olyan 8 hetesen/Várjatok türelemmel szerintem!A miénknél egyik napról a másikra felálltak a fülei,de mondjuk nem egyszerre!:):)
375. waxwork
2009. jan. 20. 23:15

Sziasztok!

Ma vettem én is egy tündéri francia bulldog fiút.

2 percenként pukizik, jó szaftosakat, és ráadásul a zászló is csak félárbócon áll, ahogy Rikyke is írta.

Az előbbin valószínűnek tartom, hogy nem tudok változtatni, de az utóbbira mondjátok, hogy magától helyreáll!!!

(a drasztikus- szikszalagos megoldással még várok egy kicsit...) :DD

374. R75 (válaszként erre: 373. - Sportegér)
2009. jan. 20. 21:09

szia!!! aha... én ajánlottalak titeket Colosnak, hogy hátha tudtok segiteni neki:-)))

A babafórum miatt kezdtem itt irogatni, aztán találtam rá erre a bulldogosra is..

2009. jan. 20. 21:04

Hello!

Szia Reni,itt is fórumozol??? :D

Ja dömpi vagyok az indexről,gondoltam ide is benézek.

Hello mindenkinek!

372. R75 (válaszként erre: 371. - Rikyke)
2009. jan. 20. 19:36
Fel fog állni, ne aggódj... én mondjuk felragasztottam szikszalaggal Brook fülét, mikor 7hetes volt, mert neki az egyik nem állt, 3napig volt fent, aztán utána már tökéletes volt.. de én kicsit hülye vagyok:-))) tehát az én példám nem kell követni:-)
371. Rikyke
2009. jan. 20. 17:45

Sziasztok!

Új tag vagyok (itt). És még kezdő francia bulldog tulajdonos. A kérdésem az lenne, hogy a kis kutyum 7 hetes, eddig állt mind két füle, de 2 napja az egyik lekonyult, fel fog még állni magától?! Mikor? Meddig van ideje magától fel állni? Köszi a válaszokat.

370. colos_ (válaszként erre: 369. - R75)
2009. jan. 19. 17:38

tudom hol lakik...


főnököm extra kivételesen jó főnök. napközben elkéreckedtem haza, hogy megnézzem a kutyit. simán elengedett. még fel is hivott, hogy miújság vele.

már mindenféle rémképeket láttam, mi lehet otthon Cetelkével, hazamentem, a kanapén aludt :) leugrott, futott hozzám ezerrel, nyakamba mászott, nyalt, puszilt, elfeküdt simire, és kért enni. persze volt mit feltakaritani, de az még a reggeli rosszullét nyoma volt.

369. R75 (válaszként erre: 367. - Colos_)
2009. jan. 19. 15:09

hú szegény nagyon sajnálom! hihetetlen, hogy nincs egy normális doki aki segiteni tudna...!


persze először a tenyésztőt, vagy szaporitót nyiffantanám ki, akitől hoztátok a kutyát, az tutti!

368. Li-lo (válaszként erre: 367. - Colos_)
2009. jan. 19. 12:38
Nem tudtok valami másik dokit keríteni?
367. colos_
2009. jan. 19. 11:28
tegnap este visszamentünk a dokihoz kontrollra, cetli hasa már előtte elkezdett kuruttyolni, ahogy betegeskedés előtt szokott, doki annyit mondott rá, hogy éhes. már ez nem tetszett. nyomott bele megint antibiotikumot. egész este hányt és véres hasmenése volt. reggel már evett, de olyan kis elesett szegénykém. holnap megyünk újra kontrollra, ha nem vesz tőle vért és nem vizsgálja meg a kakiját, én úgy leordítom a palit a lábáról... direkt vittünk neki mintát a kakijából pénteken, ránézett, azt mondta, aha, megfázásos kaki. nem tudom elhinni, hogy megfázástól véres legyen neki...
366. Li-lo (válaszként erre: 365. - Colos_)
2009. jan. 19. 10:21

Minden hónap első vasárnapján 10től a hajógyárin, Katica szokta írni, hogy mikor. De az ha jól számolom pont jövőhétre jön ki.

Örülök, hogy végre kiderült mi a baja, borzasztó, hogy ha látod, hogy szenved és nem tudsz rajta segíteni.

365. colos_
2009. jan. 16. 21:22

sziasztok!

na, azt mondta, hogy totál be van gyulladva a torka és meg van fázva, a fűtés miatt száraz a levegő, azért van rosszul reggelente.

kapott antibiotikumot, meg féreghajtót, meg vmit, ami nem probiotikum, de olyan, és adjunk neki kefírt, vagy sajtot, hogy rendbejöjjön a gyomra, mert a megfázás miatt ilyen a kakija.

vasárnap este megyünk vissza. szerintem az is sokat elárul a dokiról, hogy vasárnap este 7kor is dolgozik...

ja,és azért hányik habosat, mert ööö, nem emlékszem, de megnyugtató magyarázata volt rá :)

egyébként most jobban is van. ja, és a tápra azt mondta, hogy ne adjunk neki másikat, mert az csak ronthat a hasán, ha váltogatjuk.

röviden ennyi.

itt alszik most is az ölemben, és horkol, meg ereget egyfolytában :)


ha már igazán jól lesz, vinném találkozóra is... lesz mostanság?


köszi az aggódást!! :)

2009. jan. 16. 20:50
Én is akartam kérdezni, hogy van??Valamit javasoltak már a másik fórumon,vagy állatorvos mit mondott a gyógyszerre??
363. Li-lo
2009. jan. 16. 20:20
Hogy van Cetli???????
362. Li-lo
2009. jan. 15. 16:19
Nagyon cuki Cetli :)
361. R75 (válaszként erre: 360. - Colos_)
2009. jan. 15. 16:14
tényleg az!!!!
360. colos_
2009. jan. 15. 15:51
tettem fel cetliről két újabb képet, elképesztően édes :)
359. colos_
2009. jan. 15. 15:44
az épületben el tudnám helyezni valahol, hátul a raktárban, de amig nem teljesen szobatiszta, nem szivesen hoznám be... főnököm rendes, nem bánná, de zavarná, mert tisztaságmániás :)
358. Li-lo (válaszként erre: 356. - Colos_)
2009. jan. 15. 14:26

Nem tudod magaddal vinni dolgozni? Nekem szerencsére megengedi a főnök, hogy néha itt bóklásszon, imádják a többiek is.

Sajnálom, hogy szegény ilyen rosszul van. Lilo is betegeskedős volt, de mostanra nincs semmi baja. Lekopogom...

357. R75 (válaszként erre: 356. - Colos_)
2009. jan. 15. 13:55
sajnálom, rossz lehet az, hogy nem tudsz rajta igazán segiteni!
356. colos_
2009. jan. 15. 13:52

felírtam annak a gyógyszernek a nevét, regisztráltam az indexen, megteszek mindent. ja, és várom, hogy 6 óra legyen, hogy rohanjak haza a dokink számáért, hogy megkérdezzem ezt a gyógyszert.


szegény kis cetelkám... olyan rossz így otthon hagyni. úgy hazarohannék hozzá megnézni hogy van, de egyedül vagyok az irodában. főnököm olyan rendes, hogy be is ugrana helyettem, de pont most beteg a fia.


de messze van az a 6 óra...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook