Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


2009. febr. 5. 18:24
Megjöttünk az orvostól 2 órás műtéten estünk át :(
2009. febr. 3. 21:43

Szia:)

Nagyon cuki a kutyád :) Én is új vagyok itt de azt tudom hogy minden hónap első vasárnapján szoktak lenni a bulldog találkozó :) a mostaniról már le késtél, ja és a szigeten a mokka cukka helyén van a találkozó :)

473. R75 (válaszként erre: 472. - 56aa700e62)
2009. febr. 3. 21:11
gyönyörű a kutyád!!!!!
2009. febr. 3. 20:41

Sziasztok!

Szép estét mindenkinek,szeretném megkérdezni,hogy mikor lesz a következő bulldi találkozó,új vagyok még sosem voltam de nagyon szeretnénk elmenni!Köszi a választ előre is!

2009. febr. 2. 17:21

Szia ! Rikyke

Én ezt használom LAFTIK ez egy növényi kivonatokat tartalmazó sampon, nálunk be vált nem, nem csipi a szemét és nem bántja a bőrét sem. :)

470. Rikyke
2009. febr. 2. 10:38

Szeretném, ha segítenétek Nekem egy apró dologban! A Kutyum 2 hónapos. - Mikor fürdethetem meg először és milyen samponnal, gondolom kiskutya samponnal, de milyen fajta legyen????

Előre is köszi a tanácsokat/tapasztalatokat!

2009. febr. 1. 19:51
A flakon nem hozza lázba , annál inkább a kupak róla. Imádja! :)
468. R75 (válaszként erre: 466. - Abb9705ce4)
2009. febr. 1. 17:36
Brook is szereti+ még a pezsgősdugót:-))!!!!
467. Rikyke (válaszként erre: 466. - Abb9705ce4)
2009. febr. 1. 16:50
Most alszik a Baby! De tuti kipróbálom, ha felkel!!! :D Köszcsi az ötletet! :D Kíváncsi leszek, hogy mit csinál vele! :D
2009. febr. 1. 16:28

Dobjatok le egy fél vagy egy két literes üres flakont a kutyusotoknak, s nézzétek mi történik :).


Akár fél órát is el van vele... legalább is Briannak nagyon tetszik :).

2009. febr. 1. 14:50
Tényleg nagyon sok segítséget adtok a kutyaneveléshez. Sajnos nekem semmi tapasztalatom e téren, úgyhogy mindíg érdeklődve olvasom a tanácsaitokat. 7 évig cicám volt és Lucky az első kutyusom. Sokmindent nem tudok még mit hogy kellene csinálnom, de idővel úgyis kialakul majd minden. Csak nem szeretném elrontani, ezért kérlek abba segítsetek mivel lehet őt leszoktatni a rossz szokásairól . Pl hogy ne rágjon szét mindent , vagy ne harapja a nadrágom ha éppen tenni akarok pár lépést. Ilyen önfejű állatkát én még nem láttam, de ti biztos tudjátok miről beszélek. Szóval jól jönne pár jó tanács ezen a téren is.
464. sportegér (válaszként erre: 425. - Adamn)
2009. febr. 1. 11:00

Szia:)

12 hetes korban elég a napi 2szeri étkezés, de az orvos tanácsával nem vagyok megelégedve.....kiskorban eleve nem lehet túletetni,mert ahogy egy bulldog hizik kiskorban,és kövérnek látod,na akkor tuti nyúlni fog a teste a lába és akkor meg vékonynak tűnik. Ha felnő és arányos lesz a teste a súlyával,akkor nem kövér,némelyik bullcsi iszonyat kövér,direkt igy tenyésztik vagy "nyomatják" valamivel nem tudom,de csodálom hogy kap levegőt...Szóval amig kicsi és növésben van etesd,a Pedigrees alutasakot adod neki úgy értelmezem,de abból 1 csomag kevés neki,mármint ha pl. 4db-os kiszerelést veszel és 1-et adsz neki reggel, meg a pedigreere sokan panaszkodtak már hogy komoly hasmenést okozott a kutyánál. Nálunk nem volt ilyen gond,de van akinél előfordult. Meg ezek a konzervek nem olyan nagy tápértékűek, adj neki szárazat is,aprószeműt, szerintem már el tudja rágni,ha nem áztasd be neki. És ha nem csak "tápos" kutyát akarsz, szoktasd hozzá több ételhez,házi kaját is adhatsz neki,de először mindenből keveset, a fűszeres ételeket nem javaslom. Vagy főtt husit,ilyesmit! :))


Valaki kérdezte a pukit ....Nálunk dupla adag van a kutyik miatt és igen,iszonyat büdös!! :D De nem mindig van szerintem csak ha olyat esznek,attól.

463. sportegér (válaszként erre: 459. - Baliee)
2009. febr. 1. 10:51

Szia!

Hát még van remény 3 hónapos, de nem is szokott neki felállni soha??? De ha olyan kb. 1 hónap múlva sem áll fel vitaminok stb. hatására javasolnám a felkötését! Csak azt se mindegy hogy kötöd fel.

462. Baliee
2009. jan. 31. 22:19

köszike.reménykedek benne h fel fog neki állni. akkor mégiscsak francia bulldog kinézete lenne:D

itt van róla néhány kép :)


[link]


[link]


[link]


[link]

461. Rikyke
2009. jan. 31. 21:49
Jaaaaa! Remélem jók a tanácsaim, ha még sem, Valaki javítson ki! (de nekem tényleg ezt mondták)
460. Rikyke (válaszként erre: 459. - Baliee)
2009. jan. 31. 21:45
Szia! Valószínű az Én kutyum akár 1 hónappal is fiatalabb lehet (ma 2 hónapos), mint a Tiéd, de addig még Nekünk sem állt fel a radarunk, addig azt mondták, hogy: ne essek kétségbe, nem rendellenes, a fogváltásig magától fel fog állni, de az Én külön tanácsom, hogy adj Neki nyugottan valamilyen Calcium - csonterősítő tablettát! Segíteni fog!
459. Baliee
2009. jan. 31. 21:34
sziasztok. nekem olyan kérdésem van hogy 2008 októberi francia bulldog kiskutyámnak füle még nem állt fel. ez rendellenes e vagy majd idővel fel áll vagy mi a teendő ilyenkor? elöre is köszi
2009. jan. 31. 21:04
:) kis szarzsákok :)
457. R75 (válaszként erre: 456. - Zsolti & yoda(F. bulldog))
2009. jan. 31. 20:52
hát igen:-))) Brook ma már meg is tette ezt velem nem olyan régen, pont az orrom alá...
2009. jan. 31. 20:33
KÉRDÉS a tietek is ilyen borzalmas büdit fingik :)
2009. jan. 31. 20:03

:D

Jajjj az enyém egy igazi kunyeráló gép... :). Én is próbálkozok a jutalom falatokkal...s igen, van mikor én is szerencsével járok :).


De így van ez jól :). Kis imádni való zsebdömperek :)

2009. jan. 31. 20:00
Biztos így lesz és remélem is :) nagyon imádom még akkor is ha makacs, bár ezt lassan kezdem megszokni, meg vele is megszoktatni hogy ne legyen ilyen mert ha szót fogad jönnek a jutalom falatok, és lehet lassan de úgy néz ki hogy be válik :)
2009. jan. 31. 19:55

Rájöttem, hogy rossz linket másoltam be:). Bocsi!


Szóval amikor lazára veszi a figurát az ölemben ... ez azért durmolás a javából :D


[link]

2009. jan. 31. 19:53
Szerintem nincs veszve. Nekem Brian 2008. szeptember 12-én született s december 28-án került hozzám. Mára már nagyon is feloldódott :), Imádom. Bár kicsit néha öntörvényű, s olyankor szelektív a hallása :). Bár olvastam, hogy a kölyök kutyák igazán 7-12 hetes korukban ragaszkodnak a legjobban. Tehát ez az időszak az amikor kellő képpen meg lehet alapozni a dolgokat, s ebben az időszakban alakul ki a legmélyebb kötődés náluk. Remélem azért jó pár év adatik meg nekünk hogy együtt alapozzunk a kis gazfickóval :).
2009. jan. 31. 19:52
Ugyan! Nagyon szívesen! Máskor is! Elvégre ez a fórum azért van:). Nekem régi álmom volt egy kis bulldog, s előtte sokat olvasgattam itt a fórumon... s sokat tanultam. Most már abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy én is igazából tapasztalhatom a dolgokat, s sokat segítettek / segítenek nekem is, hát én miért ne tenném ezt :)- ... s boldog bulldog gazdi vagyok én is :).
450. Rikyke (válaszként erre: 446. - Zsolti & yoda(F. bulldog))
2009. jan. 31. 19:50
Az Én Rikim hamar Rám talált, mert most van Nálam még "csak" 2 hete, de 7 hetesen már az enyém volt! Imádom! Ilyen fiatalon könnyebben megszokik Egem, meg mindent, de Nálatok is tuti sikerült/sikerülni fog!
2009. jan. 31. 19:48
HUUUU nagyon kemény kis össze állítás tisztára mit az enyém :D
448. Rikyke
2009. jan. 31. 19:47
Fúúúúú, nagyon-nagyon köszönöm ezeket a szuper infokat! Aranyos Tőled, hogy ezt ilyen részletesen leírtad! Tuti, hogy nem csak Én, tanulhatok ebből! Köszi! :)
2009. jan. 31. 19:44

[link]


amikor lazára veszi a figurát az ölemben ... ez azért durmolás a javából :D

2009. jan. 31. 19:44

Rikyke

Yoda most lesz február 7 én 4 hónapos kicsit megkésve találtam rá de szerintem még semmi nincs veszve :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook