Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


2009. febr. 21. 17:43

Sziasztok!


Eddig még nem írtam erre az oldalra de most hogy megtaláltam nagyon örülök neki. Nekem egy 6 hónapos bézs fehér foltos kanom van, és reményeim szerint 1 hónap múlva lesz mellé egy fekete 8 hetes szukám is.:)Már nagyon várom, remélem majd jól kijönnek egymással.

594. dbe3645082 (válaszként erre: 590. - Abb9705ce4)
2009. febr. 21. 16:25

Most kezdek egy állatos blogot elindítani és ha írsz szöveget akkor én is szívesen kiteszem!Még képet is mellé ha megengeded!Hátha!

Én nagyon reménykedek!

593. killah fr.bulldog (válaszként erre: 588. - Diegobaba)
2009. febr. 21. 15:49
Gyonyoru a kutyusod Diegobaba, es koszonjuk most a Killah nem santikal, remelem segit neki amit kapott!
2009. febr. 21. 15:47
Szivbol kivanom,h meglegyen a kutyusod Cimike88, nagyon borzaszto lehet ez a bizonytalansag.Es aki kepes ellopni 1 kutyat kivancsi lennek , ha neki a gyereket lopnak el mit csinalna, mert mi ezeket a kis "dögöket" ugy szeretjuk mintha a gyerekunk lenne!!!
591. adamn
2009. febr. 21. 15:01

cirmike88!


írd le ide is a kereső szöveget és kirakom az iwiwmre!

amúgy nagyon terjedhet a hír, mert tegnap buliban mondta egy ismerősöm, hogy vigyázzak az enyémre mert hallotta, hogy valakiét ellopták... ha ennyien hallanak róla csak megtalálja valaki. :(

sok sikert!

590. abb9705ce4 (válaszként erre: 588. - Diegobaba)
2009. febr. 21. 11:16

Diegobaba!


Nagyon szépen köszönöm, hogy továbbítottad.

Igen kihasználva a mai lehetőségeket, segítségképp az iwiw s előjött. Szépen terjed. Rákerestem orvosokra is, s meg kell hagyni szép számban találtam őket, itt a környékünkön, a közeli településeken. Mindenhová ahová tudtam elküldtem róla amit tudni kell, valamint mellékeltem képet róla. Ahol meg nincs cím, ott telefonon továbbítottam. Minimum 30.000 Ft a megtalálónak, így hátha vki akihez eljut, reménykedek hogy úgymond neki pénz miatt megéri s úgymond visszalopja.

Csak tudnám, hogy jól van, kicsit könnyebb lenne.

Úgy gondolom sok helyre eljutott... mostmár csak a várakozás maradt.

589. R75 (válaszként erre: 588. - Diegobaba)
2009. febr. 21. 10:31
szia Diego, régen én is irtam sokszor oda.. Rencsike75 néven:-))
2009. febr. 20. 23:15

Sziasztok!

Az index fórumon a Bulldogok avagy a nyomott pofikon szoktam írni napi szinten Picantos néven!Véletlenül rátok találtam gondoltam akkor regizek és élvezem az itteni Francia bulldogos társaságot is :)

Az én kis Bulleszom neve Diego 6 hónapos kan 12 kg és tigriscsíkos!

Sajnálom cirmike kutyiját kívágtam az írását és átraktam hozzánkis hátha valaki tud segíteni vagy látják sokan vannak sokan mennek sok felé viszont amit szinte mindenki használ az az iwiw én oda is írnék és felraknám a képet a közösbe hogy terjedjen ott is!

Soma nekünk most kezd szobatisztulni jelez már ha ki akar menni de biztonság kedvéért a pelenka lent van amit azért használ is de nagyon ritkán már.Mi a nyakörvet használjuk egyenlőre de nincs vele bajunk szerintem kinek melyik a jobb.

Rykike ne aggodj meg fogja szokni elején kicsit zavarja őket de minket is zavarna egy idegen dolog a nyakunkba.

Killahnak remélem nincs baja és felépül.

587. R75 (válaszként erre: 586. - Soma21)
2009. febr. 20. 20:04
szerencsére Brooklynnak nincs baja a hámmal, ő a sima nyakörvet nem szereti, illetve inkább mi nem szeretjük,mert annyira rohan séta közben, hogy szoritja a nyakát, és folyton kihányja a kajáját..
586. soma21 (válaszként erre: 584. - Rikyke)
2009. febr. 20. 19:32

A mi kis harcosunk se bírja a hámot, mindig vakarózott tőle. Sétálás közben sokszor a földhöz dörgölőzött, vagy a házak oldalához súrolva próbálta lehántani magáról...A nyakörvet már jobban viselte (de ezt sem bírja ki vakarózás nélkül).


Nektek hogy sikerült szobatisztaságra nevelni a kutyust? Mi már 2-3 hónapja próbálkozunk, de még mindig nem megy. Ha egyedül van, mindig az újságpapírra pisil ( a pelenka nem jött be, mert széttépte a kis drága). Néha meg oda pisil, ahová jól esik... Figyeljük mindig, hogy mikor kell kimennie, és ha tehetjük, óránként kivisszük(ilyenkor mindig kinn is elvégzi a dolgát). De sokszor képes csak úgy a parketta közepére csinálni.

Lehet, hogy jelöli a területét? Állítólag a kan kutyák ezért pisilnek mindenhová...

2009. febr. 20. 17:43
Mi is veled vagyunk még ha csak lélekben is, remélem meg lesz, nem akarlak elszomorítani de ha egy kocsiba rakták be akkor ő már nem a környéken van. De kitartás !
584. Rikyke
2009. febr. 20. 16:20
Képzeljétek! Kb. 2 hét és vihetem a kis drágát a szabadba, sétálni, szaladgálni..., már most próbálgatom megszoktatni Vele a hámot vagy a nyakörvet, DE nem viseli el magán!!!!! Vakarózik tőle! MIÉRT? Allergia? Vagy idővel megszokja?
2009. febr. 20. 15:13
Killah /fiam/ nagyon megijesztett ma, setalas kozben egyszer csak megallt es a hatso bal labat felemelte, nem tudott tovabb jonni. Meg csak 1eves es 3 honapos es kezdodo diszplaziat allapitottak meg nala. Ugy vettem eszre, h 3 labon ugralt le a lepcson, elvittem orvoshoz de csak egyenlore taplalek valtozast ajanlott, kimondottan erre a bajra. Mi errol a velemenyetek???Van valakinek hasonlo problemaja?Nagyon aggodom erte. . .
582. soma21 (válaszként erre: 580. - Szasza08)
2009. febr. 20. 14:16
Nekem azt mondta a tenyésztő+állatorvos is, hogy nagyon óvatosan kell bánni a tápváltással. 1 éves korukig még nagyon érzékenyen reagálnak bármilyen változásra, így csak fokozatosan szabad tápot váltani (keverni kell a régi és az újat hetekig). Egyébként a doki szerint nekik nincs szükségük változatosságra, képesek egész életükben ugyanazt a kaját enni...
581. soma21 (válaszként erre: 575. - Abb9705ce4)
2009. febr. 20. 14:05

Csak most olvasom mi történt a kutyusoddal! Szörnyű!!!! Remélem minnél hamarabb előkerül!


Sajnos nagyon kell vigyázni ezekre a kis dögökre... Próbálj meg fényképes hirdetéseket kirakni, talán valaki ráismer!

580. Szasza08 (válaszként erre: 579. - Soma21)
2009. febr. 20. 14:02
Köszi, igyekszem, csak gondoltam egy kis változatosság neki sem árt.:)
579. soma21 (válaszként erre: 578. - Szasza08)
2009. febr. 20. 13:57

Mi Purina Pro Plan Sensitive-vel etetjük, mert a többit tápot nem bírja a kis drága. ebben nincs csirke, csak lazac és rizs. Nekem sokan dícsérték a Royal Canint és az Acana-t is.

Szerintem etesd azzal, amit eddig evett, abból baj nem lehet.

2009. febr. 20. 13:25

Tudnátok nekem ajánlani tápot, ami teljes értékű

és teljesen jó Szaszának? 10 hónapos a drága.

2009. febr. 20. 13:20
Szurkolok én is, hogy meglegyen, szerintem nagyon érdemes figyelni az "eladó kutya" hirdetéseket...
576. Rikyke (válaszként erre: 575. - Abb9705ce4)
2009. febr. 20. 11:53
Hááát, nem hiszed, de nagyon sajnálom, hogy ez történt Veled és nagyon-nagyon sok sikert kívánok, hogy előkerüljön. Lélekben Veled vagyok, drukkolok! :((
2009. febr. 20. 11:36

Köszönöm szépen a jó kívánságokat! Aranyosak vagytok!


El sem hiszitek mennyire hiányzik :(.


Szasza hidd el én is bedarálnám, csak sajna nem tudom kit keressek. Ma suli után megyek razziázni a környéken, polgárőröket is bevontam, még a postásoknak is akarok szólni.


Mindent meg próbálok, csak adja az ég, hogy a környéken legyen még. Ha beigazolódik, hogy tényleg kisebbség keze van a dologba... félek, hogy embertelen körülmények között van, esetleg hidegbe, vagy ha rágcsál megverik. Félek ha hazakerül (már ha hazakerül), milyen állapotban lesz...bár én ott leszek mellette... csak lenne már újra itthon.

Áááá :'(

2009. febr. 20. 09:30

ööö.. rájöttem...

köszi:)

2009. febr. 20. 09:18

Hol vannak itt a képek?

Hogyan tudok felrakni én is?


Bocsi, de új vagyok itt...

2009. febr. 20. 09:08
Ez tenyleg borzaszto nagyon sajnalom!Kivanom,h megtalald,es vissza keruljon hozzad!Ez tenyleg felhaborito!!!!
2009. febr. 20. 08:49
Jaj istenem, hát ez szörnyű! :( Kívánom nektek hogy minnél hamarabb megint eggyütt legyetek!!!
2009. febr. 20. 08:22

Sziasztok!


Ezeket az embereket azért vontatnám egy kicsit kocsi után kötve...

Bár Szasza csak 2 napja van nálunk, bedarálnám azt aki hozzányúlna.

569. 56aa700e62 (válaszként erre: 567. - Abb9705ce4)
2009. febr. 19. 21:51
Nagyon szomorú ami történt!És hihetetlen milyen lelketlen emberek vannak!Sajnálom és reménykedjünk,hogy valahogyan mégis visszakerül!
568. R75 (válaszként erre: 567. - Abb9705ce4)
2009. febr. 19. 21:43
nagyon sajnálom!
2009. febr. 19. 21:10

Az lemaradt, hogy az utcán volt, tehát Brian kilógott vhol, csak rejtély hogy hol :(. Megmozgattam mindent amit lehetett... már csak a remény van :(


Nagyon rossz :'( , hiányzik a horkolása, szuszogása, s higgyétek el... örüljetek hogy büdöset púzik nektek, mert legalább azt jelenti, hogy ott van veletek.

2009. febr. 19. 20:52
Kivittem kaka-pisi ügyben. A szomszéd kislány átjött, hogy a lefagyott a gépe. Átléptem, egy 5percre restart gomb erejéig. Brian bent volt az udvaron, a kaput bezártam. Mire hazaértem, nem volt az udvaron, bent...keresni kezdtük. Majd egy járókelő megkérdezte, hogy kiskutyát keresek? Mondtam igen, s elmondta, hogy látta, hogy egy kocsi megállt s berakták. Röviden ennyi :'(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook