Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Francia bulldog fórum

Francia bulldog (beszélgetős fórum)


985. hajini (válaszként erre: 979. - R75)
2009. márc. 5. 10:18
de sajnos
2009. márc. 5. 07:21
Szia :) Igen igen az az én kis szarzsákom aki a fotón van :) olyan szépek :) már úgy várom a következő találkozott :)
983. Diegobaba (válaszként erre: 975. - 56aa700e62)
2009. márc. 4. 23:52

Szia Dózerolo!

Megnéztem a képeket a következőn találkozunk :)édessek voltak aranyossak volt nagy malacfuttatás ugy imádom őket amikor gyülekeznek és látszik rajtuk,hogy gondolkodnak igazi kis egyéniségek!

Jöhetnek a fotók ha vannak még :)

982. Diegobaba (válaszként erre: 973. - Tibi81)
2009. márc. 4. 23:48

Tibi81!

Szia amig kicsi addig a 150-160 g az tökéletes de ne felejtsd el ,hogy akkor ez csak száraz táp és nincs benne a konzerv!Ha ezt is azt is adod akkor ne felejtsd el felezni a kicsi egészségének érdekében mert ugye a sokat is megeszi de nincs értelme hízlalni még ha most nem is látszana rajta.

981. Diegobaba (válaszként erre: 970. - Tibi81)
2009. márc. 4. 23:44
Bosconak csók a lábára és bízzunk benne,hogy csak egy kis ütés törés nélkül minden esetre kicsit jobban figyelni kicsi Boscobabát pedig kényeztetni most :) Pusza simi neki
2009. márc. 4. 23:41
Sziasztok kicsit le vagyok maradva mert nem igazán volt jó a net vissza olvasok és irogatok mert van egy két dolog bizti amire reagálok :)
979. R75 (válaszként erre: 977. - Hajini)
2009. márc. 4. 21:37
hú, ő csaknem az indexes Miles????
978. H.Ancsi (válaszként erre: 977. - Hajini)
2009. márc. 4. 21:25

Szia, és köszi. Én is megnéztem a képeidet és nagyon megörültem. Végre egy bulldog ami hasonlít az enyémre, azt hiszem a fülkötögetést meghagyom másnak, nekünk tökéletes igy is.

Miles kutyust azonnal orvoshoz kéne vinni, nekünk a pireneusink kétszer produkálta ezeket a tüneteket.

Először toklász volt a fülében - ez most nem valószínű -, másodszor pedig tetanusos volt, két hónapig küzdöttünk az életéért, csak lelkiismeretes orvosunknak köszönhető, hogy meggyógyult. Persze valószínű nincs ilyen nagy baj, de inkább félni, mint megijedni.

977. hajini
2009. márc. 4. 18:55

másik honlapról egy ismerősön írta, vkinek ötlet???? lécci ha tudtok ...


Miles beteg,és nem tudom mi baja van! Szegényem csak áll, tök bizonytalanul, nem akar elindulni, nem jön oda hozzám, olyan mintha tök bizonytalan lenne a járásban, közben néha remeg. biztos valami baja van, mert hátrahúzza a fülét és hangosan szuszog. Nem voltam biztos ebben, hogy nem akar menni, ezért gondoltam kiviszem, de ahogy kiléptünk a kapun,jött két métert majd megállt és csak nézett rám. kicsit húztam, akkor is jött két métert megint megállt. Nem akart sétálni, ami még sosem fordult elő nála. Ja és nem akar odajönni hozzám, és most meg elbújt az egyik kisszobába, ahová sosem megy. Istenem csak tudna beszélni....

976. hajini (válaszként erre: 970. - Tibi81)
2009. márc. 4. 18:49
szia. ne aggódj, a miénk is járt már így. csak sajnáltatja magát(legalább is a miénk)ha nem látott minket futott mint az ökör, előttünk meg megy a sánti téma. meglátod gyorsan túlteszi magát rajta
2009. márc. 4. 18:45

Szia!

Kár,hogy nem tudtál fotózni:(A legkisebb tigris csíkos?Nem ő van a képemen?A másik kicsi egy boci tarka volt ugye arra gondolsz?Ő a mi kutyink asszony jelöltje:)

974. killah fr.bulldog (válaszként erre: 968. - Hajini)
2009. márc. 4. 17:53

Szia!

Megneztem a kepeket, a masodik kepen gyonyoruen allnak a fulei, szerintem nincs nagy gond!

Megfelelo taplalekkal es csonterositovel ugy fog allni a "a pici" fule mint a colop.En is hallottam a ful-allito modszerrol, szerintem azt is probald ki!Amugy nagyon edi a kis draga1

973. Tibi81
2009. márc. 4. 14:36
Hy! Ti mennyit adtok a kutyának enni én 150 g-mot szoktam naponta.
2009. márc. 4. 12:18
Szia sajnos mi most nem tudtunk fotózni túlságosan féltettem hogy ha nem figyelek rá elégé valami baja lesz, de hogy legközelebb viszek az bízti:) de az én kutyikám volt az aki a legkisebb (volt kint vagyis volt kint egy másik kis édi is) és egy kicsit sántított egy tigris csikós színű az enyém. Nagyon király volt amúgy ez a tali, megyünk következőleg is.
971. katibaba (válaszként erre: 970. - Tibi81)
2009. márc. 4. 11:24
Szegényke! Reméljük nincs komoly baj és hamar rendbe jön. Ilyen előfordulhat Lucky is egyik pillanatban nyugodtan fekszik, elfordulok mire visszanézek már sehol nincs.
970. Tibi81
2009. márc. 4. 10:22
Sziasztok! Baj történt:-(! Szegény Bosconak tegnap este odacsuktuk a lábát az ajtóval szerintem nem tört el mert azért rá tud állni és éppen a külső kis lábujját kapta! Kicsit sántikál remélem rendbe jön! Egyik pillanatban még aludt a másikban már ott volt az ajtónál nem is láttuk! Nagyon sanáljuk:-(((!
969. H.Ancsi (válaszként erre: 968. - Hajini)
2009. márc. 3. 22:42

Szia, amikor a kép készült még csak 4 hónapos volt.

Akkor állitja fel a füleit ha nagyon figyel, néha csak az egyiket. Tényleg, nagyon meg tud sértődni, én elvből soha nem emelek kezet sem a gyerekeimre, sem a kutyáimra. Ha rosszat csinál, leszidom de rögtön megsajnálom mert olyan "bocs,hogy élek" pofát vesz fel, hogy nem lehet rá haragudni.

Az, hogy makacs és kicsit önfejű az nekem kifejezetten bejön. Szeretem, ha van egyénisége. Rendkívül gyorsan tanul, képes kombinálni, amit eddig még csak megboldogult magyar vizslám tudott.

Szóval fantasztikus egy csaj, csak a lakás élje túl a kölyök korát!!!!!!! A kertben pedig nem nagyon kell ásni, önkéntes kertészként pillanatok alatt akkora gödröket kreál, hogy csak a füle látszik ki belőle. Talán idővel kicsit lehiggad...

968. hajini (válaszként erre: 964. - H.Ancsi)
2009. márc. 3. 20:58
szia. mikor mi elhoztuk a kicsikénket, akkor kezdett felállni a füle. a tenyésztő azt mondta , a tápváltás okozta, mert akkor váltott. szerencsére pár nap múlva álltak a fülik. de nekünk azt mondta, ha nem áll fel kössük kel nekik úgy, hogy vágunk egy olyan formát mint a füle vmi kemény papírból, és ezt rögzítsük a füléhez. azt mondta egy hét és állni fognak azok a fülek. de így is cuki a kicsikéd. a miénknek meg ha elfelejti kilóg a nyelve hegye. de őket nekünk teremtették, ők teszik boldoggá az életünket. értük érdemes felkelni, dolgozni menni, mert várnak és feltétel nélkül elfogadnak és szeretnek:)
967. Diegobaba (válaszként erre: 964. - H.Ancsi)
2009. márc. 3. 20:56

Nem voltál hosszú és ki is emeltem egy mondatodat


Lelke rajta mi igy-is ugy -is imádjuk.

Látod ez a lényeg semmi de semmi más mint hogy mi őket ugy ahogy vannak imádjuk :)itt is mint a gyereknél egy a fontos egészség legyen a többi mellékes :)

2009. márc. 3. 20:53
ennyi nincs konkrét méret sehol se
2009. márc. 3. 20:53
Mérete is kényelmesen kezelhetô kutyává teszi, 8–14 kg a testsúlya. Marmagasságát nem határozza meg a standard, csupán azt írja elô, nagysága legyen arányban súlyával.
964. H.Ancsi (válaszként erre: 953. - Diegobaba)
2009. márc. 3. 20:48

Szia, köszönöm a jó tanácsokat, mamát, papát láttuk de az az igazság, hogy kizárólag családi kutyinak vettük, nem vettük annyira komolyan a származását. Egyébként a füle többnyire már feláll, de nem mindig. Mindegy, imádjuk. Tudod, nekünk gyönyörű, többszörösen győztes pireneusi hegyikutyáink voltak, és néha nálunk is született olyan kölyök, ami inkább nézett ki keveréknek mint fajkutyának. Lehet, hogy mi is így jártunk, de lehet, hogy átvert minket a tenyésztő. Lelke rajta mi igy-is ugy -is imádjuk.

Szerencsére van jó orvosunk, kapott gyógyszert, hamar meg is gyógyult. Mióta megvan a gyönyörű kötött ruhája szerencsére nem fázott meg. Bocs ha hosszú voltam. Mégegyszer köszi.

963. Diegobaba (válaszként erre: 956. - Hajini)
2009. márc. 3. 20:45
látod a mienk pl 6 és fél hónapos de 12 kg és 20 cm a hátmagassága és 25 cm a hát hossza mind a kettő méret kb és fej nélkül van
962. Diegobaba (válaszként erre: 958. - Berta17)
2009. márc. 3. 20:42
Sok jót hallottam a kutyaovirol de sajna mi kihagytuk és maradt a házi nevelés ugyan fekszik ül csak magától van de a gyere mit csinálsz gyere ide micsa ezek mennek a micsa persze a mit csinálsz egy keveréke és a kézmozdulatis megy.
961. 56aa700e62 (válaszként erre: 959. - Diegobaba)
2009. márc. 3. 20:41
:)))tényleg egy rugóra jár az agyunk.Annyian voltunk és annyi kutyi volt,hogy a képek alapján reménytelen lett volna felismerni egymást szerintem,max ha meghalljuk a másik kutyi nevét és így beazonosítjuk,de sajnos nem hallottam Zsoltit kiabálni:(Cserélem a képeket
2009. márc. 3. 20:37
Sajna konkrét méretet nem találtam de akik olyan 2 éves kor körül vannak azok 12 18 kg között vannak méretre meg nagyon változo van egészen alacsony de baromi széles van magas és vékony van aki magas izmos kicsi vékony cm re meg le kellene mérni őket!
959. Diegobaba (válaszként erre: 954. - 56aa700e62)
2009. márc. 3. 20:35
Na én meg most kérdeztem hogy taliztatok e mert én meg ezt nem olvastam hehehehehehe tiszta bulldoggazdi összehangolódás egy dologra gondoltunk
958. berta17 (válaszként erre: 952. - Diegobaba)
2009. márc. 3. 20:35
Szia Diego! Nagyon köszönöm a válaszod. Nagyából azt tudom, hogy 31-35 cm magasak lesznek, de már olvastam 41 cm-t is. Szélességükről semmit sem tudtam. Sajna a mit kinéztem 33X50cm. Akkor ez kicsi... Próbálok még új képet felrakni Szusziról.Akutyaoviban őrült jó képeket csinál róluk egy fotós lány, már azért is imádunk járni, ráadásul sokat tanul.
957. Diegobaba (válaszként erre: 935. - 56aa700e62)
2009. márc. 3. 20:33
Köszönöm a képeket várom a többit nagyon!Sokan voltak tök jó lehetett a következőre ha nincs semmi dolgunk tuti ki akarok menni rkad a képeket édessek voltak ZSolti köszönöm a beszámolót te is rakjál képeket ha van had élvezzük és tényleg kint a talin találkoztatok ti sikerült megoldani?
956. hajini (válaszként erre: 955. - R75)
2009. márc. 3. 20:33
a miénk most 15kiló 10 hónaposan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook