Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
196. wéva (válaszként erre: 195. - Kedveske)
2007. jún. 12. 16:27

Miért van szükség étrendkiegészítő fehérjeporra?


Mert a fehérje nélkülözhetetlen komponense az emberi szervezet minden egyes sejtjének.



Mert fehérjeszükségletünket többnyire olyan állati eredetű fehérjeforrásokból fedezzük, amelyek magas zsírtartalmuk miatt könnyen elhízást okoznak.



A különféle testsúlycsökkentő programokat fogyasztók, diétázók általában a szükségesnél jóval kevesebb fehérjét fogyasztanak, ezért hiányállapot keletkezik a szervezetükben. A testsúlyvesztéssel együtt csökken az izomtömeg mennyiségük is.



A termék fontosabb jellemzői:


Biztosítja az ajánlott napi fehérjebevitelt a szervezetünk számára



Nem tartalmaz cukrot, élesztőt, koleszterint, sót, laktózt, édesítőszert, vagy mesterséges szinező anyagot.



Semleges ízű.



Könnyen oldódik, bármilyen hideg, vagy langyos italban, levesben, szószokban, ételekben könnyen elkeverhető. (Felbontást követően száraz, hűvös helyen tárolandó!)



75 % szójafehérjét tartalmaz.



Kinek ajánlot leginkább az F3 fehérjepor fogyasztása?


A testsúlyszabályozó programot folytatóknak, köztes étkezésként (tízórai uzsonna), vagy az éhségérzet csökkentése céljából.



Sportolóknak izomépítés, izomsejtek regenerálására (mivel tartalmaz író-fehérjét is - 24,5% - amely gazdag az izomépítésben alapvetően fontos szerepet játszó cisztinben és methioninban). Fogyasztása az edzéstervnek megfelelően beépíthető a napi táplálkozási programba.



Akik étrendjüket növényi eredetű, szójafehérje rendszeres fogyasztásával kívánják kiegészíteni, az optimális tápanyagbiztosítás érdekében. (A szójafehérje izoflavonokat is tartalmaz, amelyek segítik az egészséges koleszterinszint fenntartását.)

Termékinformációk:


Megnevezés 100 g-ban 1 adagban (egy evőkanálnyi por) lévő mennyiség

Energiaérték 1604 kJ (383 Kcal) 96,2 kJ (23 kcal).3 %

Fehérje 83 g 4,99 g

Szénhidrát 3,67 g 0,22 g

Zsír 4,3 g 0,26 g

Összetevők Szójafehérje kivonat (75%), savófehérje kivonat (24,5%), vanília aroma, csomósodást gátló anyag (szilícium-dioxid)

Adagolás egy leveseskanállal (kb. 6 g)

2007. jún. 12. 15:25

Sziasztok!


Hallottam, hogy van fehérje por. Néztem a honlapot isde kevés az info. Segítenétek:

- hogyan kell használni, keverni stb

- íz

- meddi elég

- ár

- és minden egyébb ami még nem jut eszembe:)


kösz

194. wéva (válaszként erre: 186. - Minu)
2007. jún. 12. 15:25

Szia Minu

Én is csak csatlakozni szeretnék az előző hozzászólásokhoz.

Valóban érdemes kitartani, mert be fog indulni a fogyás, nálam annak idején 3-hétig semmi változás nem volt súlyban csak centiben, éhes is voltam az elején.

Én úgy oldottam, meg hogy általában esténként kezdtem érezni, hogy muszáj ennem valamit, ijenkor ittam egy nagy pohár vizet, ezzel bírtam KB 2órát utána megettem egy almát, és ha még ez sem volt elég megettem egy fél fehérjeszeletet.

Két hét után már nem volt gond az éhség érzett de addig elég keserves volt, én nagyon irigylem azokat, akik nem érzik ezt az érzést.

De mivel a szervezetünk nem egyforma ezért ez így természetes.

Tehát én is csak kitartást kívánok neked.

Ha szeretnél élőben is kérdezni esetleg, olyanoktol akik szintén fogyasztják a terméket, a figyelmedbe ajánlanám a virtuális wellness clubunkat.

Ez egy virtuális terem ahol megbeszéljük ugyan úgy, mint itt is a tapasztalatainkat, problémáinkat és bátorítjuk egymást.

Nem jár semmilyen kötelezettséggel, csak egy programot kell letöltened, és beülnöd a gép elé minden csütörtökön este 8-kor találkozunk.

Akit érdekel priviben átküldöm a terem elérhetőséget és a jelszót, amivel be tud jönni.

Sziasztok

Éva

193. Minu (válaszként erre: 190. - HusiNyuszi)
2007. jún. 12. 14:01

Szia HusiNyuszi!

Kedves töletek, hogy igyekeztek felkarolni a kezdöket! Màr kaptam segitséget, többen is ellàtak okos, hasznos receptekkel.

Köszönet ezért mindenkinek!


Van tanàcsadom,- aki most készül elköltözni hétszàz km-rel arrébb!Arrol nem is beszélve, hogy a sajàt anyanyelvemen szivesebben beszélek meg ilyen jellegü dolgokat.


Örülök annak is hogy megtalàltam ezt a forumot, mert igy legalàbb eröt gyüjt az ember a kitartàshoz. Most legalàbb làtom, hogy nem egyedül harcolok a kilok ellen, màs is hasonlo cipöben jàr...talàn tanulhatunk egymàstol valamit...

Szép napot mindenkinek!

Üdvözlettel: Minu

192. HusiNyuszi (válaszként erre: 188. - 03755e6896)
2007. jún. 11. 21:19

Szia, Doryka!


Telejsen jó. Remélem, nem vagy éhes. Ha igen, egyél egy-két kanál fehérjeport pluszban (a shake-be keverve), az nulla kalória, viszont laktat.


Kb heti 1-1,5 kg fogyás az, amit a szervezet könnyen megszokik és elfogad, a bőr is tud követni, és ami utána tartható is. Ha tehát 20 kg-ot szeretnél fogyni, akkor kb 4 hónapig kell folytatnod a fogyóprogramot (napi két shake), majd további négy hónapig a fenntartó programot (napi egy shake).


Nagyon ügyes vagy, tarts ki!!! És ha teheted, sétálj a jó levegőn, estefelé, amikor már hűvösebb van. Meglátod, minden kiló elvesztésével egyre könnyebb lesz a mozgás, és egyre kevésbé fog gondot okozni a gerinced. Minőségileg más lesz az életed!

191. HusiNyuszi (válaszként erre: 187. - Jako74)
2007. jún. 11. 21:14
Jól csinálod, Jako! Tudod, először a centik, aztán a kilók. (A "varázsige": az izom nehezebb, mint a zsír!) Érdemes a centiket is mérni, mert akkor még elégedettebb az ember lánya. De persze a kedvenc ruhákon is látszani fog.
190. HusiNyuszi (válaszként erre: 186. - Minu)
2007. jún. 11. 21:13

Szia, Minu!


Magyarországon még csak két éve nyílt meg a Központ, azért nincs még minden termék. 24 termékkel kezdtünk, minden évben 6-8 újat hoznak be. Lassan majd csak utolérjük Franciaországot... :-) Egyébként van olyan is, ami megvan mindkét országban, csak épp más a neve.


Van tanácsadód? Tőle biztosan tudsz kapni receptötleteket. De a magyar honlapon is kell lennie. Ha sehogy sem találsz, küldj nekem privitben egy e-mail címet, és küldök neked recepteket.


Másnak is szívesen, ha kéritek.

189. Walterka (válaszként erre: 188. - 03755e6896)
2007. jún. 9. 07:03

Szia Doryka!

Nagyon jól csinálod a programot.

Arra figyelj, hogy a shake elfogyasztása elötti és utáni 1 órában ne fogyasz semmit. Mivel a vitaminok és ásványianyagok segítik a beépülését a szervezetbe és ez egy hízó program lenne.

Az ebéd pedig tényleg egy változatos étkezés legyen hússal, zöldséggel, gyümölcsökkel.

Mozgást illetően szerintem megpróbálkozhatsz esteleg a szobabiciklizéssel vagy az aquafitnesszel (vizitorna) mind két mozgás fajta esetében nincs megeröltetve a gerinc, ám alaposan meg van mozgatva a tested.


Sok sikert, egészséget és kitartást kívánok!

2007. jún. 8. 22:01
Sziasztok! Nagyon kéne a segítségetek. Én 100 kg vagyok 176 cm és 27 éves.Azt szeretném kérdezni,hogy ha úgy iszom a turmixot,hogy reggelire és vacsira és ebédre rendesen eszek az jó-e? Én kb 20 kg-ot szeretnék fogyni,mennyi ideig kéne használnom a terméket,sajna gerincsérvvel küzdök ezért torna kizárt. Segítsetek,nagy szükségem lenne rá.Köszönöm.
187. jako74
2007. jún. 8. 18:16

Sziasztok!

Én két hete kezdetem el csak a shake-et reggel és este inni. Első héten lement 1.2 kg, a másodikon csak 0.2 kg. Csalódott voltam a mérlegelés után, de aztán én lepődtem meg a legjobban amikor egy olyan nadrágot sikerült felvennem(kényelmesen!), ami két hete még hasat be módszerrel is nehezen ment. A centiket én nem mérem, de ezek szerint valami alakulgat!?

Kitartás mindenkinek,fog ez nekünk menni!!!

186. Minu
2007. jún. 8. 18:07

Sziasztok!

Most kezdek ismerkedni a termékekkel, a napokben kezdtem el egy fogyokuràt-tehàt eredményeket nem tudok még felmutatni, de nagyon igyekszem.

Megnéztem a magyar honlapot is, amin csodàlkozva vettem tudomàsul, hogy nem szerepelnek azok a termékek, amit én itt (Franciaorszàgban) fogyasztok.

Mivel még teljesen kezdö vagyok, nagyon megköszöném, ha ellàtnàtok receptötletekkel, amivel vàltozatosabbà lehetne tenni a fogyokuràs étkezést. Köszönettel: Minu

UI.:Lehet, hogy az üzenet furcsa karaktereket fog tartalmazni, mert a fr. billentyüzet nem azonos a mi àltalunk hasznàlttal. Elöre is bocsi, ha nem teljesen olvashato az iràs!

185. HusiNyuszi (válaszként erre: 184. - Marcipáncica)
2007. jún. 8. 11:27

Az jó. Először kell egy kis idő, amíg a szervezeted átáll erre a fajta táplálékra. Úgyhogy ne aggódj, be fog indulni. Lehet, hogy a szervezetednek most nagyobb problémát jelentett pl a méregtelenítés, mint maga a (nem túl nagy) túlsúly, és sokszor tapasztaljuk, hogy először a másik, a fontosabb "panasz" oldódik meg. Pl egyik fogyasztóm három hétig nem fogyott egy grammot sem, viszont a magas vérnyomása rendbejött, és csodásan tudott aludni. Utána elkezdett fogyni is.


A másik, hogy ne mérd magad naponta! Tudom, nehéz megállni, de érdemes csak hetente egyszer mérni, és persze ugyanazon nap ugyanazon órájában, mondjuk reggeli után és wc előtt, mindegy, de mindig ugyanolyan állapotban. Sokkal látványosabb így az eredmény, a napi 10-20 dkg-ot esetleg észre sem vesszük.


Fog ez menni, csak így tovább. Hidd el, sokszor már az is eredmény, ha nem hízunk :-))) de Nálad persze nem erről van szó. És írj, ha kérdésed van, ne hagyjunk magadra.

184. Marcipáncica (válaszként erre: 180. - HusiNyuszi)
2007. jún. 7. 22:49

Hali!


pontosan két hete kedden kezdtem!

kilóban csak kb 1-1,5, centiben meg 1-2-ket "csökkentem"... bár ezek az eredmények még lehetnek akár mérési pontatlanságok is.

Egyenlőre még kitartok!!


Mc.

183. HusiNyuszi (válaszként erre: 179. - Boggi)
2007. jún. 7. 15:40

Kedves Boggi!


Gratulálok a kitartásodhoz és az új alakodhoz! Nagyon szomorú, ami a testvéreddel és veled történt, és igazán nagy dolog, hogy végül kikecmeregtél a bajokból. Csak így tovább! Jó egészséget és sok sikert kívánok!


HusiNyuszi

182. HusiNyuszi (válaszként erre: 174. - Voma)
2007. jún. 7. 15:36

Kedves Voma!


Igen, most kezdtem a hatodik hónapot a negyedik kisfiammal. Bátran eszem továbbra is a Herbalife turmixot. Ugyanis ebben semmi mesterséges dolog nincs, létező és kapható élelmiszerekből áll. Igazság szerint jobban bízom a tisztaságában, mint egy bolti kolbászéban vagy akár zöldségében, a készételekről nem is beszélve. Sok olyasmit eszünk meg sajnos, amiről nem is tudunk.


A Herbalife nem gyógyszer, hanem élelmiszer. Nyugodtan eheti gyerek, felnőtt, kismama, beteg és idős ember is. Természetesen ha valakinek speciális étrendre van szüksége (pl cukorbeteg), akkor érdemes előtte konzultálnia a háziorvosával, de van, akinek az orvosa valamely furcsa ellenérzés miatt nem javasolja, bár konkrét ellenérveket nem tud mondani. Egyébként éppen cukorbetegekkel nagyon jó tapasztalataink vannak.


És van már Magyarországon hat-nyolc "Hörbi-baba" is, akik olyan édesanyák gyerekei, akik előtte sehogy sem tudtak teherbe esni, bár szervi okok erre nem voltak. Kettőjüket (és a szüleiket) személyesen is ismerem, Szegeden laknak. Egyszer eljött egy jól ismert nőgyógyász orvosnő az egyik Herbalife-képzésre, ő számolt be az eredményeiről.

181. HusiNyuszi (válaszként erre: 176. - Hoxa)
2007. jún. 7. 15:29

Tudomásul vettem. Isten őrizz, hogy kéretlenül bárkinek bármit küldjek. De ha kérdeznek, szívesen válaszolok a saját tapasztalataim alapján.


A legfontosabb javaslatom: legyetek tudatos vásárlók!!! Bármit vesztek, hűtőszekrényt, babacipőt vagy táplálék-kiegészítőt, nézzetek utána a cégnek, a tapasztalatoknak, és a kínált GARANCIÁKnak! Egy komoly, hiteles cég természetesen garanciát vállal a termékeire, akár teljes pénz-visszatérítést is, ha nem sikerül elérni vele a kitűzött célokat.

180. HusiNyuszi (válaszként erre: 175. - Marcipáncica)
2007. jún. 7. 15:27

Türelem. Először cm-ben fogod észrevenni a változást. Az izom nehezebb, mint a zsír! :-)))


Mióta is eszed?

179. boggi
2007. jún. 7. 10:34

Sziasztok

Örülök, hogy van ez a fórum!!!

Mindenkinek erőt szeretnék adni, mert a herbalife tényleg egy csodálatos dolog.

Az életem elég rossz mederben volt, mert a tesóm sajnos meghalt rákban. Betegsége alatt nagyon sokat híztam, mert milyen is az ember ha boldogtalan és nem is okos...Zabáltam, mintha az a kis pillanatnyi öröm jó lett volna... Nem lett jó, viszont a nadrágjaim sem lettek jók, szóval kedves vőlegényem csak annyit vett észre, hogy egyre kevesebb helye van mellettem az ágyon. Szegénykém, de akkor csak magamat sajnáltam.

Elkezdtem a 90naposat. Biztos mindenki ismeri, nem is rossz, csak egészségtelen, mert igaz, hogy mindent ehetsz csak nem együtt és vannak vitaminok, amik csak más tápanyag segítségével szívodnak fel.Fogytam 9 kilót, és szarul is voltam, de a fenekemről nem ment le szinte semmi.Viszont nem volt mellem. :) Szegény párom még mindig alig fért el az ágyon.

Egyik barátosném ezalatt jókedvűen ledobott kábé annyi kilót mint én. Kíáváncsi voltam: és megkérdeztem, hogy mit csinál. Elmondta, és előszőr nem is igazán hittem benne, de aztán rájöttem, hogy ott van előttem maga a bizonyíték.

Kipróbáltam:

Ma már heti minimum négy alkalommal 5 és fél kilómétert futok le megállás nélkül(pedig azelőtt soha nem sportoltam semmit)

két és fél hónap alatt 11 kilót fogytam, de centiben sokkal látványasobb, mert formás lettem

nőttek a melleim, ami valószínű, hogy a szójafehérjétől lehet

a párom pedig nem azért mászik rám szinte minden este, mert nem fér el az ágyon hanem ...

Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek, mindamellett, hogy egy jó üzletnek gondolom, mert egészséges mint a testnek, mint a léleknek, én nem csinálnám, mert nem férne bele az időmbe, de tényleg mindenkinek ajánlom!!!!

Üdv:

boggi

178. wéva (válaszként erre: 175. - Marcipáncica)
2007. jún. 7. 02:09
Fog az nyugi, kitartás
177. Marcipáncica (válaszként erre: 176. - Hoxa)
2007. jún. 6. 15:23

Szia!

Történik itt ilyen?

Pro és kontra vélemények vannak sztem, nem üzletelés. :)

176. Hoxa
2007. jún. 5. 22:31
Mindenkit figyelmeztetek, hogy akit MLM értékesítésen kapok a portálomon, illetve spamel másokat kéretlenül herbalife-os ajánlatokkal, azt kitiltom innen!
175. Marcipáncica (válaszként erre: 174. - Voma)
2007. jún. 5. 20:01
Csak nem akarnak potyogni azok az átkozott kilók... :(
174. voma
2007. jún. 3. 21:38

sziasztok!

kicsit kívülállóként szólok a fórumba.

én még nem használom a terméket. Egy barátnőm kezdte el a fogyókurát. (Marcipáncica) és ő mondta ezt az oldalt is. én egy kicsit beleolvastam....

megakadt a szemem Husinyuszi hozzászólásán. Jól látom, hogy terhes vagy? ha igen, légyszi mond el a tapasztalataidat. én még nem vagyok terhes, de babát szeretnénk, és nem tudom, elmerjem e kezdeni igy a kúrát. Válaszodat köszönöm, akár priviben is jöhet.

sziasztok: voma

173. wéva (válaszként erre: 172. - HusiNyuszi)
2007. jún. 2. 00:22

Sziasztok lányok

Husinyuszi a Noa leírta a véleményét, próbálja úgy beállítani a Herbalife termékeket, hogy silányak. Az összetételére kíváncsi.?

Neki minek, göze se lenne hozzá mi micsoda, probál itt bennünket provokálni, hogy mi vagyunk a fejek??Nem megy az üzlet .

Ki beszél itt üzletről???

Nagyon jól megfogalmaztad egyikünknek, sem fűződik üzleti érdeke, ahhoz hogy bárkinek tanácsot adjunk, és megosszuk a saját tapasztalatunkat, azokkal, akik igénylik.

De látod, nem képes felfogni, hogy ezt pusztán emberbaráti szeretetből, tesszük.

Az ilyen embert én csak sajnálni tudom semmi több, az ilyen emberileg az én szememben csak egy nagy 0.

Ő valószínű, hogy senkinek nem segítene csak akkor, ha anyagi érdeke fűződik hozzá.

Ami viszont nagyon szomorú és ez az, amiért őszintén sajnálom, hogy Ő valóban el is hiszi azt, amit mond.

Egyébként a Noának priviben átküldtem a honlapcímemet, hogy meg tudja nézni az összetételét a termékeknek, ha annyira kíváncsi rá, bármely termék dobozzára, ha rá kattint, kielégítheti a kíváncsiságát.

Persze Ő valószínű ezt úgy fogja értelmezni, hogy, majd azt remélem, hogy rendelni fog, de én valószínű őt ki sem szolgálnám, mert neki nem erre van szüksége.

Ez csak azért van, mert rosszul megy az üzlet.

Szerinted, tudja mi az a sitaki gomba, vagy miért elengedhetetlen a folsav, vagy a mályva és cardamomun mit támogat a szervezetben.?

Még sorolhatnám, de ez senki nem érdekel.

A lényeg hogy azok a tudósok, akik ezeket, a termékeket kidolgozták és ősszeállítoták, tudják mit miért és hogyan.

A termék pedig önmagáért beszél.

A kiskanál vagy nagykanálra pedig én igazán azért nem is reagáltam, mert, minden doboz porhoz illik, kanalat küldeni akkor nem értelmezhető rosszul az adagolás senkinél.

Én továbbra is jó egészséget kívánok Noának és mindenkinek, kitartást azoknak, akik fogyasztják a Herbalife termékeket, illetve bármilyen más módszerrel fogyókúráznak.

Neked főleg Marcipáncica.

Sziasztok

172. HusiNyuszi (válaszként erre: 171. - Marcipáncica)
2007. jún. 1. 13:43

Hajrá, Marcipáncica!


Igen,a keveréssel van a gond. Az elején én is csak kevertem, és kellett némi elszántság hozzá, hogy megigyam :-) Turmixgéppel ég és föld a különbség. De már az is jó, ha egy félliteres Nestlés üvegbe (mert annak széles a szája) rakod a hozzávalókat, bezárod, és jól összerázod. Az már majdnem olyan jó. De a tuti a turmixgép.


A negatív vélemény is vélemény. Nem volt kikötve a topicban, hogy csak jót szabad írni a Herbalife-ról. Neki szabad elmondani a véleményét, nekem meg szabad vele nem egyetérteni és szabad rá válaszolni.


Persze, hogy nem csodaszer. Csodaszerek nincsenek. Viszont vannak egészséges és vannak egészségtelen ételek. Ezt orvosok fejlesztik, és sok a jó tapasztalat. Nekem is bevált. Sajnos lehet rosszul is használni, úgy, hogy éhes marad tőle valaki, ha nem ez előírt módon eszi (pl két kiskanállal két nagykanál helyett), vagy úgy, hogy nem jóízű neki, mert esetleg nem hívták fel rá a figyelmét, hogy hogy a legjobb elkészíteni.


Semmi anyagi vagy erkölcsi érdekem nem fűződik hozzá, hogy Marcipáncica sikeres legyen és elérje a célját a Herbalife-fal. Mégis drukkolok neki és segítek, ha kérdése van.


Hajrá, Marcipáncica!

2007. jún. 1. 12:44

Kedves Husinyuszi, és Wéva!


Köszönöm szépen a válaszaitokat!!

Igérem, nem adom fel! Nem vagyok az a fajta.

Alapvetően ezt a dolgot amolyan kisérletnek fogom fel, mivel (állitólag :) ) igy is jó csaj vagyok nem az elkeseredés hajt, viszont tudom hogy egészségeset eszem és ha még vissza is kapom azt a régen elvesztett 57 kg-os súlyomat, az csak plusszban jó!

Nem értem az olyan hozzászólókat, akik csak blamálni tudnak.

Alapvetően én ugy érzem hogy aki kipróbálja ezt a dolgot, az azért tisztában van azzal hogy itt nem "csodaszereket" árulnak, hanem csak egy fogódzót kap az ember ahhoz, hogy elinduljon egy úton ami sok kitartással, és a program következetes betartásával végül az esetek nagy százalékában meghozza az eredményt.

Ha csak azt nézzük, hogy a napi szendvics, és egyéb reggeli/esti bevitelt elhagyja az ember és ehelyett BÁRMI MÁST eszik, ami kevesebb káros anyagot tartalmaz, már önmagában ez egy eredményre vezető folyamat!!

Itt csak az történik, hogy a BÁRMI MÁST lecseréli az ember egy olyan cuccra, amit hozzáértők állitottak össze, úgy hogy még esteleg egészséges is legyen, és ne esztelen koplalással tegyük tönkre magunkat!


Más: én nem turmixolok, csak összekeverek... lehet itt van a kutya elásva...? :)

A csokis izlik, az szinte bármivel (a kedvenc az meggylével), de az epres valami miatt nem annyira.


na hamarosan jelentkezem.

sziasztok!

marcipáncica

2007. jún. 1. 12:09

Nem egészen értem, hogy a wellbizes cikk hogy jön ide. Ha jól tudom, itt nem az üzleti tapasztalatainkról cserélünk eszmét, hanem a terméktapasztalatainkról. Sikerült-e fogyni vele vagy nem. Vannak, akiknek sikerült. Azért még nem kötelező elkezdeniük ezt forgalmazni.


Ha érdekel, szívesen elmondom, hogy a Herbalife-nál hogy van a belépés és a képzés. Nem úgy, mint amit az átalad ajánlott cikk sugall. Nem kell semmit előre befizetni és ha nem akarod, nem kell végighallgatnod semmilyen többórás prezentációt. A WellBiz csak egy kis csoport a Herbalife-on belül. Ők emígy csinálják az üzleti részt, mások másképp.


Ettől még a termékek hatásossága nem változik.

2007. jún. 1. 12:04
Senki nem mondta, hogy ne mondd el a véleményed. Viszont az olyan megjegyzések, hogy Angliában tilos, ami nem igaz, meg az olyanok, hogy "nem megy az üzlet lányok", azzal éppen Te akarod a mi véleményünket és tapasztalatunkat megsemmisíteni.
168. NOA (válaszként erre: 164. - HusiNyuszi)
2007. jún. 1. 12:01

[link]


Nem eladni kell a terméket, hanem használni vagy elvetni!!!Esetleg ha jó úgy is eldicsekszünk vele, mint akár a hentessel vagy fodrásszal.


Csak a véleményem mondtam el de ezekszerint az sem lehet.

Ezt, úgy hivják Herbalife szcientológia!

167. HusiNyuszi (válaszként erre: 151. - 7130b15964)
2007. jún. 1. 11:34

Most számoltam ki: a * diétához a *Slim por egy hónapra 38.940 Ft plusz az antioxidáns 5.120, összesen 44.060 Ft. A Herbalife por 37.200 Ft ugyanennyi időre (és nem kell külön vitamin hozzá). Igaz, a *s csak ezt eszi, meg folyadékot, míg a Herbalife mellett van egy "normál" étkezésed pluszban. Tehát árban kb ugyanott vagy. És a fogyás sebessége és tartóssága is hasonló. Tehát úgy tűnik, az ár és az eredmény kb ugyanaz.


Viszont a * nagyobb önuralmat kíván, úgy tűnik. A Herbalife jó azoknak is, akik nem tudnak lemondani a szilárd ételekről, sőt, még némi nassolás is belefér. Szerintem könnyebben betartható, bár a *t még nem próbáltam, tehát nem tudhatom, de nekem hiányoznának a szilárd ételek.

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook