Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
256. HusiNyuszi (válaszként erre: 251. - Angel.heart)
2007. szept. 12. 21:39

Nem szeretném Évát ismételni, nagyon jól leírta a fehérje és a rost dolgát, talán csak kicsit másképp is megfogalmaznám.


A fehérje azért kell, amiért minden más tápanyagcsoport is, azaz mert része a kiegyensúlyozott táplálkozásnak. Sajnos a "normálisan" hozzáférhető fehérjék (hús, sajt, stb formájában), ahogy Éva is írta, sok egyebet is tartalmaznak, amiből nem kellene annyi, pláne ha fogyóprogramon vagyunk, ezért javasoljuk a Herbalife fehérjeport.


A Herbalife fogyóprogram nagyon jól működik mint alakformáló - többen írtátok, hogy az első, amit észrevesztek a program során, hogy a nadrágok-szoknyák könnyebben feljönnek, azaz centis fogyás érzékelhető, amikor talán kg-ban még nincs is eredmény. Ez azért van, mert az izom nehezebb, mint a zsír, márpedig éppen azt szeretnénk, hogy a zsír fogyjon és az izom nőjön - ettől leszünk karcsúbbak és fittebbek. Természetesen nem testépítők leszünk, "csak" szebbek :-)))


A fehérje tehát

- izmot épít, a zsírégetést elősegíti (az izom 7x annyi kalóriát használ fel, mint a zsír, tehát minél izmosabb vagy, annál többet ehetsz :-)

- csökkenti az éhségérzetet (keverd a shake-edbe, és jobban eltelít)

- és ezáltal alakot formál, karcsúsít.


A Herbalife shake maga is fehérjedús ital, a fehérjepor kiegészítést egyénileg adjuk annak, akinek külön még szüksége van rá, miután egyénileg kiszámoltuk az adottságai alapján, hogy mennyi fehérjére van szüksége naponta. Sok embernek elég a shake.


A cél végül is az, hogy a testzsír-százalékot (azaz a test izom - zsír arányát) javítsuk a magasabb fehérje- és alacsonyabb szénhidrát-fogyasztás által, mert ez hosszútávú, egészséges, betartható program, és maradandó fogyást eredményez.


A rost pedig úgy segít a fogyásban, hogy

- gyorsítja az anyagcserét,

- fizikailag kitisztítja a bélbolyhok közül a lerakódott salakanyagot,

- elősegíti a telítettség-érzést.


De fontos a megfelelő mennyiségű vízfogyasztás hozzá, különben székrekedést okoz!

255. wéva (válaszként erre: 254. - Minu)
2007. szept. 12. 19:49

Köszönöm szépen Minu a dicsérő szavakat, őrülök, ha tudok segíteni valakinek.

Neked pedig gratulálok a sikereidhez, mert a siker eléréséhez a termék egyedül kevés.

Éhezés mentes fogyást és jő egészséget, kívánok mindenkinek.

Éva

254. Minu
2007. szept. 12. 16:01

Sziasztok!

Màr több honapja figyelemmel kisérem a forumot, mert én is fogyasztom a termékeket, -és szép eredmény értem el a hasznàlatukkal.

Mindenkinek tudom ajànlani, aki most kezdi a programot, hogy figyelmessen olvassa el az Wéva és a Hisinyuszi tanàcsait, aki szivvel-lélekkel azon igyekeznek, hogy segitsenek azoknak, aki kérdésekkel fordulnak a forumhoz.

Sajnos nem mindenkinek jut, ilyen kivàloan felkészül tanàcsado mint ök, -én személy szerint is sokat "tanultam" abbol, hogy elolvastam a kérdésekre adott vàlaszokat.


Tovàbbi szép napot mindenkinek, üdvözlettel:Minu

253. sidi
2007. szept. 12. 11:39

hello, sziasztok!


A helyzet az, hogy fogalmam sincs, hogy hol tudnék beszerezni shaket!A honlapon nem találom, én vagyok a béna?

Már kb. 6 éve, hogy használtam akkor komoly eredménnyel és most újra szükségem lenne rá!

Segítsetek!

Köszike

252. wéva (válaszként erre: 251. - Angel.heart)
2007. szept. 12. 00:13

Szia

A megfelelő mennyiségű fehérjének és rostnak is megvan a maga fontos szerepe.

A tanácsadó mindig kiszámolja a napi kalória és fehérje szükségletünket, mivel így tudjuk személyre szabni a programot.

A rosttabletta adagolását is fontos személyre szabni,és ez nagyban függ a napi folyadékfogyasztástól.

Ha nem számolták ki a napi kalória és fehérjeszükségletedet,írd be a súlyod és magasságod és kiszámolom neked mert ezzel mindenkinek tisztában kell lennie,ha eredményt szeretne elérni a fogyókúrájával

A személyre szabott fehérjekoncentrátummal megnövelhetjük fehérjefogyasztásunkat, miközben a felesleges (és esetenként káros!) zsírokat elkerülhetjük.

A napi étrendünkben szereplő és fehérjében gazdag ételek, mint például a sajt, hús vagy dió, sajnos nemkívánatos (telített) zsírt és magas kalóriamennyiséget tartalmaznak.

A Herbalife Személyre szabott fehérjekoncentrátum könnyen használható, zsírmentes készítmény, amely kiegészítő táplálékként növényi eredetű (szója) fehérjével táplálja szervezetünket, és ezzel segíthet az étkezések közötti energia-egyensúly, illetve az izomtömeg szinten tartásában.A terméket használhatjuk a turmix-szal együtt, vagy (mivel ízesítés nélküli) keverhetjük levesbe, szószba, főzelékbe stb.

Ezen az oldalon megtalálod, hogy milyen étel mennyi fehérjét és mennyi kalóriát tartalmaz, ha nem a Herbalife fehérjeport alkalmazod a táblázatban található élelmiszerekből is össze, tudod alítani a saját napi fehérjeszükségletedet.

A szervezetünk nem csak a zsírt, hanem az izomszöveteket is elkezdi lebontani, ezért is fontos a megfelelő fehérjebevitel.

[link]

Az emésztőrendszer feladata hogy feldolgozza a táplálékot A táplálékot le és el kell bontani, hogy a vér a sejtekhez juttassa. Ez a folyamat az emésztés.

Ha az emésztőrendszered nem működik megfelelően, azaz a bevitt táplálékot nem tudja kellőképpen lebontani - és ezzel a sejtek számára felhasználhatóvá tenni - eheted a méregdrága bio zöldségeket, vagyonokat áldozhatsz a legszuperebb csúcstermékekre - a lelkiismereted megnyugodhat... de az eredmény több mint kétséges (durvábban fogalmazva: a pénzed akár az ablakon is kiszórhatnád).

Teljes emésztőrendszerünkről elmondható, hogy attól a pillanattól kezdve, hogy nem csak anyatejjel táplálkozunk, és netán még egy torokgyulladást is begyűjtöttünk, amit antibiotikummal kezeltek ki - felborítottuk a rendszer kiegyensúlyozottságát.

A vegyszerek (tartósítószerek, adalékanyagok, ízfokozók, gyógyszerek stb.), az agyonfinomított, rostszegény élelmiszerek még a legnagyobb jóindulat mellett sem nevezhetőek emésztőrendszer-barát tápláléknak.

Hazánkban az átlagos rostfogyasztás kb. 15 gramm naponta! Ez kevesebb, mint a fele annak, ami az egészséges táplálkozáshoz szükséges. A megfelelő mennyiségű étkezési rostfogyasztás elősegíti az emésztést, a méreganyagok és a salakanyagok eltávolítását, ami az egészség védelme mellett felgyorsítja a fogyási folyamatokat is. A rostok vizet szívnak magukba, telítettség-érzést generálnak, ami által csökken az étvágy és csökken a táplálék bevitel. Az étkezési rost csökkenti a zsírok felszívódását, javítja az anyagcserét és az emésztési funkciókat is.

Rendszeres alkalmazása során elvégzi a bél falának letisztítását, így kb. 2-3 kilógramm bélsártól is megszabadulhatunk, mely sajnos beleink belső falára tapadva megnehezíti a tápanyagok felszívódását, esetenként meg is gátolja azt, valamint ebből adódóan lelassítja az emésztési folyamatokat, így az elhízás útjára léphetünk.

A rostban gazdag étrenddel elkerülhetőek: a vastagbél különböző rendellenességei, a székrekedés, a vér magas koleszterinszintje, az arterioszklerózis, az epevezeték károsodásai, a vércukorszint ingadozása, és végül, de nem utolsósorban, a súlyfelesleg. Magyarországon az átlagos rostfogyasztás kb.15 gramm naponta! Ez kevesebb, mint a fele annak, amit a táplálkozástan szakértői javasolnak, ezért egészségünk érdekében sokszor rostpótló kiegészítőkhöz kell folyamodnunk..

Nekem nagyon jót tett a zabrost tabletta, minden emésztési problémám megszünt.

Amig régebben a széklett nem volt rendszeres,az aranyér problémákról nem is beszélve, mára ez már a múlté és mondhatom hogy nagyon kellemes érzés így élni.

Én már naponta 6-8 zabrostot is elfogyasztok, de ehez persze kell a napi 3 liter folydék is.

Volt olyan fogyasztóm, akinél nem indult be a fogyás, elkezdte a zabrostot fogyasztani, (elrágva) mert ez is fontos persze csak annak, akinek ízlik, én kifejezetten szeretem.

Elrágva jobban kifejti a hatását és a fogakat is tisztítja.

Pár napos zabrost fogyasztás után beindult a fogyás.

Sokak számára ez vagy csodának tűnhet, vagy hihetetlennek.

Egyik sem csak pusztán a szervezett elkezd normálisan működni, mert megkapja azt, amire szüksége van.

Mindenkinek éhezés mentes fogyást kívánok.

Ezt sűrűn le szoktam írni, de valóban fontos hogy kérdezzétek a tanácsadótokat, mert neki is nagy szerepe van, abban hogy sikeres legyen a fogyókúrátok.

Sziasztok

Éva

251. angel.heart (válaszként erre: 250. - Zena01)
2007. szept. 11. 10:18

Szia!

Megmondom őszintén nem tudom,hogy mire jó a fehérje por,de szerintem nincs összefüggésben az anyagcserével. Hány kalóriát eszel naponta? Lehet,hogy nagyon lelassult az anyagcseréd,ezért nem segít a rosttabletta. Persze csak találgatok,hátha kiokoskodunk valamit.

A tanácsadódat nem kérdezted erről? Nekem pl. az egyik esetét mesélte,akkor az volt a gond,hogy a hölgy nem ivott rá elég vizet (mert ugye a rostok vizben oldódnak és ürülnek ki,ha nem iszunk rá eleget kellemetlen élményben lesz részünk),meg azt hiszem eggyel csökkentették az adagját.

A Lányok biztos tudják a megoldást,vagy kérezd meg a tanácsadódat. (már ha hozzáértő,mert az enyém szerintem nem egészen:)

További éhségmentes,súlycsökkenős napot! :)

250. zena01 (válaszként erre: 249. - Angel.heart)
2007. szept. 10. 22:25

Szia!

Elég sokat szeretnék fogyni, 20 kilót. A rosttabletta nekem nem használ. Gondolkozom vegyek fehérje port, vagy talán jobb lenne nélküle? Kicsit tanácstalan vagyok.

249. angel.heart (válaszként erre: 248. - Zena01)
2007. szept. 10. 20:28

Szia!

Nem eszek hozzá port,csak a shake. A tiéd milyen izű? Most kaptam a tanácsadómtól kipróbálásra rosttablettát,bár eddig nem volt gond az anyagcserémmel ugyhogy szerintem ezt sem fogom megvenni. Te szeded?

Érdekes én 4 napja csinálom,bár igazság szerint a mai napot toltál elbuktam,olyan kívánós vagyok,hogy őrület. Viszont ma felvettem az egyik farmerom ami kb 2 hete volt rajtam,akkor szét akart feszülni a combomon,most simán jó :) Le is mértem 2 centivel vékonyabb :O Ezt én sem értem,hogy csináltam...Nekem a has és csípő kritikus terület.

Te mennyit szeretnél fogyni?

248. zena01 (válaszként erre: 247. - Zena01)
2007. szept. 10. 14:13
Két HETE. Kimaradt egy t betű az első mondatból.
247. zena01 (válaszként erre: 246. - Angel.heart)
2007. szept. 10. 14:12

Szia!


Pénteken volt két hee, hogy elkezdtem. 2 kg mínusz és beleférek a farmeromba, amit csak fekve tudtam becipzározni. Otthon azt mondják, hogy valami már látszik rajtam. Te eszel fehérjeport is? Első hetem simán ment, nem is voltam éhes. Második héten már igen. De csak este, így ilyenkor kicsit tobb port teszek a tejbe. Reggel meg kicsit kevesebbet. Igyekszem kevesebbet enni és vannak tiltólistás ételek, amiket nem eszek. Édességek, sütik. Inbkább csinálok magamnak egy édesítőszeres nasit, mert sajnos imádom az édességet. Bár a múlt héten elcsábultam, mert az egyik ismerősöm hozott Angliából fügés kekszet és ennek nem tudok ellenállni. De ez nem sűrűn fordul elő, tavalyelőtt ettem utoljára ilyet. További éhségmentes napot!!!

246. angel.heart (válaszként erre: 244. - Zena01)
2007. szept. 10. 12:27

Szia!

Te mióta csinálod? Van már valami eredmény?

Egyébként szerintem változó mikor mennyi elég,ma pl. a 26 g se volt elég,fél 12-kor már kopogott a szemem,persze hozzátartozik,hogy épp piros napjaim vannak,talán ezért. No meg kívánós is vagyok,így desszertként ettem egy meggyes rétest. Egészségemre :)

245. wéva (válaszként erre: 244. - Zena01)
2007. szept. 9. 10:55

Az f1 dobozára rá van írva, hogy egy adag 26 gramm.

Ha a Herbalife mérőkanállal mérjük, 3 kanál kb 26 gramm.

Érdemes azért odafigyelni, mert van akinél elég a két kanál por is ahhoz hogy jól lakjon, a második héten nyugodtan kilehet próbálni a kevesebb mennyiséget.

Nekem például elég a két kanál por ami kb 15 gram, több fogyasztómnál tapasztalom hogy elég a két kanál, de ez is minden más szervezett függő.

Ne felejtsétek el, hogy a termék mellé ott van a tanácsadó, forduljatok hozzá bizalommal, ő szívesen segít.

Ha ide ír bárki itt is többen vagyunk, szívesen segítünk nektek.

Sziasztok

Éva

244. zena01 (válaszként erre: 242. - Wéva)
2007. szept. 8. 23:08
Jó ötlet ez a 26 gramm. Kiderült, hogy én kb csak 15 grammot eszek meg, ézért voltam éhes.
243. angel.heart (válaszként erre: 242. - Wéva)
2007. szept. 8. 17:47

Én sem találtam túl logikusnak :)

Ma vacsinál kimértem a 26 g-ot és tényleg sokat számít,ugyanis úgy érzem h tele vagyok,mint a duda. :)

Én csak a shaket iszom,meg a multivitamint szedem mellé. Majd meglátjuk mi lesz belőlem. :)

242. wéva (válaszként erre: 241. - Angel.heart)
2007. szept. 7. 19:10

Szia

Én senkinek nem javasolnám, hogy egyen rá ha éhes, valóban az a hízó program, amikor étkezés előtt vagy után fogyasztjuk a shaket.

Abban az esetben ha valaki nem tud hízni, a shakel segítheti a táplálék jobb felszívódását így a szervezete könnyebben tudja hasznosítani a bevitt tápanyagokat.

Hízni sokkal nehezebb, mint fogyni, a páromnál már több honapja alkalmazom a hízó programot, 3 hónap alatt sikerült 6 kg-ot hízni.

Hozzáteszem mivel férfiből van, nem mindig fogyasztja rendszeresen, ha nem rakom elé nem készíti el magának.

A hízóprogramnál a fehérje bevitelnek is nagyon fontos szerepe van, amíg a fogyó programot el lehet kezdeni a fehérje por nélkül is addig a hízó programot semmiképpen, mert nem lesz hatásos.

Ha éhesnek érzed magad vizsgáld meg először hogy valóban belerakod az egy adag port, ha van otthon konyhai mérleged mérd ki a 26 grammot mert ennyi az egy adag.


Ha a fehérjét is belerakod, és előtte elrágva elfogyasztod a zabrost tablettát , iszol a shake után 2,5dl folyadékot kiküszöbölheted az éhségérzeted.

Ha esetleg még mindig éhesnek érzed magad, csak zöldség és gyümölcs jöhet számításba.

Az első héten a szervezetnek hozzá kell szoknia, hogy kevesebb kalóriát fog innentől kapni ezért van,akinél egy kicsit tiltakozik a szervezet,de hozzá fog szokni.

Valóban a shake turmixolva a legfinomabb,de a krémes kekszet nem javaslom turmixolni mert szét zúzódnak a kis keksz darabocskák.

Én ha nem tejjel iszom, akkor először a gyümölcsöt, vagy gyümölcslevet összeturmixolom a fehérjével és utána teszem bele a krémes kekszet, így élvezhető marad.

Sziasztok.

Éva

2007. szept. 7. 16:27

Mindkettőtöknek köszönöm a válaszokat!

Nos elkezdtem,finom volt,bár akkora teltítettség érzés nem volt mint vártam,de az is igaz h nagyon éhes voltam :)

Azt megtudnátok nekem mondani,hogy használják hízókúraként? Mert olvastam róla,hogy hízni is lehet tőle. A tanácsadóm azt mondta,ha nagyon éhes lennék nyugodtan egyek rá valamit viszont ahol olvastam az volt,hogy nem szabad ráenni,mert akkor hízunk,hogy is van ez?

240. HusiNyuszi (válaszként erre: 238. - Angel.heart)
2007. szept. 7. 11:11

Kedves Angel.Heart!


Nekem is az a tapasztalatom, mint Évának: az egészségünk érdekében isszuk a shake-et naponta egyszer a gyerekeimmel együtt. Frissebbnek érezzük magunkat tőle, és kevesebbszer betegszünk meg. Annyi minden rossz hatás éri a szervezetünket, amit nem tudunk kiküszöbölni: környezeti tényezők, a levegő, a víz szennyezettsége, a stressz, az öröklött genetikai állapotunk, hát legalább az étkezésben adjunk magunknak valamit, ami biztosan jó.


Azt szoktuk javasolni, hogy ugyanannyi hónapig maradj a fenntartó programon (napi 1 shake), mint amennyit a fogyóprogramon (napi 2 shake) voltál. Utána már eldöntheted, akarod-e folytatni.


Mi azért is szeretjük, mert nagyon finom. Legtöbbször egy szendvicset eszünk reggelire: lehetőleg magunk sütötte kenyér, felvágott, zöldség, és hozzá (kakaó vagy kávé helyett) egy shake. Nálunk minden ízből van otthon egy felnyitott doboz, és minden reggel másik gyerek mondhatja meg, milyen ízűt iszunk aznap. Keverjük is egymással, kedvencünk a csoki-vanília keverék.


Ezzel a reggelivel ebédig nem vagyunk éhesek, tudjuk, hogy a lehető legjobbat reggeliztük, és még jól is esik :-))) Egy fontos dolog: turmixgépben kell elkészíteni, mert egészen más (sokkal finomabb) így, mint keverve vagy rázva! És először a folyadék (nálunk fele tej, fele víz, de időnként gyümölcslé is), aztán a por, különben csomós marad.


Sok sikert Neked, és majd írj, hogy hogyan haladsz!

239. wéva (válaszként erre: 238. - Angel.heart)
2007. szept. 7. 01:27

Sziasztok lányok.

Egy ideje nem jártam erre ,de örömmel látom hogy nagyon sok hasznos tapasztalatokat írtok le.

HusiNyuszi nagyon jól megfogalmazta a lényeget, bármilyen fogyókúrát is választunk először mindenképpen a fejből indul.

Kérdezed angel.hart hogy meddig kell fogyasztani, ha már elérted a kívánt súlyt.

Véleményem szerint ha betartod az egészséges táplálkozást, a nagyon jó de azokat az eszenciális tápanyagokat amelyeket ezek a termékek tartalmaznak nem tudod 100%-ig pótolni a hagyományos étkezéssel.

Ez lehet sokaknak nem hihető, saját tapasztalatból tudom mondani, hogy a szervezetünk megérzi ha megadunk neki mindent, és azt is ha valami hiányzik.

A saját egészségünk érdekében érdemes beiktatni utána is, ha nem is naponta de hetente 3* minimum.

Nekem minden nap a shake a reggelim, egyrészt kényelmi szempontból, másrészt pedig az egészségem érdekében.

A kávét én a Herbalife teára cseréltem ezt is fogyasztom minden nap kávé helyett, a zsírégetőt csak alkalomszerűen, amikor valami zsírosabbat eszem.

Ezzel meg tudom akadályozni, hogy az adott esetben bevitt zsír ne rakódjon le a szervezetembe.

A Herbalife csoki szintén a hagyományos csoki helyett.

Akinek egy kicsit is fontos az egészsége a Herbalife palettájából, nagyon sok terméket talál, amivel kiválthatja esetleg az egészségtelenebb termékeket, amit eddig fogyasztott.

Azt pedig már ti is leírtátok, hogy itt nincs szó plusz költségről, hisz valamit behelyettesítünk vele, ami eddig is pénzbe került.

Napi 300-400 forintot áldozhatunk az egészségünkre.

Nem is olyan rég volt egy fogyasztóm, aki lefogyott 20kg-ot, utána úgy döntött, hogy, betartja az egészséges táplálkozást, sok zöldség gyümölcs stb, 2-hónap után már nincs szüksége a Herbalife shake-re.

A napokban ismét jelentkezett nem hízott vissza semmit, de valahogy nem érzi magában azt az energiát, amit a shake fogyasztása alatt érzett.

Fáradékonyabb, ingerültebb és többet is költ mostanában, mivel több zöldséget, gyümölcsöt eszik.

Amikor abbahagyta, kérdezte tőlem, hogy milyen hátránya származik, majd ha nem fogyasztja a Herbalifet.

Neki is és mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy érezni fogja a különbséget, de mindenkinek saját magának kell eldöntenie, hogy mi a legjobb neki.

Sokan azt gondolják, hogy a tanácsadó ezt azért mondja, mert anyagi érdeke fűződik hozzá.

Aki fogyasztja a termékeket saját magán érzi, hogy a termék fogyasztása igazán csak az ő érdekeit és az egészségét szolgálja.

Mindenkinek jó egészséget és azoknak, akik most kezdik a programot, sok sikert a kívánt eredmény eléréséhez.

Sziasztok

Éva.

238. angel.heart (válaszként erre: 237. - HusiNyuszi)
2007. szept. 6. 20:43

Szia!

Köszönöm! :)

Diéta kérdésben profi vagyok,vagyis én a 100%-os életmód váltásban hiszek és a mindent lehet de mértékkel.

Nem várok csodát a Herbalife-tól sem,tudom,hogy 100%-ig én kellek hozzá,ha ebédre degeszre eszem magam körömpörkölttel és desszertként 1 tábla csokival nincs az a csoda ami segít rajtam :)

Holnap kezdem,krémes keksz,nagyon jó az illata :)

Egy kérdésem lenne,ha ugye folytatom és elérem a célom utána 1 étkezést kell már csak helyettesíteni,de meddig? Át lehet térni valamikor a napi kiegyensúlyozott,egészséges étkezésre? Vagy jó ha heti 1-2 alkalommal még iszom 1 héten?

237. HusiNyuszi (válaszként erre: 236. - Angel.heart)
2007. szept. 5. 22:41

Szia!

Nagyon igazad van, a fogyás legelőször fejben dől el. A Herbalife programban szerintem az a jó, hogy betartható, az életmód változtatása kis lépésekben történik, így később is folytatható. Nagyon sokat segít mindenkinek a saját személyes tanácsadója, úgyhogy Neked is azt javaslom, kérdezz tőle sokat! (Meg persze tőlünk is kérdezhetsz, segítünk, ha tudunk.)

Minden jót Neked, és érd el a célod!

HusiNyuszi

236. angel.heart (válaszként erre: 235. - HusiNyuszi)
2007. szept. 5. 10:28

Sziasztok!

Én vasárnap indulok neki a programnak,már nagyon várom. :)

Megmondom őszintén megrendeltem,majd egy kicsit utána olvastam,megijedtem és le akartam mondani.(drága,híztak tőle stb.) Aztán rájöttem,hogy ha csak ezt a hetet nézzük már 3000 forintot költöttem élelmiszerre és mégcsak nem is kaviárra,hanem zöldségre,gyümölcsre,husira stb. Persze megéri,de ha kiszámolom ezekből pont kijön 1 havi shake adag és 1 próbát megér,belehalni nem fogok,ha nem tetszik visszaadom.

Egyetértek mindenkivel aki azt mondja,hogy a lényeg a tudatos táplálkozás. Aki visszahízta a leadott kilókat valószínűleg azért,mert folytatta az addigi életmódját. Tulajdonképpen ez bármelyik diétával kapcsolatban elmondható,senkinek nem fog annyira felpörögni az anyagcseréje (kivéve akinek már amúgyis gyors), hogy elbírja a napi 1 tábla csokit és az esti nagy evéseket...

Januártól májusig fogytam 11 kilót (69-58),de közben depressziós lettem és szembe kellett néznem a ténnyel,hogy anorexiából bulémiás kényszerevő lettem. Ma már csökkentek a "rohamaim",de az az egy biztos akinél a lélek nincs rendben annál a fogyókura csak egy tüneti kezelés és elég gyakran átmeneti. Nem hiába ismerjük azt a szót,hogy bánatháj.

Nos talán már a gyógyulás útjára léptem,lelkileg is helyre jönni ugyhogy újból nekilátok a diétának.

Súlymegtartásnak el tudom fogadni a napi 1 shaket,ha belegondolok hogy volt idő (évek!) amikor 3 óráig szinte semmit nem ettem csak kávét ittam ahhoz képest ez egy kellemes változat. :)

Azt gondolom mindegy, hogy ki mitől fogyott le,nem ez a lényeg. Valaki Norbira esküszik,valaki a 90 naposra,mások vagyunk. A lényeg az,hogy megtaláljuk a saját magunknak megfelelő táplálkozási (életmód) formát,ami nem csak x ideig,hanem mint életmód is fenttartható. Akkor nem lesz keserű csalódás a vége,hisz fogyni könnyű,viszont megfelelő életmód nélkül megtartani a súlyt szinte lehetetlen. Talán ezt kéne mérlegelni a sok csodakúrázónak,hogy vajon egész életükben elég lesz 1 kefír és 1 kifli egész napra?

Na jó hossszú lettem és lehet hogy értelmetlen,mindenesetre nagyon várom már a kezdést. :) 64,5 kilóról indulok és irány az 56-57 :)

Sok sikert mindenkinek!

2007. szept. 1. 22:32

Sziasztok!


Nyáron nagyon ritkán férek hozzá a nethez, de most végre itt vagyok köztetek. Először is gratulálok mindenkinek, aki elkezdi a programot, sok sikert hozzá!


Már biztos sokan ismeritek az én történetemet, nem is akarom most az egészet elismételni, a lényeg, hogy két és fél éve három hónap alatt 12 kg-ot fogytam és az új alakomat tartottam is idén tavaszig, amikor is újra kismama lettem. A fogyási időszak után már csak egy reggeli shake-et ittam, mást nem, azt is csak azért, mert szeretem az ízét és gyorsan elkészíthető reggeli. Három kisiskolás fiam van már, ők is isszák a shake-et reggel, és mind egészségesek vagyunk. Nagyon szeretjük a shake-et a jó tapasztalataink miatt, és ahogy Éva is írta: így legalább naponta egyszer tudom, hogy valami egészségeset eszünk.


Tavalyig (és a fogyásom alatt is) végig szedtem fogamzásgátlót, nem vettem észre, hogy bármilyen hatással lett volna a fogyóprogramomra.


A terhességem alatt is ittam a shake-et, ezenkívül multivitamint és halolaj-kapszulát ettem még, ThermoComplete-ot nem, azt nem ajánljuk kismamáknak.


Nyáron én elég aktív életet élek, és nagyon keveset vagyok otthon, így aztán tavaly is és tavalyelőtt is két-három hónapra teljes mértékben felfüggesztettem a Herbalife-fogyasztásomat. Mégsem híztam vissza, hiszen nyáron többet mozgok és több zöldséget, gyümölcsöt eszem, mint télen, és ezzel, gondolom, mások is így vannak. (Persze aki szegény nem tud kivenni szabit és dolgozik egész nyáron, annak más...) Szóval engem nem izgat, még ha fel is szednék pár kilót nyáron, mert már tudom a megoldást. Mint most is - a baba megszületése után majd lemegy, aminek le kell mennie, ami meg rajtam marad, azt a szoptatás után le tudom adni a szokott módszerrel. Különben is nincs abban semmi különös vagy gond, ha télen felszedünk pár kilót, amikor raktározunk, aztán nyáron leadjuk.


Szerintem a normál fogyóprogram egyáltalán nem drága. Ahogy Éva is írta, a shake-kel étkezést helyettesítünk, tehát a normál kaja helyett esszük, az is pénzbe kerül. Egyszer megkérdeztem egy profi szakácsot, hogy össze tudna-e állítani egy komplett étkezést, amiben minden szükséges tápanyag a szükséges mértékben benne van, és még legyen bio is az alapanyag, és ne kerüljön többe 400 Ft-nál, és egész idáig bólogatott, de az árnál meghökkenten elnevette magát...


Ha meg valakinek tényleg nem sikerül (bár ha van tanácsadója, az segít menetközben módosítani a programot, mint az az én esetemben is történt), akkor végszükség esetén fordulhat a céghez. Minden termékre rá van írva, hogy 30 napos pénzvisszafizetési garancia van rájuk, ha nem vagy elégedett. Persze a használati tanácsokat be kell tartani, meret lehet úgy is enni, hogy ne működjön, pl spórolásból csak a fele port teszed a vízbe, aztán éhes vagy, és hozzáeszel - na ez a tökéletes hízóprogram.


A shake és a rosttabletta az alap a sikerhez, ha valaki "csak" fogyni szeretne, de az életmódján is változtatnia kell. A rossz életmód egyik eleme pl, hogy kevés rostot eszünk - ezen segít a rosttabletta, és ez egyszerűbb, mint magunkba tömni rengeteg zöldséget. A másik a kevés ivás - ezen is segít a shake, mert ő maga is ital, de általában szomjasabbá is tesz, plusz a tanácsadó megtanít általában is több vizet inni. A harmadik a kevés mozgás - a tanácsadódnak leszenk ötletei, hogy akinek kevés az ideje, az is többet mozogjon (parkolj direkt a legmesszebb, menj egy megállót busz helyett gyalog, menj lépcsőn, ne használd a távirányítót stb). A negyedik (a legfontosabb) a nem kiegyensúlyozott táplálkozás - erre való a shake, és nem kell neked gondolkoznod azon, hogy hogyan állítsd össze.


Minebből csak azt akartam kihozni, hogy ha ezeket a jó szokásokat (kicsit több rost, kicsit több víz, kicsit több mozgás, és kicsit kiegyensúlyozottabb táplálkozás) a fogyóprogram után is megtartod, akkor nem fogsz visszahízni. És ha egy shake-kel megoldod a reggelidet is, az csak jó lesz neked, és anyagilag sem akkora gond napi 400 Ft egy egészséges étkezésre (vagy 300, ha törzsvásárló vagy).


Bárki lehet szerződéses fogyasztó, más néven törzsvásárló, aki egyszerre kb 30.000 Ft értékben megvesz egy kezdőcsomagot. A továbbiakban már 25 % kedvezménnyel vásárolhat. Ehhez a csomaghoz jár egy szerződés is, amelynek aláírásával Független Herbalife Tanácsadó is leszel egyben. Ez kötelezettséggel nem jár, tehát nem muszáj dolgoznod tanácsadóként, ha nem akarsz, sokan csak a kedvezmény miatt lépnek be.


No ez jó hosszú lett, elnézést, de remélem, minden kérdésre válszoltam.


Sziasztok

Moni

234. zinajda (válaszként erre: 233. - 8b68ade120)
2007. aug. 30. 23:50
Nálam remélem működik. Egy hete kezdtem, nem vagyok éhes és úgy érzem mentem össze pár centit. Nem akarlak rábeszélni, te döntöd el, elkezded-e. Több tucat fogyókúra, és fogyás-hízás után remélem ez használ. Sok sikert.
2007. aug. 30. 19:40

Sziasztok!

En is nagyon gondolkozom, h ezzel a termekkel kellene lefogyni. Mar annyi mindent kiprobaltam, de sajnos meg mindig 104 kilo vagyok. :(

Viszont felek, h kifizetek egy csomo penzt es nalam nem mukodik. Es mi van, ha lefogytam? Nem fogom visszahizni?

232. wéva (válaszként erre: 231. - Zinajda)
2007. aug. 23. 15:05

Szia

Sok sikert a termékekhez.

Nem értem miért gondolják sokan, hogy anyagi csődhöz vezethet a termék fogyasztása.

Enni gondolom mindenki, eszik, reggel délben este, csoki, süti kávé stb.

A Herbalife termékekkel étkezéseket váltunk ki.

Gondolom a közértben senki, sem ingyen kapja a kaját.

Amíg nem a Herbalife shake volt a reggelim, zsömle sajt felvágott kakaó, tea ilyesmi.

Most a shake ezt sokkal rövidebb idő alatt elkészítem, magas tápértékű vitaminokban gazdag és 300ft –ba sem kerül.

Kávé helyett Herbalife teát iszok, ezzel sem költök többet, mint eddig a kávéra.

Édesség helyett a herbalife csokit, söt sokszor ez az ebédem is.

A csokiból egy tábla sem elégítette ki az édesség igényemet, nembeszélve arról hogy mennyire hizlal.

Ezek tények, és ha valaki tud számolni, bizony rájön hogy a tévhitekkel ellentétben ,még spórolni is tudunk a Herbalife termékek fogyasztása által ,úgy hogy sokkal egészségesebben étkezhetünk .

Van lehetőség törzsvásárlói kedvezményre is ha valaki ezt is igénybe veszi ,és ismét számolni kezd rájön az igazságra .

Az alábbi link alatt egy kis összehasonlítás egy tejeskávé sütivel és egy Herbalife shake között.

[link]

Mindenki döntse el mi az egészségesebb és olcsóbb.

Sziasztok.

Kállai Éva

231. zinajda
2007. aug. 23. 08:56

Sziasztok!

Ma kezdtem el a Herbalife-ot fogyasztani. Igaz, hogy anyagilag csődbe megyek, de ha lesz eredménye megéri.

230. Margitnéni (válaszként erre: 229. - Aliena_)
2007. júl. 26. 23:05

Köszi Aliena! Ezek szerint tényleg működik nagy súlynál is, jó ezt tudni. Gratulálok apukádnak a kitartásához.

Sajnos én nem bízom magamban, félek tőle, hogy kiadom a sok pénzt és nem tartom be, ez annyira jellemző rám. Azt simán megteszem, hogy akár egy hétig sem eszek egy falatot sem, de annyira sajnálom magamtól az ilyen drága dolgokat, hogy annyira spórolok vele, hogy aztán nem is szedem, és kész fuccsba megy minden igyekezet. Pedig el kellene szánni magam valamire!

229. Aliena_ (válaszként erre: 226. - Margitnéni)
2007. júl. 23. 10:47

Szia Margitnéni,


az édesapámnak (67) akkora súlyfeleslege volt, hogy nem tudtuk megmérni, hány kg is valójában. Az orvos szerint hormonális problémái vannak, bár csak ennyit mondott, a pajzsmirigyet nem említette.

Húsvétkor kezdte a Herbalife programját, 170 cm-es derékbőséggel, és kevés hittel, ugyanis nem bízott abban, hogy nála ez működni fog. Abban meg különösen nem, hogy jól fog lakni azzal a pohárnyi folyadékkal, és még ereje is marad a mindennapi tennivalóihoz. Pedig akkor már láthatta az én eredményeimet...

Húsvét hétfői reggeliként itta meg az első shake-et, és két hét elteltével már nagyon látványos javulást tapasztalt az egészségi állapotában (pl. gyors gyógyulásnak indult a lábszárfekélye, javult a közérzete, könnyebben mozgott...). Jelenleg 140 cm a derékbősége, azaz 30 cm-től szabadult meg eddig. A shake nagy súlyfelesleg esetén is működik, persze be kell tartani a tanácsadóval megbeszélt dolgokat. A papám pl. még szigorúbb magához, mint a tanácsadója, de megvannak a várt eredményei is :)


Üdv,

Aliena

228. wéva (válaszként erre: 227. - 7130b15964)
2007. júl. 17. 02:09

Szia

Én is egyetértek veled de, nem a shake fogyasztás gondolom életmódváltásnak, a shake egy mankó mindaddig, amid elérem a kívánt súlyomat, ez idő alatt nyilván változtat az étrendjén, vagyis a köztes étkezéseket, változtatja meg, amit te is írtál, hogy mit, menyit és mikor.

Igazából a menyit és min van a hangsúly, mert a program ideje alatt az könnyen megoldható.

Én nem híztam vissza semmit igaz a napi egy shake-met meg iszom de, nem ezért nem híztam vissza, hanem mert nem úgy és annyit és akkor eszek, mint az előtt.

A reggeli shak az már kényelmi szempontból is nekem bevált, könnyű gyors és tápláló, én reggel nem tudnék, leűlni és kenegetni a kis zsömlémet, fölvágni a zöldségeket stb..

Persze mosogatnom sem kell annyit, nálam ez is egy szempont

A fogyasztóimnál is azt tapasztalom, hogy a shake mellet könnyebben át tudnak állni egy más étrendre, ha esetleg utána nem is fogyasztja a shaket, vagy csak alkalomszerűen teszi, azt nem vezet a visszahízáshoz.

Persze ha valaki utána ismét issza a cukros üdítőket, zsíros kajákat, mértéktelenül, rendszertelenül, nyilván hogy visszaszedi a leadott súlyát, azért ez logikus, és ezzel mindenkinek számolnia is kell.

Szia

Kállai Éva

227. 7130b15964 (válaszként erre: 224. - Wéva)
2007. júl. 16. 21:54

Éva, részben egyetértek. Mégpedig abban, hogy a semminél jobb a shake. De, meggyőződésem, hogy mindenkinek arra van ideje, amire időt szán. Egyébként azon, hogy mit (milyen minőségű kaját) eszik az ember és hogy ezt milyen rendszerességgel teszi nagyon fontos.


Ha valaki shake segítségével fogyózik, akkor nem tanulja meg, hogy mit kellene neki, hogyan és mikor ennie. Ezek után vagy élete végéig shaken él vagy visszahízza, amit leadott.


Nem vagyok semmi ilyennek az ellenzője, de nem tartom jónak, ha valaki igazi életmódváltásnak hiszi/hirdeti a shake és társai fogyasztását, mert az önbecsapás.


Üdv.:

t.

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook