Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
2007. okt. 10. 23:28

Ja, még leírom azt is, hogy hogyan eszem akkor, amikor nem vagyok fogyóprogramon, azaz hogyan ettem az elmúlt két és fél évben.


Normál reggelit eszem: rozskenyér, vaj, felvágott, sajt, paradicsom. És MELLÉ egy turmix (kakaó helyett). Elvileg ennek hízóprogramnak kellene lennie - azért nem az, mert ha iszom reggel turmixot, akkor egyrészt egy kis szelet kenyeret bírok már csak megenni, nem pedig három nagy szeletet, mint régen, másrészt ebédig nem leszek éhes. Délelőtt azért iszom általában egy Herbalife-os teát. Ebédre normál étel (leginkább anyukám főztje :-), tegnapelőtt pl lecsó, tegnap paprikás krumpli, ma pizza, szóval nem diétás. Délután 5-6 óra körül gyümölcs vagy Herbalife csoki, vagy egy-két keksz. Utána már semmi, mert nem vagyok éhes. Víz kb másfél liter, mozgás úgy napi húsz-harminc perc átlagban (most ugyan kevesebb, mert itthon csücsülök a babával).


Ha pár kg felkúszik, akkor átmenetileg nem eszem kenyeret és pár hétig eszem a ThermoComplete tablettát 10-kor és 4-kor.


Ezzel a módszerrel tartom a súlyom, és jól is érzem magam immáron két és fél éve. A bogyók közül a multivitamint és a halolaj-kapszulát szedem, meg szezonálisan (augusztustól októberig) egy indiai gyógynövényt a pollenallergiámra. Időnként iszom az Aloe italunkat is, leginkább megfázások vagy gyomorpanaszok idején. A gyerekeim is ezt az étrendet tartják.

375. HusiNyuszi (válaszként erre: 366. - Edicske)
2007. okt. 10. 23:12

Kedves Edicske!


Peched volt sajnos a tanácsadóddal. Alapból nem volt rossz pedig, amit csináltál. Az undorral is lehetett volna kezdeni valamit: pl rengeteg recept van, megpróbálhattad volna gyümölcslébe tenni, vagy joghurtba szórni a port, vegyíteni a különböző ízeket (a gyerekeim pl a "csokíliát" szeretik legjobban, azaz fele csokoládé, fele vanília), de van epres és most már krémeskekszes ízben is. Tehetsz bele gyümölcsdarabokat, korpát, jégkockát, megszórhatod fahéjjal... Ha van még kedved, a megmaradt maradékkal is kísérletezhetsz (ha már ki van fizetve, és ott van a konyhaszekrényedben... nem mint fogyásra, csak próbáld ki, meg bírnád-e inni valamilyen más elkészítési móddal). Az is sokat számít, hogy hogyan keverted össze a port a folyadékkal. Ha neadjisten kiskanállal keverted, akkor nem csodálom, hogy megundorodtál tőle, úgy én sem bírom meginni. Shakerben (vagy egy kis palackban) összerázva egy fokkal jobb, de ha turmixgépben csinálod, azt össze se lehet hasonlítani, annyival finomabb! Bőven megéri, hogy utána el kell mosni a gépet! Hát még ha jégkockát is tudsz hozzá keverni... nyammmi!!!, megyek is és csinálok magamnak egyet. Mondjuk vaníliásat almalében, és szórok rá fahéjat...

374. HusiNyuszi (válaszként erre: 367. - Sidi)
2007. okt. 10. 23:05
Egy adag turmix (26 gr por + 2,5 dl 1,5 %-os tej) 21,6 gr szénhidrátot tartalmaz, ebből 20,9 gr cukor. Maga a por (ha pl vízzel készíted el) adagja pedig 8,61 gr szénhidrátot (ebből 7,9 gr cukor) tartalmaz.
2007. okt. 10. 22:59

Sziasztok!


Ez most egy közös válasz lesz megint.


Simán a shake+multivitamin - ha így még éhes vagy, érdemes a fehérjeport is alkalmazni, mert az 0 kalória, viszont tömít, és ha a shake-be rakod, akkor több folyadék kell hozzá, hogy az eredeti sűrűséget elérd, tehát mondjuk ha vízzel pótolod, attól még az íze nem fog elromlani, viszont jóval több lesz a végső mennyiség, és ha azt megiszod, nem leszel éhes. Ti értitek ezt, amit most írtam? Mert nem sikerül értelmesen megfogalmaznom... Szóval: shake-por + 2,5 dl folyadék = 3 dl turmix. Ez az alaprecept. Ha ettől éhes maradsz, edd így: shake-por + fehérjepor + mondjuk 5 dl folyadék = 6 dl turmix. Ennek kb ugyanaz a sűrűsége, viszont kétszer annyi, így nem leszel éhes.


Mindenkinek az a legjobb, ha a saját tanácsadója a saját szokásai szerint beállítja a programját személyre szabottan. De azért leírom, hogy én hogy ettem. Az első tíz napban reggelire shake-por csak vízben, tej nélkül; két óra múlva egy kefir, mert addigra már éhes voltam; ebédre normál étel (üzemi koszt, mert akkoriban egy belvárosi cégnél dolgoztam, ahol be lehetett fizetni étkeztetésre); délután egy gyümölcs vagy egy Herbalife fehérjeszelet (ez olyasmi, mint egy csoki, talán a Marsra hasonlít legjobban, csak jóval kisebb az energiatartalma); vacsorára megint shake, de most másfeles tejjel, és általában egy vékony szelet rozskenyeret is ettem. Ekkor voltam a legéheseb ugyanis. Tehát az ebédet leszámítva viszonylag diétás étrendet ettem. Ezzel a tíz nap alatt 3 cm lejött a derekamból, és javult a testzsír-százalékom is, de kg-ban nem fogytam. (Szoktam mondogatni: az izom nehezebb, mint a zsír!)


Ezután a tanácsadóm módosított a programon. A következőkben így ettem: reggelire shake másfeles tejjel; délelőtt tíz óra körül kefir + 1 db ThermoComplete rost-tabletta; üzemi ebéd (volt benne süti is!); délután 4 óra körül a szokásos nasi + 1 db ThermoComplete tabletta; vacsorára már annyira nem voltam éhes, hogy sokszor semmit nem ettem már, vagy egy-két falat kekszet vagy egy fél rozskenyeret vagy ilyesmit, vagy egy fél adag shake-et, de egy egész adagot már nem bírtam volna meginni. Az első héten 3 kg-mal lettem könnyebb (valószínűleg ekkor távozott a sejtek között lerakódott víz és a bélből a méreganyagok), utána a további 9 hétben 1-1 kg hetente, végül összesen 12 kg (86-ról 74-re) és 14 cm körméretben, 12 hét alatt.


Vizet kb másfél literrel ittam meg egy nap, ennél többet nem igazán bírtam. Hetente egyszer mentem tornázni, különben ülőmunkát végeztem és kocsival jártam, viszont a garázs és az ebédlő épülete meg az irodám között tíz perc séta volt, így tehát ezt mindennap négyszer tettem meg.


A ThermoComplete rám tehát úgy hatott, hogy kevésbé voltam éhes, és a lelassult anyagcserém is beindult tőle. De még egyszer hangsúlyozom én is: mindenki más, mindenkinek egyénileg kell beállítani a neki megfelelő programot.

372. wéva (válaszként erre: 369. - Zena01)
2007. okt. 10. 15:30

Sziasztok

Zena01 és neked is 105.75 csak azt szeretném mondani, hogy ha ilyen gondotok van, ezt a tanácsadótokkal beszéljétek át.

Az ami HisiNyuszinál bejött nem biztos hogy nálatok is megoldást fog jelenteni.

Nagyon sokkmindentől függhet, pl mennyit, folyadékot iszol, mennyit mozogsz, mit eszel még a shake mellet, hányszor eszel naponta. stb ?

Persze jó mások tapasztalatát is megalgatni de a legjobb ezt a tanácsadóddal beszéled meg.

Éva

371. wéva (válaszként erre: 370. - E231e27f34)
2007. okt. 10. 15:15

Szia

Sajnálom, hogy rossz tapasztalatod van, az elmondásod alapján te a hízóprogramot alkalmaztad.

A shake az étkezés helyett van és nem étkezés mellé, ha fogyni szeretnél.

Ha valaki beleteszi a 26 gramm port, ami egy adag, a rosttablettát is elfogyasztja mellé, ha az elején van is éhségérzete egy hét múlva, elmúlik, és tökéletesen működik a program.

A kitartás és az akarat is nagyon fontos.

Ez nem úgy működik, hogy kitalálom, hogy elkezdek fogyózni, és semmin nem változtatok csak egy terméktől, várom a hatást.

Ha nem működik nyugodt szívvel, hibáztatok bármit és bárkit csak magamat nem.

Nem győzöm eleget hangsúlyozni azt, sem hogy a Herbalife termékek, mellé jár egy szolgáltatás is, ha valami gondom van, felhívom a tanácsadót, a tanácsadó nem fog senkit hívogatni, zaklatni, ha igénylik a segítségét, akkor segít.

Üdv

Éva

2007. okt. 10. 11:09

Nekem semmi jó tapasztalatom nincs a Herbalifeal kapcsolatban én ittam a shaket és szedtem hozzá a multivitamint de éhes voltam tőle és ettem hozzá.

4 kgt szedtem fel pluszban amin most dolgozok hogy leadjam én nem ajánlom senkinek!

369. zena01 (válaszként erre: 368. - 105.75)
2007. okt. 10. 10:37
Erre én is kiváncsi lennék, mert én is csak centikben mentem össze, kilókban viszont csak kettőt veszítettem másfél hónap alatt.
368. 105.75 (válaszként erre: 361. - HusiNyuszi)
2007. okt. 9. 23:46
Szia,elnézést,hogy megint kérdezek de,idézlek" az első két hétben csak egy-két cm-vel lettem karcsúbb, de a kg-ok nem akartak fogyni. A tanácsadóm átnézte a programomat még egyszer, és változtatott rajta. Utána már elindult a fogyásom és végül is bevált a program. "-leirnád, hogy mi is volt a konkrét változtatás?
367. sidi
2007. okt. 9. 16:23

hello!


mennyi szénhidrát van egy shake - ben?Egy adagban?

Cukorbeteg édesanyám(nem inzulinos)szeretne fogyni,de ezt tudnia kellene?!

Kösz

Erika

366. edicske
2007. okt. 9. 09:09
Köszönöm hogy írtatok. Így használtam: reggel shake 2ek por 3dl zsírszegény tej, tízórai kevés gyümölcs, ebédre általában párolt zöldséget ettem, magával sűrített főzeléket, sovány húst grillezve, magyarul mellőztem a hagyományos kajákat. Uzsonna kevés gyümölcs, vacsora ismét shake. A tanácsadóm egy tapasztalatlan kiscsaj volt. Az undor pedig egyik pillanatról a másikra jelentkezett.(reggel még meg tudtam inni, este már az első korty után abba kellett hagynom). A pénzvisszafizetésről szó sem volt... Akkor nyár lévén minden nap sokat bicigliztem. 5 kg lement de amikor abbahagytam visszajött.
365. apokrif (válaszként erre: 353. - Aliena_)
2007. okt. 9. 07:29

Kedves Aliena!


Alternatívaként nem gondoltál a magtejekre, pl. rizstej, zabtej, tönkölytej vagy diótej, mandulatej.

Készen is kapható, de viszonylag egyszerűen elkészíthető: főzni, turmixolni, szűrni. Több napig tárolható.

364. Aliena_ (válaszként erre: 357. - Pirosalma)
2007. okt. 9. 00:02

Szia,

nem átmeneti az allergiája, hosszú évek óta tart, néha újrateszteli az én ételemen - vegetáriánusként az én asztalomra gyakran kerül.

Az orvosok meg csak kísérleteznek szegénnyel, de ez nem a fórumhoz tartozik most.

363. HusiNyuszi (válaszként erre: 356. - Pirosalma)
2007. okt. 8. 23:09

Bevallom, valóban Rád gondoltam :-)


Kösz a választ. Az én ismerősöm esetében biztos nem átmeneti volt az allergia, mert akkor is megvolt még neki, amikor beszéltünk róla. De amúgy is azt hiszem, az első vagy az utolsó eset lehetett, ezek a legvalószínűbbek. És mindkettő a gyártási eljárással függ össze, ha jól értem, és ez könnyen elképzelhető.

362. HusiNyuszi (válaszként erre: 358. - Edicske)
2007. okt. 8. 23:04
De akárhogy is, a lényeg az utolsó mondatod: hogy jobban érzed magad.
361. HusiNyuszi (válaszként erre: 358. - Edicske)
2007. okt. 8. 23:04

Szia!

Valószínűleg Nálad is rosszul volt személyre szabva a program. Önmagában a shake nem mindig és nem mindenkinek használ, még akkor sem, ha betartja az illető a megbeszélt programot (van, aki éhes marad mellette, van, akinek nagyon lelassult az anyagcseréje stb stb stb - sokféle oka lehet, hogy miért nem működik).

Velem is ez volt egyébként: az első két hétben csak egy-két cm-vel lettem karcsúbb, de a kg-ok nem akartak fogyni. A tanácsadóm átnézte a programomat még egyszer, és változtatott rajta. Utána már elindult a fogyásom és végül is bevált a program.

A shake segít, hogy ne merüljön le a szervezeted a diéta során, de nem oldja meg az egyéb problémákat. Tehát ha a shake mellett folytatod a korábbi étrendedet, annak egy vége lehet csak: hízás. Kár, hogy nem kértél segítséget rögtön az első doboznál. Ha nem voltál megelégedve vele, visszakaphattad volna a pénzedet, de talán ha részletesebben megbeszéled a problémát a tanácsadóddal, esetleg segíthetett volna másképp csinálni.

360. HusiNyuszi (válaszként erre: 355. - 8b68ade120)
2007. okt. 8. 22:58

Szia!

Sajnos az sem tökéletes garancia, hogy valakinek van tanácsadója, én is hallottam már róla, hogy pl egy kevésbé tájékozott tanácsadó a normál étkezés MELLÉ ajánlotta a shake-et - ez a tökéletes hízóprogram, pedig az illető fogyni szeretett volna... Kár, hogy a testvéred barátnőjének a tanácsadója nem kért segítséget a régebben dolgozó tanácsadóktól. Lehet, hogy együtt megoldották volna a problémát, és a testvéred barátnője ma már csinosabb és boldogabb lenne... Így látatlanban nem lehet eldönteni, mi volt az oka, hogy nem működött a program, rosszul volt-e beállítva (azaz rosszul dolgozott a tanácsadó), vagy esetleg a hölgy nem tartotta be a megbeszélteket, vagy valami más oka volt. Sajnos, ez előfordul.

359. wéva (válaszként erre: 358. - Edicske)
2007. okt. 8. 19:39

Kedves Edicske


Köszönöm hogy te is leírtad a tapasztalatodat.

Megkérnélek arra , hogy írd le azt is mit ettél mellette , írod hogy jobban jártál volna ha diétázol,valószínűsítem hogy ez akkor elmaradt.

A Herbalife csak egy mankó mellette ugyan úgy be kell tartani bizonyos étkezési szabályokat.

Ha nem voltál megelégedve vele, miért nem adtad vissza a tanácsadódnak?

A pénzed is vissza kellet, volna kapnod, ha visszaviszed annak, akitől vásároltad.

Sokan valóban azt gondolják, hogy ha megisszák a shake-et és ettől már le fogynak ,ez nem csodaszer ,mint ahogy Pirosalma is írta csodák nincsenek .

Ez csupán egy alacsony kalóriatartalmú egészséges élelmiszer.

Tény hogy sokkal könnyebb vele a fogyás, mint nélküle de azért a mozgás és az étrendváltoztatás is kell hozzá, no meg az akaraterő.

Írod, hogy kidobtál rá egy csomó pénzt, gondolom senki, nem kényszeríttet, arra hogy a harmadik dobozzal is megrendeld.

Sok sikert a további súlyfenntartáshoz illetve fogyáshoz .

Szia

Éva

358. edicske
2007. okt. 8. 15:20
Sziasztok! Nem olvastam vissza de leírom a tapasztalataimat. Tavaly én is ittam a turmixot egy ideig. 2 dobozzal teljesen elfogyott, a harmadik ott áll a szekrényben megkezdve. Hányingert kapok már a látványától is. A fogyás ideig óráig tartott, és kidobtam rá a rengeteg pénzt... Ahelyett hogy igazán diétáztam volna... Most van egy Leg Magic-em, mályvateát iszom, és Béres Fitt Formát szedek. Sok citromot használok, 2l ásványvizet iszom naponta. Nem fogyok, de NEM HÍZOK ami nálam nagy szó. Tartom a súlyom és jobban érzem magam.
357. Pirosalma (válaszként erre: 353. - Aliena_)
2007. okt. 8. 14:57

Szia!

Ha anyukád tejcukorérzékeny, akkor csökkentett tejcukortartalmú tej, ill. alacsony tejcukortartalmú tejtermék (sajt, kefír, joghurt) ajánlott; ha kazein- vagy egyéb tejfehérje-allergia, akkor kálciumpótlás javasolt.

Bővebben az orvosa adhat felvilágosítást.

356. Pirosalma (válaszként erre: 354. - HusiNyuszi)
2007. okt. 8. 14:54

Ha engem kérdeztek:


- vagy nem szójaFEHÉRJE-allergia volt (hanem más, a szójában megtalálható anyaggal szemben, ami a szója tisztítása során távozott)

- vagy átmeneti volt (az allergia megszűnhet idővel), esetleg keresztreakció

- vagy a herbalife-os fehérje nem szójából készült (ez nem valószínű, a szójánál olcsóbb fehérjeforrás nincs)

- vagy (kellően) hidrolizált a herbalife-os fehérje


Más lehetség ismereteimn szerint nincs.

Csodák pediglen nincsenek, legalábbis ilyenek nem. Csak attól, hogy herbalife-os - de írhattam volna bármi más márkát is -, nem szűnik meg az allergizáló tulajdonság (kivéve, ha a kezelés során megfelelően sérül a fehérje)


Persze lehet, tévedek.

2007. okt. 8. 14:24

Sziasztok!

Hallottam egy negativ esetet a hetvegen.

Testverem baratnoje nagyon kover es ajanlottam neki, h probalja ki a herbalife-t. Mondta, h mar kiprobalta egyszer es van is otthon meg shake, de nem mukodott nala, mert hizott tole. Pedig volt tanacsadoja + minden es nala megsem mukodott.

354. HusiNyuszi (válaszként erre: 353. - Aliena_)
2007. okt. 8. 13:35
Érdekes, akkor ez már két konkrét eset. Kíváncsi volnék egy orvosi véleményre. Persze lehet, hogy a pontos shake-recept nélkül egy orvos is csak találgatni tud. Mindenesetre kösz, hogy megosztottad velünk.
353. Aliena_ (válaszként erre: 347. - HusiNyuszi)
2007. okt. 7. 10:47

Sziasztok,

a szójaallergiával kapcsolatban: édesanyám is allergiás a szójára, remek kis hólyagokkal lett tele a bőre minden alkalommal, amikor szóját, tofut evett, a tehéntejtől / bolti tejkészítményektől pedig gyomorgörcse van, nem tudja megemészteni. (A mamámnak nem kell fogynia, 162 cm és 45 kg...) A szponzorom javaslata szerint kezdtük használni, és soha semmi gondja nem volt a shake szójatartalma miatt, csak a pozitív hatásait élvezi (pl. megszűntekaz emésztési problémái, ehet olyan ételeket, amelyeket eddig nem, vagy csak szörnyű fájdalmak árán, gyógyszerek szedése mellett tudott, pl. zöldpaprika, szőlő, szilva...).

352. wéva (válaszként erre: 350. - Sidi)
2007. okt. 6. 20:17

Szia


Természetesen érdemes az orvos véleményét is megkérdezni, nekem több cukros fogyasztóm van, akik fogyasztják az f1-et.

A férjem inzulinos és Ő is fogyasztja a shake-et minden reggel.

Annak idején a háziorvostól megkérdeztük hogy szerinte fogyaszthatja e ,Ő nem javasolta én megkérdeztem tőle hogy melyk az az összetétel ami miatt nem javasolja .

Erre az volt a válasz, hogy Ő az orvos Ő már csak tudja.

Ennek ellenére megbeszéltük, hogy kipróbálja rosszabb, nem lehet, javulást amúgy sem vártunk, mert ha valaki már inzulinra kényszerül azon már nem valószínű, hogy lehet változtatni.

1-éve fogyasztja azért mert egészséges könnyen elkészíthető és sokkal aktívabb, mint azelőtt nem annyira fáradékony, mint régebben.

Az inzulin adagolás az változatlan maradt .

A fogyókúrás programnál viszont figyelembe kell venni hogy a gyógyszer vagy az inzulin mennyi kalóriához van beállítva az alá semmiképpen nem szabad menni .

Szia

Éva

351. wéva (válaszként erre: 348. - 105.75)
2007. okt. 6. 20:00

Szia

Sok sikert a fogyásodhoz, majd írd meg a tapasztalataidat nekünk.


Éva

350. sidi (válaszként erre: 349. - HusiNyuszi)
2007. okt. 6. 16:10

hello!

Cukorbetegeknek ajánlják!Nem inzulinos,csak magas!

Mert édesanyám is szeretné!?

349. HusiNyuszi (válaszként erre: 348. - 105.75)
2007. okt. 6. 11:37
Sok sikert a fogyásodhoz, és kíváncsian várjuk az eredményeidet! Minden jót!
348. 105.75 (válaszként erre: 338. - HusiNyuszi)
2007. okt. 6. 03:38

Szia,

nagyon is sok ötletet adtatok (köszönet Évának is)a fogyással kapcsolatosan, amiért hálás is vagyok és igérem, hogy pár honap mulva már több tapasztalat birtokában meg is irom nektek az eredményt, én biztosra veszem, hogy eredményes fogyást tudok produkálni a Herbalif termékek segitségével!u.i. a hallgattason meg a másik fél is, nállam természetes dolog(ugyanolyan kedvel nézem az A TV müsorát mint a HIR TV-t,avagy olvastam a Koránt de eszemben sincs a Fél holdhoz tartozni...ha már megkereszteltek)

347. HusiNyuszi (válaszként erre: 341. - C469e38f6f)
2007. okt. 5. 18:05

Stingy, kezd normalizálódni a hangnem, köszönöm. (Azért írtam, hogy gyáva vagy, mert nem hiszem, hogy ilyen stílusban mernél beszélni olyanokkal, akik élőben, név szerint is ismernek Téged, itt viszont megtetted. Na mindegy.)


A tanácsadók munkája érdekében a cég megpróbálja egyszerűsített formában tálalni a programot, hogy mindenki megértse. Nyilván így nem teljesen pontosak az információk, de a legtöbb embert nem az érdekli, hogy hány gr nemtudommi van a termékben, hanem hogy használ-e majd neki (mint ahogy Zinajda is írta), és a túl sok infótól csak összezavarodna. A mi munkánk (bárki bármit állít) nem más, mint elmondani a saját és más, általunk ismert emberek tapasztalatát, és megkínálni az érdeklődőt a lehetőséggel, hogy kipróbálhassa, hátha neki is használni fog. Ha akar, majd utánanéz a tudományos háttérnek, az alkotóelemeknek stb, de a cég maga megbízhatónak tűnik az eddigi eredményei alapján.


Tudnék értékesítési tréningen megtanult szövegeket nyomni, de nem teszem, mert nem szeretem. Egyáltalán nem szeretek nyomulni. Szeretek viszont segíteni másoknak, hogy ugyanaz megtörténjen velük, ami velem, hogy megszabadulnak olyan problémáktól, amelyek nem igazán betegségek, inkább "csak" az életminőségüket rontják, és az orvosok csak legyintenek rá. Azt látom, hogy a Herbalife termékek erre alkalmasak. És akkor miért ne kapjak pénzt a cégtől a reklámozásukért? Nem teszek vele rosszat senkinek. Nincs itt semmiféle átverés. Aki használja, annak beválik, elégedett lesz, megoldódik a problémája, ami miatt elkezdte. De ha mégsem, visszakapja a pénzt, amit kiadott rá. Utálom, amikor csalónak, nyomulós ügynöknek neveznek, amikor átveréssel, a hiszékenyek becsapásával vádolnak. A Herbalife cég és mi, tanácsadók tisztességesen játszunk. Ha úgy veszed, mindenki MLM-ezik minden nap, amikor ajánl egy filmet, amit látott, vagy amint Te is, mindenféle jó minőségű fehérje-koncentrátumot - csak éppen nem kap pénzt érte...


Egyszer egy kerületi sportnapon odajött hozzám egy hölgy, és beszélgettünk a shake-ről, mert fogyni akart. Elmondta, hogy allergiás a szójafehérjére. Mondtam, hogy akkor nem tudok segíteni, mert a Hebalife turmixban az van. Mire ő: "Ja, ez Herbalife-os? De hiszen tíz éve egyszer már használtam, és azzal fogytam le, és arra nem voltam allergiás! Valami lehet a feldolgozási módszerben, ami miatt nem jött elő rá az allergiám."


Ezt csak azért írtam le, mert én nem értek hozzá, és nem tudom, hogy hogyan lehetséges, de ezt nem én találtam ki, az mondta, akivel megtörtént. Én így dolgozom.

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook