Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
436. Pirosalma (válaszként erre: 430. - HusiNyuszi)
2008. márc. 13. 16:02

Szia!:-)


"A Herbalife turmixban van szójafehérje és tejsavó is, azt mondják, hogy magas minőségű mindkettő." - igen, de jó 40 % különbség van a tejsavófehérje javára.


Szakmait? Miről? Minek?:-)

2008. márc. 13. 12:43
VALAMI VAN BENNE, DE CSODÁT AZ SEM TESZ.
434. HusiNyuszi (válaszként erre: 433. - 6c4fb2f974)
2008. márc. 13. 11:21
Ez így teljesen korrekt, köszönöm szépen a választ!
433. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 424. - HusiNyuszi)
2008. márc. 13. 11:18

Nagyon sokféle kiegészítőt próbáltam már.Sajnos az a tapasztalatom, hogy a hangzatos ígéretek ellenére önmagukban vagy nem érnek semmit, vagy nem tudják az emberek helyesen alkalmazni.Hogy dícsérjem is a HL-ot,-annak ellenére, hogy a termékeiket középszerűnek tartom:)- nagyon jó, hogy nem csak a terméket adja, hanem mellette ellátja a fogyasztóit felhasználói tanácsokkal, amire egy kezdőnek mindig szüksége van.

A leírtak közül a Plus-os zabpelyhet rendszeresen fogyasztom, multivitamint éppen nem ilyet szedek- most egy ennél is olcsóbbat:))-, de volt már ez a Bioteches is. Az f1 formulát, vagy a hasonló étkezéshelyettesítőket nem próbáltam - és nem is fogom - mivel nem gondolom, hogy ilyen horror áron kellene vennem zsírt és szénhidrátot.(multivitamint+ásványi anyagokat, ahogy írtam fentebb, szedek külön.)Fogyáshoz csak valamilyen fehérjekoncentrátumot szoktam venni.Nekem a savó jött be (3kg-ot veszek kb 11000Ft-ért), de igaz itt is: ízlések és pofonok. Szénhidrátforrásként a rozskenyér,tészta, főtt burgonya és zöldségek jönnek be. Zsír meg van elég a derekamon:)


Egyébként egyetértünk: mindenki szedje azt, ami neki bevált:)

432. HusiNyuszi (válaszként erre: 429. - Fanni10@freemail.hu)
2008. márc. 13. 10:36
Biztos az én készülékemben van a hiba, de nem értem, miből szűrted le, hogy "erős elvakult hitem" van... Még egyszer leírom: 1. nekem bevált, 2. másokat is ismerek, akinek bevált, 3. ezért jó szível ajánlom bárki másnak is. Mi ebben az elvakultság?
431. HusiNyuszi (válaszként erre: 429. - Fanni10@freemail.hu)
2008. márc. 13. 10:33

Nem tudom, honnan veszed, hogy ideges vagyok. Legalábbis eddig nem voltam :-) Most egy kicsit bosszantasz, az biztos. Beszéljünk még arról, hogy kinek nem volt halvány lila gőze semmiről... Én 1994 óta ismerem a Herbalife-ot :-) Versenyezzünk? :-)

Kár, hogy nem hittél benne, de ez a Te dolgod. Nem vettem észre, hogy bármihez is negatívan álltam volna hozzá, és lehet, hogy Te agymosáson estél keresztül, én nem. Én csak annyit mondtam, hogy a hozzászólásodból nem derült ki, hogy próbáltad-e már a Herbalife termékeket. Ezek szerint igen. Akkor jó.

430. HusiNyuszi (válaszként erre: 425. - Pirosalma)
2008. márc. 13. 10:29

Szia, Pirosalma, rég láttalak! :-)

Az első mondatodra: jelen esetben pusztán annyi a következtetés, hogy 1. nekem bevált, 2. másokat is ismerek, akinek bevált, 3. ezért másoknak is szívesen ajánlom. Amúgy minden szavaddal egyetértek. :-)

Az árrésről: azt sem tudjuk pontosan, hogy a jobb szalámi mitől drágább a rosszabbnál. Nyilván a márkát, a csomagolást, a marketinget stb is meg kell fizetni. Minden terméknél, nemcsak az élelmiszereknél vagy a táplálékkiegészítőknél.

A Herbalife turmixban van szójafehérje és tejsavó is, azt mondják, hogy magas minőségű mindkettő. Remélem is, ha már etetem az egész családdal. :-) De kösz, jól vagyunk, ezekben a vírusos időkben is.

Írjál, Pirosalma, szakmai hozzászólást, mert én is szeretek tanulni Tőled! :-)

429. fanni10@freemail.hu (válaszként erre: 423. - HusiNyuszi)
2008. márc. 13. 10:25
Kedves nagyon ideges Husinyuszi!Én az eszetlen fogyókúrákhoz fűztem a mondanivalómat,tapasztalatomat.A Herbalife-ot pedig már akkor ismertem, mikor neked még halvány lila gőzöd sem volt róla..(Már jó 10 éve)Meglátásom szerint egyik táplálékkiegészítőnél sem jobb.Kipróbáltam, sokat kerestem rövid idő alatt, valólyában sosem hittem benne,amiben nem hiszek azt nem csinálom őszintén.Isten adta tehetség az erős elvakult hit, hát neked megvan rendesen, úgyhogy sok sikert.A negatív tanácsadói hozzáállás rossz reklám, neked mindíg mosolyognod kell! Nem tanultad a csapatban??
428. Pirosalma (válaszként erre: 427. - 105.75)
2008. márc. 12. 20:12

Szia!


Köszönöm, kölcsönös az érzés:-)


A body.builderes cikk kissé ferde, gyakorlatilag a biológiai érték az elsődleges (az aminosavtartalom), bármi is legyen a cél.

Az izomnövelés és az izomzat megtartása (fogyókúrás diéta kiegészítése, szálkásítás) nem válik el egymástól élesen, a biokémiai mechanizmusok nagyon hasonlóak.


Értelmetlen különbséget tenni a tejsavó- és a szójafehérje-készítmény szénhidrát- vagy cukortartalma között, mert alapból olyan kevés a szénhidrát bennük, hogy még egy 150-200 %-os eltérés is lényegtelen, csepp a tengerben.

427. 105.75
2008. márc. 12. 19:58

Sziasztok!

1.Tisztelem Pirosalmát, és szeretem olvasni tanulságos hozzászólásait.

2. Nem vitatkozni akarok, de ezek is tények:))

(+válasz fanni10@freemail.hu hozzászólásaira is)

Idézet: Melyik a jobb, a szója vagy a tejsavó?

Az attól függ mire! Ha szálkásítasz, ha a diétádat vagy fogyókúrádat akarod kiegészíteni egy olyan készítménnyel, amivel kevés kalória mellett sok fehérjét tudsz bevinni, akkor a szója is jó választás. Tudnod kell azonban, hogy az emberi szervezet az állati eredetű fehérjéket jobban tudja hasznosítani, mint a növényi eredetűeket. Ezért, ha a célod az izomtömeg vagy a testsúly növelése, akkor olyan fehérjét érdemes választanod, ami, bár drágább, de hatékonyabban épül be. Ilyen a tejsavó. Mindkettővel lehet tömeget növelni, és szálkásítani is. A szálkásítás alatt azonban a cukrokat minél jobban kerülni kell, és egy magas fehérje- alacsony cukortartalmú szójaprotein kedvezőbb, mint a ugyanez tejsavóból. Tömegnöveléskor a kalóriák száma nagyobb lehet, így nem baj, ha kerül a fehérjébe egy kis szénhidrát is, viszont a fehérjéd legyen a legjobban hasznosuló.

[link]

u.i. Tehát nem mindig a jobbnak tünő a jobb...(.érdekes-e?) Az elérni kivánt cél a meghatározó döntő tényező! Fogyni akarsz, estleg bajnok jelölt vagy: mindeki érzi hova tartozik…

105.75

426. Pirosalma (válaszként erre: 422. - HusiNyuszi)
2008. márc. 12. 19:23

Az olcsó húsnak híg a leve problémakörre:

a táplálékkiegészítők minősége egy bizonyos árszint fölött nem nő kifejezetten az árral. Pl. tiszta tejsavófehérejéknél a 12000 Ft/kg-os árú nem kétszer jobb 6000 Ft/kg-osnál.

Inkább az árrés nagyobb.

2008. márc. 12. 19:19

Nem akarok belepofázni, de véleményem szerint a kipróbálásból következtetést nem lehet levonni (a pszichés tényezőket nem lehet kiküszöbölni).

Ha nem érez az ember semmit, akkor is lehet pozitív vagy negatív hatás, és fordítva. Nem mérvadó.

Valaki az oxigénes víztől is jobban lesz, pedig a vizet nem lehet molekuláris oxigénnel dúsítani.

Erre építenek a gyártók, hogy az ember soha nem fog rájönni, hogy semmire sem jó, amit szed.

424. HusiNyuszi (válaszként erre: 419. - 6c4fb2f974)
2008. márc. 12. 19:14
Nikkei, Te próbáltad azokat a termékeket, amiket felsoroltál? És, milyenek? Használtak Neked?
423. HusiNyuszi (válaszként erre: 401. - Fanni10@freemail.hu)
2008. márc. 12. 19:12
Igazából már ennél az (első) hozzászólásodnál nem értettem, hogy ezt miért írod, hiszen a topic címe az, hogy tapasztalatok a Herbalife termékeivel, Te viszont bevallottan sosem próbáltad. De hát ez egy szabad portál, mindenki azt ír, amit akar (amíg Hoxa hátsón nem billenti :-), úgyhogy ki vagyok én, hogy leugassalak?! De most már azért jelzem, hogy szerintem fura. Nekem eszembe sem jutna olyanhoz hozzászólni, amit nem próbáltam, de Hál'Istennek nem vagyunk egyformák... dögunalom lenne úgy az élet.
2008. márc. 12. 19:08

Sziasztok!


Kedves Nikkei, nincs itt semmi ellentmondás. Azt írtam: "semmiféle üzleti vagy anyagi érdekem nem fűződik hozzá, hogy ezen a fórumon javítsam bármilyen táplálékkiegészítő megítélését. Itt csak eszmecsere és tapasztalatcsere folyik." A 417. hozzászólásomban (legalábbis a második felében, ahová ez a megjegyzés is tartozik) általában a táplálékkiegészítőkről beszéltem, erről a témáról mondtam el a véleményemet és a tapasztalatomat. A topic címe különben ez: "Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban?" - Hát, nekem jók, ajánlom mindenkinek. És NEM azzal a kikötéssel, hogy csakis tőlem vegyétek, sőt. Ha olvastátok a korábbi hozzászólásaimat, láthattátok, hogy a terméket használóknak mindig azt javasoltam, hogy beszéljék meg a tanácsadójukkal. Aki nem én vagyok. Mivel ezt a fórumot Hoxa tartja fent, nem a Herbalife, ez csak így korrekt.


Viszont akinek (még) nincsenek tapasztalatai a Herbalife termékekkel (mivel sosem ette), az nyilván nem tud véleményt nyilvánítani. Vicces lenne, ha én beírnék mondjuk egy prosztata-problémákat taglaló fórumba...


Fanni, abban igazad van, hogy utoljára az ősember étkezett egészségesen. De a tapasztalatok igazolják, hogy aki táplálékkiegészítőket eszik, jobban van. Ennyi. Természetesen nem kötelező. Nem kötelező vizet inni és mozogni sem. De azért ajánlott.


Nikkei, Veled ellentétben én úgy gondolom, a Herbalife csúcskategóriás termékeket forgalmaz középkategóriás árakon, de ezen úgysem fogunk kiegyezni :-) Én mindig azt mondom: próbáld ki azt a táplálékkiegészítőt, amelyik Neked szimpatikus. Ha használ, nagyszerű. Ha nem, esetleg próbálj meg egy drágábbat. Hátha a minőség többe kerül. Az idevonatkozó magyar közmondás: olcsó húsnak híg a leve... Én a magam részéről nem szórom a pénzt vacakra, ami nem használ, inkább olyat veszek, ami használ. De persze erre rá kell jönni, többet ki kell próbálni.


Bocs, már megint szájmenésem volt...

421. fanni10@freemail.hu (válaszként erre: 418. - HusiNyuszi)
2008. márc. 12. 14:38
Szia!Az egyik tanárom a rosszul értelmező diákoknak szokta mondani: hinni a templomban kell..Mielőtt bárki megvádolna,katolikus vagyok.Alapjába véve egyről beszélünk, mégsem értjük egymást, miközben mindkettőnknek igaza van.Nikkei418 válasza pedig mindent elmond helyettem is.Amióta környezetszennyezés van mindegy mit eszünk,így is-úgy is egyforma a végeredmény.Halvány remény a nagyi 100%bio növénykéi némi szmoggal ,légszennyezéssel vegyítve.Utoljára az ősember táplálkozott és élt egészségesen.
420. 105.75 (válaszként erre: 410. - Fanni10@freemail.hu)
2008. márc. 12. 14:20

Szia,

Fogadjunk !...

2008. márc. 11. 22:13

"Hozzáteszem, semmiféle üzleti vagy anyagi érdekem nem fűződik hozzá, hogy ezen a fórumon javítsam bármilyen táplálékkiegészítő megítélését"


kicsit lejjebb:"Egyébként 105.75 NEM tanácsadó, én viszont igen"

Kedves Husinyuszi, itt csak én vélek felfedezni ellentmondást?


Egyébként ahogy nézem, a Herbalife középkategóriás termékeket forgalmaz prémiumkategóriás áron.:))

Nem rosszak, de ezért a pénzért nem éri meg.

Pl: HL.Rosttabletta 202g-os, 5000Ft össz. rosttartalma kb 123 g.

Ennyi rostot kb 3 csomag, a Plusban kapható zabpehely tartalmaz, ami összesen kerül 420 Ft-ba:)))

F2 multivitamin 5400 Ft90db hasonló mennyiségeket tartalmazó Biotech multivitamin 2160Ft100db.

F1 shake 12400 Ft500g hozzáadott vitaminokkal.

ON étkezéshelyettesítő (vitaminokkal) 15400Ft1520g (egyébként az ON- Optimum Nutrition- az eladási lista alapján a világ 1 számú táplálékkiegészítő gyártója)

Nem vitatkozni akarok, ezek tények:))

418. HusiNyuszi (válaszként erre: 417. - Fanni10@freemail.hu)
2008. márc. 11. 13:57

Szia!


Én azt hittem, a fogyásra kérdezel, mert mintha valami ilyesmit írtál volna: aki abbahagyja a termékhasználatot, az visszahízik, és erre keresel ellenpéldát. Én a kifejezett fogyóprogramot abbahagytam, mert az napi két shake, plusz fehérjepor és rost-tabletta. Igaz, hogy a napi egy shake-et megtartottam, de azzal senki egyetlen grammot nem fogy, nem is várja el tőle senki, mivel az egyszerűen egy vitaminturmix fehérjével. Szerintem nem pénzkidobás, mert jóízű, tartalmas, egészséges anyagokból készült és gyorsan elkészíthető reggeli. Én ezért eszem. És a gyerekeimnek is ezért adom. Természetesen ők sem fogynak.


Abban egyetértek Veled, hogy a természet gondoskodott róla, hogy egészségesen együnk. Csak az a kérdésem: szerinted egy városi ember találkozik a természettel ilyen módon? Amikor bolti és gyorséttermi kajákon él, az hol van a természetestől? Mégse költözhet mindenki egy remetelakba, hogy megtermelje magának az egészséges kaját, és a víz meg a levegő hatásait akkor sem tudná kiküszöbölni. Szóval szerintem azért nem csak rajtunk áll, hogy élünk-e vele, mert legtöbbünknek egyszerűen nincs rá lehetősége.


A táplálkozástudósok egyetértenek abban, hogy a táplálékunk ma már nem tartalmaz egészséges tápanyagot olyan minőségben és mennyiségben, amilyenre és amennyire szükségünk lenne, ezért javasolják táplálékkiegészítők használatát. (Csak egy példa: a növények gyorsítószerekkel nőnek, nincs idejük magukba szívni a szükséges tápanyagmennyiséget, nincs idejük kifejleszteni a saját immunrendszerünket, így sem a miénket, sem az őket megevő állatokét nem tudják kellőképpen megerősíteni, úgy, mint régebben. És akkor még nem volt szó a földek kimerüléséről, a víz és a levegő szennyezettségéről...) Manapság túl sok cukrot, zsírt, és különböző méreganyagokat fogyasztunk, míg fehérjéből, rostokból, vitaminokból és ásványi anyagokból túl keveset. Ezen a felborult egyensúlyon segítenek a táplálékkiegészítők.


Hozzáteszem, semmiféle üzleti vagy anyagi érdekem nem fűződik hozzá, hogy ezen a fórumon javítsam bármilyen táplálékkiegészítő megítélését. Itt csak eszmecsere és tapasztalatcsere folyik.

417. fanni10@freemail.hu (válaszként erre: 413. - HusiNyuszi)
2008. márc. 11. 10:35
Kedves Husinyuszi! Én olyan emberke jelentkezését várom, aki MÁR NEM HASZNÁLJA az adott terméket. A "csak napi 1 sék is termékhasználat( fentartó program, vagy akkor csak pénzkidobás? Mit gondolsz?)Amúgy pedig mégegyszer hangsújozom, mindegyik termék lehet egyfajta táplálék kiegészítő, csupán én tartom feleslegesnek, hiszen a természet gondoskodott az egészséges táplálkozásról.Rajtunk áll, élünk-e vele.
416. HusiNyuszi (válaszként erre: 404. - Macsusz77)
2008. márc. 10. 12:07

Szia!

A szoptató anyukáknak is javasoljuk a napi egy shake-et, a jobb egészség és a jobb tejelválasztás miatt. Fogyni ráérsz, amikor már nem szoptatsz. A fogyás mindenképpen kisebb kalóriabevitellel jár (csodák nincsenek), nehogy emiatt elmenjen a tejed. De ésszel elkezdeni a Herbalife programot, azt lehet, és érdemes is. Ajánlom, hogy kérdezd meg a tanácsadódat, hogy mi az az "ideális reggeli"-program, azt mindenki fogyaszthatja, és mindenféle fogyókúra nélkül is havi 2-3 kg fogyást eredményez.

415. HusiNyuszi (válaszként erre: 406. - Zümmzümm)
2008. márc. 10. 12:03

Szia!


Ha komolyan akarsz fogyni, úgysem csak egy doboz shake-re van szükséged, hiszen egy doboz kb 22 adag, tehát a fogyóprogramban, amikor két shake-et iszol egy nap, 11 napig tart. Kb 1 kg / hét az ideális fogyási sebesség, azaz ha mondjuk 5 kg-ot akarsz fogyni, az kb 5 hét, és a szabály az, hogy ugyanannyi ideig kell fenntartó programon lenni, mint fogyóprogramon, amikor már csak napi 1 shake-et iszol. Tehát ha nem is döntesz úgy, mint én, hogy tovább iszod a napi 1 shake-et egészségügyi okból, akkor is legalább 5 doboz shake-re lesz szükséged. Ilyen esetben érdemes egyrészt törzsvásárlóvá válni (a tanácsadód majd elmondja, hogyan), hogy olcsóbban kapd, másrészt érdemes több ízben venni (jelenleg négyféle kapható), és akkor keverheted. Mi minden nap más ízűt eszünk, de keverjük is, a kedvencünk a csokis-vaníliás.


Valóban fontos a tanácsadó, érdemes olyat keresni, akit legalább közvetetten ismersz, és akiben megbízol. Nyilván az is számít, milyen messze laksz tőle, mert az elején számít a kapcsolattartás (ezért más ez a termék, mint egy bolti fogyasztótermék, amihez nem jár tanácsadás és követő segítség).


Azt, hogy a shake-en kívül ajánlanak-e Neked más terméket is, attól függ, hogy mit eszel, milyen az életviteled stb, ehhez egy személyes tallkozó kell, amikor a tanácsadó erről kérdez. Ezért is fontos az ő szerepe, a tapasztalt tanácsadó sokféle emberrel találkozott már, és jó ötleteket is tud adni.

2008. márc. 10. 11:55
Ja, az előbb nem írtam, hogy három éve fogytam le 12 kg-ot 3 hónap alatt, és azóta tartottam a súlyom és az alakom egészen a terhességemig. Most újrakezdtem a fogyóprogramot (már majdnem 6 hónapos a kicsi). Jelenleg 3 kg és 8 cm mínusznál tartok.
413. HusiNyuszi (válaszként erre: 409. - Fanni10@freemail.hu)
2008. márc. 10. 11:53

Szia!


Az biztos, hogy akaraterő mindenhez kell, ha csak egy kicsit is akarsz változtatni az életmódodon. Pl ha elhatározod, hogy ezentúl az utolsó három megálló helyett gyalog mész haza, ehhez is akaraterő kell.


Én vagyok az élő példa, de szerintem sok más Herbalife-os is, hogy ha a fogyóprogram után a fenntartóprogramot csinálod csak (azaz napi 1 shake, semmi más), akkor nem hízol vissza. Én az egészségem miatt iszom, és adom a gyerekeknek is, pedig nekik aztán nem kell fogyniuk. Mégis itatom velük, hogy kompenzáljam azt a sok mérget, amit kénytelenek megenni.


Egyébként 105.75 NEM tanácsadó, én viszont igen :-) Kérdezzetek nyugodtan, ha valamire kíváncsiak vagytok. Igyekszem értelmesen válaszolni.


Sok sikert mindenkinek!

412. HusiNyuszi (válaszként erre: 403. - Eracica)
2008. márc. 10. 11:49

Szia!

Én is jártam utána, de túl sok az infó, nehéz választani. Sokszor egymásnak ellentmondó tanácsokat is hall az ember. Ez nekem bejött, meg ismerek jópár embert, akinek szintén, jó szívvel ajánlom, de azoknak is drukkolok, akik más módszert választottak. Természetesen másként is lehet fogyni, csak ezzel talán könnyebb.

2008. márc. 10. 11:47

Sziasztok!

Nekem azért volt szimpatikus a Herbalife módszer, mert nem csak fogyásra való, hanem akinek nem kell fogynia, de szeretne egészségesebben enni, annak egy okos alternatíva mondjuk reggelire. Legtöbben semmit nem reggeliznek, vagy csupa szénhidrátot - legjobb út a cukorbetegséghez... Ehelyett egy shake gyors, egészséges és lehet, hogy valaki drágának tartja, de egy adag 400 Ft, ha törzsvásárló vagy, és ennyit szerintem én megérdemlek, ha egészségesebb akarok lenni. Túl sok vackot eszünk úgyis. A gyerekeimmel együtt minden reggel isszuk, nem is hiányoznak a suliból. Ezt a nagy influenzát is megúsztuk egy-két napos "kevésbé-jól-levés"-sel, de senki nem lett lázas, nem köhögött, a többi gyerek meg csak hullott mindenfelé. Alig páran voltak benn az iskolában, de az enyémek nem hiányoztak.

410. fanni10@freemail.hu (válaszként erre: 405. - 105.75)
2008. márc. 3. 17:33
Nem támadtam a terméket, elmondtam a véleményem.Ha támadnék ezt írnám: nem használ, árt, sok ember anyagi lehúzása,vegyél minél több terméket ez a célunk,jó marketing fogással átlagos tereméket adunk el világszerte stb. Ez a támadás. Fogadjunk hogy tanácsadó vagy a jól begyakoroltatott mondataid alapján..
409. fanni10@freemail.hu (válaszként erre: 408. - Eracica)
2008. márc. 3. 17:26
Jó hogy nem csak én látom így a dolgokat.persze én is megkaptam a magamét..Ha 1x valakinek egy módszer beválik, védi körmeszakadtából.Fogyni lehet átgondoltan pénzkidobás nélkül is, és drága szerekkel is.Legyen szíves írjon az az illető is/ha van valaki/, aki miután lefogyott csodafogyi szerrel és ezután már nemhasználta a terméket nem hízott vissza. Attól tartok nincs ilyen.Mert ha valaki leáll a termékről /teljesen mindegy mit használt/ hamarosan visszacsúsznak a kilók.Sok ilyet láttam.Ezért kell az életmódváltozás.És még mindíg nem szidom senki jólbevált termékét,de véleményem azért van.Ha valaki hisz a herbalifban, higgyen.Beválhat nem kétlem.De biztos hogy szükségünk van segédszerekre az akaratunkon kívül?
408. eracica (válaszként erre: 405. - 105.75)
2008. márc. 3. 12:28

Szia!Nem támadtam a Herbalife-ot, ez is egy megoldás..jó drága megoldás, persze egyszerűbb, ha nem mi, hanem más mondja meg mit hogyan. Csak azt írtam ,ne higgyük, hogy feltétlenül ilyen kész "pótszerekkel" lehet fogyni. Utánajárhatunk, hogyan tisztítsuk meg a szervezetünket, milyen mozgást válasszunk, melyek azok az ételek, melyek hízlalnak, melyekkel csökkentsük az étvágyat, mit mivel és mikor együnk, igyunk... Sorolhatnám, de nem bonyolult, mert számos helyen írtak már e témákban, de ha alapvetően nem változtatasz az életviteleden, nem fogysz le...Ezt megteheted előre dobozolt termékekkel, vagy "egyszerű" életmódváltással (ami köztünk szólva gazdaságosabb) Persze erre mondják a bennfenntesek, hogy csak egy étkezés ára stb..de ugye én pl egy ilyen turmix-al nem bizti, hogy jóllaknék...Egyébként azt mondom, hogy tisztító, immunerősítő és emésztést segítő természetes alapanyagok hazánkban is teremnek, nem feltétlenül kell több ezer km-ről ideutaztatni...

Tehát a választás megvan, kinek mihez van türelme, pénze....

407. nitchka
2008. márc. 2. 03:15
En par eve 15 kilot fogytam a herbalife termekeivel. Viszonylag rovid ido alatt... de a kilok lassan visszajottek...
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook