Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
1156. jejuni
2009. máj. 5. 19:55
Mármint arra a nagy pufi dobozosra gondoltam
1155. jejuni
2009. máj. 5. 19:37

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki amerikai shaket szerezni, mert annak nagyon szerettem az ízét és úgy tudom, hogy Mo-on ez nem forgalmazható.

1154. HusiNyuszi (válaszként erre: 1153. - Ryta)
2009. ápr. 22. 12:20

Kedves Ryta!

Nekem is pontosan ez a két problémám volt, és a Herbalife valóban sokat segített. Szerénytelenül hozzáértőnek nevezem magam a témában :-), úgyhogy beszéljük meg e-mailben!

Szép napokat mindenkinek!

1153. ryta
2009. ápr. 21. 07:37

Sziasztok!


Hozzáértő Herbalife tanácsadó segítségét szeretném kérni néhány kg leadása miatt.Emellett sajnos allergiás is vagyok augusztus és szeptember hónapokban.Úgy hallotam, hogy valakinek segített ebben is a Herbalife.

1152. tuci
2009. ápr. 20. 17:30
Én szeretném a shaket! Légyszi írj privibe, ha meg van még!!
1151. zsgzs
2009. ápr. 18. 16:35

hahó mindenki,


megmaradt egy fél doboz herbalife csokis shake-m, amit 2000 forintért szívesen odaadok. mivel jóval több volt, gondolom, aki csinálja a kúrát annak megéri.


üdv

2009. ápr. 16. 20:25
Mi újság, lányok? Hogy érzitek magatokat? Hogy teltek az ünnepek?
1149. HusiNyuszi (válaszként erre: 1147. - Kittike25)
2009. ápr. 9. 14:48

Kedves Kitti!


A Herbalife shake nagyon könnyen emészthető, ugyanakkor laktató és energiát adó étel, úgyhogy kiválóan alkalmas éjszaka dolgozóknak. Ez saját tapasztalatom is, mivel én is sokat dolgozom éjszaka a számítógépen.


Korábban elterjedt az a nézet, hogy este 6 után már ne együnk. Sok szakértő szerint azonban ez butaság, addig kell ennünk, amíg szükségünk van energiára, tehát ha dolgozol éjszaka, nyilván enned kell. Érdemes lefekvés előtt 1 órával már nem enni, addig viszont muszáj.


Nem tudom, mi a napi menetrended, úgy könnyebben tudnék válaszolni. De általánosságban azt mondhatom, hogy ha Herbalife shake-et eszel fogyóprogramként, és szükséged van a két shake-en és egy normál étkezésen kívül még egy étkezésre, akkor egyél nyugodtan, hiszen el is fogod használni azt az energiát, amit beviszel. Ha gyorsabb eredményt szeretnél, akkor javaslom, hogy az éjszakai evésed is a shake legyen, azaz semmi akadálya, hogy napi 3 shake-et egyél. Vagy pedig legyen az ebéded és a vacsorád "rendes" étel, és a reggelid meg az éjszakai ételed a shake.


Remélem, segítettem! Majd írj, hogy mik a tapasztalataid!


Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

1148. kittike25
2009. ápr. 7. 19:03

bocsika elfelejtettem megköszönni!!!!


Köszönöm előre is.

Ui.: Lécci, minél előbb irjon valaki!!!

1147. kittike25
2009. ápr. 7. 19:01

sziasztok!

Tudna valaki segiteni abba, hogy ha nekiállok fogyasztni a herbalife-ot, hogy akkor éjszaka ehetek e valamit, mivel sokat éjszakázom és oda kell figyelnem a munkámra.

1146. HusiNyuszi (válaszként erre: 1145. - Hnora)
2009. ápr. 3. 11:02

Szívesen! Egyébként tapasztaltuk mi is, hogy a shake-nek van egy enyhe vízhajtó hatása is, és sokan szomjasabbak tőle. Ez jó! Legalább több vizet iszunk, az is segít a méregtelenítésben, és így közvetve a fogyásban is. Sőt, még a bőrünk is szebb lesz tőle, kevesebb a ránc.


Aki Húsvét alatt tartja a súlyát, az utána álljon be egy egészalakos tükör elé, és alaposan veregesse magát vállon! :-) Az ünnepek alatt nem kell fogyni, ne érezzétek magatokat büntetésben. Ilyenkor az a szép eredmény, ha nem hízunk.


Kellemes hétvégét mindenkinek!

1145. hnora (válaszként erre: 1143. - HusiNyuszi)
2009. márc. 31. 15:49

Köszi a választ! Én "sima" zabrost tablettát kaptam, de iszom is mellé, mint egy ökör - nagyon szomjas vagyok állandóan, napi 3-4 liter ásványvíz elfogy (a HL előtt napi 1,5-2 liter fogyott). Csak azért kérdeztem rá, mert nekem a Thrmo Comlpete-et nem ajánlották, és érdekelt :)

Annak örülök, hogy azért nem leszek body builder, nem is szeretnék:)))

N

2009. márc. 31. 13:21

A "zölstea" az "zöld tea" akart lenni, bocs... a "magén" pedig "magán" :-)


A fehérjéről még annyit: természetesen ettől a fehérjemennyiségtől nem leszel bodybuilderes, ez átlagemberekre van kiszámolva. A testépítők le szokták fitymálni a mi shake-ünket, hogy az övékben sokkal több a fehérje :-) De hát ez a kettő nem ugyanarra való.

1143. HusiNyuszi (válaszként erre: 1142. - Hnora)
2009. márc. 31. 13:16

Szia, Nóra!


A "sima" rost-tabletta, a Zabrost arra való, hogy a napi szükséges rost-mennyiséget, amit manapság sajnos nem eszünk meg, biztosítsa. Fogyóprogramoknál azért is szokták ajánlani, mert a "mellékhatása" a méregtelenítés, tisztítás mellett, ami miatt több rostot kellene alapból is ennünk, az, hogy telítettséget okoz, tehát ha evés előtt vagy közben eszed, akkor kevésbé leszel éhes, nem tudsz olyan sokat enni. Ezért okos amúgy salátával kezdeni az ebédet, ami egyébként nem nyugati szokás, hanem keleti, csak mi már elfelejtkeztünk róla. Csak vigyázni kell, mert manapság a túl kevés rost mellett túl kevés vizet is fogyasztunk, és ha több rostot eszünk, de a vízmennyiséget nem növeljük, abból székrekedés lehet.


A Zabrost azoknak jó tehát, akik a program elkezdése előtt nagyevők voltak, nekik segít, hogy ne legyenek éhesek és könnyebben betartsák a programot. A ThermoComplete-ben a roston kívül koffein és zölstea-kivonat is van, tehát az anyagcsere-gyorsító és a zsírégető hatása markánsabb. Ezt azoknak javasoljuk, akik amúgy nem szoktak sokat enni, de mégsem fogynak, lassabb az anyagcseréjük, esetleg a pajzsmirigyük is egy picit alulműködik. Túlműködéseseknek nem javasolt, mert túlpörget.


Tehát egyik sem jobb, mint a másik, hanem más célt szolgálnak. Na ezért nem lehet a Herbalife-ot tanácsadó nélkül kapni, mert van pár ilyen kérdés.


A fehérje is hasonló. Manapság fehérjéből is túl keveset eszünk, pedig izmunk csak abból lesz, márpedig a program célja a jobb zsír-izom arány elérése, ez formál alakot, ettől fogyunk, és ami nagyon fontos: ettől lesz tartós a fogyás, ettől nem lesz jojó-effektus. Minél izmosabb a test, annál több kalóriát használ el a mozgás során. Ezért ez egy pozitív ördögi kör: több fehérje -> több izom -> könnyebb mozgás, nagyobb kalóriafelhasználás -> még több izom és kisebb súly -> és így tovább. Mivel alapból kevesebb fehérjét fogyasztunk, mint kellene, ugyanúgy, mint a rost esetén, ezért igen ritka, hogy valaki a shake-ek miatt túl sok fehérjét fogyasszon. De itt lép be megint a tanácsadó: nekünk van egy ún. fehérjebecslőnk, azt használtam Verkánál is, ezzel ki tudjuk számolni, hogy mennyi fehérjét javasolunk. Verkának is jóval több kell, mint amennyi a shake-ekben van.


Akit érdekelnek ehhez hasonló céges anyagok illetve finom shake-receptek, az küldjön nekem magénban egy e-mail címet és elküldöm neki ezeket az anyagokat, természetesen ingyenesen. Ez egy levelezőlista, amire ilyenkor felírlak, hogy ne kézzel kelljen küldenem, hanem a program küldi automatikusan. Kéthetente egy levél, fehérjéről rostról, egyebekről egy-egy pdf, plusz egy recept. Hoxa megengedte :-)


Szóval amit mindenkinek tanácsolok, Herbalife-tól függetlenül: a sikeres fogyóprogram titkai:

- több fehérje

- több rost

- több víz

- több vitamin (és ásványi anyag és mikroelem) (erről eddig nem írtam, de ez értelemszerű - hogy ne legyél fáradt és kimerült a program alatt, és így be bírd tartani)


És még egy fontos dolog: türelem! Az a fránya plusz akármennyi kiló nem egy-két hét alatt jött fel Rád, hanem évek alatt. A heti egy kg fogyást tolerálni tudja, meg tudja szokni a szervezeted, a bőröd is tudja követni, és ha betartod a javaslatokat, az életmódod magától át fog alakulni egy kicsit, és ha már nem is leszel fogyóprogramon, ez összességében meggátol abban, hogy visszajojózz.


Sok sikert mindenkinek! (És kérdezzetek nyugodtan, azért vagyok itt :-)

1142. hnora (válaszként erre: 1140. - HusiNyuszi)
2009. márc. 30. 23:35

Szia!


Ezek szerint a kettő - mármint a "sima" rost tabletta és a Thermo Complete - ugyanazt a célt szolgálja? Illetve az egyik jobb, mint a másik?


A másik kérdésem pedig az, hogy mi van akkor, ha az ember több fehérjét visz be, mint amennyire a szervezetének szüksége van? (például a HL-os fehérjeporral...)


Előre is köszi: Nóra

1141. Verka (válaszként erre: 1139. - HusiNyuszi)
2009. márc. 30. 22:35

Szia HusiNyuszi! Nagyon köszönöm a válaszod.

Az ebédet próbálom úgy összeállítani, hogy ne legyen egyoldalú, a napi 1400 kcal szerintem rendben van, a fehérjetartalmának utánna fogok számolni mindenképp.


Most nem szedek rost tablettát, valahogy elmaradt, pedig az ezelőtti alkalommal szedtem.

Amúgy is lassú az anyagcserém, a pm kicsit alulműködik :( El fogom kezdeni.

Megfogadom a tanácsod, nem méreszkedem állandóan. Az erdményekről pedig mindenképp beszámolok.


Jobbulást kívánok a gyerekeknek, és Neked is.

1140. HusiNyuszi (válaszként erre: 1130. - Verka)
2009. márc. 30. 17:01
Ja, csak a lényeget nem írtam be, azazhogy nem kérdeztem meg, hogy a két shake-en kívül eszel-e még valamit a termékek közül, konkrétan főleg a rost-tabletta érdekel, mert nekem az hozta meg a változást. A sima rost-tabletta (Zabrost néven) azoknak való, akik sokat esznek és a program elkezdésekor sokszor éhesek. Az első tíz napban én is azt ettem, és nem fogytam, csak centiben. Nekem a "gyorsító" rost-tabletta (a ThermoComplete, amit 10-kor és 4-kor kellett bevenni) hozta meg a kilós fogyást, másfél hét alatt 3 kg, aztán hetente 1-1 kg szépen nyugisan.
2009. márc. 30. 16:52

Hát még mindig nem vagyunk túl rajta, ma megint elkezdett fájni a hasa, még vesekő is lehet, vagy csak az influenza vagy ki tudja... Most indul apjával vissza a kórházba... no mindegy, ez van, egyelőre úgyse tudok mit csinálni. A kicsinek meg kötőhártyagyulladása van, és alighanem nekem is, más se hiányzott még. No de komolyra, közérdekűre fordítván a szót:


Verka, a BMI-d jelenleg 27,5, ez 20 és 25 között megfelelő. Naponta kb 110-130 gr fehérjét kellene fogyasztanod az ideális izom-zsír arány (azaz az ideális testzsír-százalék) eléréséhez, a napi kalóriabeviteledet pedig kb 1400 kcal-ban kellene beállítanod (ha egész nap fekszel és nem csinálsz semmit, a szervezeted akkor is elhasznál 1700 kcal-t a szívműködés, a bélműködés, a testhőmérséklet fenntartására. Nyilván a napi mozgás még elhasznál valamennyit, de az 1400 biztosan nem lesz sok).


A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy ha naponta kétszer eszel shake-et két főétkezés HELYETT (nem mellé :-), akkor az 434 kcal (egy adag shake 217 kcal, ha 2,5 dl 1,5 %-os tejjel kevered), vagyis még marad lehetőséged egy kb 1000 kcal-s, tetszés szerinti ebédre. A legtöbb ebéd ennél kevesebb, vagy legfeljebb ennyi, tehát rendben is vagyunk! És biztosított a többi szükséges feltétel is: a vitaminok, ásványi anyagok, mikroelemek meglesznek, a tápanyagok a szükséges arányúak, a forrás egészséges és tiszta.


A fehérjebevitel is könnyebben számon tartható így, hiszen a két shake az 1,5-ös tejjel összesen 35,2 gr fehérjét tartalmaz, tehát ha még kb 80-90 gr fehérjét eszel meg az ebédnél, akkor rendben is van. És hogy az ételek mennyi fehérjét tartalmaznak, a Herbalife tanácsadó (azaz én, vagy ha van sajátod, akkor ő) ebben is segíthet, hiszen tud(ok) küldeni e-mailben egy erről szóló táblázatot is.


Valószínűleg szükséged lesz még rost-tablettára is, amely tisztít, méregtelenít, az emésztést segíti, az anyagcserét gyorsítja. 35 éves kor felett lassul az anyagcsere és az is lehet, hogy éhes leszel, ha csak a shake-et iszod reggelire. Ilyenkor szoktuk javasolni a "gyorsító" rost-tablettát, amit nem az étkezésekkel együtt, hanem naponta kétszer, 10 körül és 4 körül kell bevenni. Ha nagyon éhes vagy illetve ha nincs jobb ötleted a fehérjére, van plusz fehérjeporunk, ami ízetlen, nulla kalóriás, tehát dúsíthatod vele a shake-et.


Nem tudom, van-e olyan problémád, mint hajhullás, körömtöredezettség, vagy fáradékonyság, nyugtalan alvás, esetleg fejfájás. Ezeket okozhatja vitaminhiány, ezért én javasolnék egy multivitamint is (ez lehet a saját kedvenced, ha van ilyen, vagy van a Herbalife-nak is).


Dióhéjban ennyi :-), ha van még kérdésed, tedd fel nyugodtan!


(Mindenkitől bocsi a hosszú postért, de talán nem volt ez érdektelen másoknak sem.)

1138. Verka (válaszként erre: 1137. - HusiNyuszi)
2009. márc. 29. 21:20
Dehogyis haragszom. :) Jobbulást Nektek!
1137. HusiNyuszi (válaszként erre: 1135. - Verka)
2009. márc. 29. 21:13
Bocsi, közbejött valami (a nagyobbik fiamnak, úgy tűnt, vakbélgyulladása van, de szerencsére most úgy néz ki, mégsem), most meg nekem lett valami a szememmel, nagyon fáj és könnyezik, remélem, nem haragszol, ha csak holnap válaszolok. Köszönöm a türelmedet!
1136. szoszilvi81 (válaszként erre: 1129. - HusiNyuszi)
2009. márc. 29. 20:52

Most direkt súlymegtartófázisban vagyok.

Bár szeretnék még 2-3 kilót fogyni, de ha nem már így is elégedett vagyok.

Az első két hétben szinte semmit nem fogytam, aztán szépen lassan beindultak a kilók és a cm-k is.

Tavaly nyáron voltam 82-83 kg is, most 71,2-72 kg vagyok. :)

Kitartás mindenkinek ;)

1135. Verka (válaszként erre: 1133. - HusiNyuszi)
2009. márc. 28. 12:22
Oké, előre is köszi :)
1134. HusiNyuszi (válaszként erre: 1130. - Verka)
2009. márc. 28. 11:59
Ja, és csak annyit, hogy én az első 10 napban egy grammot se fogytam, csak centiben, de aztán beindult, és végül 12 hét alatt 12 kg, és 14 cm a hasamból - ahogy a nagykönyvben meg van írva :-)
1133. HusiNyuszi (válaszként erre: 1130. - Verka)
2009. márc. 28. 11:57

Szia, Verka! Most szaladnom kell megetetni a gyerekeket meg el kell mennünk vásárolni, de este visszajövök, kiszámolom Neked, amit ki kell, és leírom, mit csinálj, hogy gyorsabban jöjjenek az eredmények. Addig is kitartás és türelem! :-)


(És főleg: ne mérd magad állandóan! :-)

1132. HusiNyuszi (válaszként erre: 1131. - Hnora)
2009. márc. 28. 11:55

Ha megveszel minimum 30.000 Ft-nyi terméket, akkor lehetsz törzsvásárló.


A gyakorlatban (a cég szabályzata szerint) ez úgy működik, hogy megveszed az üzleti kezdőcsomagot 29.700 Ft-ért, amiben van 4 termék alapáron (illetve ezen már van is egy pici, pár száz forintnyi kedvezmény), plusz egy csomó segédanyag, DVD, szórólapok, ilyesmi (és az egész egy csinos fekete válltáskában van :-). Így köthetsz tanácsadói szerződést, de ezzel nem kötelező dolgozni is, nincs havi kötelező teljesítmény, semmi ilyesmi, viszont onnantól kezdve minden további terméket 25 % kedvezménnyel kapsz.


De ebben a tanácsadód tud segíteni, őtőle kell kérned, hogy szeretnél belépni, mert az ő tanácsadói azonosítószámát (ID) rá kell írni a kérelemre.

1131. hnora
2009. márc. 28. 10:38
És mikortól számít az ember törzsvásárlónak? Komolyan érdekel, mert jóanyám mindig 12400-as áron hozta, és én is annyiért vettem 2 napja...
1130. Verka (válaszként erre: 1129. - HusiNyuszi)
2009. márc. 28. 10:09

Szia!

Mi még nem találkoztunk :), 165 cm, 75kg vagyok 10 napja iszom a shake-t (a terhesség előtt már ittam egyszer), reggel-este, mindent betartok, evések közt a 4 órát, este 6 után semmit, evések közt gyümölcsöt ha nagyon éhes vagyok, napi 2-3-4 l vizet, hetente 4-5x biciklizem több mint 10 km-t, mégis ezidáig fél kg-ot fogytam :(

A hasam és a derekam ment le centiben, a combom viszont vastagodott (gondolom a bicajtol)

Kicsit le vagyok törve most :(((


Ha kitartok beindul???

2009. márc. 28. 09:20

Sziasztok, lányok, nem jártam erre már két hete (te jó ég, hogy megy az idő)! Ezerrel dolgozom egy új oktatóanyagon, és közben kaptam megrendelést két újabb honlapra is, szóval alig van időm lélegezni is...


Hogy vagytok? Látom, kicsit platózol, Szilvi (ez minden fogyókúrázó rémálma, igaz?), tarts egy kis szünetet, aztán kezdd újra, és mire itt a fürdőruha-szezon, gyönyörű alakod lesz!


Lizával találkoztam kedden, gyögyörűen formálódik ő is, én meg rákaptam a Hörbi-teára (bocsánat, "gyógynövény-koncentrátum"-nak kell hívnunk :-), finom és frissít, amikor késő éjjelig dolgozom.


Minden jót, legyetek továbbra is ilyen ügyesek!


Ha valaki szeretné, hogy kiszámoljam az ajánlott fehérje- és kalóriabevitelét, írja meg magánban a testmagasságát és a testsúlyát és küldöm a választ.


Sziasztok, kellemes (rövid) hétvégét! :-)

1128. HusiNyuszi (válaszként erre: 1121. - 95897bc429)
2009. márc. 28. 09:13
Ez szuper, gratulálok, remek eredmény! Nagyon ügyes vagy!
1127. 95897bc429 (válaszként erre: 1124. - Verka)
2009. márc. 16. 14:54

Van itthon egy eleptrikus tréner és azon nyomom az ipart napi 45 percet. Ez kb 21 km-nek felel meg, és 240 kal-nak.

Na meg kb napi 20 perc hasizom, mert az a leggázosabb testrészem, így szülés után.

Iszom a teát, és nem eszek szénhidrátot.

Ezzel fogytam előtte is 30 kg.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook